Erotický nábytok

Erotický nábytok je určený pre všetkých priaznivcov sexu. Ak si radi užívate sexu, máte radi jedinečné milostné hrátky s použitím erotických pomôcok, nemal by erotický nábytok chýbať vo Vašej izbe.


Erotický nábytok je taký druh nábytku, ktorý dokáže dať Vášmu milostnému životu nový rozmer. Erotický nábytok sa vyrába v mnohých rôznych variantoch a každý kúsok je vyrobený tak, aby svojim užívateľom umožňoval pokiaľ možno čo najväčší počet rôznych polôh. Ak máte radi sex, radi si ho užívate, máte radi experimenty v posteli a chcete, aby Vám nezevšedněl, potom si určite kúpte erotický nábytok, ktorým si postupne môžete vybaviť celý svoj izbu alebo bytu. Potom sa nemusíte báť, že by sa sex s Vaším partnerom stal stereotypné. Erotický nábytok okorení Váš sexuálny život a prinesie vám úplne novú rozkoš.

K čomu slúži erotický nábytok

Erotický nábytok dokáže veľmi zjednodušiť veľa sexuálnych praktík a polôh, ktoré ste sa pri milovaní rozhodli vyskúšať. Vďaka tomuto nábytku môžete rôzne polohy kombinovať, používať pri nich erotické pomôcky a inak si spestrovať svoj milostný život tak, aby nemal šancu Vás omrzieť. Ak sa radi milujete v posteli, ale tá Vaša sa Vám nezdá na milostné hrátky ideálne, musíme s Vami súhlasiť. Klasická posteľ by mala slúžiť na oddych a na spanie. Pre milovanie si zaobstarajte špeciálny erotickú posteľ, ktorá sa vyrába v mnohých rôznych variantoch. Erotický nábytok výrazne spestrí váš sexuálny život, ozvláštni každý interiér a je vhodný nielen do Vašej klasickej domácnosti, ale aj do privátov, do verejných podnikov a do ďalších interiérov, ktoré slúžia na poskytovanie erotických služieb. S erotickým nábytkom môžete experimentovať podľa ľubovôle a vedzte, že nájdete veľa možností, ako si spríjemniť sexuálny život.

Druhy erotického nábytku

Ak ste sa rozhodli pre obstaranie si erotického nábytku, iste si viete užívať život, ako sa patrí, a chcete prežívať rozkoš, kedykoľvek dostanete chuť na skvelý sex. Vzrušenie, stimulácia a erotika určite patrí k Vášmu životnému štýlu. Erotický nábytok nie je nábytok v tom pravom slova zmysle. Nejde o nábytok z dreva alebo z laminátu. Ide o erotické pomôcky, ktoré môžete používať k sexu s partnerom či partnerkou, alebo masturbácii. Do erotického nábytku patrí nafukovacie postele, rôzne erotická sedátka, špeciálne lehátka, sedacie taburety, a ďalšie, ktoré Vám umožní dokonalý sa bez zábran. Vyskúšajte erotický nábytok a zažite tak jedinečný sex. Špeciálna erotický nábytok dokáže Váš sexuálny život dokonale uspokojiť. Je nielen praktický, ale tiež vyzerá dobre a dodá každému priestoru, ale aj sexu, tú správnu sexuálnu atmosféru.

Sedací taburet s dildom

Že ste doteraz nepočuli o sedacím taburetu s dildom? Iste viete, ako vyzerá bežný taburet určený na posedenie. Ak je k nemu pripevnené dildo, razom sa z neho stane erotický nábytok, ktorý Vás bude lákať k nasadnutie. Taburet, ktorý môže byť vyrobený z rôznych materiálov, má v sebe zabudované gélové dildo. Čo je jeho špecialitou je skutočnosť, že dildo navyše vibruje. Sedacie taburet teda môžete využívať pri erotických hrách o samote, kedy Vám postačí si len sadnúť a nechať sa unášať vibráciami, ktoré Vás privedú k silnému orgazmu, alebo môže poslúžiť ako erotická predohra pri sexe v páre. S taburetom si môžete hrať, ako sa Vám zapáči. Buď sa len posadíte a necháte dildo pracovať za Vás, alebo si môžete pomáhať jemnými alebo tvrdými prírazov, môžete sa na taburetu pohybovať dopredu a dozadu, hore a dole alebo meniť intenzitu vibrácií a skúšať, na aké pohyby a intenzitu vibrácií Vaše telo reaguje najlepšie.

Ako sa sedacie taburet s dildom ovláda

Dildo upevnené v sedacím taburetu je vyrobené z tvrdého gélu. Toto je pevne v sedacím taburetu pripevnené a nemôžete ho od taburetu oddeliť. Dildo pracuje veľmi jednoducho. Je poháňané vibráciami, ktoré sú umiestnené v koreni dilda. Z vonkajšej strany taburetu vedie z dilda malý kábel, ktorý spája vibrácie s ovládačom. Ovládačom si môžete ovládať intenzitu vibrácií. Ovládač funguje na dve tužkové batérie, je vyrobený z priehľadného plastu a vibrácie nastavujete kolieskom, ktoré otáčate podľa toho, akú na akú intenzitu vibrácií máte práve chuť. Na ovládači sú tlačidlá, ktorými vibrácie zapnete alebo vypnete.

Nafukovacia posteľ

Rozhodli ste sa zaobstarať si nafukovací posteľ, na ktoré budete prevádzkovať svoje sexuálne hrátky? Nie každý má doma miesto pre klasickú posteľ a nafukovacie posteľ zároveň, ale vhodným miestom pre nafukovacie erotickú posteľ bezpochyby bývajú priváty, erotické podniky, a ďalšie podniky, kde nafukovacia posteľ nájde absolútnu uplatnenie. V nafukovacie posteli môžete bez obmedzenia predvádzať svoju slobodu a milostnú kreativitu. Súčasťou nafukovacie postele býva čerpadlo, ktorým nafukovacia posteľ nafúknete do veľkosti až dva metre. Záleží len na Vás, či ako veľmi budete mať posteľ nafúknutú. Či bude skôr mäkká alebo tvrdá. Niektoré nafukovacie postele sú opatrené aj krúžky a povrazom, kedy krúžky sú umiestnené po stranách, tieto sa dajú odepínat a povraz slúži na prevlečenie krúžky a zviazanie končatín Vášho partnera.

Sexuálne stroj

Sexuálne stroj zvaný tiež ako Šukacie stroj je vytvorený z pohodlného sedadla, ktoré je anatomicky upravené do tvaru, aby najlepšie vyhovovalo jeho užívateľom. Z dôkladne vytvarovaného sedátka vedie výkonný sieťový zdroj, ktorý zaručuje neobmedzený a dlhotrvajúci výkon. Sexuálne stroj môžete opatriť dvoma rôznymi dildami vyrobenými z príjemného mäkkého materiálu. Dilda sú rôzne, záleží na stroji, ktorý si zakúpite. Jedno z pribalených dild môže byť napr realistické, dlhé ao väčším priemerom, druhé môže byť s výstupkami, ktoré zdobia dildo po celom obvode a zaisťuje tak užívateľom čo najväčšie uspokojenie. Dildá pripevnená na stroji je možné použiť ako vaginálne, tak aj análne a tento stroj je určený nielen pre ženy, ale aj pre mužov, pre bisexuálne alebo homosexuálne páry. Je vyrobený pre všetkých, ktorí sa nebránia originálnym a vysoko vzrušujúcim erotickým hrám, pre tých, ktorí radi experimentujú a ktorí majú bujnú fantáziu. Rýchlosť šukacího stroje veľká, je intenzívna a môžete si ju ľubovoľne nastavovať tak, ako Vám vyhovuje. Na boku sedadla je otvor, ktorý môžete naplniť roztokom alebo nariedeným lubrikačným gélom. K tomu slúži priloženej injekčnej striekačky, aby sa gél dobre do sedátka aplikoval. Potom, čo ste si stroj pripravili, postačí, keď stlačíte tlačidlo, ktoré sa nachádza na sedátku a dildo začne intenzívne striekať. Naprostá vlhkosť a kĺzavosť zaručí dosiahnutie silného efektu vyvrcholenie. Vďaka šukacímu stroji zažijete nezabudnuteľné chvíle.

Na záver

Tu sme Vám iba načrtli erotický nábytok, ktorý môžete mať k dispozícii, kedykoľvek si spomeniete. Pre kompletnú ponuku je potrebné navštíviť e-shop s erotickými pomôckami. Sami uvidíte, že existuje veľké množstvo druhov erotického nábytku, ktorý je určený pre rôzne využitie.

Erotický nábytok


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky