Druhy vagín

Ako sa uspokojiť, keď práve nemáte partnerku? Plnohodnotné vyvrcholenie vám dnes ponúkne rad erotických pomôcok. Vagíny sú jednými z nich. Zoznámte sa a uvidíte, ako vás uspokojí.


Umelá vagína je suplujúci klasickú ženskú časť tela a využíva sa v mnohých prípadoch. Samozrejme môžete mať túto samotnú pomôcku, ale rovnako tak sa ponúka aj jej forma v umelej panne. Aké máte ale možnosti, keď si vyberáte samotnú vagínu?

Vagíny - druhy

Existuje veľa druhov vagín, ktoré môžete zohnať v rôznych sex shopoch. Záleží na spracovanie a, použitom materiáli, od čoho sa odvíja aj cena. Čím pevnejší materiál a hladšia vnútro alebo ozvláštnenie napríklad o vibrácii, tým je produkt drahšie. Ak by sme špecifikovali ceny, tak v základe vagíny stojí od 1 000 do 2 000 korún, samozrejme, že náročnejšie formy vyjdú dráž.Vagina_UltraZone_GEISHA_OIRAN

Vagína UltraZone Geisha OIRAN

Ako prvé sa ponúka klasická vagína z zrôsolovatenej pevnej hmoty, kedy si pri uspokojenie pomáhate tlakom ruky a vagína tvorí kĺzavý povrch, ktorý supluje klasickú vagínu.

Potom sú tu výrobky z pevnejšej štruktúry, ktoré ponúkajú podtlak, čo už môže evokovať orálny sex. V tejto súvislosti sa ponúka aj priame napojenie na pumpičku, ktorá dokáže "sať" a tým pádom si zážitok viac prežijete.

U jednoduchších foriem sa potom ešte ponúka aj vibračnú vagína, ktorá vás viac rozdráždi a navnadí. Môžete siahnuť ale aj po tom, čo v klasickej prírodnej vagíne nenájdete. Niektoré výrobky majú vo vnútri akoby jemné vlásočnice, ktoré penis im šteklili a masírujú a tým ho viac dráždi.

Vagína DIRTY Doggie vibračných

Vagína DIRTY Doggie vibračných

Veľmi obľúbené sú varianty vagín, ktoré pripomínajú baterku. Ich podlhovastý vzhľad umožňuje dostať sa hlboko. Navyše má táto forma špeciálny materiál, ktorý drží teplo alebo prívod vzduchu a tým pádom si užijete intenzity slasti. Samozrejmosťou je aj vlhkosť, ktorá je k tomuto zážitku potrebné.

Potrebujete ale niečo viac ako vagínu? Nie je problém. Samozrejme, že si môžete zaobstarať celú pannu, ale niekomu bude stačiť aj torzo ženy. Pre niektorých to má zvláštne kúzlo, pretože tento kúsok je subtílny a svojím spôsobom vyzerá krehkejšie, čo môže hocikoho vzrušiť, keď ho bude mať vo svojej moci.

U výberu vagín potom môžete voliť aj vzhľad. Ponúka sa klasický biely alebo zatúžite ak po intímnych partiách mulatky, tak vám bude želania. Výnimkou nie je ani spojenie s análnym otvorom, takže sa ponúka celá časť panvy.

Torzo zadočku Bree Olsen Extra Long Vibrácie

Torzo zadočku Bree Olsen

Ako používať vagínu

Záleží na type výrobku, my si ukážeme príležitosti. Ako prvé sa ponúka mužom, keď sú sami, aby si spríjemnili chvíle. Lenže dámy, keď partner bude treba na čas slamený vdovec alebo naopak niekam ide, tak mu pribaľte umelú vagínu, nech nemá chuť na zálety. Umelé vagíny môžu slúžiť aj k sexuálnym hrám, kedy žena môže sledovať bližšie reakcia muža, ak ho bude hýčkať touto pomôckou.

Druhy vagín


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky