Krúžky a návleky na penis

Pomôcky pre lepšiu erekciu sú stále vyhľadávané. Medzi najvyhľadávanejšie patrí erotické pomôcky pre mužov v podobe krúžkov a návlekov na penis. Zásluhou prepracovanosti a dômyselnosti vie sex veľmi skvalitniť.


Erekcia

Pre mužov aj ženy dôležitá funkcia tela. Bohužiaľ, nie každý muž je so svojou erekciou spokojný. Dokonca je udávané, že asi sto miliónov mužov na celom svete trpí problémom s erekciou. V Českej republike je to potom každý druhý muž vo veku od 35 do 45 rokov. Niektorí muži tento problém rieši s lekárskou pomocou, iní s pomocou sexuálnych pomôcok. Tie pomáhajú najmä pri problémoch, ktoré vychádza z prepracovanosti, únavy, momentálna indispozícia. Erotické pomôcky však sú vhodné aj u mužov, ktorí problémy nemajú. Tým pomáhajú s výdržou is ozvláštnením erotických hrátok a sexu.

Erekčný krúžok, k čomu slúži?

Erekčný krúžok slúži k dlhšiemu udržanie erekcie, ale aj k lepšej stimulácii oboch partnerov. Najmä potom ženy na klitorisu. Erekčný krúžok je možné používať s vákuovou pumpou. Tu vákuová pumpa dopomôže k erekcii a krúžok zabezpečí, že erekcia pretrvá dlhšie.

Ako erekčný krúžok použiť?

Erekčný krúžok sa nasadzuje po dosiahnutí potrebnej erekcie na koreň penisu. Dobre nasadený erekčný krúžok zabraňuje odtoku krvi z toporivých telies v penise a pomáha udržať erekciu. Je nutné však dať pozor a krúžok nepoužívať dlhšie ako je nutné. Napríklad rozhodne nesmie muž s krúžkom zaspať. Krúžok je potrebné vo vhodnom čase zložiť, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu penisu. Po dobu samotnej súlože je erekčný krúžok bezpečný. Erekčný krúžok je vhodné používať s krémy a gély určenými na prekrvenie penisu. Výborné sú aj hrejivé lubrikačné gély, ktoré taktiež erekciu napomáhajú.

Erekčný krúžok

Napomôže k predĺženiu a rozšírenie penisu do dĺžky aj šírky. Tak penis vyzerá mužnejší a pre ženu aj príťažlivejšie. Navyše erekčný krúžok môže mať špeciálne úpravy, ktoré napomáhajú k lepšej stimulácii. Výstupky vie tak dokonale dráždiť, že žena sa dostane do tých najpríjemnejších stavov.

Pevné erekčné krúžky

Sú ponúkané v rôznych veľkostiach a je možné využiť viac veľkostí naraz. Ich hlavná úloha je zaškrtenie penisu, prípadne i semenníkov a docieliť tak lepšieho stoporenia penisu. V ponuke nájdete vibračné aj nevibračné varianty a samozrejme varianty hladké aj so stimulačnými hrbolčeky. Veľmi výhodná je kúpa sady erekčných krúžkov, ktorá býva doplnená aj o špeciálne návleky.

Dráždiace erekčné krúžky

Sú pružné, mäkké a ich úlohou je predovšetkým dráždenie klitorisu a oblasti análu, teda spestrenie erotických hrátok. Aj tu existujú vibračné a nevibračné varianty, rovnako ako výhodné sady a rad tvarov v rôznych farbách.

Sťahovacie erekčné krúžky

Sú dobré pre začiatočníkov, ktorí používajú erekčný krúžok prvýkrát. Ponúkajú sa ako jednoduché, alebo spojené, kedy je možné zaškrtiť penis aj semenníky a predĺžiť tak maximálne erekciu.

Návleky na penis

Nachádzajú využitie hneď dvakrát. Po prvé návlek môže predĺžiť a rozšíriť penis, alebo môže jemne dráždiť a stimulovať muža aj ženu. Obe možnosti možno samozrejme aj kombinovať. Návlek je možné použiť aj na vibrátor. Vyskúšať ich môžete samostatne alebo v sade s erekčným krúžky. Sady sú rôzne veľké a ponúkajú viac variantov ku skvalitneniu a spestrenie erotických hrátok.

Krúžky a návleky na penis


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky