Masturbátor ženská tvár

Vyskúšali ste erotické pomôcky? Existuje veľa produktov, o ktorých nemusíte mať tušenie, a pritom sú veľmi obľúbené. S jedným výrobkom vás dnes zoznámime. Je to ženská tvár, ktorá slúži ako masturbátor.


Pomôcky, ktoré kopírujú fyzické proporcie človeka, sú najobľúbenejšími erotickými hračkami. Simulujú totiž to, čo je prirodzené a vďaka tomu si slasť dokonale užijete. Materiály, spracovanie a proporcie sa čo najviac blíži ideálu, takže si hrátky užijete tak, ako by ste boli so skutočnou osobou. Tu je ďalšia výhoda. Pomôcku môžete využiť, keď ste osamote, ale rovnako tak môžete experimentovať, ak ste so svojím náprotivkom. Fantázii sa medze nekladú, pretože využitie je hneď niekoľko. Môžete si vyskúšať rôzne typy pomôcok, kedy si vyberiete tie najlepšie a tie potom môžete aj rôzne kombinovať. Pomôcky, ktoré simulujú časť ľudského tela, majú nespornú výhodu v tom, že si ich môžete užiť sami, bez toho aby ste museli mať niekoho pri sebe. Ako funguje ženská tvár?

Ako sa používa masturbátor ženský tvár

Ak sme spomenuli ženskú tvár, zrejme si domyslíte, aký účel táto pomôcka má. Ženský tvár má otvorené ústa a otvor je špeciálne pripravený na to, aby sa prispôsobil mužskému údu a simuloval tak orálny sex. Ženská tvár môže byť rôzneho prevedenia. Záleží na vás, či si vyberiete blondínku, alebo dievča s tmavými vlasmi. Masturbátor skutočne účinkuje tak, že máte pocit, že ste s ozajstnou ženou.

Ako pôsobí masturbátor ženský tvár

Výhodou je materiál, ktorý je jemný k pokožke údu a kontaktom sa dotyčný ľahko vzruší. Nemáte pocit, že využívate niečo umelého, ale dokonale sa vcítíte do slastného pocitu. Ústa tváre sú dokonale prepracovaná, aby simulovala každý záhyb, tvrdosť a mäkkosť prirodzených úst. Extra dlhá priedušnice objíme každú dĺžku údu, preto sa nemusíte obávať, že by bola nedosahujúce lovnú mieru. Masturbátor sa prispôsobí každej dĺžke. Pomôcka sa prisaje pomocou prísavky na akýkoľvek rovný povrch a môže sa využiť. Fantázii sa medze nekladú. Môžete zažiť rozkoš v pohodlí svojej postele aj v sprche alebo vo vani. Materiál je odolný a prispôsobivý viac prostredím.

Materiál masturbátoru ženský tvár

Pomôcka je zhotovená z termoplastickej gumy (TPR), ktorá je pružná, prispôsobivá a zvláda rôzne tlaky i prostredie. Rozmery pomôcky sa pohybujú okolo 18,4 x 17,8 x 26,7 cm a váži asi 2,13 kg, aby dokonale simulovali pravú tvár.

Vybavenie masturbátoru ženský tvár

V balení pomôcky máte aj iné príslušenstvo, ktoré dovedie vaše hrátky k dokonalosti. V balíčku môžete nájsť lubrikačný gél, Toy Cleaner a prísavku.

Údržba masturbátoru ženský tvár

Možno sa pýtate, čo je Toy Cleaner. Práve týmto prípravkom sa ošetruje pomôcka v kombinácii s teplou vodou. Je to výhodné nielen z hygienického, ale udržiavateľného hľadiska, kedy vám pomôcka potom dlhšie vydrží.

Užívajte si ponuky erotických obchodov, ktoré dnes ponúkajú množstvo pomôcok. Uvidíte, že nájdete niečo pre seba. Sexuálny život je farbistý, preto si ho užívajte plnými dúškami, keď máte tú možnosť.

Masturbátor ženská tvár


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Masturbátor ženská tvár

Ivančice Kuřim Tišnov 1 Rosice u Brna Šlapanice u Brna Zastávka u Brna Pohořelice Rajhrad Dolní Kounice Bílovice nad Svitavou Veverská Bítýška Modřice Židlochovice Střelice u Brna Zbýšov u Brna Újezd u Brna Sokolnice Oslavany Pozořice Hrušovany u Brna