Návleky pre predĺženie penisu

Hľadáte spôsob ako si jednoduchú a lacnú metódou predĺžiť penis, aby dosahoval dĺžky, po ktorej túžite? Potom je na čase vyskúšať návlek na predĺženie penisu, s ktorým svoju partnerku jednoducho privediete k vytúženému orgazmu.


Návleky na penis

Návleky na penis neslúži len na zväčšenie penisu do požadovanej dĺžky a šírky, ale aj na dosiahnutie účinnejšej stimulácia tým, že sú na návleku umiestnené dráždivé výstupky, ktoré ženu privedú ľahšie k orgazmu. Návleky na penis sa opäť ako aj iné erotické pomôcky najčastejšie vyrába z gélového materiálu alebo zo silikónu, ktorý je veľmi prispôsobivý a je tak vhodný pre každú veľkosť penisu. Vyberať môžete z mnohých rôznych návlekov, ktoré sa líšia špičkami, veľkosťou, dĺžkou a vzhľadom.

Použitie návleku na penis

Z ponuky si jednoducho vyberie návlek, ktorý sa Vám páči najviac. Zrejme sa budete riadiť rozmery návleku, jeho zakončením a ďalším prepracovaním tak, aby ste u partnerky zožal čo najväčší úspech. Po výbere návleku si ho navlečiete na koreň penisu, a môžete začať so sexom. Stimulačné výstupky, ktoré sú na návleku, budú pri pohlavnom styku stimulovať pošvový vchod. Ak si kupujete návlek na penis, je najlepšie tento používať spoločne s lubrikačným gélom.

Prečo si zaobstarať návlek na penis

Návlek na penis dokáže výrazne zväčšiť objem penisu, čím muž docieli lepšieho dráždivého účinku pre ženu, ktorú uspokojuje. Návleky na penis si kupujem muži, ktorí nie sú spokojní so svojou dĺžkou penisu, tí, ku ktorým nebola príroda príliš štedrá v oblasti dĺžky alebo šírky penisu, ale aj tí, ktorí chcú sex s partnerkou ozvláštniť a dopriať jej aj iné rozmery penisu, než na ktorý je zvyknutá. Vďaka rôznym zakončením návleku na penis môžete ženu stimulovať tak, ako sa Vám zapáči. Návleky na penis sú vyrobené z kvalitného silikónového materiálu, ktorý je na dotyk veľmi hebký a nespôsobuje vôbec žiadne odreniny. Vyberte si návlek na penis s rôznymi výbežkami, s vlnkami alebo s nopkami, ktoré maximalizujú dráždivý účinok. Návlek na penis si kúpte v prípade, že chcete urobiť Váš sex zaujímavejšie, ak chcete u partnerky zvýšiť zážitok zo sexu s Vami, a ak sa už nechcete hanbiť za veľkosť svojho penisu. Vďaka návleku na penis si môžete užiť úplne jedinečný sex. Návlek na penis zároveň pôsobí aj ako známe krúžky na penis, kedy zaškrtí nahromadenú krv v penise a zaistí tak muži dlhší a silnejší erekciu a sexuálnu výdrž po celú dobu používania návleku.

Typy návlekov na penis

Existuje veľké množstvo druhov návlekov, z ktorých si môžete vyberať. Aký druh návleku si zvolíte práve Vy, bude záležať na želaniach a potrebách buď Vašich, alebo Vašej partnerky. Návleky na penis sú väčšinou valcovitého tvaru. Návleky sa nasadzujú na penis, podobne ako prezervatív a sú navrhnuté primárne pre zväčšenie a zosilnenie penisu. Návleky na penis väčšinou nie sú opatrené vibráciami a používajú ich tí muži, ktorí chcú svoj penis rýchlo predĺžiť alebo zosilniť bez nejakých ďalších potrebných stimuláciou. Návleky na penis sú k dostaniu v neprebernom množstve vzorov a tvarov, môžete si zaobstarať návlek s výstupkami, s drážkami as ďalšími stimulujúcimi prvky. Niektoré návleky na penis majú dokonca klitorálny Dráždiče, ktoré masírujú pri pohlavnom styku súčasne aj klitoris. Tieto sú ľahko ovládateľné a každý si môže zvoliť rýchlosť stimulácie podľa predstáv a želaní partnerky. Takéto návleky si obstarávajú tie páry, u ktorých žene robí problém dosiahnuť orgazmus klasickou vaginálnou cestou, ale potrebuje k tomu aj klitorálny stimuláciu.

Návleky pre predĺženie penisu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky