Silikónové panny

V prípade erotických pomôcok si môžu nielen ženy užívať nových, moderných vibrátorov, dild, venušiných guličiek ai Tiež u erotických pomôcok určených pre mužov je možné zaznamenať výrazný posun vpred, a to napríklad u panien.


Možno máte doma tzv nafukovacie Anču. Sami ste si ju kúpili, či Vám bola darovaná od priateľov. Asi sa zhodneme na tom, že skoršie nafukovacia panna sa čo do reálnosti podobala žene len veľkosťou. O vzhľadu, respektíve prepracovaných detailoch tváre, rúk, bradaviek, klinu ai, nemohla byť ani reč. S "skoro" sa však v súčasnosti už uspokojiť nemusíte. K dostaniu sú totiž silikónové panny, ktoré sú na prvý pohľad od skutočnej dievčatá, ženy na nerozoznanie. A nejde len o vizuálny pohľad. Bezpochyby si pannu nebudete robiť len za účelom poklábosení, či prítomnosti. Silikónová panna je nielen "vydarená" na pohľad, ale aj na "dotyk". Žiadnu druhoradú gumu, alebo latex nečakajte, len kvalitu.

Silikónové panny - štíhle, atletické, bacuľky

A opäť by sme začať s porovnaním nafukovacie Andula a silikónové panny. Nafukovacia panna bola poväčšinou len o jednom rozmere. Takže, či už ste boli skôr na hubeňourky, alebo baculky, nemohli ste si moc čo diktovať. Úplne iná ponuka Vás však čaká u silikónových panien. Môžete si vybrať z veľkého množstva typov, nielen čo do typu postavy. Stačí len navštíviť, alebo nabehnúť na ten správny sexshop a začať vyberať.

Silikónové panny - pamätalo na každý detail

A keď sme vyššie hovorili, že sú silikónové panny od skutočnej ženy na nerozoznanie, potom sa môžete sami presvedčiť, a to u každučké časti jej tela. Začať môžete u vlasov, pokračovať tvárou, prsiami, rukami, cez klin, kolená, až k prstom u nôh. Silikónové panny sú úplne dokonalé. Dokonca je pamätané aj na odtieň kože, nechty, oči, obočie, farbu ochlpenia.

Silikónové panny - poskytujú rozkoš kedykoľvek chcete

Ak si kúpite silikónovou pannu, bude Vás svojím vzhľadom priamo nabádať, aby ste sa jej dotkli, či rovno "šli na vec". Nemusíte sa však nijako báť, že by sa dokonalosť a krása silikónové panny s prvým Vaším dotykom, pohybom, razantnejšími prírazov, rozplynula. Silikón je veľmi odolný, pružný. Ak máte radi pri sexe silné stláčanie bradaviek, potom ani tento počin silikónovým pannám neublíži. A prsia? Uchopíte Ak je do rúk a začnete hniesť, budete mať pocit, že držíte skutočná prsia. Prsia sú vyplnená rosolovitým silikónom, ktorý nielenže vyzerá skvele, ale aj na dotyk je ako skutočný. Silikón je suchý, nejedná sa o žiadnu tekutinu. Nie je teda možné, že by pri prípadnom prepichnutí došlo k vytečeniu a znehodnoteniu panny.

Silikónová panna - nemusí len ležať

V čom ďalšom je silikónová panna iná ako panna nafukovacia? Nafukovacia panna môže tak akurát ležať. Oproti tomu panna silikónová má vnútri seba oceľovú konštrukciu. Vďaka nej je možné si pannu situovať do rôznych polôh, ktoré si práve želáte. Vaša silikónová priateľka tak môže ležať na chrbte, brušku, sedieť, opierať sa o stenu, posteľ, keď je podopretá ai Všetko je len na vašej fantázii. Silikónovou pannu je možné prirovnať k uvoľnenej spiace dievčaťu, žene. Je pripravená uspokojiť Vaše túžby. A ak práve nie ste oriešok, ale poriadnym chlapom, potom ani v tomto prípade nie je dôvodu, aby ste si musel odoprieť rozkoše so silikónovou pannou. Silikónové panny zvládnu aj záťaž do cca 200 kg.

Silikónové panny


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky