Vibračný krúžok na diaľkové ovládanie

Ďalšie erotickou pomôckou, ktorá spríjemní chvíľky v milostnom živote oboch partnerov, je jednoduchá hračka pre dospelých, vibračný erekčný krúžok, tentoraz s diaľkovým ovládačom. Tiež si povieme niečo o dysfunkciu erekcie a jej riešenie.


Mnoho manželstvo stroskotá na nekvalitnom sexe alebo priamo na sexuálne absenciu vôbec. Ani keď ste spolu veľmi dlhú dobu, nie je treba hádzať flintu do žita, stačí sa zamyslieť, akým spôsobom by sa Vaša spoločne noci v posteli dali využiť lepšie, než ak pouhopouhým spánkom. Než Ak rezignujete na slastným opojením zo sexu so svojím náprotivkom, vyskúšajte niekoľko osvedčených postupov, ako znovu naštartovať vášeň, prebudiť túžbu a užívať si života plnými dúškami.

Skúste inováciu v posteli

Niektorí ľudia majú veľký problém, že nevie o svojich pocitoch otvorene hovoriť a tak ak máte PC alebo notebook, skúste komunikovať s partnerom týmto spôsobom, samozrejme ide to aj napísať na papier, ale prečo si nehrať na dva cudzie a skúsiť sa akoby prvýkrát stretnúť , povedať si otvorene čo Vás trápi, aké Vás sprevádzajú predstavy po ktorých túžite apod

Možno sa budete čudovať, ako ochotne Váš náprotivok bude súhlasiť so všetkým čo navrhnete. Druhou možnosťou je dostať do vzťahu dobrú náladu a náboj, k tomu môžu pomôcť dopredu pripravené situácie, ktorými svojho miláčika potešíte. Len si predstavte ako večerou a Vy v krátkej zástěrce zalievate kvety tak, aby si všimol, že nemáte spodné prádlo ....

Alebo mu počas dňa pošlite MMS správu so svojím obnaženým poprsím, nadvihnite partnera z letargie ... pre partnerku kúpte kyticu ruží, ružové víno a spoločne si pustite nejaký žhavý pornofilm ... Skúste tiež potrebné svoju drahú položiť pri telefonovaní na chrbát, sundat jej bielizeň, bez toho aby ste počkal až dotelefonuje ... spôsobov je veľa, len to chce zapojiť fantáziu. Treťou možnosťou je darček v podobe erotické hračky alebo prádielka.

Erotická pomôcka pre obidva

Erotické pomôcky preukázateľne slúži ľudstvu už viac ako 2500 rokov. Priekopníkmi boli Gréci, Rimania a Egypťania alebo Číňania. Istú formu erekčného krúžku alebo škrtidlo už opísali vo svojich knihách práve už v starej Číne. Nechajte rozvinúť fantáziu, nebuďte k hrám s pomôckami odmietaví a možno tým vyriešite nejednu manželskou alebo partnerskú krízu. Predstavíme si dnes teda erekčný krúžok s diaľkovým ovládaním. Táto hračka prináša pánom aj dámam značne kvalitné zážitky.

Erekčný krúžok, nielen že pomôže ku kvalitnejšej erekcii, ale tiež príjemne stimuluje klitoris a tak si tohto pomocníka užívajú obaja milenci zároveň. Ak je erekčný krúžok vibračný je pôžitok ešte pre oba umocnený príjemným brnením a jeho rôznou intenzitou. Niektoré krúžky majú spínač, ktorý musíte stlačením prepnúť do ďalšej polohy - intenzity. Existuje však aj erekčný krúžok s vibrátorom na diaľkové ovládanie.

Diaľkové ovládanie erekčného krúžku

Krúžok má samozrejme rovnakú funkciu aj princíp, len je vylepšený o kabílek, ktorý vedie do diaľkového ovládania, ktoré drží muž v ruke a prepína jednotlivé rýchlosti vibrácií. Iste bude potešená aj každá žena, keď jej ovládač muž zverí do starostlivosti, aby si mohla intenzitu vibrácií regulovať sama a tým umocnila zážitok orgazmu.

Hygiena erotických hračiek

Každú erotickú hračku - teda aj vibračné krúžky je potrebné po použití umyť v teplej vode a postriekať špeciálny dezinfekciou na to určenú, ktorú zakúpite v každej predajni erotických pomôcok. Ak sa bojíte, že voda natečie do vajíčka s batériami alebo znehodnotí diaľkové ovládanie, stačí použiť mokrý handričku a následne dezinfekciu. Vplyvom nešetrného zaobchádzania by sa mohla mechanika poškodiť. Tiež pri uskladnení batérie z vibračného krúžku vyberajte, aby pri ich náhodnom vytečeniu nebol výrobok znehodnotený.

Návod na použitie

Ako už vieme, erekčný vibračný krúžok je určený ako hračka a pomocník pre oba z mileneckého páru. Muži zaisťuje pevnejšie erekciu a oboma intenzívnejšie citlivosť pri akte. Erekčný krúžok o ktorom práve píšeme, je spojený z dvoch krúžkov a diaľkového ovládania. Pred použitím je vhodné použiť lubrikačný gél, aby nasadzovanie krúžkov bolo príjemné a taktiež odnímanie bolo bezproblémové.

Jeden krúžok z latexu sa navlečieme na penis a druhý na semenníky, vajíčko s vibrátorom sa dotýka koreňa penisu a pri akte aj klitorisu ženy. Parton na batérie je vyberateľná, niektoré tlačidlá (u typov bez ovládača) majú svietiace dotykový gombík, pre lepšiu orientáciu v tme. Kábel od vajíčka vedie k diaľkovému ovládaču a tým zjednodušuje samotnú reguláciu vibrácií, ktorých môže byť až 7 stupňov intenzity.

Porucha erekcie

Skôr prevládal názor, že ochabovaniu erekcie alebo dokonca totálnej absencie erekcie je zapríčinená psychikou muža, dnes moderná lekárska veda dokázala, že týchto prípadov je z celkového počtu chabých 20%. Ostatné príčiny sú z 80% zapríčinené organickými poruchami, teda nedostatočnou funkciou ciev alebo nervových buniek, stresom, prepracovaním, nesprávnou výživou, pitím kávy, alkoholu a fajčením.

Dokonca ani starnutie nie je samotnou príčinou nedostatočnej erekcie, ale opäť sa tu podieľa rovnakí činitelia, choroba, nezdravý životný štýl ... Porucha erekcie sa teda netýka len starších mužov, ale celého mužského pokolenia.

Strach zo zlyhania

Ak muž týmto spôsobom "zlyhá" dostáva sa do začarovaného kruhu a následne upadá do psychickej pasce, kedy sa z obavy pred ďalším zlyhaním prejavuje ďalšie a ďalšie stres a opakovaná strata erekcie. V takom prípade je najlepšie, okamžite sa obrátiť na odborníka, ktorý si s týmto problémom poradí.

Najčastejšie príčiny absencie erekcie

Ako sme si už povedali, psychika je len jednou z mála príčin. Hlavný prím tu hrajú civilizačné choroby ako diabetes, (cukrovka) pri ktorej dochádza k poruche drobných ciev v oblasti penisu. Srdcové a cievne ochorenia taktiež prispieva na nedostatočnom prísune krvi do penisu a tým k nedostatočnej erekcii. Vysoký cholesterol sa podieľa na zlyhanie tohto typu u 80% prípadov. Hypertenzia alebo ak vysoký krvný tlak je tiež častou príčinou dysfunkcie. Muži s ochorením prostaty a tiež muži po operácii prostaty je doporučované (a hlavne je tu tá možnosť) sa ďalej liečiť, aby sa ich sexuálny život vrátil do skvelej formy.

Jedným riešením môže byť aj vákuová pumpa, ktorá pod tlakom pri vysanie vzduchu pomocou tzv vývery, městná krv v toporivých telesách penisu. Následnú erekciu možno podporiť ešte vibračným erekčným krúžkom.

Ženy a nedostatočná erekcia

Každá manželka, partnerka i milenka by mala stáť pri mužovi a ako prvý sa pokúsiť problém s nedostatočnou erekciou riešiť - v praxi to tak skutočne býva. Ženy sútým hnacím motorom, aby muži svoje problémy riešili a čím skôr sa začne porucha riešiť, tým skôr a ľahšie je vyriešená. Ak máte s partnerom nastavené dobré komunikačné kanály, porozprávajte sa o stave, ktorý Vás sprevádza.

Mnoho mužov však o tomto probléme hovoriť nechce. Hovory na túto tému začínajte v čase, keď má partner dobrú náladu, kedy sa obaja cítite uvoľnene a príjemne, muž musí vidieť nielen Váš záujem, ale tiež podporu a pochopenie. Ak si neviete rady ako taký hovor začať, môžete sa pokúsiť navodiť príklad: V televízii hovorili, že ... čítala som v časopise, že erektívnej dysfunkciou trpí viac ako 54% mužov, ale dá sa to liečiť .... doktor sa ma na preventívnej prehliadke spýtal na náš sexuálny život .... poradil mi.

Nenaliehať a netlačiť

Nechajte partnera, aby sa sám rozhodol k nejakému riešeniu, prakticky viac stratíte ako chcete získate, keď ho budete do niečoho nútiť a neustále ho presviedčať. Musíte rešpektovať jeho rozhodnutie a byť mu oporou, než ak dospeje k takémuto rozhodnutiu vlastnou vôľou. S čím však pomôcť ženy môžu, je nastoliť doma zdravý životný štýl.

  • Odstrániť stres a depresie z manželského života
  • Zaradiť do rodinných aktivít viac pohybu na čerstvom vzduchu, šport a relaxáciu, oddych
  • Zamedziť nadmernému prísunu alkoholu, cigariet, drog ...
  • Postarať sa o dostatočný spánok oboch partnerov
  • Odbúrať prepracovanosť a pokúsiť sa partnera odtrhnúť od práce, od nadčasov
  • Zabezpečiť v rodine harmóniu, radosť a šťastie

 

Namietate, že to nie je žiadna hračka, ale my veríme, že za pokus to stojí a keď si ešte predstavíte, že všetko čo pre svojho partnera urobíte, robíte v zásade aj pre seba samotnej, má to dvojitý význam.

Vibračný krúžok na diaľkové ovládanie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky