Análny kolík s chvostíkom

Máte radi análny sex alebo sa od neho držíte ďalej? A aký máte vzťahov k análnom pomôckam, ku ktorým patrí napr análny kolík? K dostaniu sú aj análne kolíky s chvostíkom, ktoré poslúžia k rafinovanejšom erotickým hrám.


Pre niektorých je análny sex spestrením sexuálneho života. Pre iných môže byť táto oblasť sexu tabu po celý život. Keď sa rozhodnete pre vyskúšanie análneho sexu, je vždy dôležité rešpektovať niekoľko zásadných pravidiel. Najdôležitejšie je vždy to, že obaja partneri majú rovnaký názor na análny sex a nie sú do ničoho nútení. Ďalšia zásada je použitie lubrikantu. Bez použitia lubrikačného gélu bude análny sex bolestivý a nepríjemný. Keď počas análneho sexu nepoužívate lubrikanty, môže dôjsť ľahšie k poraneniu. Po análnom sexe nesmie nikdy dôjsť k zavedeniu penisu do vagíny. Baktérie, ktoré sú prítomné v konečníku, by mohli spôsobiť infekciu. Dôležitá je tiež komunikácia oboch partnerov. V prípade, že je pre vás análny sex bežnou praktikou a hľadáte spôsoby, ako priniesť do vašej spálne nové zážitky, môžete vyskúšať veľké množstvo análnych hračiek. Patrí medzi ne napr: análny guličky. Análne guličky sú tiež vhodnou prípravou pred análnym stykom. Guličky sú vyrobené z rôznych materiálov. Ďalšie pomôckou môže byť análny vibrátor. Análny vibrátor má rozšírenie v spodnej časti, týmto sa zabráni ich vniknutiu do ritného otvoru. Análne vibrátory sú vyrábané z plastu a silikónu. Medzi erotické pomôcky sa tiež radí análny kolík.

Análny kolík

Análny kolík je erotická hračka, ktorú môžu používať ženy aj muži. Využitie análneho kolíka môže byť ako predohra k análnemu styku. Análny kolík poslúži k roztiahnutiu a uvoľnenie zvieračov a ľahšiemu zavedeniu penisu do zadočku. U mužov dochádza s použitím análneho kolíka k dráždeniu prostaty. Análne kolíky sa vyrábajú zo silikónu, gélu, skla alebo ocele. Nikdy nezabúdajte, že na použitie análnych pomôcok, je vždy vhodné užiť lubrikačný gél. To samozrejme platí aj pre použitie análnych kolíkov.

Análny kolík s chvostíkom

K dostaniu sú aj análne kolíky s chvostíkom, ktoré slúžia k zaujímavejšie predohre a maznanie. Na konci takého análneho kolíka sú pripevnené vlákna, ktoré imitujú napr konský chvost. Mimo imitácia konských chvostov môžete naraziť aj na chvost kravy, mačky, psa alebo pávie perá. Análne kolíky s chvostom môžete zakúpiť od 500 do 2 000 Sk.

Análny kolík a hygiena

Bezpečný análny sex je predovšetkým taký, ktorý je hygienický. Pred použitím sa odporúča kolík umyť vlažnou vodou a mydlom. Análny kolík sa po sexuálnych hrátkach nikdy nesmie zavádzať do pošvy. Po použití sa análny kolík umyje vodu a očistí dezinfekčnými prostriedkami. Keď si chcete análny sex predovšetkým užiť, môžete vyskúšať rôzne formy klystíru konečníka a hrubého čreva. Pre tieto potreby si môžete zájsť do lekárne, sexshopu alebo objednať na internete. Po klystíru sa tak môže stať pre mnohých análny sex lepší a pristupuje sa k nemu bez rozpakov.

Análny kolík s chvostíkom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky