Dom rozkoše

Muži chodia do nevestincov, tak zvaných bordelov, veľmi často. Osobne poznám mnoho mužov a drvivá väčšina z nich navštívila bordel aspoň raz v živote. Tohto faktu využíva trh, ktorý je druhom týchto služieb úplne presýtený


Hoci to skrýva pod rôzne názvy skryté pod rúškom tajomstva

Opačne však ponuka zúfalo chýba. Ženy by predsa do verejných domov nechodili, hovorí sa. Alebo chodili? Myslím, že chodili, len nemajú kam! Preto som sa rozhodla vyhovieť aj týmto slečnám, vydatým ženám, bohatým paničkám aj starnúcom vdovám, jednoducho všetkým zástupkyním nežného pohlavia, a otvorila som pre nich úplne špeciálne dom rozkoše.

Týmto si nechcem svojmu Domu rozkoše robiť reklamu, pretože ako som predpokladala, tak o klientky nie je núdza, ale posúďte samy, vážené čitateľky, či by ste sa tam mohli zastaviť. Nasledujúci kratučké príbehy skutočných žien totiž dokazujú, ako veľmi je tento pánsky "bordel" prínosný pre ich sexuálny život:

Alžbeta, 49 rokov:

Pani Alžbeta je vydatá už od dvadsiatich rokov, pretože vtedy otehotnela. Od začiatku trpela tým, že sa jej manžel o ňu vôbec nezaujíma po sexuálnej stránke, vždy si ona o trochu intímnosti musela hovoriť. A to je predsa zle, keď žena musí žobroniť u muža, ktorý jej sľúbil lásku! Postupom rokov sa to ešte zhoršilo, v súčasnosti je situácia taká, že s manželom už sedem mesiacov nesouložili. K nám do Domu rozkoše prišla s neistotou, ale vzápätí sa jej všetky výčitky vyparili z hlavy. Ujal sa jej totiž David, veľmi pohľadný mladý muž, ktorému sa jednoducho na prvý pohľad páčila. Veľmi kultivovane spolu navečerala, David zapálil sviečky a vymieňal si s Alžbetou dlhé iskrivé pohľady. Ona sa červenala, ale bolo jej neskutočne dobre a taký žiar medzi stehnami už dlho necítila. David ju potom odviedol do izby, kde jej urobil nádhernú masáž. Celú dobu mal plnú erekciu a už nemohol ďalej ovládať to, ako sa mu Alžbeta páči, preto sa masáž postupne zmenila v nežné láskanie intímnejších miest, prešla vo vyzliekaní a nakoniec krásny sex. Pani Alžbeta úplne dokonale fajčila péro, dokázala ho do pusy pojať úplne celé. Tlačila sa k Dávidovom svalnaté postave celým telom a do súlože dávala všetko. Veľké prsia jej skákala a zadku sa natřásala, ale to sa Dávidovi páčilo a vášnivo ju cez ňu plieskal. Vystriedali najmenej štyri polohy, kedy sa Alžbeta hneď štyrikrát urobila. David potom striekal na jej prsia. Ešte nemala dosť, a tak sa maznal, kým jeho budzogáň znova nepovstal. Tentoraz jej to urobil len v jedinej polohe - zostala ohnutá ju cez kreslo a šoupnul jej ho do kundy zozadu. U toho jej valchoval prsia a pani Alžbeta skrúcal blahom, až to všetci v Dome rozkoše počuli. Odchádzala potom tak neskutočne spokojná, že sa stala našou síce na častú, ale pravidelnou zákazníčkou.

Simona, 24 rokov:

Slečnu Simonu priateľ niekoľko mesiacov určitým spôsobom tlačil do análneho sexu

Ona ho nikdy nevyskúšala a bála sa bolesti a poníženia, preto takéto praktiky tvrdošijne odmietala. Priateľ bol stále dotěrnější a vraj aj protivnejší, raz to na ňu skúsil úplne bez prípravy. Nakoniec sa s ním za také konanie rozišla, ale priznáva, že tá túžba vyskúšať análik sa v nej z nejakého dôvodu prebudila a silnela. Práve preto prišla do nášho Domu rozkoše. Chcela jednoducho zasvätiť. Simona je nádherná mladá žena, preto žiadnemu z našich žrebcov nerobilo najmenší problém sa jej ujať. Sama si zvolila Petra a prosila ho, aby bol nežný. Bol veľmi nežný, nikam na ňu neponáhľal. Dlho sa rozprávali, išli na prechádzku. Simona vlastne zabudla, že je to objednaný spoločník. Bolo jej s ním tak dobre. On ju potom rúk priviedol k úžasnému vyvrcholeniu a Simona bola tak uvoľnená, že jej ani neprišlo divné, keď jej do zadočku strčil prst a začal jej vnútri jemne krúžiť. Potom použil veľa lubrikačného gélu a pomaličky jej zadnej dierku pripravoval, až sa tak zmestili prsty dva a Simona mala veľmi príjemné pocity. Potom si Peter navléknul kondóm, ktorý tiež potrel gélom, a pomaličky jej do análku vstúpil. Simona hovorí, že bolesť cítila len nepatrnú a len na začiatku. Potom sa vraj uvoľnila úplne a bol to veľmi zaujímavý zážitok. Je veľmi rada, že o svoje análne panenstvo prišla s takým citlivým profesionálom.

Jitka, 33 rokov: Jitka nie je vydatá a ani nemá priateľa

Dosť ju to frustruje, pretože sex zbožňuje a nedostáva sa jej ho

Navyše má rada niektoré netradičné praktiky, ako je napríklad sadomaso sex. Aj na takéto prianie sme tu pripravení, a to v oboch smeroch - Jitka preferuje úlohu dominy. Rada sa oblieka do Rajcovní latexových oblečkov, navlieka si masku, rozdáva príkazy a ovláda muža. U nás sme jej poskytli celú škálu vynaliezavých bičíkov, pomôcok, análnych vibrátorov pre mužov. A hlavne muža, ktorého vzrušuje, keď je úplným otrokom svojej pani. Mohla ho pripútať dôkladnými remene a potom mu po nahom tele prechádzať koženým bičíkom a sem tam ho švihnúť do miest, ktoré sú veľmi citlivé. Potom už vraj bola tak nadržaná, že sa po svojom otrokovi vrhla a vyfajčila mu péro a všetko spermie spotrebovala. Potom ho vraj doslova donútila, aby sa mu chvost postavil znovu, a to tak, že mu to urobila do zadku veľkým vibrátorom. Potom na ňom jazdila tak dlho, až ho doslova vyžmýkala do poslednej kvapôčky. A Jitka sa tiež stala našou pravidelnou zákazníčkou. Vždy, keď potom vyjde z izby, celá septembra a sebavedomé ženstvo z nej len srší.

Dom rozkoše


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky