Donáška pizze

Dáša a Eva boli kamarátkami už od čias učňáku, čo vlastne znamenalo už skoro tridsať rokov. Každá mala dve deti a všetky študovali na vysokej a obe mali za sebou nedávny rozvod. Ich manžílkové chytili druhý dych a našli si mladšie milenky.


Ten Dášin svoju prepelicu dokonca zbouchnul, a tak si ju galantne vzal, Evin manžel zas cítil potrebu užívať si svoje znovunadobudnutej slobody. Dáša aj Eva tak prebývali v prázdnych, odosobněných bytoch, a vlastne si jedna druhej zostali. Zrovna boli obe v Dášině byte a štkaly nad osudom ohrdnutých starnúcich manželiek. Mali už za sebou dve fľaškou vína, a tak vymýšľali rôzne pomsty a plány.

Eva potom slávnostne opileckej povstala, zdvihla svoju pohár vína do vzduchu, ako by pripíjali, vyžahla ju do dna a zaškriekal:

Keď si tí naši páprdové našli mladší, tak my si taky najdem mladý! Dáša jasala s ňou a ešte niečo pokrikovali. Potom, aby splnili svoje slovám, sa rozhodli, že si objednajú pizzu a zvedú spoločne toho poslíčka, ktorý im ju privezie. A čuduj sa svete, ono to naozaj vyšlo. Ale pekne poporiadku.

Objednali si teda pizzu, a že do desiatich minút bude u nich

Zatiaľ sa ešte posilnili vínečkem, a ako boli v kalibri, tak sa taky vyzliekli do spodného, ​​že to aspoň vraj bude rýchlejší. Poslíček bol nejaký mladý vysokoškolský študent. Zrozpačitěl, keď mu otvorili dve priopili dámy len v spodnom prádle, ale správal sa k nim zdvorilo a taky s nimi trochu flirtoval. Cítil totiž, že by z toho mohlo kvapnúť pekné Dysk. A taky áno, Eva mu podstrčila najskôr stovku a potom rovno päťstovku, a vraj nech sa tu s nimi trochu zdrží, že je moc krásnej a ony sú moc osamelé. Študent teda zašiel dnu a pokukoval po svlečených maminách s oveľa väčším záujmom. Premýšľal, ako dlho už nezasunul - no bolo to bezmála dva roky. Babu nemal, ani žiadna ochotná kamarátka sa nenašla, stále len naháňal. A teraz mal pred sebou dve skúsené, maznavé a poddajné tigrica ... Páni, to by bolo niečo.

A tak to na nich nenápadne skúšal čím ďalej viac drzé, rovnako tak ony okolo neho maškrtne krúžili ako okolo vzácneho tortičiek

Trvalo to asi pol hodinky, keď potom sa to zrazu zomlelo hrozne rýchlo, a keď sa študent spamätal, tak mu už Eva kľačala medzi kolenami a zúrivo sála jeho stojaceho vtáka. A tá druhá sa zatiaľ pochichtávala a vyzliekla si aj to spodné prádlo. Študent prudko nasal vzduch a pohodlne si oprel hlavu do kresla. Nechával sa báječne fajčiť au toho pozeral na tú druhú samicu, ktorá nebola úplne na zahodenie, naopak. Nebola ani tučná, ani vyschnutá, ale taká pekne zaoblená, a to všade. Jej tvary mu pripadali lákavo materskej, a to ho dosť vzrušovalo.

Keď sa Dáša vyzliekla donaha, pripadala si zvodne, a preto predviedla krátky tanček.

Potom však vyžadovala pozornosť študenta, a tak si ho pritiahla k svojmu klinu a hlavou ho tam doslova pritisol. Študent sa jej jazykom zaboril do kundy a začal lízať ako o život. Pritom cítil, ako si ho aj v tejto krkolomnej pozícii Eva našla a zase mu začala pekne poslušne fajčiť brko, bola jednoducho úžasná. Mal plnú pusu chĺpkov a šťavy z Dášiny kundy, a Dáša zatiaľ vzdychala a zavýjali a stále ho držala za tú hlavu.

Nakoniec je postupne pretiahol obe

Eva skôr len tak ležala na posteli a nechala sa nabodávat v misionárskej polohe, občas trochu zdvihla nohy, ale skôr na nej bolo vidieť, že toho veľa vypila. Oči sa jej klížil, hlavu mala bezvládne zaborenú do vankúša. Možno úplne nemuseli usínať, ale sex s ňou nebol teda rozhodne žiadnym pôžitkom. Zato Dáša bola oveľa živšie a študentíkovi si osedlal a potom na ňom rajtovala, div mu péro nevyjadrili. Svoju macatou prdelkou mu pri každom príraze přisedávala gule, pretože jeho chvost do seba vždy dostala až po koreň. Krásne to mlaskalo a plieskali a ona sa úžasne vlnila a občas robila také tie vtipné kovbojské pohyby a potom to rozbehla nanovo. Študent len ​​krásne držal, mal ruky na jej bokoch alebo jej stláčal kozy, a Dáša pekne Zavýjal a potom sa parádne urobila.

Trvalo to dosť dlho, hoci bol študent veľa nadržaný

Dokonca sa na chvíľu prebrala Eva a žiarlivo donútila čertov zliezť z toho chvosta. Potom ho celý olízala a pokouřila a potom zase dovolila svojej najlepšej kamarátke, nech sa na ňom vozí ďalej. To však už študent čertov prevalil na chrbát a nasadzoval k famóznímu vyvrcholeniu. Šoustal ju len chvíľku a už mu myklo v podbrušku. Rýchlo svoje péro vytiahol, oprel jej ho o brucho a dlho a horce striekal. Dáša z neho bola nadšená a skoro ho nechcela pustiť preč, ale študent už ponáhľal vybaviť ďalšie zákazky.

Donáška pizze


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky