Doučovanie

Tak bol dnes taký deň "blbec" ako sa hovorí. Nič mi nevychádzalo a v škole to bolo už na nevydržanie. Konečne som sa dostala domov. Na stole som mala lístok, že rodičia odišli do Prahy.


A vráti sa okolo 23 hod.tak aby som si vzala niečo k jedlu z chladničky a nečakala na ne

Docela som to uvítala, pretože nebudem musieť aspoň nikomu odpovedať na rôzne otázky, čo som robila, čo bolo v škole a pod. Vo svojich 16 rokoch som na to dnes nemala vôbec náladu. Premýšľala som, čo asi s voľným časom a sama doma. Najskôr sa pôjdem osprchovať a potom uvidím, niečo vymyslím, ale asi budem celý večer leňošiť.

"Hodila" som sprchu a obliekla na seba také dlhšie biele bavlnené tričko, ktoré mám na doma a je veľmi pohodlné

Sadla som v obývačke k telke a prepínala kanály, čo kde dávajú. Nebolo tam vôbec nič zaujímavého, tak som si šla do kuchyne pre pitie. Keď som prechádzala okolo zrkadla, všimla som si, ako mi na mojich trojkách pekne stoja bradavky. Zarazila som sa a pomaly som si prešla rukami cez prsia. Prešiel mi po celom tele naraz taký zvláštne príjemný pocit a bradavky ešte viac stvrdli. Niekoľkokrát som si po nich prešla a zrazu som cítila, ako začínam vlhnúť v rozkroku. Zdvihla som si jednou rukou trochu tričko a prešla si rukou cez moju vyholenú kundičku. Celá som sa zachvela a už mi bolo jasné, že budem musieť masturbovať. Sadla som si do kresla, nohy dala na stolík a pomaly som sa začala dráždiť prstami. Najskôr som si niekoľkokrát pretrel veľké pysky až sa pekne prekrvili a zväčšili svoju veľkosť. Niekoľkokrát som prešla cez klitoris a slastne som si vzdychla. Už som bola pekne mokrá, a tak som dva prsty strčila do kundičky a začala sa nimi šukať. Druhou rukou som si mädlila prsia s bradavkami. Moje vzrušenie začalo stúpať a ja začala hlasno stonať rozkošou.


Za chvíľku som mala v kundičke už tri prsty a cítila som, že asi za chvíľu budem u vyvrcholenie

Stlačila som poriadne bradavku a súčasne klitoris a celým telom mi prešlo krásne chvenie za veľkého výstreku mojich kunda šťáv.Byl to nádherný orgazmus. Chvíľu som sedela nehybne v kresle, hlavu zaklonenou a vychutnávala si orgazmu. Zrazu ma napadlo, že by som si to mohla ešte zopakovať, ale v niekoľkých iných polohách, aké to bude. Mala som čas a hlavne pokoj, pretože som bola sama doma. Tak som si kľakla na štyri, roztiahla pekne nohy aby sa mi kundička pekne roztiahla a už som ju prstila. Bola mokrá od prvého orgazmu a tak to išlo veľmi dobre. Ťahala som si pysky, klitorisu, jednou rukou chvíľami zamilováva bradavky a vydávala pri tom rôzne štreka. Keď som si vrážali do pošvy tri prsty, predstavovala som si, ako ma môj priateľ šuká zozadu a ako pri tom veľa teču.Jenže priateľ bol ďaleko, a tak som sa musela uspokojiť len so svojou rúčkou, pretože si mamička schovala vibrátor aby som jej ho neopotřebovala! Za chvíľu som si ľahla na gauč, zdvihla nohy na stenu a masturbovala v tejto polohe. Prsty som si svoju kundičku priamo vyrezávala a myslela som, že si ju odtrhne. Zas to už na mňa začalo ísť a ja som bola čím ďalej tým viac hlasnejší. Keď som cítila, že už budem, revala som ako levica a muselo to byť počuť po celom paneláku. Niekoľkokrát som kopla do steny, prišiel výstrek až na stenu a ja som bola na výsosť spokojná. Bola som pekne rozbehnutá. Ešte ani neodezněl orgazmus a ozval sa v predsieni zvonček. Trhalo to so mnou, kto to asi môže byť. Prešla som si rukami cez tričko a išla otevřít.Za dverami stál Karel, najkrajší chalan z našej triedy, po ktorom všetky dievčatá šílely.V ruke držal zošit a že by potraty ..... Než stihol dokončiť čo chcel, vtiahla som ho dnu a rozprávam : Chceš sa niečo učiť? pokýval hlavou, načo som zdvihla tričko až nad prsia a vravím: Tak poď, prišiel si v pravú chvíľu! Keď uvidel moju vyholenú kundičku a naakumulovaný bradavky, tak nebol schopný ani slova.Klekla som k nemu, rozopla rifle a vytiahla mu vtáka z nohavíc. Bol už pripravený a na jeho vek, mal Karel pekné vybavenie. Na nič som nečakala, vzala ho do pusy a začala fajčiť.

Netrvalo dlhým a Karel už striekal semeno do mojich úst. Bolo ho toľko, že mi to tieklo po brade a klapalo na kozy

Začal koktať s ospravedlnením, ale hneď som ho umlčala, že to je normální.šli sme do obývačky, ja si ľahla na gauč, roztiahla nohy a vravím, nech mi zatiaľ vylížte broskyňky ako sa mu zase postaví. Kája sa na mňa pozrel a hovorí, že to ešte žiadne nedělal.Tak som mu strčila hlavu medzi nohy a hovorila čo má robiť. Bol celkom učenlivý a za chvíľku už obstojne lízal. Naviedla som ho na polohu 69 a obaja sme si užívali orál. Keď už som cítila, že jeho čurák je pripravený, tak som mu povedala: Teraz mi ho tam vrahovia a poriadne ma ošukej! Karel si postavil medzi moje nohy a snažil sa mi svoj chvost nasmerovať do kundy. Po niekoľkých márnych pokusoch som mu ho musela vziať do ruky a sama si ho tam dať. Prirazil som proti nemu a jeho klacek do mňa zajej až po gule. "Ja, ja, ja som ešte žiadnu nešukal, vieš. "Tak som mu musela vysvetľovať, čo má robiť aby zo mňa nevyšli a ako má prirážať. Pomaly sme rozbiehali jeho prvú súlož. Nemusel dávať pozor, mohol to pustiť všetko do mňa, lebo som mala pred menzes. Tiež som sa tešila, ako zase po dlhej dobe budem mať kundu plnú semena. Zrazu začal vzdychať a kričať, že už bude. Tak som si ho v sebe podržala a vychutnávala prídel jeho spermií. Keď jeho zvädnutý chvost zo mňa vyšiel, tak som mu povedala, že už to má za sebou a už je z neho chlap. Za chvíľku sa mu zase začal jeho klacek stavať a či by sme si to mohli ešte urobiť raz

Bola som rada, ako je učenlivý a vravím, že áno, ale zozadu

Kľakla som si a on ho do mňa zaviedol zozadu. Dokonca sa mu to podarilo samotnému. Začal pomalými dlhými strky ma šukať, asi mal strach aby mu zo mňa nevyšli. Za chvíľu tomu ale prišiel na klob a na chua začal ma tvrdo šukať. Bolo to úžasné a ja pri tom revala na celé kolo. Karel bol k neutahání. Ja som sa dvakrát urobila než sa zase do mňa vystriekal. Začínala som byť spokojná a Karolovi sa to taky páčilo. Vzala som mu ho do pusy a pekne očistila od jeho a mojich štiav. Niekoľkokrát som mu obišla žaluď a už mu zase stál k ďalšiemu upotrebenie. "Je to s Tebou celkom pekné na prvýkrát, ale keď chceš ešte šukať, tak mi teraz krásne vymrdáš riťku. Najskôr ju musíš pripraviť prstami namočenými v semene a šťávičce a potom mi ho tam začneš pomaly strkať. Mám ho tam strašne rada a neboj, ja mám riťku na to už zvyknutú. Tak podľa mojich pokynov mi strčil svoj chvost až po kouole pekne do zadku a ja ho svojimi hlúpymi výkriky vzrušovali k poriadnej mrdačce. Trvalo to dosť dlho než začal striekať a ja som si zatímk zamilováva kozy a klitorisu. Bolo to super.Když zo mňa vytieklo všetko jeho semeno, tak sme sa šli osprchovať. V sprche som mu ho ešte raz vyfajčila a povedala mu, že ma ho zoslal sám Boh. A tiež som sa spýtala, čo vlastne chcel vysvetliť. Malo to byť niečo z algebry, ale táto látka, bola ďaleko zaujímavejšie a lepšie. Keď odchádzal, tak sa spýtal, kedy sa zase môže prísť doučovať. Povedala som mu, že mu dám vedieť až budem zase sama doma. A pretože obaja rodičia sú dosť často mimo domova, tak nám to doučovanie prospieva a Karla sa stal pekný mrdoun. Uvidíme ako nám to doučovanie dlho vydrží.Ale to zase nabudúce.

Doučovanie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky