Dovolenka

Ten rok som sa na dovolenku vôbec netešila a to mala trvať dokonca celých 14 dní! Od svadby ubehlo 7 rokov a my prežívali manželskú krízu. Snáď to bolo aj tým, že sa stále nedarilo počať tak túžobne očakávané bábätko.


Pred pár mesiacmi som sama navrhla Adamovi, že sa necháme vyšetriť, ale odmietol to s tým, že si nikde v kabínke nebude naháňať chvost a striekať semeno do pohára a tak som ani ja nemala snahu, aby som zistila kde nastal problém.

Nikdy som Adamovi nebola neverná, ale keď som v recepcii uzrela manželský pár, ktorý bol ubytovaný vo vedľajšej izbe a dokonca s nami zdieľal spoločný balkón, jeho mužská polovička ma priťahovala ako magnet

Po vybalení vecí sme išli na balkón, aby sme si vyfajčili cigaretu. Na balkóne už sedel spomínaný pár a tentokrát jeho ženská polovička nás pozvala na pohárik vína z ich vínnej pivnice. Pri predstavovaní sme sa začali všetci spoločne smiať. Môj manžel sa volá Adam a ja Lucie. Naši noví známi sa volali Eva a Petr. Adam a Eva a Petr a Lucie! Boli sme všetci unavení z dlhej cesty a za chvíľu sa rozišli, aby sme si oddýchli a prisľúbili si, že na večeru pôjdeme spoločne. Adam okamžite zaspal a ja po krátkom prevaľovanie v posteli som odišla znova na cigaretku na balkón. Tam už tiež sedel Petr. Kde máš Evu spýtala som sa a Peter odpovedal, že spí ako dudok. Ani neviem ako sa to všetko zomlelo, ale zrazu som sedela Petrovi na kolenách, bozkávali sme sa a Petr milo prekvapený, že som "naostro" zasúval prsty do mojej po jeho chvosta túžiaci kundičky, zatiaľ čo ja dolovali jeho veľký tvrdý chvost z treniek. A zrazu som bola napichnutie na jeho chvosta a tvrdo na neho dosadal. Naše orgazmy splynuli v jeden a my ich vyvzdychali navzájom do svojich úst. Si môj prvý úlet, nikdy som Eve nebol neverný, neviem čo to do mňa vošlo, začal sa ospravedlňovať Petr. A Ty zase môj, zašepkala som. Túžila som po tom len čo som Ťa zbadala. Rýchlo som sa zviezla na stoličku vedľa Petra, aby si mohol upraviť trenky pretože z nášho izby sa ozývali kroky práve sa prebudeného Adama. Za chvíľu sa objavila aj Eva a všetci sme si svorne rozprávali až do doby, kedy bol čas ísť na večeru. Večera sa pretiahla až do polnoci a všetci pekne "pod parou" sme sa odobrali do svojich izieb. Tú noc sme sa po dlhej dobe s Adamom vášnivo milovali a podľa hlasných prejavov z vedľajšej izby, ani naši noví známi na tom neboli inak! Tú noc po milovaní mi Adam nahral na uskutočnenie mojich plánov. Keď mi totiž bozkával moje tvrdé bradavky na mojich malých kozičkách (mám bohužiaľ jedničky) povedal: všimla si si tých veľkých cecíků, tie by stáli za hriech!? Bolo mi jasné že myslia Evu. Podľa môjho odhadu mala najmenej štvorky, možno aj päťky! Zasmiala som sa a povedala niečo ako že mi to vadiť nebude, keď si s nimi pohrá a Adam sa z radosti, že som tak ústretová so mnou ešte raz pomiloval.

Ráno ma prebudili hlasy z balkóna a Adam už vedľa mňa neležal

Vyšla som za nimi len v čipkovanej nočnej košieľke a pozorovala reakcie Petra. Chvost mu v trenkách pekne rástol. Usmiala som sa a začala podpichovať Adama, či už Eve zveril ako sa mu páči jej kozičky. Červenal sa ako mladík a Peter hneď reagoval. Kamaráde pokojne Ti je požičiam, je to drina ukojiť vášeň mojej ženy, ale stojí to za to, smial sa a Eva s ním.

Po raňajkách sme vyrazili na spoločný výlet a celý deň o tom nepadlo ani slovo

Keď sme po večeri odchádzali do svojich izieb, spýtal sa Peter Adama, či má ešte chúťky na jeho ženu. Nečakala som až odpovie Adam a skoro som vykríkla, že už sa nemôže dočkať. Eva sa hneď k Adamovi pritisla a spýtala sa, či mu nebude vadiť keď pri tom bude aj Peter. Adam bol opäť červený ako rak a šepol čo bude so mnou? To už mu ale odpovedal Peter, aby sa nebál, že sa o mňa postará. Za chvíľu už som v kúpeľni mohla obdivovať Evin veľké prsia posiate veľkými červenými škvrnami, ktoré prezrádzali, že ich majiteľka zbožňuje ich láskanie. Do izby sme sa vrátili obe nahé a vysprchovanie našich polovičiek už nedošlo, pretože im chvosty pri pohľade na nás trčali ako stožiare a Eva si Adama odvádzala do ich spálne odkiaľ sa za chvíľu ozýval smiech, stonanie a nakoniec výkriky vášne. To už si ma ale Petr po vylízaná mojej lasturky k orgazmu bral pekne tvrdo zozadu a ja vykričala ďalšie slasť na celý hotel. Ani neviem, ako som sa ocitla v posteli, ale ráno som sa v nej prebudila spoločne s ostatnými a môj manžel už si opäť hral s Eviným prsiami a tá sa na neho nabodávala pri jazde na koníčka ako ja vtedy popoludní s Petrom na balkóne. Konečne si hore zahrmel Peter, pozri čo mi robí čurák pri pohľade na ne smial sa a už ma pomáhal na všetky štyri, aby jazýčkom preskúmal vlhkosť mojej kundičky a následne do nej zašiel tvrdým chvostom. Za chvíľu sa spálňou ozýval krik štyroch zmietajúcich sa tiel. Do svojej izby sme s Adamom odchádzali nahí cez balkón a ja za chvíľu kričala pod tvrdými nárazmi Adamovho chvosta, ktorý tvrdil, že vytekajúca Petrovo semeno po mojich stehnách ho opäť dostalo do varu. Ako sme sa neskôr dozvedeli, aj naši susedia na tom boli podobne. Ten deň sme sa na raňajky nedostavili a do obeda dospávali vášnivú noc. Dovolenka ubiehala veľmi rýchlo a my sme ani jeden deň nevynechal naše sexuálne orgie. Posledná a rozlúčkový večer by sa dal nazvať večerom perverzných hier, ktoré sme s Adamom občas sledovali na porno kazetách. Eva totiž navrhla, že by aspoň raz za život chcela vyskúšať takzvaný sendvič a aby som ja neostala "plonková" mala som si nasadnúť na jej tvár, aby prvýkrát ochutnala šťávičku aj z inej kundičky ako z tej svojej. Bolo to fantastické a keď došla rad na mňa a ja kričala rozkošou pod dvoma nádherne tvrdými chvosty, neodmietla som ani ja Evin kundičku k vylízaná aj keď som vždy hovorila, že by som so ženou nikdy nič nemohla mať!

Zabudla som sa zmieniť, že aj Eva s Petrom sa snažili už dlhší čas o splodenie potomka a neviedlo sa!

Za dva mesiace už sme si ale telefonovali, že obe očakávame radostnú udalosť. Ich Pavlík sa narodil o deň skôr ako naša Klárka a tento rok oslávi svoje štvrté narodeniny a naše rodiny sa aj cez veľkú vzdialenosť pravidelne 2x za rok navštevujeme. Pri pohľade na naše deti sa mi stále viac a viac zdá, že naša Klárka rastie do Petrovej podoby a ich Pavlík má mnoho rysov z môjho Adama!

Nikdy nezabudnem na najkrajšie dovolenku, na ktorú som sa ani trošku netešila a ktorá mi priniesla toľko krásneho - myslím tým hlavne našu Klárka a utužila naše skoro sa rozpadajúce manželstvo!

Dovolenka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky