Gaučové číslo

Aleš si nechal od roztopašnú Sabiny rozopnúť rázporok, stiahnuť trenírky a vytiahnuť z nohavíc svoje veľké mužstvo. Sabina ho pekne pevne obemkla svoju skúsenou rúčkou, prechádzala mu od koreňa až po žaluď a späť, u toho pekne přehrnovala predkožku.


Z očí jej pri tom pozerala mrduchtivost

Zvodne na Aleša pomrkávala, zatiaľ čo mu naháňala klacek. Potom sa v kľaku sklonila a dala mu pusu na špičku žaluďa. Aleš uznanlivo zahundral, že túto zmenu situácie si rozhodne nechá páčiť. Sabina vystrčila jazýček medzi pery a začala Alešova čuráka pekne starostlivo olizovať, najmä nezabúdala na oblasť okolo uzdičky. Zakaždým, keď tam prešla, Aleš vzrušením usyknul. Vtáka mal tvrdého ako kameň a nemohol sa dočkať, až mu ho tá mačka pekne vyfajčí.

Sabina to asi vycítila, pretože skončila so svojím olizovaním a potom si začala ten veľký chvost zasúvať do pusy

Nešlo to moc hlboko, ale to nevadilo, pretože pre Aleša bola aj tak slasť cítiť, ako sa jeho žaluď oprel o jej mandle. Vedela navyše úžasne sať au toho pohybovala hlavou dopredu a dozadu, bola to moc podarená fajka. Sabina vydávala spokojné zvuky. Potom ale z ničoho nič prestala fajčiť a vykríkla: Rob, už mi ho tam vrahovia, tecu ako deravá kanva! Aleš sa nenechal dvakrát prehovárať, samotnému sa mu chcelo mrdat ako ešte nikdy.

Položil ju na gauč tak napoly na chrbát a napoly na bok a jednu nohu jej zdvihol hore

Potom si ľahol za ňu a namieril svoju klát k jej roztúžené kunde, z ktorej už vychádzalo vlhké teplo. Začal dovnútra pomaly a opatrne zachádzať. Sabina ho povzbudzovala. Našťastie to išlo ako po masle, lebo bola už roztiahnutá a celá mokrá. Keď sa dostal na jej dno, ešte mu kus klacku pri koreni pozeral von. Začal ľahko prirážať. Sabina sa kŕčovito chytila ​​jednej jeho ruky a stonala pri tom ako podrezávanie prasiatko. Bolo to moc rajcovnú. Vedela pekne prirážať bokmi ústrety jeho kladá, takže to vyzeralo, ako by boli jeden výborne zohraný mrdací stroj. Aleš si užíval jej premazané kundy au toho jej stláčal prsia, na ktorých jej tuhly červené bradavky. Zrazu Sabina vykríkla oveľa hlasnejšie a zastonala a jej kunda sa mu okolo klacku začala kŕčovito sťahovať.

Aleš obdivoval, ako rýchlo sa vďaka jeho chvosta Sabina urobila, a potom pokračoval v šukanie

Chcela, aby zrýchlil a pritvrdil. Vypočul jej prianie, a keď videl, ako veľmi sa jej to páči, bez rozpakov pridal na razancii a tvrdo dorážal na dno jej kundy. Sabina sa mu pohybovala boky ústrety a jej vlastná ruka jej zašla ku klitorisu. Začala si po ňom rýchlo prechádzať, aby ešte zvýšila svoju rozkoš. Aleš sa na to fascinovane pozeral, ako si drandí po klitorise, jej ruka sa pohybovala tak rýchlo, že bola skoro rozmazaná. Sabina bola tesne pred bránou ďalšieho orgazmu a jej kundička už sebou vnútri tak celá akoby poškubávala. Potom to konečne prišlo. Sabina sa znovu urobila a hlava jej pri tom lietala zo strany na stranu ako pri nejakom záchvate.

Aleš ju potom preťahoval pomalšími a dlhými ťahmi. Sabina zaťala svaly vnútri svojou kundy, čím mu chvost zovrela ako do klieští a bola vo vnútri oveľa tesnejší

Aleš fučal námahou a slasťou

Cítil, ako sa mu v podbrušku hromadí sily k výbuchu. Na poslednú chvíľu sa rozhodol, že naplní semenom priamo jej kundu, a tak čuráka vôbec nechválil von. Potom začal horúcimi prúdy kropiť jej maternicu a Sabina sa u toho urobila tretíkrát. Bolo to parádne. Aleš to mohol s kľudom označiť za najlepší sex svojho života a Sabine za najlepšiu milenku, aká mu kedy skrížila cestu. Rozhodol sa, že ju od seba len tak nepustí.

Gaučové číslo


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky