Kedy som konečne prestal masturbovať

Jedného dňa sa mi postavil a ja nevedel, čo s tým. Trvalo mi to teda dosť dlho, než som pochopil čo a ako, ale ku koncu puberty už som bol celkom zkušenej "durič". Teda - nie že by som sa nejako porovnával s kamošmi.


Nejako na žiadnu súťaž alebo porovnávanie nenastala vhodná situácia, ale ja som bol jednoducho od tý doby takhle spokojný. Bolo to taky o veľa lepšie ako nejaký polúcia počas snov o úľave pri močení do pisoára a podobných hovadinách, ktoré mi produkoval môj nadrbanej, a zároveň stále úplne nepoučenej mozog.

Keď som si našiel dievča, masturbácia ma na pár tejdnů pustila, pretože sa mi zdalo, že je načase robiť s vtákom to, k čomu ho asi Pamba fuckt stvoril

Lenže problémy nastali pomerne skoro. Najskôr som sa netrefoval, potom som bol moc skoro, no a keď som prekonal tyhle nábehovej problémy a prišiel som konečne na to, že poriadny Pich môže stáť za trochu prevádzkových ťažkostí, nastal ďalší a oveľa väčší zádrhel. Moje dievča a neskôr žena mala väčšinou dojem, že "moc často otravujem". Vymejšlela taký tie medzi nami teda dosť prevarenie finty, že ona predsa nie je naladená, pretože som niečo neurobil a nevytvoril teda tú správnu atmosféru, že moc svetla sa nehodí, ale že keď inak teda nedám, môžem takovejch päť metrov od postele zapáliť malú sviečku a hlavne potom ale neodkrývat perinu a tak. Trochu ma rozveselilo, keď som si všimol, že všetko je OK niekedy tak okolo jej polovice, kedy aj ona chce a nechá si tyhle úžasný múdrosti pre seba. No jednoducho som to nevzdával a po malých krôčikoch som skúšal, či sa to dá robiť aj inak, než potme potichu klasicky a hlavne sa o tom preboha nebavit a tak. Po asi desiatich rokoch som ju presvedčil, že orálny sex nie je na zahodenie, hoci to prakticky znamenalo len to, že ma tam občas dole pustila, teda ak sa pred tým dosť dlho umývala saponátom a nejakým nástrojom na umývanie karosérií áut alebo čo, aby som niečo náhodou neucítili. Bohužiaľ jej ale môj vták nikdy chutiť nezačal, či už som s hygienou experimentoval alebo sa len umyl.

Keď sa po rokoch začala môjho vtáka dotýkať opatrne rúk, bol to celkom pokrok, hoci to robila cez vreckovky, aby sa náhodou neumazala semenom

V tej dobe už som sa naplno vrátil k poriadnej masturbácii. Na nete boli vždy nejaký holý baby, ktorý robili veci, ktorý som teda doma požadovať nemôžu, hoci furt nezhasínal, aby si mohli dať dole nohavičky, a boli asi dosť hrdý aj na svoj klitoris, no a teda vtedy som došiel k záveru, že takáto dobre načasovaná masturbácia je o veľa lepšia, než sa pokúšať o diplomatickej misie v spálni s dosť neistým záverom, niečo ako 2. cena v športke na tikete, kde chýba polka políčok, pokiaľ však dosť starostlivo nesledujem cyklus svojej ženy, kedy to bolo asi ako dostať v pokru po jednej výmene aspoň dva páry. Najradšej som bol, keď niekam odišla a nebola doma, a ja si mohol na kompu v klídku otvoriť pár rozcapenejch bobríka, vziať si trochu Indulony a pomazať si žaluď, pol hodiny sa hrať s penisom napnutým na prasknutie a predstavovať si, že by sa zarážal do poriadnej nadrbané piči. Chlap si predsa len vie asi najlepšie sám načasovať, aby už skoro bol a skoro mu to tam vybuchlo a potom na pár sekúnd prestať dráždiť uzdičku a sústrediť sa na ten pocit odjištěnýho granátu a nasucho cukajícího vtáka v klietke dlane, no a keď to potom prišlo , držať koreň vtáka ako blázon, až mu skoro semeno vyrazilo bokom, ako sa tam v guliach tlakoval, no a potom to striekanie do dlane, ktorý trvalo večnosť a bolo horúci ako islandskej gejzír. Ono je ešte potrebné pri tom striekaní zvierať primerane penis, čo ženským asi rovnako nikto nevysvetlí. Chlapi to ale poznajú dobre a ženským sa o niečom takom môže leda zdať aj keby tvrdili opak alebo keby sa nám pokúšali nakecat, že ich orgazmus sa tomu aspoň vzdialene podobá. No a tento domáci recept na vtáka v hrsti mi slúžil roky a zmieroval ma s tým, že lepšie to nebude. No neposeru sa, nie?

Lenže môjmu Masturbovanie mal nastať prudký koniec

Raz som išiel lesom za dedinu, aby som si našiel nejaké súkromie, pretože žena práve nikam nešla, ale bolo blbé dátum, takže som musel použiť náhradný postup v lone prírody. A tam som na čistinke zkoprněl a pozeral (!): Na pni sedela susedka zo vsi, taká dlhovlasá dievča s nevinným úsmevom. No teda teraz sa zrovna nesmiala ale podľa výrazu tváre skôr lietala niekde vo vejškách podobných ako ja s vtákom v hrsti, kto by to bol povedal do susedky, a než som sa spamätal začla sa tam vzpínať v kŕči orgazmu. No to som teda fuckt nečakal, že stretnem v lese babu, ktorá má podobný problém ako ja, takže si s džínsami a nohavičkami shrnutýma na členky vychýlenia prstíkama v mušličke. V tú ranu som ho mal tvrdýho ako konštrukčný oceľ a přemejšlel som usilovne, či si také dve spriaznený duše nemajú začať pomáhať. No vydesila sa k smrti, keď ma tu videla, ako tam stojím a na rázporku hrču ako tureckej mesiac, pozeral som ale chápavo a decentne a povedal jej o vtáka v hrsti, a že som tam za rovnakým účelom. No a je to možno neuveriteľné, ja od tej doby nemasturbuju. S touto novou ženskou z paseky by to taky bola úplná hovadina, navyše na mňa tie 2D ženskej z monitora prestali robiť aspoň z polovice taký dojem, ako keď som sa ponoril za plného svetla do skutočnej 3D broskyne plné šťavy a stláčal také tvary, že som mal dojem, ako by som doteďka nemal ani páru, o čom to celý je.

Kedy som konečne prestal masturbovať


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky