Láska bez cenzúry

Bola hlboká noc. Za oknom pokojne žiaril mesiac a svojimi lúčmi farby striebra ožaroval plochu izby. Na prvý pohľad v ňom nebolo nič zvláštne. Dve lôžka, každé na inej strane izby, na každom jedno telo. Brat a sestra.


Ich vek sa líšilo o štyri minúty. Pred šestnástimi rokmi totiž prišli na svet ako dvojčatá. Vyrastali spolu v úplnej zhode a súrodeneckej hádky u nich nemali miesto, ako to bolo v iných prípadoch. Nikomu sa to nezdalo divné, prečo aj. Bol to jednoducho žiarivý príklad dobrej výchovy. Nikoho by nenapadlo, že by to mohlo byť inak. Ivan ležal na chrbte, bol hore a počúval jej pravidelnému oddychovania.

Ivan a Ivana. Tá dve mená sa k sebe tak nádherne hodia

... Mohla by rozprávať sama za seba. Ivan to nikdy predtým nepociťoval, alebo si to skôr neuvedomoval, ale s obdobím puberty to prišlo. Nevedel si to vysvetliť, ale zamiloval sa až po uši do svojej sestry. Nebolo ani divu. V tme si vybavoval jej hladkú tvár, pery, úsmev, dlhé zlaté vlasy, krivku dievčenských pŕs a oblý zadoček. Robilo to s ním hrozné veci, keď Ivanovi videl, ako ide polonahá do kúpeľne, a potom si do zurčanie sprchy predstavoval, ako na jej telo stekajú prúdy vody, zkrápí ju od ramenách cez prsia a padajú až tam, do jej lona a na dlhé štíhle nohy. Často pociťoval prudkú túžbu ukojiť svoju vášeň, ale čosi mu to nedovolilo. Ale túžil, strašne moc po tom túžil.

Zoberme to taky z druhej strany.

Ivana ležala v ľahkej nočnej košieľke pod pokrývkou a len ťažko skrývala svoje vzrušenie. Poslednou dobou to už nebolo na vydržanie. Každú noc sa prebúdzala, zaliata horúcim potem, pri predstavách toho, čo si vlastne ani predstaviť nevedela. Ale už to tak bolo. Zamilovala sa do svojho brata. Slastne vzdychala pri predstavách, že je milovaná v jeho objatí, videla pred sebou jeho svalnaté telo a túžila po tom, čo sa skrývalo v jeho slipoch. Strašne moc chcela, aby k tomu došlo, ale doteraz sa neodhodlala k prvému, hoci jedinému kroku. Ale ono sa to tiež moc často nestáva, aby sa brat a sestra spolu milovali. Alebo sa to možno deje, ale nemalo by. Na to sú zákony. Zákony ... Čo mi je do nich?, Povedala si Ivana. Už to nemohla dlhšie zniesť. Jej ruky začali blúdiť pod nočnou košieľkou. Vyhrnula si ju na boky a prsty spočinula na vlhkom lone. Cítila, ako jej vzrušenie rastie. Jednou rukou si začala masírovať stuhnuté bradavky prsníkov a druhú neprestávala skúmať tie sladké končiny dievčenského lona. Slasťou začala ticho vzdychať a zaškriekala ako mačka. Ale späť k prvej strane.

Ivan zrazu zaregistroval v nočnom tichu zvuk.

Započúval sa a vzrušením ani nedýchal. Išlo to od jej postele! Vedel si predstaviť, čo asi Ivana robí. A nebolo mu to nepríjemné. Rukou zvieral svoje mužstvo a dusil v sebe vzrušenie. Ale potom toho mal dosť. Som predsa chlap, nie? Nemusím takhle soukromničit a môžem si splniť svoj sen! A je mi jedno, čo z toho bude. Odhodil zo seba pokrývku a už nahý došiel k posteli svojej sestry, ktorá sa zmietala v sladkých putách rozkoše. Uvidel, že si uvedomila jeho prítomnosť. Ale nič sa nezmenilo. Pod odhrnutou perinou videl jej dráždivú dievčenské nahotu. A potom zachytil pohľad, plný vášne, lásky a prosby. Už nemohol dlhšie čakať. Ešte raz z druhého pohľadu. Jej prsty vnikali stále hlbšie do lona a Ivana sa už ani nesnažila svoju činnosť skrývať. Pomáhala si celým telom a hlasno pritom vzdychala. A potom ho uvidela. Stál nad ňou, celý nahý, a ten pohľad! Plný túžby a odhodlania. V tej chvíli ho milovala snáď ešte viac a dala mu pohľadom najavo, že ho chce. Priklakol k jej posteli.

No a teraz si to vezmeme kolektívne.

Ivan dlaní vnikol pod zhrnutú košieľku na jej hrudi, ktorá sa dmula vzrušením. Ivana sama zo seba stiahla ten jediný kúsok šatstva a ležala teraz pred ním úplne nahá. Začal ju hladiť prsia a pobozkal ju. Ten prvý bozk sa pretiahol v nekonečnú radu. To už Ivan ležal vedľa nej na posteli a pokrýval jej celé telo žeravými bozky. Pritisla sa k nemu a vychutnávala teplo jeho tela. Potom zacítila pery na ľavej bradavke. Ľahko krúžili okolo nej a jazyk sa občas dotkol alikvotného hrotu. Ivana vzdychala rozkošou a hrýzla sa do pery. Potom si Ivan pridržal jej prsník a plnou silou sa na neho prisať. Jazykom drásal bradavku, občas ju ľahko stisol zuby. Ivana sa chvela blahom a vyrážala tlmené výkriky. Potom zacítila, ako Ivanův jazyk schádzajú uličkou medzi prsiami a po bruchu. Zastavil sa na okamih na pupku, ale potom pokračoval ďalej. Roztvorila stehná a odhalila svoju nabehol kundičku. "Môžem? Fakt môžem?" ozval sa pridusené Ivan. "Áno! Jo!" vykríkla Ivana a nedočkavo sa chvela. A potom prišla najkrajšie chvíle jej života. Cítila, ako vlhký jazyk vniká stále hlbšie a hlbšie do jej rovnako vlhkého lona. Rozkoš ju uvrhla do slastných múk a Ivana hádzala hlavou na vankúši sem a tam. Stonala a vzlykala. Bol to báječný pocit. Keď sa sladká hmla orgazmu rozplynula, nebola schopná uvažovať, ani jej nedošlo, čo sa vlastne stalo. Len si uvedomila, že Ivan sa zatiaľ staral len o ňu a seba nechal úplne stranou. Sklonila sa k nemu a začala prstíky hladkať jeho penis. Bol krásne veľký a žaluď sa mu temne leskol. Ivana preberala medzi prstami miešok a masírovala telo penisu. S uspokojením počúvala Ivanovy vzdychy. Po chvíli váhania potom sklonila hlavu a Oblizla špičku žaluďa. Cítila na jazyku tú zvláštnu chuť a pokračovala. Za chvíľu v jej nenásytných ústach zmizol celý žaluď.

Ivan zažil doteraz nepoznané.

Netrvalo dlho a došiel k dlho oddalovanému orgazmu. Nevedela, čo má urobiť. S počiatočným odporom prehĺtala horúce semeno, ale potom ho vysala do poslednej kvapky. S očami rozšírenými láskou na neho hľadela a znovu sa bozkávali. Skončili v objatí, ktoré prerástlo vo vzájomnú zhodu rytmických pohybov. Ivana nebola panna, ale iba vlastnou vinou. Občas sa to stáva, keď je dievča náruživá az nedostatku príležitostí a prebytku síl sa oddáva masturbácii. Potom tá tenká blanka pri nešetrnom a nepoznal zaobchádzanie jednoducho nevydrží a je to. Teraz Ivana prvýkrát v živote cítila penis vo svojej pošve. Bolo to niečo úžasné, keď ho pošvové svaly zovreli a vedomie sa stratilo v orgazmu. Aj pre Ivana to bolo prvýkrát.

Išlo mu to na výbornú, pretože v těchhle veciach človeka zvyčajne vedie pud a príroda.

Proste vedel, čo a ako. A bol rád, že stratil panictvo práve so svojou sestrou. Konečne, povedal si. Konečne, povedala si Ivana. Konečne k tomu došlo. To predtým mohli byť len súrodeneckej hrátky, ale toto, to sa nesmie nikto dozvedieť. Nedozvie sa. Veď kto by sa pripravil a slastne muky zakázanej lásky. Ivan a Ivana sa ráno prebudili nahí v jednej posteli, schúlení a pritlačení jeden k druhému. Ale nikomu z nich to nevadilo, nikto neľutoval minulej noci. Pretože príde ešte veľa ďalších.

Rodičia odišli na divadelné predstavenia do Prahy a Ivan s Ivanou zostali doma sami.

Mali pred sebou celý víkend, pretože rodičia prespí u známych v Prahe s zdrží sa u nich. To znamenalo dve noci plné milovania. Akonáhle za rodičmi zapadli dvere, súrodenci sa k sebe vášnivo pritisli a pobozkali sa. Ich jazyky sa stretli a tancovali. Spočiatku to vyzeralo celkom normálne. Brat a sestra zasadli k spoločne pripravené večeru. Dojem trochu rušila len fľašu červeného vína. Lenže tá tu bola preto, aby rozprúdila krv a navodila tú správnu atmosféru. A to sa jej za chvíľku aj podarilo. Tesne primknutie k sebe tancovali Ivan a Ivana Ploužáky a bozkávali jeden druhého. Ivanove dlane hladili jej krásny zadoček. Zrazu sa ale obaja zastavili a pozreli sa na seba. Áno. Teraz je tá pravá chvíľa.

Pomaly sa doviedli k pripravenej posteli rodičov.

Ivana sa na ňu položila na chrbát a Ivan začal rozopínať gombíky jej blúzky. Hladil jej prsia a ona mu pomáhala zbaviť sa oblečenie. Po chvíli vzájomného hladenia a vyzliekanie ležali vedľa seba nahí. Začala bozkávať jeho telo. Pritisol sa k sebe. Náhle Ivana vstala a vyzývavou chôdzou došla k dverám do kúpeľne. "Poď," zašepkala a Ivana nemusel nikto dlho pobádať. Díval sa na ňu, ako si púšťa sprchu na prsia, a pozoroval trblietajúce sa kvapky vody na jej tele. Pristúpil k nej a chytil sprchu. Potom spoločne týrali svoje telá prúdy vody. Ivan obrátil ružicu nahor a už stáli vo vlažnom daždi. Ich mokrá tela sa o seba treli a obaja boli vzrušenie na najvyššiu mieru.

Potom ale Ivana s očarujúcim úsmevom uchopila otcovu britvu a penu na holenie.

To by Ivana nenapadlo. Navzájom si vyholil prirodzenie. Bolo to niečo čarovného, ​​keď britva ako čarovný prútik odhaľovala hladkú kožu ich pohlavia. Stáli tam ako malé dievčatko a chlapček. Pohlavie dostala bez chĺpkov nový výraz, oveľa exotickejšie a dráždivejšia. Ivana kľakla k jeho klinu a fascinovane hladkala jeho bielu kožu. Potom mu stiahla predkožku cez žaluď a začala ho dlhými a pomalými pohybmi naháňať. Po predošlých chvíľach, keď bol Ivan vzrušený až k šialenstvu, teraz za chvíľu explodoval. Prudký výstrek dopadol na jej vlhká prsia a zostal na nich ako rosa na kvetine. Začala si spermie rozotierať po hrudi. Večer sa dostával do obrátok. Na klzkých dlaždiciach sa ale dobre nemiluje, a tak sa opäť presunuli do postele. Ivana sa posadila na okraj a doširoka roztiahla nohy. Ivan hľadel do jej roztouženého vyholeného lona.

Začal jazykom preskúmavať jeho okolí, ale potom prešiel na stehná, lýtka, členky, až k chodidlám.

Začal sa maznať s jej prstíky. Ivana cítila jeho bozky na priehlavku, ale bola predsa len viac potešená, keď sa opäť vrátili k jej vlhkému klinu. Jata náhlym popudom si kľakla pred posteľ, paže trochu vyzdvihla cez lôžko a vysunula na Ivana zadoček. Zacítila, ako jej rozťahuje nohy a líže ju zozadu. Potom sa chytil jej ramien a kľaku do nej zarazil svoj penis. Prehla sa v chrbte ako mačka a vykríkla rozkošou. Ivan prudko prirážal a ona hlasno stonala. Cítila, že sa blíži k orgazmu, a začala prudko pohadzovať hlavou a zatínať prsty do perín. Ivan nasmeroval prúd spermií do štrbinky medzi jej oblé polky a pozeral sa, ako po nich steká dole. Potom sa trochu napili vína a oddýchli si. Boli stále nahí, nemalo cenu sa obliekať. Ivana si vyzývavo ľahla na chrbát a vystrčila prsia. Ivan vylial trochu vína z fľaše na jej bruško, k pupku, a potom jazykom slízával červenú tekutinu, zmiešanú s chuťou dievčenské kože. Roztiahla nohy a vyhodila ich do vzduchu. Ivan do nej nežne vsunul svoj penis as jej nôžkami na ramenách tak chvíľu zostal. Obaja vychutnávali ten báječný pocit spojených tiel. Potom začal pomaly, pomalinku prirážať, a po chvíli postriekal Ivanovi tým zvyškom, čo v ňom ešte zostal. Kvapky spermií dopadali nie jej hebkú kožu od pŕs až na bruško. Obaja potom zmorení zaspali, stuleni jeden k druhému.

Ranné lúče prenikali izbou a osvetľovali dve nahé telá, ležiace vedľa seba na manželskej posteli.

Manželia to síce neboli, ale čo na tom. Ivana stála pri okne a zlaté vlasy jej horeli vo vychádzajúcom slnku. Ivan ju zozadu objal okolo krku a pobozkal ju na šiju. Zaklonila hlavu a oprela sa o neho. "Nemôžeme sa predsa stále len milovať," povedala, "mali by sme robiť taky niečo iné!" "Prosím ťa, kedy zase budeme mať takúto príležitosť?" namietol Ivan a chcel ešte niečo povedať, ale sestra mu zakryla ústa svoju dlaní. "Žiadny odvrávania. Oblečie sa a pôjdeme urobiť niečo na raňajky. Aby si bol silný, vieš?" Tak teda áno. Všetko by mohlo byť v poriadku, keby Ivan s Ivanou nedostali do svojho hniezdočka lásky krátko po raňajkách návštevu.

Sedemnásťročná sesternica Petra, ktorá prišla len tak na návštevu, nevedela nič o momentálnej absencii rodičov.

"Ale to vôbec nevadí," dala sa počuť, "zostanem tu aj tak." Zahľadela sa pritom tak nejako na Ivana, ale ten mal práve trochu iné starosti. Zostane tu? A snáď aj cez noc? To by ale znamenalo, že ... Ivanin pohľad ho však upokojoval. Snáď sa to nejako vyvinie, čítal v ňom. Vyvinulo. Ale trochu inak, než by kto čakal. K večeru si všetci traja dali ďalšiu fľašu vína a tentoraz ju svorne vypili. Ivan s Ivanou tak trochu z žiaľu, Petra na to asi bola zvyknutá. Avšak víno zlepšilo celkovú náladu. Petra v zamyslenie roztočila prázdnu fľašu na stole. Hrdlo ukázalo na ňu. "Mám nápad," ozvala sa veselo. "Zahráme si fľašku!" Ivan s Ivanou na seba významne pozreli. "Prečo nie," povedala Ivana a dianie sa presunulo na zem. V troch sa ale táto hra nedá hrať veľmi dlho.

Za chvíľu boli všetci traja skoro nahí a Petra vyjavene pozerala na vyholená pohlavie svojich príbuzných.

"To vy sami? Snáď nie navzájom! Ale to ... Že vy spolu nielen toto?" Prečo to zatajovať, že áno. Keď už to aj tak nemá cenu. Bolo zreteľne vidieť, ako je Petra vzrušená a túži po Ivanovi. Bola strašne nadržaná a tiež to dávala najavo. Polohlasne stonala, upierala na neho pohľady, prezrádzajúce všetko, a rukou si hladkala kundičku. "Tak choď, urob jej to!" podnietiť Ivana svojho brata. Ten začal Petru sústo z boku a vôbec ju nešetril. Ivana kľakla a začala Petre bozkávať a lízať kozičky. Ešte nikdy to nerobila, ale teraz sa jej to páčilo. Potom sa presunula do Petřina lona, ​​v ktorom rytmicky kmital Ivanův penis, a čuchali jeho dráždivú vôňu. Začala Ivanovi pomáhať jazykom a prstami a Petra vzápätí vybuchla v obrovskom orgazme, skoro naraz s Ivanom. Časť spermií dopadla Ivane na tvár a zvyšok Petre na stehná. Všetci traja prudko oddychoval. Petra si kľakla Ivane nad ústa, sklonila sa a začala jej lízať kundičku. Sama cítila Ivaniny pery medzi svojimi roztiahnutými stehnami. Chvíľu sa lízal v tejto nádhernej polohe, ale potom Petra zacítila Ivanův penis hlboko vo svojom zadočku. Vykríkla prekvapením a prestala sa venovať Ivane, ale len na chvíľu. Potom sa dala znovu do lízanie, s ešte väčšou vehemenciou a so silnými výkriky rozkoše. Aj táto noc bola rušná a všetci traja spoznávali nové a nové spôsoby využitia svojich tiel. Bolo to krásne a obaja súrodenci radostne pristúpili na Petrin návrh, aby jej návštevu oplatili. Petre sa pritom tak zalesklo v očiach, že nebolo o čom pochybovať. Dohodli sa teda na budúci víkend a rozlúčili sa s ňou.

Konečne prišiel ten dlho očakávaný piatok a Ivan s Ivanou sa vydali do susedného mesta za svoju sesternicou Petrou.

Predháňali sa v predstavách, čo sa asi bude diať, ale ako sa neskôr ukázalo, nikto nemal tak dobrú fantáziu. Petra, ktorá v onom meste študovala, mala svoju vlastnú garsónku, pretože ju rodičia nechceli zaťažovať dochádzaním a na internáte odmietla byť. Takto sa ukázala doma občas cez víkend a žila si celkom podľa svojich predstáv. A tie boli zjavne dosť svojrázne. Petra im totiž prišla otvoriť v oblečení, ktoré obom vyrazilo dych. Bol to "oblek", zložený len z kožených remienkov, kovových krúžkov, retiazok a cvočky zaklincované kože. Všetkému vládli vysoké čierne čižmy a pevný obojok na krku. Na súrodenca to celé veľmi zapôsobilo a už začali tušiť, že dnešný večer nebude len tak niečo obyčajného. V garsónke bola cítiť kože a ľudský a akýsi bližšie nedefinovateľný zápach, čo všetko dohromady pôsobilo veľmi vzrušujúcim dojmom. Vstupné chodbička tonula v prízračnej šere, rovnako ako celý byt, pozostávajúce sa okrem kuchynského príslušenstva z ešte jedného väčšieho izby, v ktorom sa všetci traja práve ocitli. Tu vytváral tlmený halogén v rohu diabolskú hru tieňov a Ivan s Ivanou si pripadali ako na nejaké temné seansu. Ten pocit ešte znásobovali podivne monotónna hudba, tiahnúce sa z hi-fi veže, ktorá svojimi kontrolkami vysielala do šera svetelné signály. Petra s úškrnom a očividným uspokojením pozorovala stále viac rastúci rozpaky svojich príbuzných a podnietiť je: "No tak sa predsa posaďte! A ako doma, ako doma!" Usadili sa do malých pohodlných kresielok, rozostavaných okolo nízkeho skleneného stolíka, na ktorom stála obľúbená fľašu vína. Vzrušenie stúpalo, ale stále sa nič nedialo, všetci si len tak rozprávali. Ako ale hladina vína klesala, Ivan s Ivanou sa zbavovali prebytočného oblečenia. V krvi je príjemne hrial alkohol a obaja naraz dostali chuť na to isté. Krásne sa spolu milovať. Lenže Petra sa práve v tej chvíli s leskom v očiach zmocnila už prázdne fľaše a špičkou jazyka Oblizla jej hrdlo, ktoré vzdialene pripomínalo žaluď. Objala ho pery a vysala z naklonenej fľaše niekoľko posledných kvapiek na dne. Potom si ľavou rukou odhrnula prúžok kože, zarezanie do jej lona, ​​a priložila hrdlo fľaše na podráždenú kundičku. Ivana sa prestala venovať Ivanovi, ako vo sne si kľakla k Petre a pomohla jej preniknúť štíhlym hrdlom hlbšie do lona. Petra zapišťala rozkošou, podnietiť Ivana, nech sa pridá, a on sa ihneď začal zaoberať jej prsiami, zovretými medzi lesklými retiazky a prúžky kože. Mohlo by to takto vyzerať ešte dosť dlho, ale Petra sa náhle vymanila z ich zovretia a urobila gesto kamsi za seba. Ivan sa pozrel naznačeným smerom av šere uvidel na stene visiace bičík s množstvom tenkých kožených pramienkov. Okamžite: "Prosím, urob to, prosím", stonala a zvíjala sa na koberci. Ivan pokrčil ramenami. Za chvíľu sa Petra zmietala pod vodopádom rán, ktoré dopadali na jej telo.

Zrazu si Ivan všimol Ivany, ktorá sedela na kresielku a sledovala celé dianie s dlaňou v lone.

Nechal Petru Petrou a pristúpil k nej. "Páči sa ti to?" Ivana s rozšírenými očami kývla hlavou. "A chcela by si to zažiť?" spýtal sa Ivan ľadovo. Prekvapene sa narovnala. Nevedela, či to chce, alebo nie. Nemala by asi dosť odvahy, ale vzrušovalo jej to, tie červené pruhy na Petřín tele, šľahanie biče, výkriky a stonanie. Bola na vážkach. Ale to už Petra vstala a vzala ju za ruku. "Neboj," povedala nežne, ale rozhodne, "nič to nie je. Poď. Uvidíš!" Spoločne s Ivanom ju doviedla k lôžku, ktoré bolo rohu miestnosti. "Ľahni si," povedala. "Na chrbát!" Ivana, chvejúce sa vzrušením v očakávaní toho, čoho sa bála a po čom zároveň aj túžila, si ľahla, automaticky natiahla ruky za seba a čakala, čo príde. Zacítila, ako jej chladný kov obopína zápästie a púta ich k rohom lôžka. Triasla sa po celom tele a cítila, ako jej tuhnú bradavky a vlhne klin. Petra jej zrazu roztiahla nohy a nechala ich klesnúť cez boky lôžka, až sa chodidlami dotýkali zeme. Potom je tiež pripútala pomocou oceľových retiazok. Ivana zhlboka dýchala a prsia sa jej dvíhala a zase klesala. Áno, toto bolo to, o čom snívala.

Túžila po donucovania, obmedzovanie, násilie ... Petra vzala z Ivanových rúk pokarhania a kľakla si jedným kolenom medzi Ivanina doširoka roztiahnuté stehná.

Potom jej začala prechádzať rukoväťou bičíka medzi prsiami, po bruchu, až ku klinu, ktorý bol po vyholení pokrytý len několikamilimetrovým porastom. Položila pokarhania na zem a kľakol si na posteľ. Sklonila sa a obklopili špičkou jazyka Ivanin pupok. Tá tlmene vzdychla a takmer nebadateľne sebou pohla. Petra pomaly schádzala jazykom nižšie a nižšie, ale tesne pred drsným povrchom lona sa zastavila. Začala ho hladiť rukou a vychutnávala tuhosť ešte nie celkom dorastených chĺpkov. Ivana zamraučal a pootočila hlavou. Petra prstami roztiahla štrbinky a jazykom vklouzal dovnútra. Našla klitoris a začala ho masírovať, až bol pekne tuhý. Objala ho pery a sála. Ivana začala stonať naplno a márne sa pokúšala pohnúť. Aspoň sa nadvihla v bokoch a nasmerovala tak Petru k svojej roztúžené dierke. Petra jej však tú radosť neurobila. Len niekoľkokrát zablúdila jazykom na okraj vlhkého vchůdku, a potom náhle vstala a opäť uchopila pokarhania. Než sa Ivana spamätala, už na jej prsia dopadali prudké rany. Vykríkla a trhla sebou. Pokúsila sa oslobodiť, ale čoskoro spoznala, že je to márne. Zostala bezmocne ležať a pri každom údere divoko trhla hlavou zo strany na stranu. Lenže s bolesťou už cítila aj rozkoš. Celé telo ju pálilo, pretože rany zostupovali stále ktorej. A potom zacítila prvý dotyk svištící kože na strnisku svojho lona. Opäť sa nadzvednula a sama išla ranám ústrety. Ale ako náhle rany začali, tak aj ustali. Otvorila oči, ktoré mala počas bičovanie kŕčovito zatvorené, a uvidela nad sebou Ivana. Jej zpleněná kundička přijmul jeho mohutný penis a Ivan začal rýchlo a tvrdo prirážať. Cítila zvláštne zmes poníženia, bolesti a uspokojenie, ktorá prerástla v mohutný orgazmus. Prebrala sa, na svojom brušku cítila ešte teplý spermií, a Petra kľačala pri jej nohách a uvoľňovala jej putá. "To bolo pekný," povedal uznanlivo Ivan, "ale nezdá sa vám, že trochu zabúdate na mňa?" "Ale čože?" ozvala sa Ivana trochu chrapľavý, "chcel by si snáď tiež?" "To snáď ani nie, mňa by stačilo celkom normálne." "Tak poď, ľahni si," povedala ho Petra. Ivan sa teda pohodlne položil na chrbát a spokojne si založil ruky pod hlavu. "A čo teraz?" Petra s Ivanou si kľakol každá na jednu stranu postele a začali spoločne kriesiť svojimi ústami jeho ochabnutý úd. Olizoval žaluď a zároveň aj sebe navzájom pery, a potom, keď už bol penis v pohotovosti a Ivan dávno stratil svoj pokoj, mu ho začali striedavo fajčiť. To je však vzápätí tiež prestalo baviť, takže si Petra nasadla na Ivanův penis a Ivana sa usadila oproti nej, s klinom nad Ivanovými ústami. Obe dievčatá sa objal okolo ramien a začali sa pohybovať v rovnakom rytme. Izbou sa nieslo trojaký tlmené stonanie a vzlykanie. Táto noc bola dlhá a ani jeden z troch účastníkov na ňu nikdy nezabudol. A všetci sa tiež zhodli, že by bola večná škoda niekedy si ju nezopakovať.

Ivana nedočkavo rozbaľoval balíček. Konečne!

Pred časom si u istej zásielkovej služby tajne objednala vibrátor, a ten jej teraz konečne prišiel. Ešte že nie je nikto doma, pretože nám dnes skončila skôr škola a som tu prvý, pomyslela si Ivana a fascinovane hľadela na obrovský predmet vo svojich rukách. Čierna Mamba, dvadsať päť na štyri a pol centimetra, to bolo označenie tohto supervibrátoru. Ivana mala až obavy, či ho jej kundička bude schopná prijať v celej jeho kráse. Vzrušene zo seba zhodila šortky a nohavičky, pohodlne sa usadila na svojej posteli a začala si vibrátorom ľahko prechádzať po štěrbince. Bol to zvláštny pocit, dráždiť sa len neživým predmetom. Ivana cítila, ako vlhne. Dlho sa preto nerozmýšľal a vsunula špičku vibrátora do svojej sladkej dierky, roztvorené vzrušením. Pomaly, rytmickými pohybmi, si ho zasunovala stále hlbšie a hlbšie, kam až mohla. Vzdychala pritom a stonala bolesťou, pretože sa jej zdalo, že ju ten obor snáď musí roztrhnúť. Mala pocit, že ho má až v krku. V tvári celá zružovela, mala zaklonenú hlavu a dýchala pootvorenými ústami. Ale to ešte nebolo všetko. Zatiaľ ešte bol vibrátor vypnutý. Teraz Ivana pootočila jeho koncom a vnímala mrazivo krásne vrnenie hlboko v sebe. Začala si rukou prechádzať po krku a prsiach, strhla zo seba blúzku a zmietala sa v kŕčoch vibrácie. Pohadzoval divoko hlavou, ale rukou ešte tlačila na vibrátor, aby sa naozaj dostal čo najhlbšie. Prvý orgazmus na seba nedal dlho Už to nemohla dlhšie znášať. Vytiahla vibrátor z pošvy a položila si ho medzi prsia. Celý sa leskol a zanechával na jej koži voňavú stopu. Ivana zhlboka dýchala a ešte sa chvela, keď ukladala vibrátor na bezpečné miesto medzi školské učebnice.


Keď Ivan uvidel, ako sa jeho sestra sama sústo obrovitým robertkem, obrátil ju na všetky štyri a vnikol do jej zadočku.

Ivana zažila aké to je, mať v sebe dva naraz. Oboma rukami kŕčovito zvierala cípmi vankúše, dusila v ňom výkriky rozkoše a onedlho vybuchla v slastných kŕčoch. Ešte keď mala vedomie zakalenej, cítila, ako z nej Ivan opatrne vyťahuje vibrátor, a potom ako sa jej obrovitý kôl derie do zadočku. Z posledných síl sa prehla a uľahčila mu cestu. Bol určite zapnutý na najvyššiu rýchlosť, pretože sa jej zdalo, ako by s ďalším orgazmom stratila vedomie. A tak získala Ivana nového priateľa. Bola si však viac než istá, že Ivan je rozhodne lepší. Nepotreboval totiž každý deň nové batérie.

Láska bez cenzúry


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky