Lesbické prázdniny

Mám pre Vás príbeh. Tento sa udial, keď mi bolo 17 rokov a ja som bola v lete na tábore. V tábore boli ako chlapci, tak aj dievčatá. Všetko bolo ale rozdelené, WC, sprchy, šatne, všetko pre chlapcov zvlášť a pre dievčatá zvlášť.


Voľný čas sme však trávili väčšinou všetci dohromady. Všetkým nám bolo zhruba od 15 do 18 rokov. Čas od času som tajne pozorovala chlapcov v sprchách ako sa umývajú.

Mala som už nejaké sexuálne skúsenosti, ale len s dievčatami

Jedného večera Jana (16 rokov), Marie (17 rokov) a ja som hrali karty. Tajne sme prepašovali dovnútra nejaký alkohol a nutne sme pri hre popíjali. Po niekoľkých pohárikoch som sa všetky cítili skvele. Zhruba po hodinke navrhla Jána aby sme sa vyzliekli, a pretože žiadna sme neboli proti, hneď som tak urobili. Takže v priebehu niekoľkých okamihov sme boli v našom stanu všetky úplne nahé, tri nahé opité dievčatá, ktoré boli schopné urobiť čokoľvek. Všetky sme ako na povel stíchli a len čakali kto bude pokračovať a hlavne v čom sa bude pokračovať.

V tom Jana povedala Márii, že si má roztiahnu nohy, že ju trošku poláska, načo sa presunula s Márii a začala ju jazykom prechádzať jej škebličku

Keď som videla tie dve, ako si hrajú, sama som si začala svoju kundičku naháňať. Po dvoch minútach bola Marie hotová a ja som sa urobila chvíľku po nej. Po tej sme sa obe vrhli na Janu. Marie ju nežne hnietli a sála prsia, zatiaľ čo ja som prsty preskúmaval jej lasturku. Po pár minútach bola Jan urobená, ale my jej nedali pokoj tak dlho, kým to na nej neprišlo druhýkrát. Potom, čo Jana ležala vyčerpaná, povedala mi Márie aby som počkala, načo išla pre niečo do svojho kufríka. Po chvíľke prišla s veľkým dvouhlavým vibrátorom. Potom zaviedla jeden koniec do mojej kundy a druhý do svojej. Spočiatku to išlo ťažko, ale po chvíľke som sa dostali do rytmu a mrdaly som ako divé sane. Marie začala vzdychať, ale ja som ako zmysle zbavená prirážal rýchlejšie a rýchlejšie. Po chvíli sme sa obe zvalil v orgazme na zem. Takto som si to potom všetky tri ešte niekoľkokrát zopakovali až sme boli úplne vyčerpané.

Lesbické prázdniny


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky