Letný tábor

"No konečne, už som myslela, že neprídeš!" Vychrlila na mňa spolužiačka Klára na stanici tesne pred odchodom vlaku. Ja som sa len usmial a rýchlo si bežal kúpiť lístok. Ale pekne po poriadku ...


Mal som práve po druhom ročníku fakulty, keď mi moja spolužiačka a má tajná láska zároveň ponúkla, či nechcem ísť ako inštruktor na dvojtýždňové tábor. Nemal som na prázdniny žiadny plán a preto som uvítal možnosť si trochu privyrobiť aj niekam sa pozrieť, bez tak by som sa len flákal pri kúpalisku alebo v miestnej krčmičke.

Jeden z dôvodov, prečo som išiel, bola aj moja spolužiačka Klára

Od prvej chvíle som, keď som ju na prvej prednáške uvidel, obdivoval som jej aerobic vypracované telo i vlnité blond vlasy, s ktorými si tak nežne pohrávala. Koľkokrát som sa ju po škole snažil niekam pozvať, lenže ona patrila medzi tie zodpovedné študentky, čo po škole idú hneď domov a študentský život im nič nehovorí. Toto teda bola príležitosť, ktorú som musel uchopiť, ako sa hovorí za pačesy a počas letného tábora tú slušnú študentku trochu "pokaziť". Lenže veci sa uberali trochu iným smerom.

Po príchode na miesto nás privítala vedúca tábora, trochu unavene vyzerajúci tridsiatničky, a ďalšie inštruktor, taky študent

Zvolala všetkých účastníkov tábora do spoločenskej miestnosti v hoteli (vyzeral teda skôr ako normálne ubytovňa), aby nás predstavila. Avšak pri pohľade na účastníkov som myslel, že sa pozbiera a odídem, to bolo aj pre mňa moc. Totiž slovo "účastníci" nie je úplne ten správny výraz, jednalo sa totiž o tridsať dievčat z prvých štyroch tried viacročného dievčenského gymnázia. Áno správne, dievčenského. Preložené do normálnej reči tridsať dievčat medzi dvanástimi až pätnástimi rokmi, ktoré chodí do triedy bez jediného chlapca a to práve v rokoch, keď sa u nich o slovo hlási hormóny, no strašný Babinec.

V duchu som nadával Klárke, ktorá to na mňa videla a trochu ironicky povedala: "Máš napriek rád dievčatá, Martine? Tak tu ich máš hneď tridsať. "Myslel som, že ju zabijem. Aby ste mi rozumeli, dievčatá a ženy mám moc rád, ale keď im je aspoň dvadsať a viac, vždy sa mi páčili straší, ako som ja, ale toto fakt nie.

Tábor prebiehal horšie než som myslel, cez noc sme museli dievčatá strážiť, aby išli spať (ešte že v okolí neboli žiadni chlapci), ráno sme museli ako inštruktori vstávať prvý a budiť na rozcvičku, bolo to strašné moc som toho nenaspal a ku všetkému Klárka na mňa z vysoka kašlala, takže som ľutoval, že som tam vôbec bol.

Všímal som si správanie a pozoroval rozdiely medzi najmladšiemu a najstaršími dievčatami

Kým tých najmladších sa správali celkom rozumie a počúvali, staršie sa rady predvádzali, smlouvali pri nejakom úlohy, dianie v tábore im bolo celkom jedno. Najhorší z nich bola Simona (teda nie vzhľadom). Pätnásťročná rebelka, taká nepísané vedúci najstaršie triedy. Nosila dredy, väčšinou mala na sebe veci v army štýle. Postavu mala moc peknú, pevné opálené telo bez jediného kilá navyše, po pár dňoch som sa totiž pristihol, ako ju pozorujem av nohaviciach sa hlási o slovo môj penis. Snažil som sa striasť myšlienky na ňu, ale čím som bol na tábore dlhšie, stále som na ňu musel myslieť, mala v sebe niečo čo sa nedá popísať, ako nejakú zvláštnu energiu.

Asi uprostred tábora sa vedúci rozhodla usporiadať pre dievčatá diskotéku

Ich oblečenie a líčenie ma doslova šokovalo, vyzerali ďaleko staršie než v skutočnosti boli, tým ktorým by som hádal osemnásť, bolo sotva pätnásť. Musím povedať, že aj bez chalanov to holky roztáčali parádne, sem tam nás s kolegom vytiahli na Ploužáky, ale na tanečné veci sme tam nechceli trapčit.

Mne sa pri pohľade na Simca opäť staval dosť znateľne, preto som sa počas diskotéky vytratil schladiť do baru v hoteli

Lupnul som do seba tam pár pív, bože, ako mi chutili. Asi po piatom kúsku som šiel rýchlo späť, aby to nebolo nápadné, že som sa stratil (mali som počas tábora zakázané piť alkohol, aby sme vraj nedávali zlý príklad dievčatám). Cestou som však stretol vedúci. Diskotéka totiž skončila, a tak ma poslala, aby som dohliadol na Simonu a spol., Aby išli spať, vraj boli nejaké rozverné. Posilnený alkoholom som sa vydal k ich chatke.

Už z diaľky som počul hlasný smiech. Kráčal som potichu a chcel je trochu zľaknúť. Prudko som otvoril dvere a vykríkol:

"Tak čo je tu?" Avšak jediný, kto sa zľakol som bol ja. Zarazil som sa a nevedel, čo povedať, dievčatá totiž bola len v spodnom prádle. "Ja ... sorry, nevedel som, že sa převlíkáte ... máte si zamknúť," vypadlo zo mňa. Slová sa ujala Simona. "Ale nám to nevadí, že si sa na nás prišiel pozrieť, pokojne tu buď."

Simone to síce nevadilo, ale zvyšné dve dievčatá boli očividne neisté, nič však nepovedali. Sa Simca tam bývala Jana, drobná čiernovláska s moc krásnym telom a veľkými očami, a Katka, trochu oplácanější blondína, ale nie tučná, s veľkými prsiami, tipoval som tak štvorky. Snažil som sa otočiť a rýchlo odísť, lenže Simona bola rýchlejšia, priskočila k dverám, zamkla a kľúč si hodila za podprsenku.

"Dievčatá neblbni a pustite ma," povedal som trochu prosebne, bol som z ich správania trochu zaskočený. Lenže dievčatá naopak ožili. Prišli ku mne bližšie. "Vari sa ti nepáčim? A neboj, žiadna z nás už nie je panna, tak si trochu pohráme, je to tu ako v kláštoroch a nie na tábore, tak predsa by si nám nedal košom? "Doslova ma uzemnila, vedel som, že Simone je určite pätnásť, lenže u ostatných dievčat som nevedel, na čom som, tvrdili, že im je pätnásť, ale verte im.

Než som stačil reagovať, pristúpila ku mne Simona a začala ma bozkávať, ale nie len tak, ale poriadne vášnivo, alkohol urobil veľa, tak som pristúpil na ich hru, ostatne čo som mal robiť, predsa ma zamkli. Potom sa Simča vzdialila a prišla ku mne Katka, po nej Jana a bozkávali ma, všetkým som z úst cítil nejaký alkohol, možno ten im dodal guráž. Kým ma bozkávala Jana, Simona mi stiahla nohavice tak rýchlo, že som len pozeral. Bozkávanie a pohľady na poloobnaženej tela urobila svoje, stál mi ako stožiar

"Á, pozrime, ty si pekne vyvinutý", povedala Simona pri pohľade na mojich dvadsaťpäť cm tvrdého vtáka

Dievčatá boli dosť udivené a prezerali si ho. Simona na nič nečakala, kľakla predo mňa a začala mi rukou preťahovať predkožku. Potom mi ho začala pusinkovat a olizovať, ja som bol v siedmom nebi, pritiahol som si Simčinu hlavu k môjmu klinu, aby som jej naznačil, že ho má vziať do pusy. Pochopila a jala sa mi robiť fakt moc peknú kuřbičku, vedela to skvele, bolo vidieť, že to nerobí prvýkrát.

Potom dala pokyn Jane a Katke, nech si taky kľakne a nasleduj jej. Dievčatám sa moc nechcelo, ale zvedavosť bola silnejšia. V tú ranu som mal pred mojím klinom tri nádherné dievčenské tváričky, ktoré si striedavo brali môj penis do pusiniek. Avšak nezabudli ani na moje guľky, lízal je, hladkali, bolo vidieť, že po prvom ostychu sa celkom rozbehli.

Lenže toto nešlo predsa vydržať do nekonečna

Prišlo to na mňa tak rýchlo, že som to dievčatám nestačil ani oznámiť. Semeno zo mňa striekala, mal som ho naozaj veľa po dlhšom sexuálnom pôste a padalo dievčatám na tváričky, na vlasy, nečakali takú veľa lepkavé šťavy, ale ja s tým nemohol nič robiť. Simona sa snažila zachytiť čo najviac do svojej pusinky, ale aj tak bola celá postriekaná.

Snažil som sa ospravedlniť a odísť, ale dievčatá ma stále nechceli pustiť, že vraj z toho chcú tiež niečo mať. Vyzliekli svoje spodné prádlo a stáli predo mnou celé nahá. Ja som urobil to isté, aby to bolo spravodlivé. Dostal som chuť lízať mladé broskyňky a pristúpil som k Simca. Tá pochopila, čo chcem robiť a nastokol mi miesto seba Janča, chcela si ma trýzniť ​​asi nechať až na koniec.

Ja ako správny chlap som sa ujal svojej práce. Jana sa trochu hanbila, ale ja jej zasypal celé telo bozkami. Len ticho vzdychala. Mal som strašnú chuť na jej mladú kundičku, a tak som prešiel na jej štrbinky a začal ju vylizovať opravu dôkladne. Musím povedať, že chutila skvele. Počas chvíle som jej doviedol do extázy, zvierala sa vo vlnách rozkoše. Ja neprestával a sála som ten sladký dievčenské mok.

Avšak to už aj môj klacek sa hlásil o slovo

Pomaličky som začal zasúvať do Jančina pičky, mala ju krásne tesnú a pekne vlhkú, proste nádhera. Zo začiatku jej to asi nebolo moc príjemné, panna síce naozaj nebola, ale pošvu mala ešte panensky tesnou. Rýchlejšie a rýchlejšie som prirážal, Jana doslova kričala a zvierala ma tesne ako stehnami tak rukami.

Pozrel som sa na vedľajšej posteľ, čo sa tam deje a ten pohľad ma milo prekvapil

Simča s Katkou vzdychali a nádherne si vylizoval pošvy v polohe 69. Zanechal som prznění Jany (aj keď tá sa tvárila dosť dotknuto) presunul som sa na vedľajšej posteľ. Využil som, že Katka je hore a doslova bez prípravy som jej ho zozadu vrazil do kundičky. Vykríkla, ale bola trochu roztaženější ako Jana, takže to išlo pekne. Simča mi zospodu lízal guľky a privádzala ma tak k šialenstvu, že som sa chytil Katkiných veľkých pŕs a tvrdo som prirážal. Čo na tom, že má Katka o pár kíl na viac, prežíva sex ale nádherne.

Netrvalo dlho a cítil som že budem. Nasmeroval som svoj úd na Simčinu pusinku a poslal svoj poklad priamo do ich hladných úst. Zjedla úplne všetko a pekne mi olízala žaluď do sucha. Potom som sa zvalil na posteľ a oddychoval som. Všetky tri slečny sa presunuli na vedľajšie posteľ a robili si to tam navzájom. Bol to prepletenec nádherných dievčenských tiel. Dievčatá si to vzájomne robili jazyky alebo prstami a musím povedať, že sa nijako nešetrili poriadne si prolizovaly frndy.

Ten pohľad mi opäť rozpumpovali krv v žilách a ja opäť stál. Spomenul som si, že som ešte neopíchal Simonu, tú rebelku a provokatérka. Vliezol som k dievčatám na posteľ a uvidel krásny Simonina zadoček priamo predo mnou. Janča ju síce zrovna lízal mušličku, ja sa k nej však pridal a dávali sme Simone čo preto, tá vzdychala tak hlasno, že som sa bál, aby nikto neprišiel.

Potom som zarazil svoj klacek do Simony, prechádzal som ju čo to šlo, bol som až úplne na doraz v jej broskvičce. Dievčatá nezaháľali, hladkali mi zadoček, lízal semenníky alebo dráždili Simonina klitoris. Ja však chcel od sexu trochu viac, hovoril som si, že trochu skrotíte tú rebelku a potrestám za to provokovanie.

Medzitým, čo som ju prechádzal, som si naslinil prst a trochu krúžil po jej análku, postupne som s ním viac a viac zachádzal do Simčiny prdelky

Vyzeralo, že sa jej to snáď aj páči. Keď mala kakaovou Dirkovi trochu pretiahnutou, vybral som si ho z kundy začal pomalinku zachádzať do jej zadočku, išlo to ťažko, ale ja sa nevzdal. To sa jej už tak nepáčilo, kričala a prosila, nech toho nechám: "Tam nie, tam som to ešte nerobila, to bolí, auuu ... ja budem dobrá, už nebudem hnevať, Auu ..." Ja bol neoblomný, len som ukázal dievčatám, aby ju dráždili klitoris a tým ju trochu znížili nepríjemné pocity.

Za niekoľko okamihov sa jej zadoček roztiahol a ja Simonu mrdal, čo to šlo, bol som v jej prdelce až po gule. Lenže to som cítil, že už budem, zrýchlil som tempo a potom už to išlo samo von. Plnil som análik svojim semenom.

Potom sme chvíľu ležali spoločne na posteli a odpočívali. Ja sa pozrel na hodinky a neveril som vlastným očiam. Pol tretej. Rýchlo som sa rozlúčil a ponáhľal sa do postele, ale k sebe. Ten večer toho na mňa bolo už moc a hlavne tábor ešte zďaleka nekončil ...

Letný tábor


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Letný tábor

Soběslav Veselí nad Lužnicí 1 Sezimovo Ústí 2 Bechyně Mladá Vožice Chýnov Planá nad Lužnicí Malšice Jistebnice Chotoviny Dražice Opařany Tučapy u Soběslavě Ratibořské Hory Choustník Myslkovice Nadějkov Radenín Hlavatce Březnice u Bechyně