Mail

Láska moja, sedím tu pri počítači, som sama doma a myslím na Teba. Už to budú 3 týždne, čo sme sa videli naposledy a čo sme sa milovali.Ani si nevieš predstaviť, ako veľmi po Tebe túžim!


Už len pomyslenie na Teba vo mne vyvoláva ukrutnú chuť sa milovat.Jsem vzrušená už teraz, začínam sa triasť, bradavky mi tvrdnú a moja jaskynka postupne vlhne

Pomalu sa hladkám po celom tele, krútim si bradavky a druhou rukou sa blížim k môjmu klínu.Zavírám oči a predstavujem si, ako si sa teraz, z ničoho nič, objavil vedľa mě.Objímáš mňa a líbáš.Já Ťa pritom pomaly vyzliekajú a nemôžem sa dočkať, až opäť ucítim toho Tvojho "chlapák" vo svojej pusince.Odstrčím Ťa k stene a klekám si pred Tebou.Už si úplne nahý a ja mám konečne pred očami Tvoj úžasný nástroj, ktorý už stojí a čaká, až si s ním začnem hrát.Jednou rúk si ho pridržíme a dráždite jeho hlavičku jazykem.Postupně ho bozkávam a olizuju a potom si ho strčím do pusy.Tolik som sa na to tešila! Fajčím ho najskôr pomaličky a druhou rukou hladkám zvyšok Tvojho mužství.Už si veľa vzrušený a chytíš ma rukami za hlavu a šukáš ma do pusy čím ďalej rýchlejšie, až sa trochu dusím, ale nevadí mi to.Po chvíľke to už nemôžeš vydržať a vystříkáš sa mi s veľkou úľavou do pusinky.Celou tvoju horúcu dávku prehĺtam a zvyšok olizuju, aby nezostala ani kvapka.

Po tak skvelom privítaní ideme do spálne, kde sa začnem vyzliekať já

Dělám to dosť pomaly, ale Ty už sa tak tešíš, ako sa pomazlíš s mojím telom, že sa na mňa vrhneš a strháš zo mňa oblečenie počas vteřiny.Stojím pred Tebou len v spodnom prádle a hanbím sa ako vždycky.Podprsenku mi rozepneš, ale nohavičky roztrhneš, aby si to nezdržoval.Sedneš si na posteľ, pritiahneš si ma bližšie, hladíš má prsia, mazlíš sa s nimi a saješ bradavky.Pak ma povalíš na posteľ, prudko mi roztáhneš nohy a zaboříš hlavu medzi moje stehna.Přejíždíš jazykom po mojej úplne mokré lasturce, bozkávaš ju, dráždíš klitoris a prstom zajíždíš do môjho těla.Motá sa mi hlava, začínam šalieť a Heka rozkoší.Už som skoro hotová, ale Ty naraz přestáváš.NE! Prečo si prestal?! Ja to chcem!

Zvedneš mňa a to dosť drsne a poručíš mi, aby som si kľakla na všetky čtyři

Netuším, čo máš v úmysle, ale vypočujem Tě.Vzrušuje ma ešte viac, keď sa správaš trochu násilnicky.Přisuneš sa ku mne zozadu, chytíš ma za boky a znovu ma lížeš a dráždíš.A ja som v takom tranze, že som si vôbec nevšimla, ako si opäť vzrušený a tvrdý.A znovu si přestal.Proč mi to robíš?! Už to mohlo byť!
Pochopila som, keď si mi ho tam vrazil až po koule.Trochu to zabolelo, ale tak to mám ráda.Jezdíš vo ma sem a tam au toho mi přejíždíš prstom po tej druhej dírce.Jsem tak mokrá a nadržaná .... A Ty stále přirážíš a šukáš ma ... MILUJEM TO! Je to úžasný!

Už cítiš, ako sa blíži ďalšia vlna explózia, tak prestaneš a ochutnáváš moju rozpálenú šťavu a prst mi strkáš pomaličky do tej druhej, menšej dírky.Když je dostatočne premazanie a uvoľnená, pripravuješ sa k nej svojím žaluďom a opatrne sa skúšaš dostať dovnútra.
Musíš pomaly a postupne, miláčku.Víš predsa, že som to ešte nerobila.

Zasouváš mi ho stále ďalej a ďalej, až sa Ti úplne odevzdám.A už si celý vo mňa a páči sa mi to.Moc sa mi páči, ako ma šukáš zozadu, ani som to nečekala.Vrážíš mi ho tam až po koreň a přirážíš znova a znova a ja cítim, ako to na mňa přichází.Jo, už budem, neprestávaj!

A vtom zazvoní telefón a ja sa preberám z krásneho snu.

Celá prepotené, s nohavičkami u kolien a uvedomím si, že stále sedím v obývačke u počítače.V jednej ruke žmoulám bradavku a druhú ruku mám zaborenú medzi nohama.Ale než sa stačím prebudiť úplne , telefón prestane zvonit.Běžím do spálne a zúfalo vyťahujte svoje dvoch kamarátov zo skrýše.Musím si to dorobiť! Potrebujem to, je to ako droga! Chopte gél, potrieme ním toho trochu menšieho robertka, ľahnem si na chrbát, roztiahnite nohy a strčím si ho do zadočku a zasúvajú ho tam a zase zpátky.Druhou rúk držím toho väčšieho a dráždite si s ním poštěváček.Mrskám so sebou na posteli ako pri záchvate, kričím vzrušením a je mi jedno, či ma počuje sousedi.Už to cítím.Cítím, ako prichádza obrovský výbuch.Srdce mi búši, nemôžem dýchať, točí sa celý svet a je to tady.Je to ako výbuch sopky.Odložím robertka a strkajú si prsty do mojej lasturky, aby som cítila, ako sa sťahuje v tej nádhernej kŕči, kým ten orgazmus neodezní.Ještě chvíľku ležím, mám zavreté oči a vychutnávam si posledné kvapky mojej teplej šťávičky, ktorá mi zostala na prstech.Škoda, že tu nie si, dala by som Ti ochutnať. :-)

A prečo Ti to vlastne píšem? Len chcem, aby si vedel, ako veľmi mi chýbaš, ako veľmi po Tebe túžim a čo doma robím zakaždým, keď si na Teba spomeniem, Zlatíčko.

Myslím na Teba pořád.Ještě šťastie, že chodím do práce, inak by som totiž nerobila nič iné, než ukájal tú svoju nenásytnú túžbu.
Ale už čoskoro budeme spolu a ja sa konečne dočkám, až mi s tým pomôžeš.

Jedno veľké bozk z lásky posiela len Tvoja pusinka.

Mail


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky