Malá Dohazovačka

Už koľkokrát som si vravela, po tom, čo mi umrela mamička, že snáď otcovi podržím sama, aby to jeho skvostný péro neplytvalo semenom len pri naháňania. Že si ho tatko pravidelne každý večer naháňa, viem veľmi dobre, nie som slepá a hlavne hluchá.


Zvuky pusteného porna v paneláku jednoducho neprepočujete

No, ale je mi predsa len ešte len štrnásť a robiť to s tatkom je predsa len
hlúposť, ale rovnako si to občas predstavujem, keď si prstím svoju uzučké frndičku.

Fakt mi je otca ľúto, štyridsiatnik, chlap ako hora, ale maká od rána do večera, takže nemá ani čas si nejakú naraziť

A to si myslím, že by mu ženské do postele skákali samy. Skôr si hovorím, že by mali problém sa odtiaľ dostať, pretože tatko je kúrenár, silu má za dva a taky jeho sto kíl s 20 cm perom by neukočírovala každá. Toho jeho macka som vážne nemohla nechať ležať, vlastne skôr stať, ladom. Rozhodla som sa teda sama zakročiť a zohnať mu do postieľky nejakú nadržanú samičku, na ktoré by sa mohol dosýta vyblázniť. Vlastne som už jednu mala vybranú docela dlho, našu triednu. Je to fakt super baba. Prečo jej chlap utiekol, je mi dodnes záhadou.

Hoci kódex povolania jej velí tváriť sa prísne, živočíšnosť, živelnosť a sexuchtivost z nej vyžaruje na sto metrov

Alebo aspoň ja to na nej čítam ako veľké nápisy na titulkoch novín. Oblieka sa striedmo po učiteľský, ale dobrý pozorovateľ si čoskoro všimne drobných detailov, ktoré prezrádzajú vyzývavosť a koketnosti. Vybrala som ju pre ocina tiež preto, že je plnoštíhla a tvrdšie zaobchádzanie nepochybne znesie, čo som presvedčená, že sa jej bude hodiť. Z razancie a energie jej pohybov som dokonca predpokladala, že istú dávku tvrdého zaobchádzania pri milovaní priamo vyžaduje. Dohodiť otcovi nejakú křehotinku asi nemalo zmysel, myslím, že by ju rozšukal na kúsky. A navyše sa už skôr sám niekoľkokrát zmienil, že dáva prednosť ženám skôr kyprých tvarov.

Ako to ale navliecť, aby sa k sebe vôbec tí dvaja dostali?

Poznajú sa tak maximálne z triednych schôdzok. Snažila som sa, ale na nič som neprišla a tak som sa jednoducho rozhodla to risknúť a pozvať triedny rovno k nám. Srdce mi búšilo ako o závod, keď som o prestávke vstupovala k učiteľke do kabinetu, aby som ju zlanařila pre sexuálne hrátky s mojím otcom.

"Pani učiteľka, máte chvíľu čas?"

"Áno, čo potrebuješ?"

"Máte rada sex?"

Snažila som sa tvári nejlhostejněji, ako to len šlo, určite som sa ale poriadne červenala. Sama som sa ešte nikdy nemilovala a teraz mám zariadiť šoustání pre niekoho iného. Mlčala, len ma skúmala pohľadom, či si z nej nerobím srandu.

"Myslím to vážne. Máte?"

"Áno, mám, prečo sa pýtaš?

"Poznáte môjho otca? Je sám, vy ste sama a povedala by som, že vám sex chýba obom rovnako." Nemohla som si nevšimnúť, ako sa jej pri mojich slovách zrýchlil dych, spozornela a celá sa napružila. Tiež nôžky k sebe tlačila o niečo křečovitěji ako pred chvíľkou. Ešte chvíľu bolo ticho. Určite si v duchu prehrávala obrázok môjho otca.

"Kedy mám prísť?" vyhlásila nakoniec. Uff, to bola rana, ako mi spadol balvan zo srdca. Dohodli sme sa na piatkový večer.

Otcovi som povedala len, že za ním príde dámska návšteva

Vedela som, že sa bude vypytovať a ja mala v pláne ho napínať, aby sa na piatok patrične tešil. Darilo sa mi byť tajomná ako hrad v Karpatoch, čo ho uviedlo do stavu, kedy sa ma stále dookola pýtal ktorá a prečo že to príde. Vo štvrtok som už bola jasnejšia, to som mu vyslovene povedala, aby si ho dnes v žiadnom prípade nenaháňal, aby som si trhali hanbu, pretože som dotknutej prisľúbila nevšedný zážitok. Čuměl na mňa ako puk a ako stihol čokoľvek povedať, zabuchla som sa v izbe. Jo, tak to sa mi podarilo - v noci som ho zazrela, ako ide na záchod s neskutočnú erekciou. Má čuráka fakt skvostného - ako rada by som bola v koži našej triednej.

V piatok prišla o ôsmej, ako sme sa dohodli

Mala na sebe len taký celkom sexy kostým, ktorý dobre padol na jej ztepilou postavu. Tatko na nej mohol oči nechať a hoci je celkom táraj, väčšinu konverzácie obstarávala ona. Po pol hodinke som už videla, ako si vymieňajú významné pohľady a tak som sa z obývačky zdekovala. Ale o podívanou, ako si to budú spolu rozdávať, som rozhodne nemienila prísť, preto som nechala dvere len privreté, aby som sa k medzere za chvíľku vrátila na čumendu.

Ani nie za päť minút som tam bola a neverila svojim očiam

Tatko už vášnivo ohrýzali učitelkynmu bradavky a tromi prstami jej vyšukával kundu. Triedny sa síce snažila byť potichu, ale bolo jasné, že toto nemôže vydržať. Zaujímalo by ma, ako dlho nemala chlapa. So silným skučením sa za chvíľku urobila a od tej chvíle neprestala vzdychať a vzdychať. Tatko s ňou zaobchádzal ako so svojim mrdacím majetkom. Strhal z nej oblečenie, ťahal ju za kozy, plieskal po zadku aj lícach a ako jej rukami rozvíral kundu bolo neuveriteľné. Učiteľka mu držala ako správna čubka. Na otcovi bolo vidieť, že sa tej voňavej tečúcej piči nemôže nabažiť a zahŕňal ju zmyselnými slovami aj činmi. Lízal a prstil ako divý, pripravoval si ju na šukačka, aby jej svojim veľkým palicou neublížil.

Keď ho do nej zasunul, nevydržala som a začala si za dverami naháňať pičku

Tiekla skoro rovnako ako učitelkynmu. Takú podívanou som v žiadnom porne nevidela. Dám krk za to, že môj otec je najlepší jebáč, akého si môže nadržaná ženská priať. Nešetril nielen učitelkynmu kundu, ale ani jej ukričané pusina ai medzi kozy si s chuťou občas prirazil. Už som ani učitelkynmu orgazmy nepočítala, za to som sa nemohol dočkať, až k nemu dospeje tatko. Striekať som ho nikdy nevidela.

K semenění si vybral jej tvár a ja bolo veľmi rada. Všetko som videla ako na dlani. Držal triedne za vlasy, plieskal ju chvostom po lícach a naháňal si ho k výstreku. Ten bol naozaj mohutný a hustý. Fŕkance snáď ani netiekla. Po dopade na učitelkynmu dychtivo tváričku na nej zostávali ako taký chvejivo rôsol. Aj ja sa za dverami z tej krásy priviedla k vrcholu.

Potom som rýchlo zmizla zase do izby. Mala som radosť, že im to spolu tak išlo a že si naozaj trafili do noty. A najväčšiu radosť mi urobilo, keď som ráno stretla rozospaté triednej, ktorá mi z ničoho nič vrazila pusu a spýtala sa ma, či mi nebude vadiť, keď u nás zostane na celý víkend. Zostala nielen na víkend.

Malá Dohazovačka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky