Marta

Je skoro ráno, a nízke jarné slniečko sa mi nemilosrdne zarýva do očí. Trochu uhýbajú hlavou, ale stále jedným okom sledujem diaľnici pred sebou. Mierim do Brna, kde by som mala zastupovať našu cestovnú kanceláriu na veľtrhu cestovného ruchu.


Šéf so mnou poslal ešte jednu mladší kolegyňu, Martu, ktorá k nám nastúpila približne pred pol rokom

Teraz sedela vedľa mňa, na sedadle spolujazdca, a ja som si uvedomila, že o nej vlastne poriadne nič neviem. V práci na nejaké to rozprávanie nebol čas, a po práci zase všetci ponáhľame domov. Ja k svojmu Jirkovi, ao ostatných kolegyniach toho moc taky neviem. Teraz mám aspoň tak dve hodiny čas, než prídeme do Brna, si s ňou porozprávať. Nakoniec spolu máme na veľtrhu stráviť tri dni, a tak začínam debatu neutrálnym témou, rodinou. Dozvedám sa, že je sama, a býva u mamičky, otec jej tragicky zahynul. Potom som sa rozhovorila zase ja, neviem prečo, ale pôsobila na mňa ohromne upokojujúcim dojmom. Prebrali sme moje bezdetné manželstvo, kam sme ktorá chodila do školy, a skončili sme u módy.

Po príchode na veľtrh nás pohltila príprava stánku, katalógov a organizačných záležitostí

Do hotela, kde sme mali rezervované izbu sme dorazili až okolo deviatej večer. Na moje prekvapenie bola v izbe spoločná veľká posteľ, ale obe sme sa vzájomne uistili, že nám to nevadí. Bola som tak unavená po skorom rannom vstávaní, a kolotoči na veľtrhu, že som sa s Martou dohovorila, že do sprchy pôjdem prvý. Potom som si obliekla svoju dlhú bavlnenú nočnú košeľu, ešte že som si ju vzala, pretože v izbe bolo pomerne chladno, a hurá pod perinu. Ako z diaľky som počula šumenie sprchy v kúpeľni, a pomaly som zaspávala. Keď sa Marta vrátila späť do izby, skoro už som nič nevnímala, len som začula ako vkĺzla pod perinu.

"Prosím ťa, nevadilo by ti, keby som sa k tebe pritisla? Už mi netiekla teplá voda, a je mi trochu zima. "Ozval sa do ticha jej hlas.

"Nie, nevadí, pokojne," odpovedala som v polospánku. Ležala som na boku, a bola som k nej otočená chrbtom. Vzápätí som zacítila, ako sa ku mne pritisla. Objala ma rúk okolo tela, a jej dlaň, sa asi nevedomky, pritisla na moje prsník. Ležali sme bez hnutia, a ja som si začínala v podvedomí uvedomovať, že mi dotyk jej tela nie je nepríjemný. Žijeme síce s mojím manželom v jednej domácnosti, ale po tom čo zistil, že mu nemôžem dať dieťa, tak sa strašne zmenil. Chodil neskoro domov, mal čas len pre svojich kamarátov, a ma proste úplne zanedbával. Nespali sme spolu už ani v našej spálni. On pravidelne zaspával na sedačke v obývačke, a do noci mal pustenú televíziu.


Teraz, ako som cítila na svojom prsníka jej teplú dlaň, prešla mnou vlna ľahkého vzrušenie

Úplne nevedomky som mierne zakrúžila panvou, a ešte viac som pritisla svoj zadoček do jej lona. Jej dlaň sa pohla, ľahko mi začala hladiť prsník, a opatrne, jemne, trieť prsné bradavku. Pripadalo mi to ako sen, nechcela som sa úplne prebudiť, a tak som len držala, a ešte viac sa k nej pritisla. Zradilo ma ale moja dlho zanedbávané telo, cítila som, ako mi prsia začínajú pomaly tuhnúť, a bradavkami prechádza jemné mravčenie. Ten pocit som už naozaj dlho nezažila! Počula som sa hlasno vzdychnout. Pomaly, aby som ju nevystrašila, som sa obrátila na druhý bok. Teraz sme ležali obe na boku, čelom k sebe, av úplnej tme som len tušila, kde je jej tvár. Podsunul som si ruku pod jej hlavu, a pritisla som si ju k sebe. Začala som jej hladiť po vlasoch a prstami som sa jemne dotýkala jej tváre. Ona ma hladila na prsiach, prechádzala mi rukami po bokoch a stehnách. Obe sme nevydali ani hlásku, len bol počuť náš zrýchlený dych. Nechcela som na nej prehovoriť, bála som sa že ju nejako odradíte, nechcela som jej vystrašiť, len som sa slastne oddávala jej príjemným dotykom, ktoré ma ukolébaly až do hlbokého spánku.

Keď mi zazvonil budík, bola jej polovica postele už prázdna, a na vankúši ležal napísaný odkaz, že sa stretneme v desať na stánku, že si musí niečo zariadiť

Po ceste sem, mi totiž prezradila, že tu má nejakú sesternicu, tak som si myslela, že ju išla navštíviť. Prišla presne o desiatej, keď sa otvárali brány veľtrhu. Pekne sme sa na seba usmievali, a ako nás stihol zavaliť dav návštevníkov, vypili sme si spoločne rannú kávu. O včerajšej noci nepadlo ani slovo, ale náš vzťah bol iný. Už nebol len striktne pracovný. Neviem ako to vysvetliť, ale keď som dopil kávu, tak ma Marta upozornila, že mám rozmazanú rúž, vzala papierovú vreckovku, a opatrne mi utrela tvár. Keď sa ma dotkla, prešlo mnou niečo ako blesk, cítila som, ako dole úplne tŕňa, a jemné zabrnění mi stúpalo z mušličky až do končekov prstov. Musela prežívať niečo podobné, pretože preryvany vydýchla, a jej oči sa slastne privreli. Jej dlaň zotrvala na mojej tvári dlhšie, než to bolo nutné. A tak to išlo celý deň, nechcené dotyky, ktorých bolo naozaj veľa vzhľadom k veľkosti stánku, naše ruky sa treba stretli na jednom katalógu, keď jej spadol do tváre pramienok zlobivých vlasov, automaticky som jej opravila účes. Ale o prežité asi nechcela hovoriť ani jedna z nás.

Jednu chvíľu som si nebola úplne istá svojím správaním, nebola som nikdy na dievčatá, ale jej včerajší dotyky mi boli viac než príjemné. Jej vlasy voňali levanduľou, to z môjho muža, Jirku tiahlo večne pivo a cigarety. Ona sa ku mne správala strašne ohľaduplne, citlivo. V porovnaní s mojím Jirkom som zistila, že práve to mi strašne moc chýba. Nepočula som od neho vľúdne slovo už celé roky, a nieto pohladenie!

Deň utiekol ako voda, a ako sme doplnili stojany novými katalógy, av hotelovej reštaurácii navečerala bol zase neskorý večer

Keď sme za sebou zavreli dvere nášho izby, zostali sme stáť proti sebe. Dlho sme sa dívali do očí, až som jej rukou pohladila na tvári. Potom som si ju jej pritiahla bližšie, chytila ​​v páse a naše ústa sa stretli. Cítila som na perách jej jahodový lesk, jej jazýček sa opatrne prebíjal do mojej pusy. Držali sme sa nekonečne dlhé minúty a vzájomne sa zasypávali bozky.

"Musím sa ísť osprchovať," prerušila som tú krásnu chvíľu "veľmi sa na teba teším," dodala som a odišla do kúpeľne. Rýchlo som sa vysprchovala, a keď som na seba natiahla svoju dlhú košeľu, blyslo mi hlavou myšlienka, že by som sa mala nejako upraviť, niečo krajšieho si vziať na seba, niečo so sebou urobiť, aby som sa jej páčila. Stretli sme sa znovu vo dverách kúpeľne.

"Dnes mi prosím ťa nezaspí, počkaj prosím ťa na mňa," prosila s úsmevom na perách Marta. Znovu sme si vymenili pár letmých bozkov a pohladenie. Zhasla som svetlo pri strope, ale nechala som dnes svietiť lampičku na nočnom stolíku.


Keď vyšla z kúpeľne, mohla som na nej oči nechať, a dych sa mi skoro zastavil nad tým, ako bola krásna

Mala na sebe biele pavučinovej pančuchy, ktoré pridržiaval biely podväzkový pás. Jej biela čipkovaná podprsenka mala len polokošíčky, takže jej prsiami boli skoro celé obnažené, a jej bradavky čneli vyzývavo vpred. Keď prišla bližšie, videla som. že má namaľované pery, a krásne voňala svojim pre ňu typickým levanduľovým parfumom. Z tašky čo mala pri posteli vytiahla nejaký balíček. Mlčky ho predo mnou rozbalila, a vytiahla z neho presne to isté oblečenie čo mala na sebe. Pomaly zo mňa stiahla deku, vyhrnula mi moji nemožnú košeľu nad pás, a začala mi na nohy navliekať pančuchy. Nosím je síce denne, ale ten pocit, keď vám je oblieka niekto iný, je jednoducho čarovný. Nasadila ňu podväzkový pás, a zaistila do neho pančuchy. Pretiahla mi cez hlavu moju košeľu.

"Máš síce trochu väčšie prsia ako ja, ale dúfam, že ti bude," zašepkala mi do ucha, keď mi za chrbtom zapínala podprsenku.

Boli to pre mňa tak silné a nové zážitky, že som držala ako socha, nemohla som sa vzrušením ani pohnúť. Cítila som, mravčenie po celom tele, vychádzalo mi z môjho lona, ​​brněly ma zuby, prsty. Keď vytiahla svoju rúž, a začala mi zvýrazňovať pery, a potom mi je natrela svojim jahodovým leskom, bolo to už na mňa naozaj veľa. Už som sa nemohla udržať! Pritisla som si ju k sebe, a celá som sa chvela. Jemne ma zatlačila do vankúša, a začala ma bozkávať na pery, krk, prsia, a pokračovala až dole na vrchol mojej jaskynky. Keď som cítila jej dlhé čierne vlasy na svojom brušku, jej horúci dych na svojej mušličke, a jej jazýček na svojom vrchole, už som to naozaj nemohla vydržať, a prestala som sa úplne ovládať. Ešte som si uvedomovala, že sa moje telo napla ako v kŕči, az mojich úst sa drali preryvany výkriky. Pred očami sa mi roztočili čierne kruhy, môj klin zalial pocit neskutočného tepla, az mojej mušličky vytryskol vriacej prúd. Cítila som, ako mi na celom tele vyrazili potoky potu, celá som sa chvela, a kŕčovito som držala jej hlavu medzi svojimi stehnami.

"Marta, Martičko, lásko, lásko

..." Viac som nebola schopná zo seba dostať. Ona ale neprestávala, naopak, ozvalo sa jemné vrčanie, a ja som cítila, ako do mňa opatrne preniká vibrátor. Pomaly, po milimetroch. Nebolo to ako kedysi s mojím Jirkom, ktorý ho na mňa vytiahol, až keď už mal v sebe desať pív, a vlastne ma brutálne znásilnil, a keď sa uspokojil, tak mi začal okamžite chrápať do ucha. Ale nezabudol mi pri tom pripomenúť, že keď nemôžem mať parchant, tak do mňa môže cakat ako chce! Aký to bol rozdiel! Ako voňala! Ako ma vzrušoval dotyk jej nôh v pančuchách, ktoré objímali moje telo!

Vibrátor sa opatrne zahrýzal do mojej mušličky, a jej jazýček ma neprestával dráždiť

Sotva jeden orgazmus pominul, už tu bol ďalší! To som nikdy nezažila! Zahryzla som sa do vankúša, revala som, zvíjala som sa blahom, zvíjala som sa nepoznaným zážitkom, prežívala som s ňou to, čo som nikdy doteraz neprežila. Nevnímala som čas, a ani okolie. Cítila som jej ruky na svojich prsiach, jej vlasy na svojom brušku, jej jazýček na svojom vrchole ... a znova a znova mnou prechádzali kŕče vyvrcholenie .... Bola to najdlhšia noc v mojom živote, prežila som to, o čom som bola presvedčená, že sa môže stať len v lacných románoch. Tú noc sa z nás stali priateľky, ako by som to povedala ..... vlastne lesby, odporný názov, my sme sa do seba zamilovali, boli sme tu moc jedno telo, jedna duša, jednu chvíľu sme si rozprávali, a potom som jej zase ja oplatila jej slastné láskanie, a na jazyku av ústach som prvýkrát v živote ochutnala, ako chutí slasť prúdiaci z jej mušličky.

Teraz mi znovu zapadajúce slnko svieti do očí.  Mierime na západ, späť do Prahy. Marta mi svojou rukou nahrádza opierku na hlavu, a ja mám pre zmenu svoju ruku miesto na radiacej páke, v jej lone. Tiež po včerajšej noci viem, že síce býva u svojej matky v rodinnom domčeku, ale má tam celé jedno poschodie voľné len pre seba ...... kto vie ......

Marta


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky