Matinka - Prvýkrát v matince

Takúto výzvu, ktorú mi matka dala, som musel splniť čo najskôr. Bol som nad ňou, pozeral som sa na jej nahé telo, dokonale sa mi ponúkajúce a čakajúci na to, až začnem preukazovať, že som muž, ktorý je schopný ukojiť jej ženské túžby.


Základné dráždenie sme si odbili na začiatku a teraz som teda začal s druhou časťou

Opäť som ju pobozkal a jazykom som sa jej snažil vrátiť, ako ma ona dráždila na začiatku. Ku dráždenie tu však boli aj iné erotičtější časti ženského tela a tým som sa tiež začal čoskoro hlavne venovať. Začal som jej bozkávať ďalej, ale postupoval som od úst dole až k ľavému prsiami, kde už na mňa čakala parádne vztýčená bradavka, ktorú som chytil medzi pery a stisol som ju. Nenechal som na izbe ale ani jej druhé prsník, ktoré som pre zmenu dráždil prstami a asi po minúte alebo dvoch som prsty a pery vymenil. Matka zostávala zatiaľ pasívne, nijako mi neodporovala a zatiaľ ma hladila po nahé koži a len slastne vzdychala. Hrať si s matkinými kozami bolo príjemné, ale len u tejto činnosti som zostať nechcel, keď som mal aj iné možnosti. Naposledy som pobozkal matkinej kozičky a pokračoval som ďalšími dotyky prstov a jazyka k lesíku chĺpkov medzi jej nohami.

Ako som sa blížil k jej klinu, začal som cítiť vôňu jej lona a to ma viac a viac dráždilo a pochopil som, že aj matinku moje počínanie musí asi vzrušovať

Chcel som jej klin vidieť ešte lepšie a tak som dal pod jej zadoček malý vankúšik a jej klin sa vyklenul nahor, matinka roztiahla nohy od seba, pokrčila ich a pohľad na jej kundičku, či skôr kundu bol dokonalejší. Teraz som už predpokladal, že mi povolí všetko a nijako som to nechcel uponáhľať a užiť si mamku po všetkých stránkach. Vlastne som preskočil to najlepšie, čo na mňa čakalo a začal som sa venovať jej stehnám, ktorá, keď mamka roztvorila nohy po sebe, bola dokonale prístupná. Keď môj pohľad skĺzol vyššie, uvidel som jej klitoris, ktorý bol o dosť vyvinutejšie, ako som si všimol u Simony. Skúsil som sa ho dotknúť prstom, ale mamka trochu odskočilo: "Skús to jazykom." Zašepkala. Poslúchol som ju a odmenou mi bol jej slastný vzdych, ktorý dokazoval, že toto jej asi nepríjemné nie je.

Zopakoval som to niekoľkokrát a mamka vzdychala stále viac a viac

Potom som začal jeden prst zasúvať medzi jej pysky a zistil som, že už je tam krásne vlhka a po chvíľke som pridal do ponúkajúceho sa otvormi aj druhý prst a ani ten nemal problémy do matinky vkĺznuť. Aj na toto reagovala ďalšími vzdychy a dokonca mi začala vychádzať v ústrety a ja som jej chcel vyhovieť a snažil som synchrónne lízať klitoris a zároveň aj prstami dráždiť tunelík. Mamka ležala na chrbte s roztiahnutými nohami a nechala ma, aby som ju vzrušoval dole, ona sa hrala so svojimi bradavkami a kozami a veľmi hlasno sa prejavovala. Zrazu vykríkla a ja som zistil, že moje láskanie a dráždenie malo prvý výsledok - prvý matkin orgazmus, ktorý sa prejavil výronom z jej lona. Prestal som na chvíľku so svojou činnosťou, ale prekvapilo ma, že mame začalo toto vadiť: "Pokračuj ďalej, Tomášovi, prečo si prestal," počul som a teraz bolo na mne, ako mám pokračovať - ​​opakovať to, čo som s ňou pred chvíľkou vykonával alebo pristúpiť k ďalšiemu stupňu.

Vnímal som, že mám medzi nohami stále tvrdou tyč a tak som sa rozhodol pre to druhé

Dúfam, že mamka teraz neucukne - neviem, ako by som na to zareagoval - rozdráždiť mňa a potom cuknout. Ale nestalo sa tak. Aj ona chcela asi v sebe ucítiť konečne chvost a nevadilo jej, že je vták jej syna a asi ani to, že ho mám síce vztýčený, ale napriek tomu nedosahuje kvalít jej manžela, môjho otca. Nastavil som svoje telo tak, že koniec môjho chvosta sa objavil pred miestom, odkiaľ som pred chvíľou vytiahol svoje prsty. Napadlo ma, že by som mohol dať matke ochutnať jej šťávičku a chvíľku pred tým, než sa jej zmocníte úplne, som priložil mokré prsty k jej ústam a ona tým, že je vsak, potvrdila, že tento nápad víta. Druhou rukou som nasadil svoj chvost medzi jej pysky, ľahko som zatlačil a moja teleso vošlo na kraj jej kundy a pomaly mizlo vnútri.

Teraz už chýbal len posledný krok

Chytil som mamku za jej stehná, roztiahol som ich od seba a pritiahol sa k matkinu klinu a môj chvost v nej zmizol celkom celý - vydýchla silno, či by sa dalo povedať, že skoro vykríkla. Zrazu začala hlasno stonať, už tomu jednoducho nedokázala odolať a prejavovala to, čo cítila. Už to prvé kolo jej dosť vzrušovalo, ale keď mala chvost v sebe, to už bolo príliš. Zachádzal som do nej spočiatku až na doraz a celkom rýchlo, až ma napomenula medzi vzdychy - "spomaľ a nie tak hlboko". Urobil som to podľa jej rady a ona stonala ďalej. Po chvíľke som zase na chvíľku zrýchlil a pritvrdil. Vychádzala mi v ústrety a spálňou sa nieslo jej stonanie a za chvíľku aj jej vzdychy: "Ty si ale číslo, Tomášovi, urob ma, urob ma, nešetri ma, šoustej ma, vrahovia ho do mňa, ja už budem, ja už budem," opakovala medzi vzdychy a naozaj, vnímal som, ako sa jej klin čoskoro potom zapĺňa ďalšími šťavami. Bola prekvapená, že ešte nie som hotový, nestříkám a cez jej uspokojenie pokračujem v prírazov, teraz síce pomalšie, ale vchádzate čo najhlbšie. "Už si?" Spýtala sa ma.

Po pravde som jej musel odpovedať, že ešte nie

- len veľmi pomaly som sa blížil k okamihu, kedy budem. Bolo to zvláštne, keď som dopoludnia prechádzal Simonu, netrvalo mi to zďaleka tak dlho ako s mamkou a to sa mi zdala Simonina pička užšie, a zvierala ma viac, ako mamčina, ale napriek tomu som necítil okamih signalizujúce tú slastnú chvíľu, kedy budem striekať ( ak bude ovšem mamka chcieť), Vychutnával som si prírazov do mamky a využil som toho, že mi úplne otvorila svoj klin a ja tak mohol uvoľniť svoje ruky a venovať sa s nimi aj ďalším častiam mamčina tela, ktorá sa mi ponúkali. Videl som, ako má vztýčené bradavky na svojich prsiach. Pred chvíľou si s nimi hrala ona, teraz som sa s nimi maznal ja a doplnil som tak dráždenie a rozkoš, ktorú jej pôsobil môj vták v kunde, o ďalšie stimuly, keď som tie bradavky začal trieť - najprv mierne, potom v nadväznosti na zrýchlenie prírazov do nej aj silnejšie, až som jej ich drtil naozaj silno, keď som zistil, že už budem vrcholiť. Spýtal som sa mamky, či mám pokračovať, ale bolo to celkom zbytočné. Musela cítiť, ako na tom som, že sa u mňa schyľuje k vrcholu, pretože okamžite vyhlásila: "Nesmie ťa ani napadnúť, že by si to zo mňa vytiahol, chcem si to s tebou užiť celkom do konca. Po prvé beriem antikoncepciu, a keby to aj napriek tomu zlyhalo, včera ma otec prechádzal - to si určite počul "(mala pravdu - to sa prepočuť nedalo)" a tak by som to zviedla na neho, ojíždí ma pravidelne na ostro, bez kondómu. "A tak som pokračoval v nájazdoch do jej roztiahnuté kundy bez váhania ďalej.

Tiež mamčina reakcia na to, že budem konečne striekať, čoskoro nastala

Vychádzala mi svojim klinom ústrety av jej vlhké kunde to celkom krásne mlaskalo. Mojím telom prebehlo silné zachvenie a už som vydával prvé semeno, ktoré končilo v mojej matke. Tých výstrekov semená bolo niekoľko a mamka prekvapene vyhlásila. "Na to, že si tým určite nešetril ani dopoludnia sa Simonou, toho v sebe máš naozaj dosť." Nijako som na to nereagoval a snažil som sa mame ďalšími prírazov a zásuny chvosta naplniť jej klin čo najviac. Až vtedy, keď už som vnímal, že som vydal všetko, vytiahol som chvost z mamky von a pozoroval som, ako je vlhký a postriekaný zmesou môjho semená i matkiných štiav, ktoré ešte vytekali z matkinho lona a končili pod jej zadkom na posteli. Po chvíľke som z mamky chvost vytiahol a aj ona so záujmom pozorovala ten nástroj, ktorý jej dokázal podľa jej reakcie celkom kvalitne uspokojiť.

Obaja sme sa uvalili vedľa seba na posteľ, mamka s pokrčenými nohami

A dmoucími sa prsiami, ktorá tiež dokazovala jej vzrušenie, ja s pomaly klesajúcim mokrým chvostom. "Tom, ty si mi dal, na to, že si snáď dnes sa Simonou šoustal prvýkrát, si teda vzdelaný až až. Je vidieť, že ťa štúdium nad počítačom ťa niečo naučilo. "" Áno, mami, to síce jo, ale tak je to len teória. Nie je nad praxi. So Simonou to bolo fajn šukanie, ale kam sa to Hrabal na to dnešné popoludnie, "reagoval som okamžite," má potrebné pekné cecky, ale na tvoje kozy zďaleka nemá, a keď sme si to spolu rozdali, tak som bol strašne rýchlo hotový, kým s tebou som si to užíval minimálne dvakrát tak dlho, "konštatoval som, keď som porovnal čas strávený súloží s mamkou a so Simonou.

"Vážne?, Usmiala sa ošukaná mamka,"

musím sa ti priznať, že aj keď ma otec sústo pravidelne a dosť dobre, tak som už niekoľko rokov túžila po tom, skúsiť to s niekým iným, ale nikdy sa mi nenaskytla taká možnosť, ako dnes s tebou. Urobil si mi to inak ako otec, má ho určite väčšieho než tie, "hodnotila mamka môj prvý výkon s ňou," ale ty to zase robíš s väčším tempom, to vieš, otcovi nie je dvadsaťpäť. "Takéto hodnotenie ma potešilo a priznám sa, že by som si dal ešte povedať pokračovať s matkou v ďalšom šoustání, ale aj keď sa mamka snažila zase môj chvost postaviť, nijako rýchlo to nešlo. Proste som si dnes užil až až, a po chvíľke mamka pozrela na hodiny a bohužiaľ vyhlásila: "Tom, už budeme musieť skončiť - bohužiaľ - otec by sa mohol vrátiť a pristihnúť nás v tejto situácii, to by asi nebolo dobre." Vstala a sa svojim bielizňou odišla do kúpeľne, odkiaľ za desať minút vyšla už oblečená. Ja som jej tam vystriedal vzápätí a ukázalo sa, že mamka mala dokonalý prehľad - asi desať minút po mojom odchode z kúpeľne naozaj otec dorazil a netušil, že som mu vlastne nasadil prvýkrát parohy.

Matinka - Prvýkrát v matince


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky