Moja susedka Simona

Bývam vo vilový štvrti. Krásnej domček so záhradou súčasťou mestský periférie, okolo príroda, klídek, pohodička. K tomu supr práce v strede mesta, na dojazd tak maximálne 40 minút, no proste paráda, čo viac si priať, že jo!


Bývam vo vilový štvrti. Krásnej domček so záhradou súčasťou mestský periférie, okolo príroda, klídek, pohodička.

K tomu supr práce v strede mesta, na dojazd tak maximálne 40 minút, no proste paráda, čo viac si priať, že jo! A život človeku potom v takovejchhle podmienkach uteká, ako keď ide kára z mírnýho kopčeka na voľnobeh. S posledná bývalá som sa rozišiel asi pred mesiacom a nemal som po tom strašným rozchode najmenšiu chuť na akúkoľvek ženskú, takže som sa v svejch dobrejch 32 rokoch vrátil zase ku svojmu "mládeneckýmu životu", a užíval si ho pri všetkej počestnosti doslova orgazmický. Nič som neriešil a voľný večery trávil jednoducho prác alebo "obšukáváním" záhrady, ako mala v obľube naša stará dobrá Babička. A všetko sa zdalo byť v poriadku. Áno, všetko bolo v poriadku, ale len na krátku kratučkú sakramentsky kratililinkou chvíľu, pretože ako som sa stihol poriadne spamätať zo všetkých vztahovejch šokov a hrdo sa nezávisle postaviť na chlapský nohy, bolo to tu zase! Děsný! Viete, všetko by bolo v poriadku, keby nebolo jedného šílenýho dňa, kedy mi nastal jeden velkej problém! A mám namysli ten okamih, kedy sa do vilky odo mňa vľavo nasťahoval Novej párik. Krátil. Kto by to bol kurva riek, že zas začnem mať nejaký Novej problém?!

Krátil boli fuckt podarená dvojka, to vám teda poviem

Chlapík tak okolo tridsaťpäť, manažér jednej rakúsky IT firmy, ktorá mala vetvy rozosiate po celý Európe. A tento týpek teda robil jedny - nie český - ale nemecký pobočke obchodného zástupcu, takže nielen že jazdil SEMO Tamo do zahraničia a späť, a večne krúžil ako lačnej sup po obchodných cestách, ale u toho taky plával ten zazobanec v čerstvo vytištěnejch Eurách a mohol si mimo hŕbu jinejch vecí taky zaobstarať skvelý fáro a Novej barák, a čo najhoršie - to všetko umiestniť hneď vedľa mňa! Kto sa má na toto krucinál furt pozerať? Ako ja chudák k tomu prídem? A teraz pozor, pozor vážení (!) Teraz príde to hlavné. Kratilova žena, to bola ... to bola proste KOSŤ! Keď som ju uvidel prvýkrát, myslel som, že ma trafí šľak, srdce mi vyskočí z hrude ako vysmátej loptičku z loterijního sudu a dych sa mi zastaví navždy, ohromený výbuchom kulervoucí emócie! Neviem, čo sa to so mnou od tej doby stalo, ale bolo to niečo vážnýho. Dlhonohá štíhla a jemná blondínka, s pleťou opálenú do mléčnočokoládova. Za jej nádherný úsmev by som jej snáď oživil dejcháním z úst do žiabier aj zľakla zlatú rybu a za sex s ňou by som s čistým svedomím pobil polku planéty. Nikdy som nevidel spanilejší stvorenie, bol som ohromený, uchvátený, chytený, NO JEDNODUCHO V PR ... V PR ... V PR ... V PRVOTNÉ FÁZE ZAČIATKU JEDNÉHO DLOUHOMĚSÍČNÍHO šialenstvo!

A obaja boli teda hrozne príjemný ľudí a oko by zaplakalo na ich sladkými prejavy susedské spolupatričnosti

Noví milí susedia, priatelia, hehe. Sused - furt v prdeli, domov sa vracal na víkendy alebo dva dni uprostred tejdne, zakaždým inokedy, jednoducho podľa toho, ako mu to vychádzalo. Niekedy prišiel neskoro v noci a skoro ráno už zas odchádzal za ďalším kšeftom. Všetko som mal vypátraní. Chudák dievča, Simonka, tá to teda podľa mňa nemala vôbec ľahký, tá by si rozhodne zaslúžila oveľa väčšiu starostlivosť a pozornosť! A hlavne častejšie! Ježiš, ako ja som si hrozne prial jej tú starostlivosť, o ktorú prichádzala, dennodenne jej to dávať! Ale, bola to pre mňa bohyne a bola vydatá a ja by som si k nej nikdy nič proti jej vôli nedovolil, že áno! Takže toto je teda len môj vzdych a Hrubý náčrt situácie.

Tento Novej odsek a taky (novú fázu môjho života) označím tým, že som začal žiť Novej život

Život pozorovateľa, život voajéra, život monitorujúcich, život obdivovateľov a taky život sliedil. Simonka v okne, Simonka v obchode, Simonka na záhrade, Simonka v kuchyni - čo asi Simonka robí, keď je sama, ako sa má, a tak ďalej. Videl som jej nielen niekoľkokrát denne, keď išla ráno pre noviny alebo na poštu, dopoludnia vešať bielizeň, čítať si na lavičku, atď ..., ale taky som ju videl vo svejch snoch, plných vzrušenia a sexu s ňou, s mojou novou susedkou, sa Simonka . Bola stelesnením môjho ženskýho ideálu a ja sa do nej bezhlavo zamiloval ako čmeliak do kvetu hluchavky. A tiež som rovnako tak z toho kvetu nemohol prehrýzť von. Chcel som sať jej nektár, že by som až z tej túžby nahlas kričal! Pozoroval som jej ladný krivky v lehkejch letných šatách a videl som svoju ruku, ako hladí jej nádherný zadoček a stehná, ako jej dáva dole spodné prádlo a postupne sa dostáva až na kožu.

Bola doma hrozne často sama a ja si na to hrozne zvykol, často sme spolu komunikovali, ale napríklad len cez plot, z okna alebo tak podobne, vo všetkej počestnosti

Vždy som z toho bol ako vo vytržení, kolená sa mi triasli ako ratlík a krv sa v litroch přelejvala z mozgu do penisu. Uplynuli asi tri mesiace a bolo dosť vidieť, ako sa jej zväčšilo bruško. Začal horkej august a mňa bolo jasný, že je tehotná, typoval som to tak na pátej mesiac. Postupne mi dochádzalo, prečo sa takto nečakane a narýchlo nasťahovali. Čakali Novej prírastok a potrebovali sa usadiť, sused musel zarábať a dievča si užívala tehotenstva v pokoji a mieri našej vilový oázy. Čtrnáctýho augusta bolo už od rána jasný, že bude krásny slnečný deň. Dala si okolo desiaty na záhradu deku a ľahla si priamo oproti môjmu oknu na tú deku. Išiel som si práve do kuchyne urobiť kávu, keď som ju uvidel. Rozvalil sa lenošivě na deke a jej krásne telo nechávala vyhrievať na slniečku. Nemohol som sa na ňu vynadívať. Objavil som v sebe novú vec, strašne ma priťahovalo jej tehotný telo. Stačilo sa na ňu chvíľu dívať a ten môj medzi nohami mi dával jasne najavo, že je z nej úplne vedľa, tzn. v najvyššej fáze stoporenie. K môjmu údivu si dala dole vrchný diel plaviek. Kozičky sa jej vyvalili v plný kráse, ružový bradavky vyzerali väčšie ako keď som ich tu videla úplne prvýkrát cez okno kúpeľne, tentoraz mali široký dvorca, a vyzerali, že sú vzrušený (ktovie, na čo práve myslela!) A bolo to všetko hrozne sexy! Ach! Chcelo sa mi strašne zasunúť! Do nej! Nemal som to s ženskou už tak dlho! Chytil som hladne vtáka do dlane av tak maximálne dvoch minútach som si ho v tej kuchyni vyhonil, kafe nekafe. Nedalo sa to vydržať, ten pretlak, ten chtíč, tá jej krása. Ako ja som diabolsky túžil, aby som sa mohol zapichnúť do tý jej sladký buchtičky, priamo tam, na tom slnku, v súkromí záhrady, oba v spojení - skrytí za vysokým hustým plotom. a takovejchle naháňania som zažil od tej doby, čo sa krátil nasťahovali, priamo stovky!

Raz sa mi pri náhodným stretnutí pri plote Simonka zverila, že ten jej odchádza za 14 dní na dlhú 3 týždenný pracovný cestu zas niekam do zahraničia

Utrúsila to len tak nevdojak medzi slovami, keď mi rozprávala nejaký príhody z mesta, ako bola posledne na nákupe, a taky si u toho tak trochu povzdychla. No, celkom úprimne som sa jej ani nečudoval. No jo, ale ešte navyše som si v duchu pomyslel - tak to má teda chudák dievča pekne divoký. V druhý polovici tehotenstva, a takto sama. Napádalo ma šílenejch vecí, čo by keby, ale ako hovorím, nikdy by som si k nej nič nedovolil. Nastali ony tri týždne bez urputne pracovitýho suseda a ... či ma pamäť nemýli, bola to práve sobota pozdějc popoludní, kedy ma Simonka zavolala s tým, že sa jej asi pokazili anténa alebo čo a že jej nejde televízie a či by som sa jej na to nemohol prísť pozrieť. "No samozrejme že mohol!" Zaplesalo mi srdce. Ešte nikdy som nebol s ňou niekde v miestnosti sám, nieto u nich v baraku a potom, mohol by som si s ňou aspoň v pokoji porozprávať potrebné pri káve a pozerať sa jej zblízka do očí. Tak z tyhle príležitosti som bol strašlivětánsky vzrušený. Zakričal som na nej niečo ako, že len dokončím nejakú prácu, vezmem si náradie a hneď som u nej.

Vykonala ma kuchyňou do obývačky, kde uprostred, naproti balkónovejm dverám (cez ktorý som ju často pozoroval) bola na podstavci postavená širokoúhlopříčková televízie

Snažili sme sa tak nejako normálne konverzovať (a ja sa snažil pozerať sa jej do očí a nie na jej krásny nohy, zadoček, bruško a prsia ...), keď v tom sa dole v prízemí ozval nejaký rachot. Obaja sme sa šialene zľakli. Zrazu sme počuli hrozný dupot po schodoch z prízemia na prvé poschodie, silnelo to a bežalo to k nám ako kulovej blesk, veroniky sa dvere a ... a ... a do miestnosti vlítnul nejaký děsivej chlap s čiernou kapucňou na hlave, v ruke mal búchačku, okolo seba nejaký opasok a tašku a strašne na nás začal revať, nech držíme hubu a neurobíme ani krok! Ty vole, srdce mi ľaknutím a hrôzou spadlo na zem a roztrieštilo sa o podlahu. Simonka bola v šoku a klepala sa strachy ako osika, takže sotva by mohla urobiť jakejkoliv krok! Krucinál, čo to kurva je! Začali sa mi v hlave naháňať scenára, taký tie myšlienky keď človek začne konať podľa pudu sebazáchovy, a snažil som sa chladne v hlave spočítať, aký mám šance, keby som niečo podnik. Ale na nič rozumnýho som neprišiel, ten chlap tvrdil, že nás zastrelí, keď sa neuvážene bez jeho dovolenia pohnem - proste proti bouchačce a obrovskými chlapovi väčšiemu ako ja som nemal ani náhodou šancu! A keby som sa o niečo pokúsil, riskoval by som, že ublíži Simonce a malými, a za to by som sa potom zastrelil ja sám!

K nášmu oboustrannýmu zdesenie na nás zrazu ten podeste hlasivě vyhŕkol, nech obaja ľahu na velkej gauč, kterej bol naproti televízii

A že prej nečakal, že bude v dome takáto mačička a že ju chce vidieť jej kozy. Rozkázal mi, nech jej zložím tie šaty a podprsenku a nech jej mačkám bradavky. Čože? Robili sa mi mrákoty pred očami ... takhle v šoku som už dlho nebol. Díval som sa striedavo na toho bastarda a na Simonka, ktorá sa stále dosť silne chvela ... a keď ten chlap neprestával kričať "Rob, tak vole rob, alebo Ti vystrelím mozog z hlavy ...!", Priblížil som sa teda k Simonce na desne krátku vzdialenosť. Ona, pozerala sa na mňa strašne smutne a úprimne priamo do očí, a zároveň s takým zvláštnym pokojom. Potom zrazu ľahko prikývla a dávala mi znamenie, nech to urobím, že jej to nevadí. Tak som jej opatrne začal teda vyzliecť, Spona som jej pomalinku zozadu šaty zub po zube (ako by išlo fuckt o život!), A potom som jej vzadu roztvoril podprsenku, ktorá sa jej zosunula pomaly z pŕs. Bradavky jej stáli ako dva cumlíky. Vzal som ich jemne do prstov a stláčal jej je. Prešiel jej očami takovej ohnivej záblesk. "A teraz sa bozkávajte, robte, chcem vás vidieť, ako sa bozkávate, a tie, ženská, šahej mu pri tom na péro, no tak rob, nehanbi sa, kurva, a nerob, že nevieš o čo de, keď máš taký melón na bruchu! No tak (!), MNI mu ho, chcem vidieť, ako ho olizuješ a zároveň mu hněteš péro! No tak, kurva, bude to? "Jo, mrkla na mňa, hanblivo na okamih sklopila oči dole, potom sa narovnala a začala ma bozkávať. Ako mi siahla na vtáka, bol som v siedmym nebi. Niečo tak extrémne vzrušujúceho som už dlho nezažil, či kedy vôbec! Ten môj chlapec mi v ten okamih ztvrdul ešte viac ako bol pri tých šúchanie pŕs a bozkávanie, a ja som si myslel, že mi snáď prasknú nohavice, alebo čo. No poteš. Ten šašo s obuškom, čo na nás kričal tie nečestných, sa mi začínal páčiť, ty chybou! "Tak, to stačí, a teraz si vyzleč nohavice, tie čuňáku, chcem vidieť, ako Ti z tej buchty stojí péro, tak rob ty hajzel!" Zakričal na mňa ten grázel v kapucni. Čo som teda mohol jinýho robiť? Stiahol som si teda nohavice a potom spodky, pričom péro mi vyletelo ku skoro stropu, pretože Simonka ma hrozne vzrušovala, ako bolo vidno, a to som absolútne netušil, že to bude fungovať aj v takýto situácii. Absolútne som nechápal, čo sa to so mnou, teda skôr s nami, deje.

"Tááák, slečinka, a teraz si pekne vlez na postieľku, do kľaku, no čo čumíš, ty kokot, pomôž jej do tej polohy, no tak, týka sa to teba, chcem vidieť, ako tu tú spanilú těhuli pekne omrdáš zo zadu

No uletené Tí snáď včely alebo čo? Veď sa pozri, ako seš nadrbanej, s\'to nerobil snáď rok alebo čo, tak sa neupejpej a poriadne to do nej naper, no čo hovoríš? "Som myslel, že sa usmažíme vo vlastnej šťave, to je jasný, že som ju chcel , chcel som jej strašne moc, už dlhý dni, tejdny, mesiace ...! Ale takto? Môžem ja? Rozhodla to ale Simonka. Vytiahla si ľavou rukou od bokov šatky a vyhrnula si ich cez chrbát hore. "Urob to, Alešovi, urob to, alebo nás tu obaja zastrelí, či to teda neurobí aj potom, no, aspoň umrieme ako muž a žena ... neboj sa, mňa to bolieť nebude ..." tak s tymto som absolútne nepočítal! Ty vole, oči sa mi kotúľali na všetky strany, chcelo sa mi smiať i plakať zároveň, ale najviac zo všetkého sa mi chcelo pichať Simonu! Přišoup som sa k nej zozadu a pekne hlboko, čo to len šlo, som jej ho tam zarazil. Úplne vykríkla! A potom, celkom dosť hekala a to ma strašne vzrušovali. Kundičku mala šťavnatú ako najvyspelejší broskyňky, a potom taky ten pocit, že je vlastne těhule a ja robím niečo nekalýho, ten ma ešte viac rozrajcovával. Ten čurák v kapucni si náš chcel ešte rôzne natáčať, asi aby lepšie videl na vzájomný orgie dvoch pohlaví, ale bolo to márny, urobil som sa po desiatich pohyboch a nešlo to ovládnuť. Bol som jednoducho na vrchole - už teda skoro neúnosnýho - vzrušenie! Takto sladko a zároveň horko, nadšene aj zúfalo, sa mi snáď ešte nikdy nejebalo!

Keď sme sa Simonka spoločne dohekali, chvíľu sme na sebe ležali, úplne bezmocní jakýhokoliv pohybu alebo slová

Keď som sa otočil, zistil som, že ten magor je fuč! Čože? Simonka sa zmátožila a išla hľadať, čo všetko sa stratilo a čo všetko ten šialenec nemožnej ukradol. Nech hľadala a kontrolovala ako chcela, nikde nič nechýbalo! No to som blázon, čo to ako malo znamenať?

Asi za tri tejdny potom za mnou prišiel po dlhý dobe na návštevu môj bratranec cez koleno, s ktorý sa veľa stýkam, hlavne teda aj cez internet a tak. Zrazu z neho vypadlo, keď sme takto sedeli v kuchyni u kafe a on pozeral z okna, že prej počul, že som totálne ojebal moju krásnu susedku, a navyše, keď bola v druhý polovici tehotenstva. Pozeral som na neho ako vyvoraná myš, ako to vie, pretože sme to, čo sa minule u krátil v baraku stalo, nikomu ani ja ani Simonka nepovedali! Úplne sme sa zaprisahal, že to jednoducho bude medzi nami a basta. Očervenel som a začínal panikáriť. A viete, čo som nakoniec různejma všetečnejma otázkama zistil? Že ten panák čurák prepadovky bol ON, môj bratranec! No to snáď ...! A že ho to prej napadlo, že mi pomôže, keď som furt písal a básnil o mojej susedke a to moje písanie už začínalo bejt neúnosný a on to nemohol vydržať a taky bol hrozne zvedavý na tú susedku! Pôvodne mal prej vymyšlenej jinej plán, ale keď nás tam našiel u TV rovno obaja, tak neotáľali a postavil sa k tomu priamo chlapsky. No verili by ste tomu? Tý vole, od tej doby svýho bratranca doslova zbožňujem, vtedy som mu pridal pekný tučný sústo na novú motorku, takže si ďalej môže brázdiť v tých svejch kožených handrách a reťaziach a ťažko môže ktokoľvek zistiť, koľko podobnejch prepadnutia ešte kde urobil ...! hahaha.

Moja susedka Simona


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky