Na svadbe

Nedávno som bol pozvaný na svadbu jednému bratranci. Na takúto udalosť sa človek vždy teší a to nielen kvôli jedlu. Všetky ženy a dievčatá sa vždy vyparádí, takže je na čo pozerať. Hlavnou hviezdou je pochopiteľne nevesta.


A neveste to naozaj moc pristalo

Bratranec si vybral dobre. Štíhla postava ešte zvýraznená korzetom, obnažená ramená, nôžky na vysokých ihličkových podpätkoch, v hustých čiernych vlasoch vpletené kratučký závoj. Ako obrázok, radosť pozerať. A tiež som naozaj hľadel. Obzvlášť v jednom okamihu, kedy si upravovala podväzok. V tej chvíli už som o nej neuvažoval ako o neveste, ale skôr ako sexuálnom objekte. Jej ladné pohyby spôsobovali, že som stále viac túžil byť v jej blízkosti. Rozhodne som nebol sám, kto v tom bielom zjavení našiel zaľúbenie. Muži sa takmer bili o možnosť zatancovať si s ňou a privinúť mladé horúce telo na svoju hruď.

A nevesta len žiarila

Oči jej horeli, hruď dmula hrdosťou, až hrozilo, že jej neposedné kozičky vyskočí von. Keď som s ňou vytáčal ďalšie koliesko, neodolal som a rukou zišiel z chrbta na zadoček. Látka šiat mi šušťal medzi prstami, prdýlka pekne pružila a môj chvost sa začal pomaly dvíhať. Zrazu som zistil, že som sa príliš zasníval a moja ruka neskrývane masíruje VYŠPÚLENÉ zadničku. Rýchlo som sa strhol a ospravedlňujúco pozrel do nevestinej rozkošné tváričky. Doslova horela. Nič nehovorila, len mi hľadela priamo do očí. Ešte raz som nenápadne zovrel zadoček. Ústa sa pootvorili av nich sa zakmitalo hadej jazýček. Tak nevěstinka je asi pekná kurvička, pomyslel som si, škoda, že som sa s ňou nemohol zoznámiť pri inej príležitosti. Plne stoporenie prirodzení v mojich nohaviciach mi absolútne dávalo za pravdu. A tlak nepoľavil, ani keď už nevesta vytáčala s niekým iným. Stále som po nej kradmo pokukoval.

Po chvíľke pozorovania som nadobudol konkrétne predstavy, čo sa asi práve neveste naháňa hlavou

Keď tancovala s niektorým z hostí, tvárila sa celkom nezaujato, hoci ani ich ruky nezostávali na BONTON predpísanom mieste, ale v momente, keď sa jej pod ruky dostal bratranec, zavliekla ho do poskakujúce davu, aby neboli nápadní a popustili uzdu svojim chúťkam. Rukami ho vášnivo hladkala, stehnom sa tlačila na jeho klin, sem tam bozk a oslovte dychtil po masírovanie jeho zadku. Evidentne ho provokovala. Bol som zvedavý, ako dlho môže Ota, bratranec, jej nájazdom odolať. Párkrát som dokonca zazrel Irčinu, to ako nevesty, ruku, ako Otovi zviera klin. Úplne som sa vžíval do Otovi role. Musel mu štát ako stožiar. Už ten môj bol na pokraji nepríčetnosť z pozorovaní toku udalostí. Bolo jasné, že sa schyľuje k prvému novomanželskému šoustání a ja som bol zvedavý, ako si to nadržaný párik zariadi.

S postupujúcim časom bolo tiež zrejmé, že si to na doma nenechajú

Ženích mal na nohaviciach viditeľnú hrču a nevesta mu ju s chuťou zamačkávala. Hľadel som na ne neskrývaným zaľúbením. Až moc. Irenka môj pohľad zachytila ​​a znova sa jej medzi pery roztancovali rozverný jazyk smerom ku mne. Mať príležitosť, hneď ju prereže. Pomaly som si samú chute na sex začínal zúfať a skoro som prošvihnul, ako nevesta ťahá svojho vyvoleného za ruku dozadu do kuchynky. Akonáhle zmizli za dverami, vyrazil som v ich stopách. Ticho, ako myška, som proklouznul za nimi a schoval sa za akýmsi kredenc. Vôbec ma neprekvapilo, keď som zbadal, ako na druhom konci miestnosti dvíha ženích neveste šaty a nedočkavo jej sťahuje tangá. Po ďalších pár sekundách sa kuchynkou začalo ozývať tlmené vzdychanie. Pekne svižné vyšukávání zo zadu vydávalo svoj typický pleskáč zvuk. Ota musel byť naozaj poriadne nadržaný, pretože jeho oslobodzujúcu kvílenie sa ozvalo už onedlho. Strašne som túžil byť v jeho koži a môcť sa odbremenený vyprázdňovať do Irčiny, určite famózny, mušličky, na ktorú som bohužiaľ nemal výhľad. Irenka ale jednoznačne nemala dosť. Zostávala ďalej s vyšpuleným zadkom a čakala, až ju jej žrebček dorobí. Lenže, ako na potvoru, sa za dverami ozvalo akési šramocení a obaja boli nútení svoju príjemnú chvíľku prerušiť. Ota rýchlo zapol nohavice a v okamihu sa vytratil. Irenka sa upravovala o niečo dlhšie.

Keď míňala môj úkryt, neodolal som pokušeniu, pritiahol si ju k sebe a zakryl jej ústa

Chvíľu sa zmietala úľaku, ale keď ma spoznala, upokojila sa, vpíjali sa mi do očí a tak ako ja čakala, či niekto vojde či ruch prejde. Po celú dobu, kedy sme si hľadeli do očí, som mal ruku na jej ústach a ona svoju v mojom rozkroku. Čurák mi doslova horel. Zvuky prichádzajúcich sa opäť vzdialili. Irenka pootvorili ústa a prešla mi niekoľkokrát jazýčkom dlaň na znamenie, že už ju môžem pustiť. Sotva som tak urobil, otočila sa a zaujala svoju obľúbenú Šukacie pozíciu s vyšpuleným zadkom a vykasanými šaty. Nohavičky už boli preč. Neveriacky som pozeral na bielu prcku, ako si ju Irenka sama dychtivo roztvára. Z kundičky ešte odkvapkával Otovi spermie.

Toto bola pozvánka, ktorú nešlo odmietnu

Stiahol som nohavice, zarazil svoje trčiace péro do Irenčiny horúcej kundy a začal uspokojovať seba i ju. Niečo tak úžasne vzrušivého som dlho nezažil. Dokonca som musel párkrát von a ošukávať Irču prsty, aby som sa nevystříknul príliš skoro. Nemohol som sa dočkať, až uvidím jej orgazmus. A ten prišiel. Škriabala si zadok aj moje ruky. Zmietala sa a poklesávala v kolenách. Na nič som nečakal a niekoľkými rýchlymi prírazov priviedol k vyvrcholeniu aj seba. Trepal som sa, kŕčovito zvieral nevestinej boky a pumpoval do nej svoju bielu nádielku.

Stihli sme to v poslednej možnej chvíli

Za dverami sa opäť ozvala skupinka prichádzajúcich ľudí. Tentoraz sa IRCA ani úpravou zovňajšku nezaoberala a opustila horúcu pôdu kuchynky, aby jej nevera nebola odhalená. Ja rýchlo skočil do svojho úkrytu a udýchane si vychutnával pocit vystříkaného perie. Keď som sa vrátil do sály, nevesta opäť vytáčala koliesko s ženíchom. Pri ohľadu na ňu mi klacek vzrušením poskočil, keď som si uvedomil, že jej po stehnách určite ešte tečie moje semeno.

Na svadbe


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky