Najlepšia kamarátka

Jedného dňa sme sa s mojou najlepšou kamarátkou dohodli, že si ďalší týždeň zariadime voľno a užijeme si spolu celý den.Já pripravím niečo na jedenie, ona kúpi fľašu vína a budeme klábosit o chlapoch, starostiach a iné dievčenskú veci.A ja jej navrhla, nech vezme aj foťák a urobíme si nejakú peknú fotečky

Sme totiž kamošky už niekoľko rokov, ale neviem prečo, spoločnú fotku nemáme.Volno sme mali obe dve v stredu, takže v 10 hodín ráno Jana pribehla, býva kúsok od nás, v jednej ruke fľašu vína av druhej foťák.Při káve sme preberali všetko možné, zapaľovali si jednu cigaretu za druhou a vymýšľali, kde a ako sa nafotíme.Několikrát sme skúsili odfotiť naše ksichty, ale bola to hrůza.Nejsme totiž najmladší a krásavice od prírody už vôbec nie, takže sme vytiahli šminky a hrebene a snažili sa to aspoň trochu zachránit.Sice to nebola žiadna sláva, ale o niečo lepšie to bylo.Zřejmě sme sa fotili moc z blízka. :-)

Postupne sa nám to začali páčiť, sranda bola veľká a tak sme vymysleli, že skúsime akty

Jako od Jana Saudka to síce nebude, ale postavy na to máme.Určitě by sme sa mu libily.Připravily sme malú pohovku u mňa v spálni, vyzliekli sa do spodného prádla a skúška mohla začít.DÍKY BOHU, že vymysleli digitálne foťáky! Inak by to boli vyhodený prachy za film! fotili sme sa v rôznych pózach a cez určité partie sme prehadzovali šatky a rôzne voály, aby sme zakryli nejaké to kilo navyše . Jednoducho sme sa snažili schovať špeky a ubrať si na fotkách aspoň 10kg.U toho sme popíjali a dobre sa bavily.Po pár pohárikoch šlo spodná bielizeň dolu, ale sme predsa ženské, naviac kamarátky, ktoré spolu pred niekoľkými rokmi prežili dve krásne a vášnivé noci, tak nám to neprišlo vôbec divné.Proč taky.Jana ma chcela stále, ale ja sa držala zpátky.Neustále mala dvojsmyslnénarážky a ma tento humor tiež nie je cudzie, takže mi nejakú dobu vôbec nedochádzalo, že to myslí vážně.Chtěla to.Chtěla , aby som jej to udělala.Já mala na nej tiež strašnú chuť, ale stále som mala určité zábrany.Vždyť je to milenka môjho brata! Ale nedala pokoj, provokovala, snažila sa ma obchytkávať a bozkávať a ja to nakoniec nevydržela.Když mi asi po dvadsiatej povedala, nech ju ošukám, tak sa zo mňa v tej chvíli stal niekto jiný.Jistě, fantáziu má každý, ale málo kto si svoje tajné sexuálne sny splní.A preto, že ju poznám veľmi dobre, vedela som, ako to chce.

Chceš ošukať, ty suka?! Tak fajn, dostaneš čo chceš!

Prikázala som jej, aby si ľahla na postel.Přivázala som ju všetkým, čo som mala po ruke a chystala sa ju mučit.Mučit v úvodzovkách, ona je totiž dosť perverzné, takže jej niečo len tak nerozhodí.A ja na ňu mala takú chuť , že som ju chcela trápiť veľa dlouho.Z mrazničky som vytiahla kocky ľadu, priniesla sviečku, med, úzky kožený opasok a pár hračiek pre dospelých a nesmel chýbať ani gel.Klečela som u nej na posteli a začala ju líbat.Líbání nám ide moc dobre. :-)
Postupovala som na krk, ušné lalôčiky, ramená, až som narazila na prsa.Ty nemá moc veľká, ale mňa sa to líbí.Bradavky už mala tvrdé, trčali, len sa do nich zakousnout.Každou som bozkávala a olizovala, hrýzla a sála au toho som rukou zašla medzi jej nohy.Už ten pocit, že je priviazaná, nemôže sa pohnúť ani brániť a vôbec nevie, čo ju čaká, jej tak rozparádil, že bola úžasne mokrá.Musela som jej ochutnat.Tak dlho som top chcela, ale nenašla som odvahu.Jsem predsa slušná dievča!
Zaborila som hlavu medzi jej stehná a dráždila ju jazykem.Byla úžasná! Má moc peknú kundičku a ako skvele chutí! Potom prišiel na rad led.Byla už dosť rozpálená a potrebovala trochu zchladit.Kostkama ľadu som jej krúžila okolo bradaviek, na brušku okolo pupku a ani tú jej pičku som nevynechala.Led postupne tál a ja kvapky vody z jej tela slízavala, ako sa dalo.Vzala som jedného robertka z nočného stolíka a strčila jej ho do pusy.Kuř, ty jedna štetka! Kľačala som u nej, jedného robertka jej vyrezávala do pusy, až sa trochu dusila a druhou rukou som jej do kundičky vyrezávala druhého.Mokrá bola dosť, tak to nebol problém.

A tej MRSE sa to páčilo!

Ale nechcela som jej urobiť hneď, tak som prestala a prišla na rad svíčka.Zapálila som ju a malé kvapôčky rozpáleného vosku som jej kvapkala na tělo.To sa pre zmenu páčilo mňa! Keď vosk stuhol, olúpali som ho a chcela jej telo uklidnit.Nabrala som si med na prsty a dala jej ochutnat.Po troškách som jej ho patlala na prsia a buchtičku a potom jej ho jemne slízávala z těla.Když som z jej rozpálenej mušličky vylízala všetok med, ktorý sa zmiešal s chuťou jej mierne slanej šťavy, prišiel na rad análny kolík.Gel nebol potrebný, niekoľkokrát som s ním zarejdila v jej kunde a potom jej ho pomaly posúval do zadečku.Ale ten jej nestačil, chcela niečo většího.Kolík som teda vymenila za docela veľkého robertka a začla som jej šukat do zadku.U toho som jej jazykom dráždila klitoris a Jána za chvíľu vykríkla a vytryskla z nej voňavá šťávička, ktorú som s chuťou hltala.Mě samotnou to tak vzrušilo, že som ju nerozvázala a kľakla si priamo nad jej obličej.Teď som na rade ja! pritisol som svoju kundičku na jej pusu a nechala sa od nej lízat.Byla som tak roztopašnú, že som to chcela hned.Dráždila som si bradavky, do prdelky som si strčila robertka a robila si to sama a Jana ma krásne lízala.Netrvalo to dlho, hotová som bola asi za minútu.

Zvalila som sa na posteľ vedľa nej a odviazala jej ruky a nohy.Líbaly sme sa a odpočívaly

Pak som priniesla z kuchyne židli.Janu som na nej posadila, ruky jej zviazala za chrbtom a poriadne jej roztiahla nohy. Tým jemnučkým koženým remienkom som jej šľahali cez prsia a striedala to s pick. Sprosto som jej pri tom nadávala, pretože tak to má ráda.Občas som jej do kundy narvala robertka, alebo som jej ho dala do pusy a alebo som jej požičala na hranie svoje bradavky.Když ju to dostatočne vzrušilo, odtiahla som ju do kuchyne. Oprela som jej o stôl, ruky mala stále zviazané, ja si natiahla nohavičky s pripínacím pinďourem, namazali riťku gélom a vrazila jej ho do těla.Šukala som jej do zadku, jednou rukou ju tlačila na stôl a druhoují šmátrala po klitorisu, kým sa neurobila .

Než sa spamätala z orgazmu, urobila som kafe, naliala ďalší pohárik vína a zapálila si cigaretu.Myslím, že som si ju zaslúžila. :-)
A zrazu zvonek.Úplně som zabudla, čo je vlastne za den.Byla som totiž už dlho dohodnutá s Filipom, že ma príde potěšit.Co teraz? Jede za mnou takú diaľku, musím mu otevřít.S Janou sme na seba hodili župany, do spálne schovali hračky a ja šla otvoriť.

Mal takú radosť, že ma vidí

Vrhnul sa na mňa už v predsieni, pretože mal dojem, že na neho čakám a ešte ma pochválil, že som pod županom nahá a môže ma hneď ošukat.Než som stačila niečo povedať, už ho mal vonku , ma zvalil na zem o už sme si to rozdávali.Dlouho to nemal, takže stačilo párkrát zasunúť a bolo vymalováno.Najednou vyskočil a schovával si péro do kalhot.Objevila sa totiž Jána, na ktorú som nejako zapoměla.Byl to trochu trapas, ale potom sme sa tomu zasmiali.
Predstavila som ich, rovnako o sebe počuli a sedeli sme v kuchyni a žvanili.Jen bolo Filipovi divné, prečo tam obe sedíme v županoch, sme obe nahé av tvári rozmazané.Musely som s pravdou ven.Zíral na nás asi 10 minút a ja vôbec netušila, čo sa mu honí hlavou.Přece len ho nepoznám moc dlho, šoustali sme spolu zatiaľ asi 3x.A navyše je to mladý kluk.Mě bude 33, Jane 41 a Filipovi je ešte len 26, takže som nemala ani páru o tom, že by to chcel skúsiť v třech.Ale je to chlap, takže chcel, to je jasný! Len Jana mala také skúsenosti, ani ja to nikdy v trojke nedělala.Začala som ho bozkávať a hladiť a postupne sa pridávala aj Jana.Už to, že sme sa bozkávali všetci traja, ma neuveriteľne rozpaľoval a bolo mi jasné, že to bude veľký zážitek.Filipa sme obe rýchlo vyzliekli, my odhodili župany, sadlo nám bolo úplne ukradnutý, odtiahli sme ho do obývačky a posadili sme si ho pekne na gauč. Jana ešte bežala do spálne pre hračky, ale ako uvidela, čo má Filip medzi nohami, radšej to zahodila.Filip bol mladý, pekný muž, mal krásne vypracované svaly a veľkú, dlhú a hrubú kladu, ktorá mu stála ako maják na brehu v prístave . kľakol sme si k nemu a fajčili sme mu toho obrovskýho vtáka, lízal gule a dráždili ho prstíčkom v prdelce.Dlouho to netrvalo, zase začal stříkat.Měly sme jeho semeno všude.Na tvári, na kozách aj na bruchu, takže sme ho poslušne slízávaly au toho sme sa vášnivo líbaly.A preto, že je Filípek mladý a môže (zatiaľ) stále, na nič nečakal a pridal sa k nám.Položili ma na zem, pod zadok mi dali vankúš a Jana mi nastavila tú svoju kundičku a vzájomne sme sa lízaly.Filip priskočil k Jane zozadu a vrazil jej ho do tej jej večne vlhké prciny.Občas ho vytiahol a požičal mi ho do pusy, takže nás vlastne šukal obě.Jana schmatla robertka a jazdila mi s ním v análku a ja sa za pár sekúnd zase udělala.Filipa to vyburcovalo ešte viac a chcel taky.Jana len vzdychla, že to nie je problém a vysunula na neho zadek.Byl to jeho prvý análny sex, žiadna jeho holka to nechcela, bála sa tej velikosti.Jana s tým ale problém nemá, už má niečo natrénované, takže si to náramne užívala.Píchal Janovi do zadku a ja jej pri tom strčila robertka do pindy.Filip sa začal zvíjať, kričal a ládoval jej do análku ďalšiu dávku semena a ona sa urobila taky.Obě ich šťavy mi kvapkali na tvář.Bylo to úžasný.Postupně sme sa šli osprchovať a dali si cigaretu.Já išla do sprchy ako poslední.Vůbec som netušila, čo na mňa připravili.Myslela som, že si dáme pauzu, bola som celkom uťahaná, predsa len už mám nejaký vek.
Pauza sa nekonala.Jana už mala pripraveného Pripinák, sedela na gauči a čiernej klacek jej trčal medzi nohama.Únava bola hneď pryč.Dosedla som na toho čierneho frajera a začla na ňom jazdiť ako splašená.A Filip? Tomu pri pohľade na nás okamžite stvrdol , Natrel si ho gélom a opatrne mi ho strkal do prdelky.Je fakt, že to trochu bolelo, mala som skúsenosti len s robertkama.Žádný chlap ma nikdy do zadku nepíchal.Nakonec to ale dopadlo, vošiel sa až po koule.Vůbec nechápem, ako sa to do mňa mohlo vojsť, ale bolo to super! Jana ma šukal do kundičky, Filip zozadu do prdelky a ja prežívala ďalšiu vlnu extázy.
Po ďalšej pauze na cigaretu a na jedlo sme všetci traja ležali v posteli a vzájomne sa hladili a bozkávali ... a ja dostala trochu úchylnej nápad.To mám asi z toho internetu, inak som fakt slušná baba!

Keď môžeme do zadku my, tak prečo nie chlap?

Prstíček v prdelce mu nevadí, treba by zniesol aj niečo väčšieho? Filip s tým samozrejme nesúhlasil, ale my ho neposlouchaly.Sedla som si na zen, oprela hlavu na posteľ a Filip mi ho v kľačiačky strčil do pusy.A Jana mu zatiaľ jazdila prstom v zadečku.Má krásnu, malú a pevnú riťku! Potom si pripravila análny kolík s gélom a už mu ho tam ládovala.Zajel tam ako po másle.Sice sa z toho Filip trochu spamätával, ale postupne sa uvoľnil, povolil zvierača a ďalej ma šukal do pusy.Jana ho brala zozadu, zamilováva mu gule a jemu sa to líbilo.Už mal pár výstrekov za sebou.takže to tentoraz nebolo také rýchle a ja sa začala modliť, aby sa urobil . Má tak veľký péro, že mi praskali kútiky! Ale nakoniec to dopadlo a vystriekal mi dutiny.Po tomto čísle už sme konečne padli do postele a zaspali vyčerpáním.Sice sme sa niekoľkokrát zobudili, ale to už bolo skôr klasické milování.Chvilku ja s Filipom, chvíľku Jana s Filipom alebo sme sa maznala my dvě.Ráno sme spoločne naraňajkovali, rozlúčili sa, Filip odišiel domov a ja som si s Janou dala kávičku.Bylo presne 10 hodín a my si uvedomili, že sme prežili zatiaľ najkrajších 24 hodín v živote!

Najlepšia kamarátka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky