Návrat z oslavy

Vracali sme sa so sestrou z oslavy môjho spolužiaka. Už sme mali byť dávno doma, ale nejako sa to pretiahlo, a tak sa už schyľovalo k polnoci. Potichu sme otvorili, aby nás matka s priateľom.


A jeho sedemnásťročnú dcérou nepočuli a chodbou sme šli k našim izbám, keď sme zrazu počuli zo spálne mamky podivné stonanie a zvuky

Pozreli sme sa na seba a pomaly stúpali po schodoch k pootvoreným dverám spálne, odkiaľ sa ozývali zvuky, ktoré prezrádzali, že sa tam vykonávajú sexuálne radovánky. Už na schodoch som cítil, ako mi rastie prirodzenie, a keď som sa po očku pozrel na sestru, tak tá si už hladkala jednou rukou prsník. Pristúpili sme k dverám, a vo svetle lampičky sme videli, ako Karel leží na chrbte, jeho dcéra Monika je cez neho rozkročmo ohnutá a fajčí mu péro a mamka sedí pindou Karolovi na tvári a líže Monike piču.

Všetci u toho veľa stenám a vyludzujú hlasné zvuky

Keď som to niekoľko sekúnd pozoroval, tak som si vytiahol vtáka a začal si ho naháňať. Segra stála vedľa mňa a zrazu sa zvrtol a pošepkala mi, že ju mám podržať kozu a ona mi ho pohonu. Na pätnásť rokov mala pekné veľké kozy. Nebolo to prvýkrát, kedy mi naháňala péro, pretože sme spolu už rok súložili a vykonávali sexy hrátky. Vzájomne sme sa pripravili o poctivosť, keď Eve bolo 14 a ma 15 rokov. Od tej doby sa spolu maznáte skoro každý deň. V spálni si zatiaľ dievčatá vymenila svoje posty a teraz fajčila mamka Karolovi péro a Monika ju lízal kundu. Ja som stláčal Eve bradavku a už sa jej krásne postavila a stvrdla. Eva sa zrazu vytrhol, sadla si do drepu a začala mi fajčiť péro a za chvíľku som jej nastriekal plnú pusu semena. To už si mamka Karla osedlal na koníčka a divoko na ňom rajtovala. Jej veľké kozy jej lietali, a Monika sa ich snažila zachytiť. Bola pred ňou rozkročená a Karel sa jej hrabal prsty v kunde. Keď Eva videla ako šukajú, stiahla si nohavičky, kľakla si za štyri ku dverám a povedala aby som, ju hneď ošukal, že to už nevydrží sa len tak pozerať. Tak som do nej vrazil môj tvrdý chvost a začal ju poriadne mrdat. Za chvíľku už u toho začala vydávať hlasnejší zvuky a ja som vedel, že budem musieť končiť, pretože by Eva za chvíľku začala revať veľa nahlas, ako vždy, keď šuká v posteli.

Ona ale otočila hlavu a zašepkala, aby som neprestával, ale mrdal ju pomaly, že to zvládne

Tak som do nej zachádzal pomaly a až na doraz. Monika ale musela počuť naše hlasy, pretože sa zrazu postavila a niekam odišla. Zrazu sa prudko otvorili dvere a všetci traja pozerali, ako ja šuká segra. Rýchlo som ho z Evy vytiahol a chcel ho schovať do nohavíc, ale Monika bola rýchlejšia, chytila ​​mi za neho a povedala, že s takým čurák si to tiež rada rozdá a tiahla mi za neho k posteliam, kde ležala mamka s Karlem.Eva medzitým utiekla do svojej izby. Mamka sa tak na mňa pozrela, usmiala sa a povedala, že keď sme sa na ne pozerali, tak aby som sa tiež svléknul a pridal sa k nim. Monika mi pomohla sa vyzliekaním a hneď mi ho začala fajčiť. Mamka poslala Karla pre Evu, aby tam nebola sama a mohla sa taky zapojiť. Karel ako bol nahý, tak šiel pre segra. Mamka zatiaľ odstrčila Moniku, pohladila mi čuráka a niekoľkokrát mi ho prohonila a potom si ho vzala do pusy. Tak to bolo kouřeníčko, mama sa vyznala. Za chvíľku prestala a povedala mi, že mám krásny chvost a Moniku, že mám poriadne zmrd. Zrazu sa vo dverách objavila nahá Eva a držala za chvost Karla. Doviedla ho k posteli, sadla si a začala mu ho fajčiť. Mamka na nej pozerala ako na zjavenie a jednou rukou si dráždila frndu a druhú si ťahala bradavky. Vedľa nej som búšil do Moniky ako do suda a tá revala, ako keby jej išlo o život. Karel povedal Eve, že si ľahne, aby mohol mame lízať kundu. Medzitým som si otočil Moniku a začal som jej šukať zozadu. Tá keď videla, ako Eva fajčí jej otca a má pekne u toho roztiahnuté nohy a VYŠPÚLENÉ riťku, hneď jej zašla jazykom medzi chlopničky a začala jej hrýzť klitoris. Evička, aj keď mala plnú pusu čuráka, začala veľa kričať slasťou.

Zrazu zmĺkla a Karlov chvost sa celý aj s guľami ocitol v jej puse

Podľa hekání Karla bolo jasné, že do nej púšťa svoje semeno. Keď mu ho vypustila z pusinky, tak ho pekne is vrecom olízala do sucha. Ja som tiež už nakŕmil semenom Moniku do pusinky a všetci sme ležali a odpočívali. Mamka ma zrazu chytila ​​za chvost, začala mi ho pomaly naháňať, a ten bol v mžiku postavený a pripravený na ďalšie číslo. "Tak sa tu pekne bavte, poriadne si zašukejte a ja si tu zatiaľ so svojim synom prehovorím vedľa v izbe. Chcem ho mať len pre seba, vy obe ste si s ním už užili. Tak prosím nerušiť a príjemnú mrdačka! "A odtiahla ma za čuráka vedľa do izby a zavrela dvere. Zvalil ma na posteľ a začala ma bozkávať po celom tele. "Ako mi mohlo utiecť, že mám doma takého poriadneho samca, veď máš chvost o dobrých päť centimetrov dlhší ako Karel a tiež ďaleko silnejšie. To si s Tebou aspoň poriadne užijem. To až ma poriadne omrdáš, tak toho Karlova vtáka nebudem ani v sebe cítiť. Ale najskôr Tí ho poriadne vyfajčím až do výstreku, aby som mohla ochutnať Tvoje semeno "a začala mi ho fajčiť. Pretože som už dvakrát striekal, tak trvalo dosť dlho, než som začal zase striekať. Mamička fajčila prekrásne a ja si hral s jej nadutými prsiami a veľkými bradavkami. Mamka si ma položila a cestovala okolo mňa.

Chvíľu som mal jej voňavú, hladko vyholenú kundu na puse v polohe 69 a chytal som zuby jej nabehnutý klitoris

To vždy vydala zo seba hlasný vzdych a viac mi stlačila chvost v puse. Prišlo to na mňa v polohe 69. Začal som do nej striekať, a keď som videl jej roztiahnuté kundu, ako krásne pulzuje, tak som do nej vrazil tri prsty čo najdlhšie. Mamka sebou niekoľkokrát zacukal, stisla mi viac vtáka v puse a začala z nej prúdiť kunda šťava na môj tvár. Bola veľmi chutná a všetku som zhltol. "Máš veľmi chutné semeno, už viem aspoň, čo budem ráno raňajkovať. Ale pozerám, že Ti ani neklesol a asi máš chuť pokračovať. Tak ma poriadne vyšukej obe dierky a pekne tvrdo, to mám veľmi rada ". Tak sme sa dali do šukanie. Súložili sme veľmi dlho a mamka u toho revala ako šialená. Keď som ju ojel dookola, tak sme sa vrátili späť k nim do izby. Karel moc radostne nepozeral, ale inak všetko v poriadku. Spať sme sa dostali až veľa skoro ráno. Bola to krásna noc a bola prísľubom mnohých ďalších. A ja sa mám teraz najlepšie. Keď neorganizujeme rodinný grupáč, tak si o mňa dievčatá losujú, s ktorou pôjdem do postele. A to Karel nevie, ten by sa asi picnul, cha, cha, cha ............

Návrat z oslavy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky