Ona a On

Ona: U toho motorestu som nezastavila náhodou. Všetko som mala dopredu premyslené. Bol piatkový letný večer, a ja som bola zase sama. Bola som síce formálne vydatá, ale môj muž, Karel, uznávaný obchodník a podnikateľ na mňa nemal zase čas.


Prekročil už síce šesťdesiatku, ale doma býval málokedy

Tie jeho večné stretnutia, služobné cesty a pracovné záležitosti, mi ho úplne odcudzili. Ja som si vo svojich tridsiatich rokoch nechcela pripadať na odpis, ale čo robiť, keď už so mnou viac ako rok nespal? Nechcela som sa zmieriť s tým, že už nikdy nezažijete ten slastný pocit pri milovaní. Na rozvod som ani nepomyslela. Mala som od neho úplne všetko! Tiež s ním mám dieťa! Porodila som mu syna Adama, teraz ho stráži babička. Druhé dieťa už som mu dať nemohla. On je zasa na jednej zo svojich dlhých ciest v Singapure, a ja sa len, a len, starám o chod nášho domu. Dozrelo vo mne rozhodnutie, že sa chcem s niekým pomilovať, chcem si ešte niečo užiť! O tom motoreste som vedela, že sa tam v piatok večer schádza taká tá staršia omladina z lepších kruhov. Nebol to žiadny zafajčený pajzli, ale krásne vzdušný bar, s malým tanečným parketom, av poschodí bolo pár apartmánov na prespanie. Izba som si objednala telefonicky, a bola som ho rozhodnutá využiť. Kľúč som si vyzdvihla na recepcii, ale pretože som sa doma už patrične obliekla a namaľovala, vyrazila som rovno k baru. Sadla som si na stoličku, u barmana objednala mojito, a začala nenápadne typovo muža vo svojom okolí.

On: Dnes som nemal vôbec v úmysle zastaviť u Nášho motorestu

Bol som krásne uťahaný po zápase v basketu, ktorý si dávame každý piatok po práci. Mám taký malý autoservis, a vždy v piatok vyzývame konkurenčné servis z neďalekého mestečka k zápasu. Alexa, majiteľa servisu poznám už roky, nakoniec sme spolu chodili na základku, takže väčšinou po zápase pozveme ešte chlapcov na pivko, a preberáme čo je nové v našej brandži, kto sa s kým stretol alebo rozišiel, no proste chlapské kecy. Dnes som sa ale vyhovoril, mal som zlý deň. Jolana sa ani neobťažovala mi povedať, že so mnou končí, prišla len sms správa, maj sa a čau. Koniec. Po troch rokoch známosti mi odišla s nejakým právnikom, ktorý jej pochopiteľne mohol ponúknuť viac ako ja. To že niekoho má som tušil už dlhšiu dobu, ale že to je právnik, som sa dozvedel od rádoby kamarátov asi pred štrnástimi dňami. Jolanka bola totiž dosť náročná, a jej požiadavky pekne provětrávaly moje konto. No nič, je to za mnou. Pri prejazde okolo motorestu, kde sme sa s Jolana zoznámili, automaticky brzdím. Prečo by som sa mal vyhýbať miestam kde sme sa zoznámili? Naopak, rozhodol som sa, že do seba niečo nalej, trochu sa pobavím, potom zavolám rýchle korytnačky, a nechám sa hodiť domov.

Ona: Nechcela som sa obliecť nejako výstredne, ale ani nijako usadlo

Volila som krátku mini, čierne pančuchy, možno trochu vyššie podpätky. Blúzku som si ale nechala veľa rozopnutú, aby vynikli moje prsia. Bola som predsa na love! A chcela som uloviť! Prsia mám naozaj výstavný, Karel mi zaplatil špecialistu v Brne, a ten mi je po tom, čo som vychovala nášho Adama urobil naozaj exkluzívny. Mapu nenápadne muža vo svojom okolí. Väčšinou sú vo dvojici s dievčaťom, a keď je niekto sám, tak si rozpráva s iným chlapom o futbale, ktorý sa práve premieta na veľkú obrazovku nad barom. Tie chlapov snáď zaujíma len ten futbal! Ale ja predsa lovím! Ale ako teda na to? Nie som predsa žiadna profesionálka v zoznamovaní, ale hrozne moc si chcem užiť. Už len tem pocit, to pomyslenie, čo vlastne tu robím, ma neskutočne vzrušuje. Cítim ako ňu pomaličky tvrdnú bradavky, av takých vzdialených vlnách prichádza pocity vzrušenia, o ktorom som bola presvedčená, že už ich nikdy nepoznám, že už to nikdy nezažijete. Vyberáte zrkadlo, a kontrolujem svoj zovňajšok. Trochu prečesať vlasy, upraviť rúž a ..... Cez zrkadlo vidím prichádzať chlapca v najlepších rokoch. Koľko mu môže byť? To je predsa jedno! Hlavné je, že je sám! Dúfam, že si nesadne k nejakej skupinke a nebude s nimi búchať o futbale! Preboha, on mieri na stoličku vedľa mňa! Má krásne hojdavú chôdzi, čierne havranie vlasy, a na krátku dobu som zazrela jeho blankytne modré oči. Chvíľu, len na pár sekúnd sa naše pohľady stretli! To ale stačilo na to, aby mnou prešla taká silná vlna vzrušenia, že keby som nesedela na stoličke, tak sa mi podlomí kolená. Cítim ako dole pomalinku vlhnem. Zatíname zuby, a dúfam, že nikto nezbadal moje vzrušenie!

On: V bare bolo pár ľudí. Väčšinou dvojice, a pár skalných fanúšikov futbalu, ktorí dokážu len kibicovat

Sledovali obrazovku nad barom, a radili zoufalcům na trávniku. Futbal ten ma teda nikdy moc nebral. Robil som vo voľných chvíľach karate, a kedysi ma dosť ma bavil tanec. Namierim si to k baru, a v tom sem ju uvidel. Nádherná ženská, ryšavá hriva, krátka sukňa, prsia z ktorých som len ťažko odtrhol oči. Zdvihol som pohľad vyššie, a naše oči sa na okamih stretli. Niečo tak nádherne hlboko zeleného je vidieť naozaj len výnimočne. Doslova ma upadla čeľusť, a priťahovala ma ako magnet. Keby som mal vyjadriť svoj pocit zo stretnutia našich očí, tak by som vyhlásil, chlapi teraz sa mi hejbnul. Bol to naozaj výstavný kus, ale čo tu robí sama? A je naozaj sama? Sadám si kúsok od nej. Hej barman, hoď mi sem jedno raž, a ľad zvlášť, počujem sa hovoriť ako vo sne. Blbne, snažím sa vystupovať ako tvrdý chlap. Profesionálka to určite nebude, na to je sakra dobre upravená, a jej šperky rozhodne nie sú bižutéria. Kopne panáka do seba, a zabudol som si do neho dať ľad. Húkne preto na barmana, nech mi sem hodí ešte jedného. Na nikoho asi nečaká, pretože sa nepozerá ani na hodinky, a ani k dverám. Tak ako na to? No jasne, music box. Zdvíham sa, a odchádzam do zadnej časti baru, kde je zatemnený parkiet, a hudobné debna. Volím niekoľko pesničiek od Julia Iglesiasa, a mažem späť na bar. Stále je na svojom mieste. Sadám si, obraciam panáka do seba, a objednávam ďalšieho.

Ona: Z tých jeho modrých očí mám ešte mihanie pred očami

Srdce mi búši až v krku, keď jeho kroky smerujú ku mne! Sadá si na stoličku kúsok odo mňa, a objednáva si pitie. Všimnem si, že na ruke nemá žiadny prsteň, čo je dobré znamenie. Buď je slobodný, alebo si na slobodného hrá. Má nádhernú figúru, aj cez voľné svetlé plátené nohavice môžem pozorovať, že dole je skvele vybavený. No jasne, hrá sa na tvrďas, obracia do seba whisky a zabudol si tam dať ľad. Je trochu zmätený, ale naozaj krásny. Z krátkych rukávov mu vystupujú svalnaté opálená ruky. Môj mozog zaplavuje predstava jeho dlaniach na mojich prsiach, a znovu mnou prechádza slasť vzrušenie. On si zatiaľ objednáva ďalšie whisky. Dvíha sa a niekam odchádza! Nie, na bare má naliaty pohárik, určite sa vráti. Robím, že si ako upravujem účes, a sledujem kam ide. Mieri k debne za tanečným parketom. Za chvíľu sa vracia, az debny sa začnú šíriť podmanivé tóny krásneho Ploužáky od Iglesiasa. Tá hudba ma priamo dostáva! Hádže do seba whisky a ďalšie si objednáva! Teraz to začína vyzerať, že zapíja nejaký žiaľ. Nemôžem ale dopustiť, aby sa tu opil! Otáčam sa k nemu, naše oči sa opäť stretávajú. To niečo slávite, alebo Zapíjame žiaľ, počujem svoj pridusený hlas, krásna hudba, je škoda si ju nevychutnat, dodávam.

On: V balení ženskejch som nikdy nebol moc preborník

A pri tejto som mal z jej zjavu trochu trému. Nechcel som zažiť ďalšie poníženie. Ale ona vyzerala úplne v pohode, ako sakra ďalej? Musím prísť na niečo ohromne oduševneného a bystrého, no jo, ale čo? Obraciam do seba ďalšie raž, a kyvná na barmana, nech mi dodá ďalšie. Zrazu sa tá neznáma otáča ku mne. Z jej pohľadu mi zabrněly všetky zuby av mozgu sa mi vyprázdnilo. Čo povedať? Ale počujem jej trochu pridusený, ale krásne zamatový hlas, ako sa pýta či niečo oslavujem, alebo pijem na žiaľ. Sakra, čo jej mám odpovedať, aby to sedlo? Aby so mnou pokračovala v hovore! Nie, nič také, hovorím, zrovna som sa sám seba pýtal, či by ste so mnou nešla tancovať? Ako sa mi v hlave môže zrodiť tak prejdená veta! Ona sa len tajomne usmeje, a dvíha sa zo stoličky. Jej fantastické nohy končí v topánočkách s ohromujúcim podpätkom. Odchádza? Nie ide ku mne! Otvára ústa, a ja počujem najkrajšie slová. Tancovať? S vami? Ale prečo nie, rada.

Ona: Vidím, že keď som na neho prehovorila, je z toho úplne zmätený

Chudák, nevie čo má povedať. Aj napriek jeho krásne opálený tvár je vidieť, ako sa začervenal. To je dobré znamenie, nebude to žiadny sukničkár! Trochu som ho asi uviedla do rozpakov. To som fakt nechcela. Nesie to ale statočne, a hovorí, že práve premýšľal, či by som s ním nešla tancovať! No jasne že išla! To by som najradšej vykričala do sveta! Tak teraz alebo už nikdy. Dala som sa na boj, budem teda bojovať. Vstávam, idem k nemu, a pozvanie k tancu prijímam. Berie ma nežne za ruku, a odvádza na zatemnený parket. Jeho ruky mi pevne zovreli pas, a pritisol si ma na jeho telo. Podmanivé tóny, dlhá absencia sexu a jeho prítomnosť, to všetko mi začalo zakryť mozog, a zbavovať ma normálneho myslenia. Teraz som bola len obeťou svojej túžby. Prudko som sa k nemu pritisla, a jeho koleno sa mi dostalo medzi moje stehná. To už bolo príliš, a začala som si o jeho nohu jemne trieť svoju buchtičku. Zároveň som cítila, jeho okamžitú odozvu v jeho rozkroku. Začal ma bozkávať na krk, a postupoval k môjmu uchu. Jemne mi ho zahryzol. Ahoj, ja som Pavel, čo tu vlastne hľadá moja neznáma dievčatko? Pristupujem na jeho hru, jemne ho hryziem do uška. Ahoj, ja som Helena, a hľadala som tu teba!. Prisala som sa k jeho perám, a moja ruka mi nejako automaticky zišla do jeho rozkroku, a začala hladkať jeho vzrušené mužstvo.

On: Skoro mi zaskočilo!

Ona to fakt myslí vážne! Vyskakujte zo stoličky, a beriem ju jemne za ruku. Vediem jej do temnejší časti parkete, kde sme teraz úplne sami. Otáčam ju čelom k sebe, pevne ju stlačím v páse, to snáď preto, že mám strach, aby mi nezmizla, a pritiahnem si ju pevne k telu. Pretože má vysoké podpätky, mám nos na úrovní jej vlasov. Jemne do nich zaboríte tvár, a saju ich príjemnú vôňu. Ona mi v ruke úplne explodovala! Narazila sa rozkrokom na moje stehno, a začala sa o neho ľahko trieť ako mačka. Cez jemnú látku sukne cítim výstupky podväzkov, ktoré jej držia jej čierne pančuchy. Jej prsia sa tlačia na moju hruď, a to už je na mňa príliš. Už sa nedokážem ovládnu, a cítim, ako ňu môj kamarát tam dole, prudko rastie. Bojím sa, aby sa neurazila, aby sa nevylekala, a tak jej opatrne bozkávam na krk. Uhryznem ju do uška, a uvedomujem si, že by som sa mal predstaviť, a pýtam sa čo tu vlastne hľadá? Pre zmenu ma jemne hryzie ona, a dozvedám sa konečne, že je Helena, a taky, že hľadala ma. To myslela určite obrazne. Ale ona sa prisala k mojim perám, a jej ruka zišla do môjho rozkroku, a začala ma hladiť. Tak toto predsa nemôže chlap dlho vydržať! Teraz už je mi jasné, že si chce povyrazit, Bude to zanedbávaná panička, a vyrazila za dobrodružstvom. Ale prečo nie? Vždy som sa snažil riadiť heslom, kde môžem, tak vypomohla! Zatiaľ som to praktizoval prevažne vo svojej profesii, ale na druhú stranu, to dievča vie presne čo chce! To nie je ako Jolana, ktorá sa stále vyhovárala, že jej bolí brucho, alebo hlava. Dlhšia sexuálna absencia mi dodáva odvahu. Helenka, šepkám jej do uška, vieš, že tu v poschodí sú útulné apartmány? Trochu sa odo mňa odťahuje, že by sa jej to dotklo? Nie, vyťahuje niečo z kabelky, ktorú má cez rameno. Do ruky mi tlačí kľúč. Máme číslo tri, šepká. Budem veľmi rada, keď pôjdeš prvý.

Ona: Nebola som si istá, či som to neprehnala

Ale odpoveďou mi bol búrlivý rast jeho mužstvo. Cez látku nohavíc som cítila, ako mu v ňom prudko Tepa chtíč. Ako ho ale dostať hore do izby? Nemalo by to byť tak ťažké. Podľa jeho reakcií vyzeral, že je pekne nadržaný. Buď mohol kedykoľvek, alebo to dlho nemal. Situáciu ale vyriešil on. Šepká mi do ucha, že hore sú apartmány. To ja predsa veľmi dobre viem, chce sa mi vykríknuť! Ako vo sne mu tlačím do ruky kľúč od izby, a prosím ho, aby šiel prvý. Nemusí nás nikto vidieť moc spolu. Bolo síce dosť nepravdepodobné, aby ma niekto spájal s mojím mužom, pretože ten ma nechával vždy doma, a návštevy k nám nechodili. Ale istota je istota. Odchádzam späť k baru, a pomaly dopíjím svoj drink. Dávam Pavlovi tak desať minút čas, platím svoj účet a so srdcom v krku stúpajú do poschodia. Už na mňa čakal. Chytil ma do náručia, a zamkol za nami dvere. Mal v rukách ohromnú silu. Doniesol ma až k posteli, a opatrne ma na nej položil. Kľakol si nado mňa, a pomaly mi rozopol gombíky košele. Jemne mi stiahol podprsenku pod prsia, a začal ich zasypávať vášnivými bozkami. Strhla som z neho košeľu. Mal krásne vyvinutý hrudník, nikde ani gram tuku navyše. Otočila som si ho na chrbát, a stiahla som mu nohavice aj s boxerkami naraz. Jeho prirodzenie bolo naozaj výstavný. Nemal ho nijako vyťahané, bolo krásne jemné, a vzrušujícně vlhké. Vzala som ho do úst, a začala vášnivo sať. Jeho telo sa podo mnou zvíjalo rozkošou. Keď už sa blížil vyvrcholenie, tak som na chvíľu prestala, a bozkávala mu brucho. Cítila som, ako mi vyhŕňa sukňu, a sťahuje nohavičky. Posunula som sa vyššie, a opatrne som si zaviedla jeho stoporený úd do svojej kundičky. Pomaličky som na ňom začala kĺzať hore a dole. Jeho ruky mi masírovali prsia, ťahali ma za vlasy, škriabal na chrbte. Chytil ma za boky a začal si ma na seba prudko narážať. Pred očami sa mi zatmelo a už som sa vôbec nebola schopná kontrolovať. Prvá vlna orgazmu prišla takmer okamžite, az mojej kundičky sa na jeho brucho valili horúce potoky. Hladil ma po tvári, pritisol si ma k sebe, a šepkal moje meno. Stratila som úplne pojem o čase. Začala som znova prirážať ako posadnutá. Strhol ma zo seba, a obrátil na chrbát. Podsunul mi ruky pod nohy, široko je roztiahol, a začal do mňa prudko vnikať. Cítila som, že už to na mňa zase ide! Chcela by som túto chvíľu pretiahnuť do nekonečna! Kedy budem mať zase to šťastie? Cítim, že aj on sa blíži k vrcholu. Cítim ako mu jeho úd začína tepat vyvrcholením. Než ho stačí zo mňa vytiahnuť, chytím ho okolo pása a pevne si ho pritlačte k sebe. Úžasný pocit, ako mi plnia moje vnútornosti! Telá máme rozviate potom a hlboko oddychuje. On ale nemá ešte zďaleka dosť. A ja zažívam ďalšie pocity vyvrcholenie, ktoré si dokonale užívam. Milovali sme sa naozaj búrlivo a spontánne. Vonku už začínalo pomaly svitať, keď Pavel vedľa mňa zaspal. Opatrne som sa obliekla a ešte na chvíľu som si sadla na kraj postele. Pozorovala som jeho pokojný spánok. Ako rada by som ho pohladila, ako rada by som sa s ním ešte stretla! Mala som ale za muža tvrdého a nekompromisného človeka. Keby sa niečo dozvedel o našom vzťahu, bol by s Pavlom koniec.

No a ja? Čo som vlastne chcela ja? Od Karla som mala všetko načo som si spomenula. Chýbal mi len sex. Po dnešnej noci som ale zase zásobená na niekoľko rokov. Možno, kto vie. Vonku mi ranné vetrík nejako divne chladí tváre, uvedomujem si, že mi po nich stekajú slzy ...........

Ona a On


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Ona a On

Říčany u Prahy Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 Úvaly Kostelec nad Černými Lesy Čelákovice Odolena Voda Mnichovice Kamenice Líbeznice Mukařov Měšice u Prahy Depo Říčany u Prahy 70 Klecany Zeleneč v Čechách Mratín Jirny Zdiby Senohraby Jenštejn Dřísy