Pekne mokrá

Myslel som si, že som videl v živote už všetko. Ale potom som sa dostal na akési predstavenie, ktoré bolo tak bohapusté perverzné, že som musel svoje názory prehodnotiť. Dotiahli ma tam samozrejme kamaráti, ako inak.


Vôbec by som to od nich nečakal, a navyše to, že sa im to bude tak páčiť

Teda, aby nedošlo k omylu, mne sa tá podívaná nakoniec taky páčila, ale v priebehu som si hovoril, kde som a čo tam vlastne robím ... Ale dostaňme sa už k samotnému tomu zážitku.

Jeden kamarát za mnou prišiel a tichým hlasom sa ma pýtal, či som už počul o predstavenie, ktoré má názov Mäsiarska kráľovná

Ja som premýšľal, prišlo mi to ako pekná hovadina a navyše som o tom nepočul, tak som mu popravde odpovedal. On sa zatváril sprisahanecky a tajomne a že vraj mi zoženie lístok a pôjdeme spoločne, že to bude bezkonkurenčný zážitok. Pokrčil som plecami, tak teda jo. A nemal som ani páru, čo by to mohlo byť. Vysolil som kamarátovi prachy za lístok a potom sme jeden večer išli do takého skladiska alebo čo to bolo. Vyzeralo to dosť podozrivo. Tam v kruhu stáli rôzne stoličky a lavičky, uprostred bolo nasvietené priestranstva. Sadli sme si, dlho sa nič nedialo. Potom prišiel chlap a slávnostne oznamoval, že má tú česť predstaviť nám mäsiarsky kráľovnú, ktorá sa onedlho postará o nevšedné zážitky.

A potom - no preboha!

Priviezol na takom vozíku bedňu, z ktorej sa vybatolila žena a plesla sebou na matraci doprostred kruhu. Musela vážiť tak sto päťdesiat kíl, bola naozaj tučná! Na sebe nemala vôbec nič a všelijako sa nakrucovala. No skoro som omdlel, keď som videl tie jej obrovské prsia s červenými dvorci, ako sa jej prevaľujú po veľkom bruchu. Zadok mala obrovský, ale napodiv pekne tvarovaný, plieskal si na neho baculatou rúk. Potom na nás rozťahovala svoje stehniska, takže sme videli jej piču. To bol tiež úžasný pohľad, v dnešnej ére vyholených dierok ju tahle matróny mala zarastenú hustými čiernymi chlpmi, za ktoré si rôzne ťahala do strán, aby nás nažhavila. Pysky sa jej rozťahovali a pod záplavou toho čierneho krovia sa ukazovala zrelá ružová vagína. Videl som, ako chlapi okolo mňa ani nedutají. Ja som taky pozeral ako vo vytržení. A aj keď tá hora sadla bola naozaj odporná, z nejakého dôvodu mi klacek stál ako už dlho nie.

A potom priviezol ten uvádzací chlapík ďalšie vozík a začal z neho niečo vykladať okolo tej ženskej

Najprv som nevedel, čo to je, ale potom mi došlo, prečo sa sakra táto šou volá Mäsiarska kráľovná. Tie predmety totiž boli rôzne klobásy a salámy, štangle rôznych dĺžok a šírok, od úplne bežných kúskov, ktoré kúpite v stánku s chrenom, až po poriadnej šišky uherák. Tučná ženská zrazu ožila oveľa viac, schmatla veniec špekačiek a začala si ho obtáčať okolo tela ako hada. Úplne si to užívala, maznala sa s tou údeninou, no bolo to fakt prejdenej. Občas si nejakého toho klobásky odhryzla. Napoly v mdlobách som čakal, kedy príde to ostatné. A prišlo to čoskoro. Natočila sa na matrac tak, aby ju videlo čo najviac divákov naraz, od chlapíka si nechala podoprieť chrbát a napoly si ľahla. Potom doširoka roztiahla hrubé kláty nôh a odhalila nám znovu svoju dieru. A potom pevne uchopila jednu z klobás a za napätých pohľadov divákov si ju celú pomaličky zasunula do svojej kundy a začala sa s ňou naťahovať. Chlapi zajasali a začali tlieskať. Ja som sa prichytil, že tlieskam s nimi, a naťahoval som krk, aby som videl čo najlepšie.

Mäsiarska kráľovná postupne menila exempláre údenín za väčšie a väčšie

Bolo to ako nejaké nechutné pomôcky na ukájanie, aj keď v mäsiarstve by som to nikdy za nechutné neoznačil. Potom už prešla k celým tým šiškám salámy. Pôžitkársky je do svojej piči pěchovala, kým tam neprenikli poriadne hlboko, a potom s nimi všelijako točila a jej tvár sa sťahoval rozkošou. Niektorí chlapi začali pokrikovať, že chcú vidieť, ako sa madam urobí. Ona im milerád vyhovela, schmatla tvrdý salám s priemerom dobrých päť centimetrov, a už ho vyrezávala do svojej piči. Potom zo všetkých síl pumpovala rúk, takže salámu v nej lietal sem a tam a spôsoboval jej nehorázne potešenie. V tvári Rudla čím ďalej viac a stonala taky ako siréna, keď sa potom urobila, skoro z toho dostala infarkt.

Chlapi z toho boli na vetve. Niektorí si hladili hrče na nohaviciach, iní úplne bez rozpakov vytiahli svoje chvosty a začali si ich naháňať

Potom madam oznámila, že si prichystala grandiózny kúsok, zlatý klinec večera. A že na to potrebuje dva dobrovoľníkov. Nemusela vyberať dlho, dva k nej potom přiklusali a ona im dala pokyny ohľadom monštruózne šišky salámy. Myslím, že na dĺžku mala tak 70 centimetrov a na šírku desať. To sa do nej samozrejme nikdy nemohlo vojsť celé! Ale aj tak bolo nesmierne pôsobivé, keď tí dvaja dobrovoľníci chytili salámu ako klát, Kráľovná si naslinila vchod do piči, ktorú mala už pekne roztiahnuté a desne mokrú, a potom jej to tam krúživým pohybom začali vsúvať. Zvíjala sa u toho a hekala a potila sa, ale po nejakej dobe sa tým chlápkům podarilo nabodnout ju na ten hromský kôl. Dostala sa do nej ani né tretina, ale aj tak to bol neuveriteľný výkon. Oni s tým potom začali pohybovať dovnútra a von, ako by ju tým salámou mrdali. Kráľovná natiahla baculatou ruku a jej prsty lietali po jej velikánsky klitoris. No netrvalo dlho a urobila sa druhýkrát, pri jej revu celej skladisko skoro spadlo. Potom bol koniec predstavenia, šiel som s erekciou až domov a polku noci nemohol zaspať, kým som si nevyhonil.

Pekne mokrá


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Pekne mokrá

Ivančice Kuřim Tišnov 1 Rosice u Brna Šlapanice u Brna Zastávka u Brna Pohořelice Rajhrad Dolní Kounice Bílovice nad Svitavou Veverská Bítýška Modřice Židlochovice Střelice u Brna Zbýšov u Brna Újezd u Brna Sokolnice Oslavany Pozořice Hrušovany u Brna