Podarená schôdzka

Išiel som ku Katke na návštevu s veľkým Puget a miernou nervozitou. Po chatu sme sa dohovorili, že si spolu len tak nezáväzne zašpásujeme. Proste obaja máme sex moc radi, tak prečo si neurobiť vzájomné potešenie.


Navyše sme obaja nezadaní, takže nám v schôdzke nič nebránilo.

Napriek tomu som málinko nervózny bol. Predsa len to bolo prvýkrát, čo som si dohovoril rande takto cez net a aj keď sexovanie cez chat aj mobil bolo s Katkou super, toto je predsa len niečo iné.

Otvorila mi moc pekne oblečená

Alebo skôr neoblečená? Celá v čiernom - čierne podväzky, čierna čipkovaná podprsenka, priesvitné čierne nohavičky. Chvíľu som na ňu neveriacky hľadel, než som vstúpil do bytu. Pozdravili sme sa a pobozkali na privítanie. Jemne voňala vínom, ktoré si asi dala na uvoľnenie. "Celý deň sa na teba veľmi teším. Aj na tvoje péro. Na fotkách vyzerá veľmi pekne. "Povedala mi hneď na privítanie roztouženým hlasom. Myslel som pôvodne, že bude nejaká predohra, ale po tomto Entry nebolo nič jednoduchšie ako si ju pritiahnuť a prisať sa jej na ústa. Zahryzla ma ale do pery a nečakanou silou pritlačil k stene. V hryzenie mala zrejme záľubu, pretože počas chvíle som mal odtlačky jej zubov nielen na tvárach, ale aj na krku a hrudníku. Vyrezávala z ma košeľu a aj moje bradavky pocítili striedavú bolestivé-jemnú starostlivosť zubov a jazyka.

Útočila na mňa, ako by som bol jej korisť

Páčilo sa mi sledovať a vychutnávať si jej hltavost. Tvrdo mi mačkala rázporok sa zduřelým vtákom, načo sa do neho začala dobývať. "Najskôr si ťa pekne vyfajčím. Nemala som v puse, ani nepamätám. "Už mala môj klacek v ruke, ale ešte než na neho stihla zaútočiť, trhol som jej za vlasy, aby sa mi zo spodu pozerala do očí:" Tak dobre, suka, poriadne ma vyhul a ja ťa potom za to ošukám, až nebudeš môcť chodiť. "Prikývla a ja povolil zovretie.

Fajčila skvostne

Bez hanby, bez zábran, hltavo a bolestivo. Škriabala ma zubami a sála tak silno, až som vzdychal bolesťou a zároveň aj neskutočnú rozkošou. Sama sa mojím vtákom dávila, akoby ho chcela prehltnúť is guľami. Pokojne sa nechávala do krku aj šukať, hoci ju to dráždilo až k slzám a kašľanie. Sotva však chytila ​​dych, poplivala mi už tak oslintané péro ďalšie bohatou záplavou slín a znovu začala sať a jazdiť pusou od koreňa k špičke.

Niekoľko dní zadržiavanej semeno sa jej vyvalil do krku. Ako u vytržení mi hľadela do očí, zatiaľ čo jej prebytočné spermie odtekala kútiky úst. Keď som s úľavou dostříkal, nechala môjho pozvädlého bojovníka vykĺznuť z papuľky a len sledovala ako z neho odkvapkávajú zvyšky spermií zmiešané s jej slinami.

"Ukáž mi kundu!" Zavelil som po chvíľke vzájomného pozorovania

"Teraz hneď!" Chytil som sa pevne iniciatívy. Stál som netrpezlivo nad ňou, zatiaľ čo si ona chvatne strhávala podväzkový pás i nohavičky. Pančušky do polovice stehien aj podprsenku si nechala. Keď bola hotová, ľahla si na chrbát, pokrčila a roztiahla nôžky, čím odhalila svoju do hladka vyholenú pičku. "Poriadne tie nohy roztiahni. A chcem vidieť dovnútra! ... Tak bude to? "Tón môjho hlasu ju evidentne vzrušoval. Ťažko oddychovala a uhryzol si peru. Zdvihla nohy do vzduchu a roztvorila je takým spôsobom, až sa mi urobili mihanie pred očami. Chvost mi nadšením poskočil a bol razom zase v bojovej pohotovosti.

Katka si oboma rukami zašla do lona, ​​z každej strany si medzi závojov strčila dva prsty a roztiahla ich od seba

Ružové mäsko na mňa zasvietilo v celej svojej nádhere. Lesklo sa a lákalo k hraniu. Kľakol som si a jedným prstíky začal v Katkin kundičke hľadať najcitlivejšie miestečko. Starostlivo som sledoval pri prechádzaní jej reakcie. Bingo. Zapišťala a celá so sebou trhla. Bolo to tesne nad vchodom. Zameral som sa práve na to jedno miestečko. Láskal ho jemne aj tvrdo, cvrnkal do neho a naháňal zo strany na stranu. Katka sa potila a stále hlasnejšie zakoktávala. Strašne chcela mrdat, ale rovnako tak si priala, aby som neprestával. S neskrývaným nadšením som ju sledoval a tiež hlasno povzbudzoval k vyvrcholeniu. Zaprela sa nohami o zem, zdvihla panvu as ťažkým povzdychom sa odpráskla. Nádhera.

Nohy tlačila k sebe a váľala sa v kŕčoch po zemi. Pritiahol som ju k sebe, naľahol na ňu a napchal sa jej perom do roztečenej frdičky. Vychutnával som si, ako vo vnútri páli a skáče so sebou. Celú dobu mala zavreté oči. Pristalo jej to.

Po chvíli sme sa začali bozkávať a pohybovať sa proti sebe

Teraz vlastne ešte len začalo to, prečo sme sa zišli. Celú noc sme prošukali ako králiky. Na chodbe, v obývačke, v spálni, v kuchyni, v kúpeľni, kdekoľvek. Kdekoľvek, kde sa moje péro a jej kunda ocitli bližšie ako meter od seba, nasledovalo v momente vášnivo obetí a vzápätí divoké milovanie. Za tú noc som vylízal snáď liter jej kundy štiav, ktoré z nej tiekli ako z prameňa a ani ja sa vo striekanie nenechal zahanbiť. V každej diere mala minimálne jednu moju dávku a aj na prsia a bruško niečo málo zostalo. Po našom vyčíňanie sme mali obaja zase aspoň na chvíľu od sexuálneho absťák izba.

Podarená schôdzka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky