Prírodné dievčatá

Jednu dobu som sa zaujímal o ten alternatívny zdravý životný štýl. Viete, strhla ma tá vlna, ale hlavne to bolo moderné, nie že by som bol nejako extra zapálený. Ale oni vlastne títo ľudia nie sú vôbec extra zapálenie.


Respektíve nevedia o ničom moc, len si radi udržujú svoju bublinu pekne nafúknutú

Oháňajú sa ekológiou, ľudskými právami, klimatickými zmenami, zdravým životným štýlom, bioprodukty, čistou energiou atď Majú svoje rôzne organizácie a obchodíky, kde predávajú ručne pestované a prírodne hnojené potraviny, oblečenie, nábytok, šperky, doplnky. Mne sa na tom páčila tá vidina, že si prečistím telo, takže som do ich zdravých obchodov chodil a nechával tam celkom solídne peniaze. Fajn vec na celom tomto životnom štýle sú nádherné dievčatá. Usmievavé, milé, niektoré teda viac alebo menej extrémne prírodné, ale jednoducho na zahryznutie.

A popravde, oproti očakávaniam, tieto dievčatá nie sú väčšinou žiadne netýkavky

Asi si vzali z éry hippies, že potešiť niekoho čistú fyzickou láskou je rovnako šľachetné ako vypestovať ekologické fazuľa. No čo by som povedal - v tom obchodíku, kam som chodil, predávali dve mladé študentky, Iveta a Adriana. Žmurkal na mňa tak dlho, až som sa rozhodol, že je chcem mať vo svojej posteli obe naraz. Začal som pre to robiť všetko. Stále som tam chodil a rozprával sa s nimi, zaujímal sa o ne a Flirtovali sme o sto šesť. Viac sa mi páčila Adriana, ale Iveta zase chodila bez podprsenky, čože taky malo svoje čaro. Ako hovorím, chcel som ich obe, a po naozaj dlhom (ale vlastne nie zas tak moc, ako som čakal) úsilie, som sa odvážil im to navrhnúť, a ony sa na seba pozreli a potom jednoducho zvodne súhlasili.

Takže som ich jedného večera jednoducho mal zrazu u seba doma, chladil som v chladničke prírodné džúsy a urobil občerstvenie z čerstvého ovocia

Cítil som sa plný sily a vitality a vták sa mi postavil, len čo vošli. Mala na sebe len lehounská tričká, skoro priesvitná, pretože bolo horúce leto. Bez rozpakov zdvíhali ruky a ukazovali mi neoholené podpazušie, takže som sa tešil na ich zarastené a prírodné kundičky. Pod tielkami im presvital kozičky, ktoré mi hneď dali pomuchlat. Potom sa navzájom hladili a bozkávali, kým sme popíjali tie extra zdravé drinky. Bol som naozaj nadržaný a skoro som pri pohľade na ne slintal. Takže som si povedal, prečo niečo skrývať, a vybral som si pohodlne svoje péro z nohavíc von. Dievčatá hneď Jéj, čo to tam máš, a přiskotačily ku mne. Dal som im voľnú ruku a ony toho využili tak, že mi ho začali obe dve naháňať a po stranách olizovať. Ten pocit, keď vám zrazu žužle klacek dve dievčatá, to sa proste len tak nezažije. Potom ho vždy jedna fajčila a druhá jej ho po chvíli žiarlivo zobrala. Obe boli krásne hravé a fajka ovládali jednoducho senzačne.

Chceli sme však pokročiť ďalej

Dievčatá sa položili ku mne na posteľ a vyzliekali sa. Páni, tie chlpaté kundičky! Začali sa po nich láskať a pchali si dovnútra prstíky au toho sa celý čas bozkávali. Chvíľu sa navzájom prstily a potom si aj prolízly medzi závojov. Rochnily sa u toho v tých chloupkách. Blondína Iveta mala také žlté chmýří, ale čiernovlasá Adriana tam dole ukrývala poriadneho bobra. To už som nevydržal a lízanie sa pridal, hlavne som lízal to čierne křovíčko av ňom ukrytý klitoris. Pomaly to prestávala byť hra, pretože sme boli všetci veľmi vzrušení. Ešte pár okamihov sme venovali orálnom praktikám, kedy sme sa striedavo alebo do trojuholníka uspokojovali pusou. Dievčatám tie ich buchtičky potom úplne tiekli, tváre mali červené a bradavky stoporenie. Bol čas na peknú pichačky.

Kľakol si na kolená a vysunula na mňa prdelky

Pre istotu som si natiahol kondóm (samozrejme kúpený v ich obchode, aby bol z biolatexu, hehe!) A potom som už na nič nečakal a strčil svoje natešené péro do Adrianin vlhké diery. Medzitým som mal v Ivetin jaskynke strčených pár prstov - potom som si dievčatá vymenil, chvíľu šukal Ivetu a prstil Adrianu, až stenalo obe. V oboch dierkach to krásne kĺzalo a mlaskalo a dievčatá boli odvážne, prirodzené a pohyblivé, vlnili sa, vedeli nádherne prirážať. Potom sme urobili taký reťaz, kedy som s jednou šoustal a druhé zatiaľ šukanie kamarátka lízal kundičku. Bol to večer plný rôznych sexuálnych pozícií, orálneho i normálneho sexu, prstovanie a naháňania. Dievčatá vedeli dosiahnuť postupne niekoľkých orgazmov, u toho vždy úžasne kníkaly. Bol som vyrajcovaný ako bejk, takže moja prírazov pomaly přitvrzovaly. Sadol som si na posteľ a Iveta sa na mňa nabodol akoby na koníčka, lenže naopak. Mohol som ju tak držať za kozy a Adriana mala zatiaľ voľný prístup k jej Picco, takže jej krásne lízal klitoris, zatiaľ čo ja som ju drvil svojim perom.

Iveta bola ako v kliešťach, mala hlboko zaradený môj klacek, navyše ju lízal kamarátka - to nemohlo skončiť inak ako jej búrlivým orgazmom

Celú kundičkou mi u neho premasírovali chvost, musel som sa už veľa držať, aby som sa nevystříkal. Ale mal som tu ešte druhú adeptku, ktorú som musela úplne zbúrať, a jej už svietili oči, pretože sa na to moc tešila. Takže sa dievčatá len vymenili, Adriana začala rajtovat a vlniť sa na mojom kolu, Iveta zatiaľ odpočívala a hladkala ju, potom sa tiež pustila do olizovanie jej malého klitorisu. Nakoniec aj toto skončilo Adrianiným veľkým vyvrcholením, a to už som to nevydržal a striekal som dovnútra guma. Dievčatá potom ešte zostali, ukazovali mi rôzne pozície, v ktorých sa dokázali navzájom lízať alebo majstrovsky prstit, potom si zase nadšene hrali s mojím vtákom, až som dostal chuť na druhé kolo. Mrdali sme až do neskorej noci, a keď odchádzali, cítil som sa úplne vystavená. Asi ako to bio ovocia.

Prírodné dievčatá


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky