Prítulné dievčatá

Tak sa stalo, že zo mňa dve dievčatá urobili toho najšťastnejšieho bastarda na svete. Nebudem vás unavovať zbytočnými detailmi, ktoré rovnako nikoho nezaujímajú, ani mne sa ich nechce nijako zvlášť písať.


Namiesto toho prejdem rovno k veci, teda k sexu. Sex hýbe svetom

A mnou hýbal poriadne taky. Takže: Denisa je o niečo starší ako ja, niečo okolo tridsiatky. Miluje experimenty, má veľa skúseností. Adela zas vie byť úžasne plachá a ja zbožňujem sledovať ju pri tom procese, kedy sa postupne pri Bzykanie odvažuje. A ten večer u mňa v byte boli obe tieto úžasné dievčatá a ja sa na ne nemohol vynadívať.

Adela niekoľkokrát obišla prstom Denisinu pičku a potom ho tam pomaly zastrčila

Denisa hlasno zastonala a prehla sa v bokoch. Roztiahla doširoka nohy, aby umožnila Adéle vnikať do svojej dierky pohodlnejšie. Adela jazdila prstom v jej kundičke a pusou sa venovala jej kozenkám. Bozkávala ich a sála bradavky a občas aj ľahko zahryzla. Denisinou reakciou bolo stále hlasnejšie a častejšie vzdychanie. Netrvalo dlho a jej telo sa napla pod prívalom hormónov šťastia, až táto lavína endorfínov vyvrcholila krásnym orgazmom. Adela pomaly vytiahla svoj prst z jej mokrej kundičky, vášnivo a nežne zároveň ju pobozkala a sadla si potom na kreslo. Denisa zhlboka oddychovala a vychutnávala doznievajúcej vyvrcholenie.

Celú dobu som sledoval, ako si to tie moje dievčatá užívajú, a naháňal som si pri tom vtáka

Teraz som sa presunul k Adéle, ktorá sedela av kresle. Prišiel som k nej a začal ju bozkávať, musela zakláňať hlavu vysoko nahor, ale s chtíčem mi bozky vracala. Pomaly som jej zložil tričko a odhodil ho stranou. Zostala tam sedieť v podprsenke, ktorú som jej po chvíľke tiež zložil. Nakoniec na nej nezostal ani handričku. Prerušil som bozkávanie, pretože som chcel vidieť, ako vyzerá nahá. Predviedla sa mi, ja som akoby mimochodom skontroloval vlhkosť jej frndičky, ktorá už bola taky poriadne vlhká. Adela sa na mňa zvodne usmiala, zatlačila ma do kresla a kľakla si predo mňa na zem. Pevne mi zovrela stojace chvost pri koreni a začala po ňom rukou prechádzať. Potom si ho strčila do pusy, cítil som, ako ho pevne obopína svojimi perami. Pomaly si ho zasúval hlbšie do svojej pusinky a navyše pri tom skvele sála, takže som skoro explodoval vzrušením. Fajčila ma takto solídne dlho, ale ja som sa jej ešte nechcel vystriekať do pusinky. Chcel som mrdat.

To už sa zo svojho orgazmu Denisa úplne spamätala a bola posilnená novou chuťou na spoločné hrátky

Obe dievčatá sa ku mne postavili chrbtom a vysunula na mňa svoje polovičky. Natiahol som ruky a každej som do piči strčil dva prsty. Takto som ich preháňal, kým obe netiekla ako Dunaj a hlasno nevzdychaly. Zapáčilo sa mi, keď som ich mal obe takhle pred sebou, a tak som povedal, nech sa takto oprú o stôl a predkloní sa ešte viac. Najprv som svoje nadržané péro vrazil do kundy Adéle, ktorá dnes ešte nemala tú česť prežiť si orgazmus. Zbesilo som ju nabodával, až sa celý stôl otriasal. Potom som ale rýchlo urobil krok doľava a tam už na mňa čakala nenásytná Denisina píča, takže som sa s gustom zaboril aj do nej. Takto som dievčatá striedavo vymrdával, až obe húkali ako sirény. Tá, ktorá vo mne zrovna nemala jeho vtáka, mala v rozkroku vrazené moje prsty. Adela sa pod náporom mojej mužnosti urobila a Denisa potom taky. Obe boli spokojné a vyzerali celkom unavene, a tak som sa rozhodol, že je čas zakončiť prvé kolo. Preto som ich obe donútil kľaknúť a ony mi svojimi perami naraz prechádzal po celej dĺžke chvosta. Na striedačku si ho zasúvali do pusy. Každá mala trochu inú techniku ​​fajčenia, a tyhle zmeny ma neskutočne dráždili. Mal som dilemu, ktorú z tých samičiek podeliť svojim darčekom - nakoniec som sa rozhodol pre kompromis. Nariadil som im, aby na mňa obe otvorili pusinky a povedali á. Potom som si bleskovo párkrát přetáhnul predkožku, prohonil péro v dlani a už tu bol môj výstrek. Spravodlivo som polovicu smeroval do pusy Adéle, druhú polovicu Denise. Obe sa usmievali a prehltli to a potom si navyše ako zlatý klinec vymenili dlhočizný francúzsky bozk.

Prítulné dievčatá


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky