S bratom

Je piatok, teplý letný večer a čakám na moju kamarátku Jirka a pôjdeme do vedľajšej dediny na diskotéku. Sú tam vyhlásenej diskotéky a jazdia tam v piatok av sobotu dokonca autobusy aj z Prahy. Ja som Ivana a sme spolužiačky.


Tento rok sme ukončili deviatu triedu a čaká nás obe ekonómka

Rodičia odišli na chalupu, dalo mi to trochu prehovárania, aby som nemusela s nimi, a starší brat Milan tam príde večer za nami. Jirka dorazila včas a len tak naľahko. Jej krátka mini jej sotva zakrývala časť pekné prdelky a biele tričko s hlbokým dekoltom zvýrazňovali trčiace bradavky na ich pevných dvojkách. Ja som bola oblečená podobne, pretože sme vyzerali ako dvojčatá.

Keď sme dorazili, bol sála už dosť zaplnený a zábava v plnom prúde

Rýchlo sme do tej vravy zapadli a zdalo sa nám, že čas nejako rýchlo uteká. Dostávali sme každú chvíľu pozvánku od chalanov na čerstvý vzduch, alebo na panáka. Oboje sme ale odmietali, pretože tam každú diskotéku bola stará na mladistvých ohľadom alkoholu, a to by ma potom doma asi zabili, keby im polícia zavolala, že som vo svojom veku pod vplyvom alkoholu. To si dáme až doma, pretože tam už máme nejakú tú flašku schovanú. A ísť von na čerstvý vzduch? To sme si povedali, že dnes nikde na lavičke šukať nebudeme a fajčiť špinavá perie tiež nie. Obe sme už o panenstvo prišli spoločne na jednom mejdamu pred Vianocami a od tej doby pravidelne vedieme sexuálny život. Než sme sa naďalej, boli štyri ráno a Milan prišiel za nami, že pôjdeme domov. Tak sme sa všetci traja zobrali a za pol hodiny sme boli doma. Jirka dnes spala u nás ako zakaždým, keď sme boli na diskotéke. Keď sme sa usadili v obývačke, tak som vytiahla schovanú flašku červeného, ​​naliala tri poháre a pripili sme si. Rozprávali sme si pri tom a ani nám nevadilo, že sa už rozodnieva. Keď sme dopili celú fľašu, tak už nám to trochu kecali, ale mali sme schovanú ešte jednu. Začínali sme mať také dvojzmyselné reči a vykladali sa piepornej vtipy. Docela sme sa dobre bavili, keď Jirka rozprávala, že by sa išla osprchovať. Ja som to tiež uvítala a povedala som, že idem tiež a zapadli sme do kúpeľne. Milan za nami pozeral a potom zavolal, že až budeme potrebovať umyť chrbát, tak nech na neho zavoláme. Stáli sme vo vani a sprchovala sa a trochu sme sa začali obchytkávať a bola nás plná kúpeľňa. Spomenula som si na Milanova slová a povedala som Ivane, čo keby sme na Milana zavolali, bude aspoň nejaká sranda. Spýtala som sa Ivany, či už ho videla nahého a aký má klacek. Povedala, že áno, a že na jeho 16 rokov má klacek asi tak 18 cm. Keď to povedala, tak som hneď na neho zavolala. Prišiel hneď a len v slipoch, a keď nás tam videl obe nahé s trčiacimi bradavkami a vyholenými kundička, tak mu jeho vták mohol tie slipy pretrhnúť. Keď pristúpil až k vani, tak som mu zašla rukou za gumu a stiahla slipy dolu. Jeho vták vystrelil z toho tesného zajatia a obe sme na neho s úžasom pozerali. Trčal mu hore ako stĺp a žaluďa mal snáď niekde až u pupku. "Čo čumím, chceli ste snáď umyť chrbát, nie?" A pokojne si vyzliekol slipy.

Otočili sme sa a ruky sme zdvihli a opreli o stenu

Začal nám umývať chrbát, ale moc sa s nimi nezdržiavala a rýchlo prešiel najskôr na naše krásne, pevné dvojky s trčiacimi bradavkami a potom na naše prdelky. Začínalo to, byť veľmi vzrušujúce a nám sa začali nôžky samy od seba rozťahovať. Keď Milan videl, ako máme rozkročené, pomaly nám cez riťku začal zachádzať na kundičku. To už sme nevydržali v pokoji a jednou rukou sme zostali opreté o stenu a druhú sme po ňom každá siahla. Ja som mu nahmatala vrecúško a začala mu v ňom preháňať semenníky a Jirkom ho chytila ​​za vtáka a začala mu ho pomaly naháňať. Milan zišiel rukami až do binácií kundičiek a krásne nám je prstil. Zmaèkol pri tom klitoris a ťahal nám pysky. Po chvíľke sme sa krútili ako hady a revali ako hyeny. Netrvalo dlho a boli sme obe dve hotové. Otočili sme sa k Milanovi, ja som mu ho vzala do pusy prvej as Jirkom sme sa striedali v fajčenia. Po niekoľkých minútach Milan sebou začal hádzať a zrazu povedal, že už bude striekať. Ako to dopovedal, tak sa z jeho vtáka valila dávka krásne smotany, ktorú sme s Jirkom usilovne slízaly a zhltol. Keď sme mu z chvosta vysali posledné klapku semena, tak sme sa všetci osprchovali a išli do obývačky, že budeme pokračovať v sexi hrách. Milan, ako starší, sa nás opýtal, ako si to predstavujeme a čo všetko vieme. Tak sme sa dohodli, čo asi si predstavujeme a on nám povedal, čo by chcel on a že tomu necháme voľný priebeh. Jirka bola už nedočkavá na jeho čuráka a hneď sa po ňom vrhla a začala mu ho fajčiť. Keď si ho poriadne nakúrili, tak sa otočila na štyri a povedala, aby ju začal zozadu mrdat. Milan jej nasadil svoj klacek na kraj diery a prudko do nej zašiel. Jirka zarevala, ako ranené zviera a za chvíľu už prirážal, ako by jej išlo o život, alebo to mala naposledy. Ja som si vliezla pod ňou a začala jej lízať kundu a ona ma tiež. Bolo nám u toho veľmi krásne. Po chvíli sme zmenili polohu a brat si ľahol na chrbát a Jirkom si na neho nasadla. Ja som mu prekročila okolo hlavy a nastavila som mu moju kundu na lízanie. Krásne lízal a ja som za chvíľku po ňom jazdila mojej pindou ako zbesilá, až som sa urobila a obdarovala som ho veľkou dávkou šťavy.

Jirka na ňom divoko lietala, ťahala si bradavky, že som myslela, že si ich odtrhne a za chvíľu sa jej tiež dostavil veľký orgazmus

Milan ešte nebol hotový, tak som mu ho vzala do pusy a po niekoľkých minútach mi ju celú pekne vystriekal. Tak sme mali prvé kolo za sebou a všetkým sa nám to veľmi páčilo a už sme sa dohadovali, čo ďalej. Prišla reč na anál, ale v tom sme my dve nemali žiadnu skúsenosť. Naše prdelky boli ešte poctivky, ale dohodli sme sa, že nám je brat obe pretiahne. Tak sme si s Jirkom strihli, ktorá pôjde prvá a vyhrala Jirkom. Priniesla som z kúpeľne nejaký krém, pretože žiadny gél sme doma nemali a začali sme s bratom Jiřce pripravovať riťku na ošukání. Keď jej tam už voľne jazdili dva prsty, tak Milan nasadil svoj klacek na kraj a začal do nej pomaly zachádzať. Jirka si držala obe polky poriadne roztiahnuté a chvíľkami vydávala zo seba bolestné stony. Za chvíľu ho tam mala až po gule a po niekoľkých strčte si už len chrochtala a bolo vidieť, že sa jej to veľmi páči. Ja som si zatiaľ kľakla, vystrčila zadoček a začala si krémom tiež pripravovať riťku na ošukání. Za chvíľku Jirkovi začala vydávať zo seba hlasné zvuky a steny a po chvíľke bola hotová. Milan ho z nej vytiahol a hneď ho nasadil na moju dieru. Začal tiež pomaly, ale ja som bola viac netrpezlivá a povedala som mu, aby sa s tým nepáral, nech mi ho tam vrazí, že chcem vidieť, ako to vyzerá, keď tam vojde tvrdo. Prirazil, mne sa urobili mihanie pred očami, ale zrazu som cíétila, že mám vyplnenú celú prdel niečím teplým a ono sa to v nej hýbe. Bol to úžasný pocit a hneď som začala prirážať. Po niekoľkých minútach prirážanie a revanie, som sa tiež urobila a na Milana som kričala, že chcem všetko semeno dovnútra. Ešte sa niekoľkokrát na mne Zhupol a už to do mňa striekal. Keď ho zo mňa vytiahol, tak som cítila, ako mi jeho semeno tečie po stehnách dole. Išli sme sa všetci osprchovať as Jirkom sme Milanovi poriadne umyli vtáka, aby na ňom nezostala žiadna stopa z našich prdelek. Odišli sme do spálne a všetci padli na letisko a hneď sme zaspali. Ráno sme sa vzbudili s Jirkom prvý a pozerali sme, ako zase Milanovi stojí péro. Jirka sa mu o ne postarala, ale Milan ju prevrátil na chrbát a začal jej tvrdo mrdat. Jirka revala ako Viktorka, tak som jej nasadla pindou na tvár, aby nebola toľko počuť a ​​poriadne mi vylízala kundu, čo ona vedela. Potom sme sa dopoludnia ešte niekoľkokrát vymenili a striedali šukanie s obojstranným orálom a Jirkom odišla domov.

Ja som si išla po obede ľahnúť do svojej izby a brat pozeral v obývačke na nejaký šport v televízii

Zrazu som cítila niečo teplého na perách, tak som pomaly otvorila oči a vidím, ako brat u mňa kľačí a jeho chvost mi šteklí pusinku. Tak som ju pomaly začala otvárať, až sa do nej vošiel a zašiel do nej ďaleko do krku. Chvíľu trvalo, kým som mu ho vyfajčila k výstreku, ale všetko som stačila spolykat. Potom som mu ho pekne očistila a začala si s ním hrať. Milan si zase hral s mojou Pico a klitorisom. Netrvalo dlho a tiekla som ako prasknutý rybník. Tak sme sa celé popoludnie venovali jeden druhému a čudovali sme sa tomu, že nás to postretlo až po takej dobe. Od tej doby spolu šuká každý deň a sme veľmi spokojní. Občas si k tomu pozveme ešte nejakú kamarátku alebo kamaráta, niekedy aj pár a šuká s výmenou partnerov. Mám teraz v škole veľa nových a pekných kamošiek, ktoré sú po sexe veľmi horúce a keď im poviem o bráchovým chvosta, tak je to hotové. Tak si takto užívame už druhý rok a sme veľmi spokojní. Mamku som už presvedčila o antikoncepciu, a tak som bez starostí. Uvidíme, ako nám to dlho vydrží.

S bratom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky