Šéfka k omrdání

Moja šéfka je vážne kus, to sa musí nechať. Keby som mohol, tak ju z fleku ošukám. Chvost mi stojí snáď vždy, keď ju vidím. Tie jej kozy, dlhý nohy i vlasy, minisukne, vysoký topánky


A handričky zdôrazňujúce každú jej krivku priamo kričí "poď, zober si ma a poriadne mi to urob!!"

Len ten jej neprístupný výraz schovaný za hrubými sklami okuliarov ma vždy odradí. Fakt neviem, prečo sa takto strojí, keď potom chlapa okamžite uzemní už pri náznaku akejkoľvek lichôtky. Skúsil som to párkrát, ale tých úškrnom a moralizovania, čo sa mi dostalo, za to vážne nestálo. Naozaj pocit, ako by som si nahý sadol do snehu.

Čo sa ale nestalo

Každoročné firemný vianočný večierok. Niečo málo som popili a zase sa ma zmocnila tá pálčivá túžba po šéfke, našej ľadovej kráľovnej. Ako sa motala po sále, nemohol som z jej štíhlej postavy strhnúť oči. Pomaly mnou začala zmietať ničím nepodložené žiarlivosť na každého chlapa, s ktorým sa bavila. Najradšej by som ju schmatol za jej hustý čierny vlasy, odtiahol niekam bokom a tam sa jej zmocnil ako zviera, urobil z nej svoju podriadenú dievku. Dal som si ešte jeden pohár a odhodlal sa vyraziť do jej blízkosti. Ona ale medzi tým usúdila, že povinného bontónu bolo dosť a vyrazila k šatni pre svoj kožuch. Tam som ju v poslednej chvíli dostihol. "Nejako skoro. Večierok len začína ...." Zabodla do mňa spaľujúce pohľad. Tentoraz ma ani nenapadlo uhnúť. Robil som si z nej srandu, kam to ponáhľa a že zdrha ako pubertiačka - to som si dovolil dosť. Bolo vidieť, ako sa nahnevaná a bojuje sama so sebou, aby to nedala najavo. Rudla a bola snáď viac sexy, než kedy inokedy. Ja ju proste chcem, hovoril som znova a znova.

Keď si brala od šatnářky kožuch, položil som jej dlaň na zadok a pevne zovrel

"Odprevadím Vás," a celú cestu k východu som si užíval pružnosti jej polovičiek. Keby mohli pohľady zabíjať, tak je dávno po mne. Vonku už čakal taxík, ku ktorému utekala. Strhol som ju ale ešte k sebe, svojimi ústami vyhľadal jej a vášnivo ju pobozkal. Následky mi v tej chvíli boli úplne ukradnuté. Čakal som, že ma uhryzne, ale od nej sa mi to dokonca aj cez bolesť páčilo. Vytrhol sa mi: "toto si vybavíme v pondelok!!". Bolo mi to fuk. Teda len do druhého dňa, kedy som vytriezvel. Kousanec bolel a do práce som sa skoro bál.

V pondelok som sedel pri počítači takmer pod doskou stola, ako som sa krčil

Šéfka po mne Metal blesky a každý jej pokyn znel, ako škrípanie nechtov o sklo. Ale aj v tomto stave bola na zožratie a hlavne k opíchání - perfektne oblečená, perfektne nalíčená, pohyby ako bohyňa sexu. Blížil sa koniec pracovnej doby a už to vyzeralo, že sa mi podarí nenápadne vypariť. Omyl. Pozvala si ma na koberček hneď ako som vypol počítač. Vošiel som k nej do kancelárie ako zbitý pes. Ale čo, hovorím si, dal si sa na vojnu, tak bojuj. Vyhľadal som jej pohľad. Rázovala po kancelárii a tiež si ma stále merala. Potom prišla ku mne, pery sa jej Pohl, ale nič z nich nevyšlo. Namiesto toho mi vrazila facku, až sa mi roztrhla tá jazva z piatku.

Automaticky mi vystrelili ruky, ale nie na obranu

Pritiahol som ju k sebe a skrvavené pery pritisol opäť na jej. Tentokrát ale nenasledovalo uhryznutie. Na moje prekvapenie jej vystrelil z úst jazyk a pchal sa mi až kamsi do krku. Začali sme sa divoko prať. Keby sme celú dobu neboli spojení vo vášnivom bozku, naozaj by to vyzeralo, akože obaja chceme toho druhého položiť na lopatky, poraziť ho, získať nad ním vládu, pokoriť ho. Trhali sme zo seba v zápale boja oblečenie. Chcem ju, chcem ju, chcem tú dievku opich, bože, je to tá najhorúcejšie ženská, čo som kedy držal v náručí! Toto mi znelo hlavou. Vyrezávala sa mi do nohavíc, mačkala gule, hrýzla do krku. A ja drtil jej rozpálený kozy, stláčal zadok. Nohavičky som vôbec nesundával, jedným tŕpnutím boli napoly, až vykríkla bolesťou.

Spadli sme na zem

Tam som ju definitívne dostal pod seba a behom chvíľky sa narvala čurák do jej kundy. Mrdali sme ako zvieratá, napriek tomu sme skoro nevydali hlásku. Za dverami kolegovia, dvere nezamknuté, šéfka v roztrhanom oblečení nohy do praku a ja
do nej búši ako zmyslov zbavený. Po tele má stopy krvi z mojich pier. Na ňu ide orgazmus, na mňa výstrek. Krútila sa podo mnou ako pružina. Zrazu jej odpor povolil, zabehlo sa, zavrela oči z ktorých kútikov vyrástli orgastickej slzy. Ja ešte trikrát prirazil a už do nej pumpoval svoje spermie.

Pomaly sme sa zdvihli. Až teraz som zamkol

A privinul ju k sebe celkom nežne. Bolo po boji. Usmievala sa a snažila sa svoju nahotu zamaskovať. Stále sme nehovorili, ale napriek tomu sme o sebe za tú chvíľku zistili viac, než za viac ako rok vzájomnej spolupráce.

Šéfka k omrdání


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky