Skúška sexuálnej orientácie

Nastúpili k nám do firmy súbežne dvaja noví kolegovia. Jeden IT technik, chlapec tak okolo tridsiatky, a mladá holka sotva po strednej. Aj pri svojom veku, je mi 44, musím uznať, že chlapec bol fešák.


Ale za celý deň s nami neprohodil snáď jediné slovo okrem odborných výrazov. Zato Anna švitorila v jednom kuse. Okrem iného sa preriekol, že jej Michal, ako sa ten nový kolega volal, príde moc sexy. To som teda pozerala, ja na takomto mlčanlivý priadka nič zvláštne nieto sexy nevidela. A to som za život vyskúšala kadečo a kdekoho. Svoj názor som ju tiež povedala, a tiež to, že ho podozrievajú z trošku odlišnej sexuálnej orientácie, inak by musel na tie jej zvodné cukrbliky az polovice obnažené kozičky nejakým spôsobom reagovať. Ale to on nič.


Naše polemiky ohľadom Michalová homosexuality naberali postupne na obrátkach, až som sa rozhodla, vziať to do rúk

Začala som ho provokovať. A to nielen vyzývavými výstrihy, v ktorých sa pnuly ​​moje štvorky, vyšpuleným zadkom, ktorý som mu strkala div nie až do tváre, ale nakoniec došlo aj na ojíždění chodidlom pod stolom. No, možno to pôsobilo trochu smiešne, ale ja mám stále celkom dobrú mienku o svojej postave, aj keď mladučká Anna sa samozrejme rovnať nemôžem. Ale tá zase ešte nemá to pravé ženské sebavedomie, takže som to vzala na seba.

Asi po mesiaci viacmenej márneho snaženia som podnikla posledný pokus a to rovno najťažšieho kalibru

Keď som išla s Michalom sama vo výťahu, siahla som mu do rozkroku. Nepohol ani brvou, ale kokot mu hneď po pár promnutích stál viac ako vzorne. Štvalo a zároveň vzrušovalo ma jeho odmietavé správanie. Mačkala som mu stojaceho čuráka, zatiaľ čo on sa na mňa ani nepozrel a následne bez akejkoľvek reakcie vystúpil. Myslela som, že mám chlapov docela prečítané, ale toto konanie ma zarážalo. Vtáka mal tvrdýho ako madlo lopaty, ale v jeho správaní nebol ani tieň žiadostivosti ani odporu. Musela som myslieť na to, čo si asi myslia. Celý deň som nad tým uvažovala a stále ma na dlani hrial dotyk jeho napruženého perie.

S blížiacim sa koncom pracovnej doby som sa zmierovala s tým, že túto záhadu nerozlousknu

Išla som zamyslená k autu, už strkala kľúčik do dverí, keď ma zrazu strhla čiasi silná ruka a vtiahla ma do vedľajšieho auta. Len som stačila vykviknout z prekvapenia, dvere sa za mnou zabuchli, kolesá zakvičely a už ma auto odvážalo do neznáma. Samozrejme, bol to Michal. "Prečo o mňa hovoríš, že som buzerant, veď to nemôžeš vedieť?" Jeho úprimnosť a tvrdosť slov ma úplne odzbrojovala. V tvári mal ten istý kamenný výraz ako vždy, kdežto ja hrala všetkými farbami. "Vymrdám ťa ako tú najposlednejšie štetku, nech si môžeš urobiť obrázok." Zmohla som sa len na chabý odpor, načo mi na tvári pristála facka. "Ticho a počúvať budeš!" Potom už som ani nedutala. Vlastne áno, dutala, jeho pravačka mi začala stláčať kozy a ja sa neubránila vzdechům. Bol hrubý a panovačný a ma neskutočne tieklo z kundy. Bolo mi strašné teplo od narastajúceho vzrušenia. Celú cestu ma častoval nadávkami a obhroublými výrazy, ja sa len hanbou hrýzla do pier a kolená mi išli nezadržateľne od seba, čoho on využil na to, aby mi dlaňou vošiel do lona a neohrabane sa dral k mojej roztečenej kunde. To už som zavýjali úplne otvorene. Nechty zaťaté do jeho predlaktia a klinom som prirážal na jeho ruku. "Tak vystupujeme, suka. Ide sa mrdat!"

Vtiahol ma k sebe domov a ako som sa spamätala, trhal zo mňa oblečenie

Potom ma strhol na zem a rozkázal fajčiť. Úprimne môžem povedať, že takéto péro som ešte nevidela. Nebolo najväčší, skôr menšie dĺžky, zato hrúbka a tvrdosť boli fascinujúce. Len som si ho nasala, začal mi divoko do pusy prirážať. Vyhŕkli mi slzy, sliny i šťavy z kundy súbežne. Naozaj bol veľmi široký, trela si mi o horné poschodie, jazykom som pohnúť nemohla, aj pery boli neprirodzene napnuté. Ale chutil skvele. A tá jeho bezhlavost spôsobovala, že aj ja som sa čoskoro dostala do ráže. Vo vzácnych chvíľkach, kedy som nemala plnú pusu, som na neho pokrikovala uslintanou pusou rovnako sprosto ako on na mňa. Stekala sme po sebe a on ma mimo nadávok častoval aj občasnými facku a tvrdým šukáním do držtičky.

Za chvíľu ho ale moja pusa omrzela a začal sa venovať piči

Tá už to ostatne potrebovala ako soľ. Bez okolkov ho do mňa narvala a začal do mňa búšiť ako stroj. Jačala som ako zmyslov zbavená, vychutnávala si jeho chute na sex a prechádzala z orgazmu do orgazmu. Takúto šukačka som doteraz nikdy nezažila. Bol ako zviera a stroj zároveň. Hrýzol ma, rezal po zadku a zároveň bol k neutahání aj keď z neho pot len ​​lil. Jednu chvíľu som myslela, že omdliem rozkošou.

Zrazu som sa ocitla na štyroch a jeho prepychovo tučný čurák sa mi pchal do prdele

Tentoraz som revala bolestí, napriek tomu som neucukla a oddala sa mu. Bolesť našťastie čoskoro ustúpila a dostavila sa čiročirá extázy z roztvoreného análu a naháňania pičky, ktorú som si usilovne trela rúk. Zahryzla som sa do vankúša, ktorý sa tam odniekiaľ přimotal, ale nie z bolesti, chcela som byť ticho, zapáčilo sa mi totiž počúvať Michala, ako vzdychá a reve blaženosťou vymrdávajíc zbesilo môj anál. Bolo to fantastické. Jeho rev zosilňoval a evidentne sa blížil vrchol. Tak chlapček potreboval poriadne zovretie, aby sa urobil. Hmmm. A moja prdel mu tento pocit dopriala mierou vrchovatou. Bola som otvorené a naprcaná na prasknutie. Navyše mi po niekoľkominútové análny mrdačce začal plniť čreva semenom. Ešte raz som sa stihla odprásknout, ako sa mi definitívne zatmelo pred očami.

Neviem, ako dlho som ležala

Prebrala som sa s boľavým zadkom, uspokojovaného pick a naliatym bradavkami, ktoré mi Michal tvrdohlavo ohrýzali. "Tak hybaj domov, kurvička, nech ťa manžílek nechýba," hovorí s úškrnom. Čert aby sa v tej jeho kamennej tvári vyznal. Šuká ale božsky. Hneď na druhý deň som všetko do detailov vyklopila Anna v práci, nech si to dievčatko preberie po svojom, či si na neho ešte trúfa. Ak nie, tak ja teda určite.

Skúška sexuálnej orientácie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky