Statok hrôzy I.

Otvoril som bránu od stodoly. Po zemi ležali zviazané dievčatá, niektoré boli zavesené na stĺpoch. Bolo ich asi 30 vo veku 14-35 rokov. Vzal som jednu blondínku, tak okolo 17. Vytiahol som jej zo stodoly a pohodil na zem na dvor.


Rozviazal som jej a ztrhal z nej oblečenie

Jačala, chcela sa brániť, ale nemala šancu. Priviazal som jej ruky k plotu a zasunul péro do jej zadnej dierky. Vykríkla bolesťou. Skoro hodinu som súložil s jej krásnou veľkou prdelkou a keď som zkončl, dievča už nemohla ani plakať. Mala úplne červený zadoček a to bol len začiatok. Vzal som jej a poponesl kúsok ďalej k vodnej pumpe. Nabodol som jej na trúbku. Zarevala silnou bolesťou. Priviazal som jej nohami k pumpe a začal pumpovať čreva. Voda jej plnila a naťahovala čreva.

Dievča prosila nech jej nechám, že urobí čokoľvek, len toto nie

Zložil som jej z pumpy a odhodil späť na zem. Mala dieru už tak veľkú, že som jej tam mohol strčiť ruku. pomaly som ruku zastrkoval ďalej a ďalej, až som v nej bol až po lakeť. Musela to byť hrozná bolesť. Keď som s ňou bol hotový, odtiahol som jej do stodoly, priviazal a napichol na taký dřevšný kôl. Dievča sa nemohla pohnúť a tak na kole musela byť celý deň.

Hnedla som si vzal ďalšie dievča, a odviedol ju do stajní

Tam sem jej ohol o plot a znásilnil. Bola to pekná hnedovláska menšie postavy. Keď som vyskúšal šetky jej dierky, priviazal som jej a priviedol Ringa, pekne veľkého Belak. Akonáhle uvidel pekne roztiahnuté kundičku, neváhal a ihneď k nej bežal. Vyskočil, oprel sa o plot a svojím pol metrovým palicou sa snažil trafiť do jej jaskynky. Prosila ma, nech toho koňa dám preč, že má pomaly väčšie péro než je ona sama, ale ja len s úsmevom sledoval ako šuká tú svoju kobylku. Nechal som tie dva venovať milostným hrám a šiel sem mučiť ďalšie dievčatko.

Zobral som asi 14-ročnú pekne opálenú broskyňky

Rozhodol sme sa, že jej pudu ukázať chalanom, nech si tky užijeme. Odniesol som ju dovnútra a přhodil cez stôl. Povedal som, nech sa každý obslúži ako je libo. Vzali si ju snáď všetci chlapi, každý minimálne na 10 minút, Keď tu holčinku oplodnili, povedal som si, že skúsim čo všetko sa jej do broskivčky vojde. Kričala nech už jej pustím, že ďalšie ošukání už asi neprežije a že je jej ešte len štrnásť.

Začal som s fľašou od piva, s ktorou som dierku zväčšoval tak, že sem ju tam nakoniec strčil celú

Potom som tam strčil aj celú päsť. Musela to byť nepredstaviteľná bolesť. Vzal som jej na chrbát a odniesol do Rexovi klietky. Vlčiak sa do nej hneď pustil a Karolína, ako sa ryšavka volala sa už ani nemohla brániť.

Tak som šiel do stodoly pre ďalšiu obeť ...

Statok hrôzy I.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky