Stretnutie po dvadsiatich rokoch

Danu som spoznal, keď mi bolo 20 a bol som na prázdninové praxi. Bola vydatá, vraj jej bolo 37 rokov, veľmi vnadná a mnoho chlapov o nej básnil, že by tie jej "mlíkárny" raz chceli mať v rukách, ale že ona je nedobytná ako trezor.


Tetelil som sa blahom, keď ma šéf pridelil práve k Dane

Po niekoľkých dňoch som zistil, že Dana nie je žiadna hanblivka, ba naopak občas povedala dvojzmyselný reči a smiala sa keď som u nich občas očervenel. Niekedy sa stalo, že mi niečo vysvetľovala pri stole a pekne sa na mňa tlačila tými nádhernejma vemínkama až mi z toho stál čurák ako sviece!

Pracoval som s Danou asi 10 dní, keď sa ma pri odchode spýtala: nechcel by si ísť so mnou domov, manžel je na služebce, som sama. Samozrejme že som išiel!

Dosť ma udivilo, že ma Dana usadila v obývačke a hneď zmizla. Vrátila sa asi za 10 minút, vysprchovanie, navoňaná a úplne nahá

Pri pohľade na tie jej cecky a čierny mačina medzi nohami som mal čuráka ako kameň. Vyzleč sa! Len čo som to urobil, pritlačila ma na sedačku a rozkročmo si mi sadla na stehná, takže jej kunda sa trela o môjho tvrdého čuráka. Tak a teraz sa predveď! Nemysli si že neviem čo o mňa chlapi hovoria, ale pre svoje hrátky si vyberám a držím sa zásady, čo je v dome nie je pre mňa, takže so svojimi kolegami zásadne nechodím. Ale Ty si len brigádnik a určite budeš mlčať však? Kývol som súhlasne hlavou a už som masíroval tie jej nádherný kozy. Na to, že boli pekne veľké, boli tvrdé! Sála som jej veľké bradavky, neustále jej stláčal a ona hlasno zavýjali. Zrazu začala šepkať: ešte, ešte, ešte VIIIc. Už ma od toho sania úplne brněl jazyk a tak som si vzal na pomoc i zuby. Jemne som jej zuby dráždil bradavky a ona opäť šepkala: áno, áno, áno, VIIIc. Keď som ešte viac stisol Dana zavrešťal a môj chvost cítil ako ho kropia kundy mrdkou. Zrazu bol môj chvost v jej kunde a Dana prcala ako zmyslov zbavená. Kričala, prosila a stále prudko dosadal. Trvalo len pár minút a ja striekal do jej už opäť striekajúcej kundy. Padla na mňa ako žok a skoro ma kozama zadusila. A môj chvost v jej kunde nie a nie "zvädnúť". Naopak stál stále ako kôl a ja Danu pomaly položil a začal jej znovu šukať v misionárskej polohe. Ležala ako mŕtvola a to ma dosť naštvalo. Přirážej ty kurva lenivá zakričal som a Dana sa rozbehla. Joo, som Tvoja kurva, zaobchádzajte so mnou tak. Nikdy som takúto ženskú nemal a priznám sa, že som nevedel ako sa správať. Ešte niekoľkokrát na mňa zakričala, že je moja suka a že si s ňou môžem robiť čo chcem. Začal som jej fackovať cez kozy, že ich mala za chvíľu úplne červené a ona opäť vrieskala a ja cítil ako sa okolo chvosta z kundy valí ďalšia kundy mrdkou. Vystriekal som jej a pozoroval jej kozy ako sa nádherne vzdúvajú a počúval ako Dana hlasno vzdychá. Neviem, či Dana naozaj zaspala alebo so mnou hrala akúsi hru, ale keď môj zvädnutý chvost opustil jej kundu, pozoroval som vytekajúca spermie a začal jej prstit. Né, prosím už né zašepkala, keď som do nej začal posúvať už štvrtý prst. Nechcelo sa mi prestať, ale Dana mi zrazu chytila ​​ruku a vykríkla, že už nemôže, že som jej nádherne zničil. Obliekol som sa teda a odišiel domov.

Druhý deň v práci Dana robila ako by sa nič nestalo a ja jej pred ostatnými výkalov ako predtým

Pri odchode domov mi pošepla, že ma čaká v 9 večer pri sebe a dúfa, že zostanem cez noc. Odišiel som domov, ale už pred 21 hodinou som zvonil u Dany. Prišla otvoriť len v priesvitnom županu, pod ktorým mala rajcovnú čierne prádielko. Tentokrát ma odviedla rovno do spálne. Keď som sa vyzliekol, vytiahla z nočného stolíka rôzne pomôcky, povrazy a putá a povedala, že dnes si s ňou môžem robiť čo len budem chcieť, ale musím ju pripútať k posteli. Naozaj môžem všetko pýtal som sa, keď už ležala s roztiahnutými přivázanýma nohami a ruky mala spútané nad hlavou. Áno, áno, rob všetko po čom túžiš! Pomaly som sťahoval tie čierne nohavičky až ku členkom a začal sa prolizovat v tej čiernej, chlpaté nádhere. Až dnes som si všimol veľkého zduřelého klitorisu, ktorý ma priamo vyzýval aby som ho dlho cmúľala. Dana sa zvíjala, hekala a za chvíľu sa z jej kundičky valil potôčik šťáviček, ktoré som slízal do poslednej kvapôčky. To už mi čurák trčal ako totem a ja začal do Dany pomaly vnikať. Ách vykríkla, keď som sa dostal až na dno jej kundy a začal jej svojim piestom prechádzať. Cucal som bradavky cez podprsenku a občas sa jemne do nich zahryzol. To vždy vykvikla ako malé prasiatko a hádzala sebou aj keď moc sa jej to vzhľadom k pevnému priviazaní nedarilo. Keď som do nej napumpoval slušnú dávku semena, rozhodol som sa, že jej vyprstím ako včera, ale nenechám sa odradiť, aby som jej tam pekne nezasunul všetky prstíky. Pri zasunieme štvrtého prsta už jačala ako Viktorka u splavu a ja sa rozhodol upchať jej Rozorvané papuľku, k čomu mi pomohol na stolíku pripravený roubík. Znovu som do nej pomaly zasúval prsty a Dana nesúhlasne krútila hlavou. Drž kurva, povedala si že môžem všetko a po tomto túžim už dlho, pekne Ťa vymrdám rúk až k orgazmu! Pozoroval som ako sa pomaličky otvára a zachádzal do nej už aj palcom. Keď do nej zašla ruka po zápästie třeštila na mňa oči a okolo roubík vychádzali jej vzkřeky. Hádzala sebou ako v nejakom záchvate. Zrazu sa vypjala proti mojej ruky, padla späť na posteľ a ja prudko vytiahol ruku z jej Mindy. Bola otvorená ako žraločia tlama a vytekal z nej prúd šťáviček. Dana sa ani nepohla, keď som jej pomaly zbavoval pút. Ľahol som si vedľa nej a okamžite zaspal. Keď som sa prebudil, svietila na stolíku malá lampička a Dana si hrala s mojím čurák, ktorý už zase pekne stál. Lízal mi gule a jazýčkom útočila na moju riťku. Zrazu sa zdvihla, rozkročmo sa usadila na môjho čuráka a začala na ňom rajtovat. Odhodila podprsenku a ja pozoroval ako jej veľké kozy lietajú zo strany na stranu a snažil sa ich zachytiť. Zvoľnila aby som ich mohol premasírovať a keď som jej chytil za bradavky, opäť zrýchlila tempo. Netrvalo dlho a opäť som jej vystriekal. Zvalila sa vedľa mňa, dala mi bradavku do pusy a zašepkala: spinkej môj chlapček.

Tomášovi, máš chuť si zaprcat než odídeme do práce? ozvalo sa mi pri uchu

Tie nenásytná čubka zakričal som a pregúlil jej na seba a začal sa maznať opäť s tými tvrdýma vemínkama. Keď som cítil ako jej kunda necháva mokrú škvrnu na mojom ochlpenia prikázal som jej, aby si kľakla, že jej chcem mrdat zozadu. Ešte nikdy som nezažil, aby ženská mala tak mokrú piču a nádherne to v nej čvachtalo. Bol som tak vzrušený, že som za chvíľu začal striekať. Skončili sme v sprche, kde mi tá nenásytná kurva začala fajčiť čuráka a nakoniec som si ju nabodol na čuráka a mrdal jej v sprche na stojáka. Pišťal ako opice, nohy mala omotané okolo mojich bokov, hlavou sa búchala o stenu a mňa už sa pekne triasli nohy, keď som jej konečne opäť vystriekal.

Toto sa opakovalo celý týždeň a Dana mi za ten týždeň predviedla mnoho hrátok o ktorých som nemal ani potuchy.

Potom sa vrátil jej manžel a Dana na mňa každý deň čakala v aute, aby sme odišli do niekoľko kilometrov vzdialeného lesa a tam sa milovali na deke.

Keď končila moja brigáda, chlapi si zo mňa uťahovali, že som si s tou frigitkou ani neužil a už končím. V duchu som sa musel smiať a hovoril si: jo keby ste tú "frigitku" videli v akcii, to by ste pozerali blbečkové! Odišiel som do školy a keď som sa po 3 mesiacoch prišiel pozrieť do práce, dozvedel som sa, že sa Dana odsťahovala s tým jej k inému útvaru.

Na Danu som nikdy nezabudol a dosť často som si ju predstavoval, keď som šukal svoju priateľku, ktorá bola tiež dosť náruživá, ale na Danu nikdy nemala.

Po úspešnom ukončení štúdia som nastúpil do podniku, kde som spoznal Danu a raz pri nejakom sedení som sa dozvedel, že sa Dana rozviedla, pretože si ten jej našiel inú. Niektorý z chlapov predniesol, že sa ani nečuduje, že mať doma takú "chladničke" taky by si našiel niečo iné.

Postupne som sa vypracoval na miesto námestníka, oženil sa so svojou priateľkou, ktorá však po svadbe odmietala sex na aký som bol zvyknutý a po päťročnom bezdetné manželstvo nasledoval rozvod a ja si užíval šukanie sa sexuchtivými vydatým kolegyňami u ktorých som vedel, že nebudú prahnúť po tom, aby sa ku mne nasťahovali a na Danu som pomaly zabudol.

Jedného dňa mi zavolala sekretárka môjho šéfa, aby som sa okamžite dostavil k šéfovi. Ten mi povedal, že odchádzam na pol roka na našej pobočku, kde zomrel jej šéf a dohliadol tam na jednu dlhoročnú pracovníčku, ktorú chcú dosadiť na jeho miesto. Keď mi oznámil jej meno nič mi nehovorilo, len to že sa volala Dana mi pripomenulo moju vášnivú milenku, ktorú som mal pred 20 timi rokmi.

Odchádzal som za týždeň dosť znechutený, pretože sa pobočka nachádzala v malom mestečku a ja som bol zvyknutý na čulý ruch krajského mesta.

Keď ma sekretárka uviedla do kancelárie budúci šéfovia pobočky, dotyčná sedela v kresle obrátená ku mne chrbtom

Keď sa sekretárka vzdialila, kreslo sa pomaly otáčalo a ozvalo sa: ahoj Tom, tak ako ide život. A ja pozeral na stále peknú kozatá ženskú! Áno bola to Dana (meno mi bohužiaľ nič nehovorilo, pretože si po rozvode vzala svoje meno za slobodna) a hneď po skončení pracovnej doby som odchádzal do jej bytu. Bola ešte náruživejší, zvrhlejší a šoustavější ako pred dvadsiatimi rokmi! Zaspával som k ránu vyžmýkaný ako citrón, aby ma Dana pred odchodom budila nádherným fajčením po ktorom nasledovalo dlhé promrdávání jej stále mokré kundy.

V kancelárii sme sa potom správali ako dvaja cudzí ľudia a ja už po mesiaci vedel, že Dana je schopná bez problémov viesť pobočku. Nechcelo sa mi však odchádzať, lebo sex s ňou bol viac než úchvatný. Nikdy ma žiadna žena neuspokojila tak ako Dana.

Pol rok uplynul ako voda a ja sa mal vracať domov. Nemohol som sa Dany nasýtiť a raz večer som jej to povedal. Aj mňa sa bude moc cnieť, nikdy som nezažilo s nikým to čo s Tebou. Posledná noc sme prežili pri perverzných hrátkach a ja odchádzal nevyspatý a "vycucnutý až do špiku kosti".

Po príchode som šéfovi podal hlásenie a rovno sa ho spýtal, či by na pobočke nebolo miesto aj pre mňa, že som sa tam zamiloval.

No Tomášovi, tos mal povedať ako sme vymenovali Danu

Predsa by si nechcel byť podriadený žene, ktorá má nižšie vzdelanie ako ty? V tej chvíli mi to ani trošičku nevadilo a to som vyslovil aj nahlas. Šéf mi sľúbil, že sa pokúsi niečo vymyslieť a ja zatiaľ každý večer volal Dane a vzrušoval sa s ňou aspoň po telefóne. V piatok som išiel z práce rovno za Danou a vracal sa nádherne "vymrdaný" v pondelok ráno rovno do práce.

Nebudem Vás napínať. Keď sa Dana dozvedela, že by som chcel na jej pobočku, sama sa vzdala postu šéfovia a prevzala úlohu mojej zástupkyne.

Dnes už spolu žijeme viac ako rok oficiálne, neskrývame našej lásku aj keď náš vekový rozdiel robí "drbnám" veľké starosti.

A Dana je stále tá najúžasnejšia sústava suka na svete!

Stretnutie po dvadsiatich rokoch


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky