Šuká s mamou. Čože?!

Mal som na naše zlosť ako nikdy. Vedel som, že im to už dlho neplapalo, ale prečo sa museli rozvádzať práve v čase, keď som mal ísť do maturitného ročníka, to som nemohol pochopiť.A tak som sa hneď v prvý deň prázdnin sťahoval s mamou k babičke na vidiek.


Našťastie v neďalekom meste bola priemyslovky, ktorú som študoval a ja do nej mohol po prázdninách nastúpiť

Davide, už som hovorila s Petrom, študuje tú istú školu a po prázdninách ide tiež do maturitného ročníka, povedala babička a poslala ma za ním, pretože by ma vraj rád spoznal. Síce som k babičke ako chlapec jazdil dosť často, ale Petra som nepoznal. Neskôr mi vysvetlil, že sa prisťahovali len pred 2 roky, keď mama ovdovela a zdedila celkom pekný zachovalý štátik.

Vydal som sa teda za Petrom a bol som milo prekvapený

Peter bol sympaťák a jeho mamu by som považoval skôr za sestru, keby som o tom nevedel. Bola fakt "šťabajzňou" a ja to taky Petrovi hneď povedal. Usmial sa a prehodil niečo ako, že jej otec zbouchnul veľa mladú a viac sme o tom nehovorili.

O prázdninách sme chodili na kúpalisko a ja sa snažil uloviť nejakú babu, pretože všetky moje kamarátky, ktoré mi občas pomohli ukojiť môj chvost, zostali ďaleko. Raz som si všimol, že má Peter na krku červený fľak a tak som sa ho opýtal, či má nejakú babu. Zarazil sa a spýtal sa prečo sa pýtam. No podľa toho fleku na krku by som povedal, že áno, smial som sa. A Jéj, ani neviem, že mi ho urobila, odpovedal, ale viac som z neho nedostal.

Prázdniny ubehli ako voda a my nastúpili do školy

Hneď prvý deň som sa zahľadel do Lenky, jediné dievčatá v triede! Bacha kamarát povedal mi hneď Petr. Okrem mojej maličkosti jej už pretiahli všetci chalani z triedy az tých ďalších ich bolo tiež dosť!

A prečo nie Ty, smial som sa, nedala Ti?

Phe, naopak liezla za mnou a nemohla pochopiť, že jej nechcem! Mňa mladé neberú! Ale, ale smial som sa, tak Ty si na paničky jo? Aj keď som do neho hučal potom skoro každý deň, aby mi povedal ktorú paničku zo vsi pichá, mlčal ako hrob.

A potom sme boli pozvaní na narodeniny jedného kamoša

Peter sa dosť opil a keď sme sa pešo v noci vracali domov a na chvíľu sme sa zastavili, aby sme uľavili močovému mechúru a zapálili si cigaretku, Petr z ničoho nič povedal. Šuká s mamou. Čože?! Myslel som, že som sa prepočul, ale on to zopakoval znovu. A potom sa rozhovoril, že keď mu vliezla do postele prvýkrát nebolo mu ešte 15 a bránil sa, plakal, ale ona si ho proste násilím vzala. Časom sa prestal brániť a naopak plnil všetko, čo mu prikázala a začalo sa mu to páčiť. A teraz už si to bez nej ani nedokáže predstaviť. Stále som tomu nemohol uveriť, nevedel som si predstaviť, že by som ja niečo také robil s mamou! Kecáš, si naliati a nevieš čo hovoríš, povedal som mu. Chceš byť pri tom? No už vidím ako Tvoja mama jasá, že sa na Vás pozerám. No to je jasný, že by o tom nesmela vedieť! Niečo vymyslíme, príď k nám v sobotu večer, ale až tak okolo 21 hodiny a budeš zízať!

Dostavil som sa v presne určený čas. Keď som zazvonil otvorila Petrova mama už v župane a pýtala sa čo sa stalo. Povedal som, že nutne potrebujem nejaký zošit a ona zavolala Petra a odišla späť do obývačky. Peter ma zaviedol do jej spálne a schoval do skrine, ktorú nechal máličko pootvorenú, takže som mal výhľad priamo na manželskú posteľ. Potom som ho počul ako na chodbe kričí: tak čau a stav sa zajtra jo.

A zrazu sa objavili medzi dverami

Jeho mama sa vyzliekla ako by išla do postele so svojím manželom a Petr urobil to isté. Tak ako si dnes pohráme zlato, spýtala sa. Dneska budeš moja kurva! Peter si sadol na posteľ, prikázal jej aby kľakla a vyfajčila ho. Kur poriadne Tie štetka zareval na nej a dal jej facku. Mlaskala pri tom na celú spálňu a ja už mal čuráka tvrdýho ako skalu. Za chvíľu Petr zareval a čakal jej do pusy. Nevyplivla ho a všetku mrdkou spotrebovala. Ľahni si, prehrniete Tí piču, prikázal jej. Chvíľu jej prstil a ja počul opäť mľaskanie, tentoraz jej mokré kundy. Kto Ti to urobil Ty suka, zakričal zrazu a opäť jej vlepil facku. Ja za to nemôžem, vzlykla. Kto Ti to urobil, zareval znova a nasledovala ďalšia facka. Veď vieš, tak znela dohoda, odpovedala. Seriem Tí na dohodu suka, prcat s imbecil môže len sprosté coura! Ale to už jej otočil na všetky štyri a šukal jej zozadu. Ona revala, že jedine on jej vie uspokojiť a ako do nej začal Petr pumpovať semeno, dvaktár zarevala, že už je! Otoč sa, zakričal na ňu Peter, keď padla na brucho a prudko oddychovali. Ja už nechcem šepkala, ale Peter ju chytil za vlasy, zdvihol hlavu a zasyčal jej do tváre. Nepýtal som sa Ti ak chceš! A ona sa poslušne otočila a Peter jej začal sať prsiami a jeho mama si pri tom naháňala pičku a vzdychala na celú spálňu. Nasadni si, prikázal jej keď sa mu postavilo péro a on si ľahol na chrbát. Ja už ..., stačila len povedať ale Petr opäť zakričal, no tak! a ona už nasadalo a jazdila po jeho tyči ako šialená. Skoro som už vytiahol toho svýho vtáka, aby som ho pohonil a uľavil trvdým guliam, ale Petr práve reval, že jej nesie ďalšiu dávku a za chvíľu už jej posielal do kúpeľne a ja rýchlo opúšťal svoj úkryt. Ty vole, to bolo niečo, chcem jej taky stačil som zašepkať a Petr ma už strkal z dverí.

Druhý deň som s Petrom dohováral plán, ako jeho mamu "oblbnúť", aby mi taky pridržala. Príď v sobotu ráno, ako jej stačí ošukať ten inbecil! No neblázni, ona fakt šuká s tým Dementom čo u vás maká jo? Jo, dohodli sa tak a ona mu preto platí tak málo. Vieš on má strašne veľký péro a mama je z neho celá paf! Ale Ty choď na nej slušne, nie ako ja včera!

Prišla sobota a ja nemohol dospať

Asi v 9 hodín som zvonil u Lenky, teda mamy Petra. Bola dosť prekvapená, keď som povedal že idem za ňou, nie za Petrom a že by som potreboval s niečím pomôcť. Posadila ma v obývačke a išla uvariť kávu. Tá chvíľu už sedela proti mne v kresle a ja mlel nejaké nezmysly a zrazu sa spýtala, prečo som vlastne prišiel. Viete ja mám problém, mám dievča a keď som s ňou sám tak sa mi nechce postaviť péro aj keď s jinejma sa mi skôr postavilo bez problémov. Ja viem, že je to odo mňa drzosť, ale s mamou o tom hovoriť nemôžem, tá si určite myslí, že som ešte panic a Vy ste ešte mladá a budete mať snáď pre mňa pochopenie. No ja neviem Davide, to by sme to asi museli skúsiť spolu, ale keď hovoríš, že pred tým si problémy nemal? A prosím skúsila by ste to so mnou, bol by som Vám veľmi vďačný. Ale muselo by to zostať len medzi nami áno? Áno, áno pritakal som a péro mi už stálo ako stĺp a ja dúfal že si to nevšimne. Odvádzala ma do spálne a cestou zamkla vchodové dvere. Tak sa vyzleč, prikázala mi v spálni. Prosím nemohla by si mi urobiť striptíz, prešiel som k tykanie. Mám to rád, keď mi ho baba robí. Usmiala sa a začala odhadzovať oblečenie. Zostala je v oblošené podprsenke a nohavičkách (došlo mi, že bola pripravená na toho imbecila, ktorý vraj na nej všetko vždy roztrhá) a prišla ku mne, aby som jej ju rozopol. Hral som ako sa mi trasú ruky a keď z nej spadla, pritiahol som jej k sebe a šepkal, že má prekrásne kozičky a či si s nimi môžem pohrať a aj keď som si všimol ešte niekoľko červených fľakov, ktoré jej urobil Peter, tváril som sa ako keby som nevedel o čo ide. Poď lákala ma do postele, vyzleč sa! A sama si ľahla a stiahla nohavičky a ja pozeral do jej čierneho porastu. Luna, je možné že sa mi nestavia, pretože je tá moja baba vyholená. Teraz totiž cítim ako sa mi už dvíha! No poď, skúsime či budeš schopný aj viac, keď už sme začali, lákala mme a všimol som si jej vzrušenie na bradavkách, ktoré jej pekne trčali do vzduchu. Jejda Ty máš ale veľký péro, väčší ako Petr prešlo jej a hneď rýchlo dodala, že ho niekoľkokrát pristihla pri masturbácii.

Poď, poď, vidím, že som Ťa vzrušila, zasuňte ho do mňa!

Robil som, že sa nemôžem trafiť a Lenka sa pýtala, koľko som už mal dievčat. Len dve, odpovedal som, čo samozrejme nebola pravda, pretože v bývalom bydlisku sa o mňa rozkríklo, že mám slušný péro a každá baba by ho najradšej okúsila. Konečne som do Lenky zajazdil až po guličky a Lenka hlasno vzdychala. Dlho som nešukal a za chvíľu sme cítil, že mi v klacku začína pekne šklbať. Môžem do Teba zlato, spýtal som sa jej a ona kričala, že áno, že chce horúcu dávku priamo do kundičky. Ležal som vedľa Lenky, ona ma hladkala, bozkávala, sála bradavky a chvost už sa opäť začal topořit, keď sa ozvalo búchanie na dvere. Bolo mi jasné, že je to ten ich pomocník a dožaduje sa svojich práv vyplývajúcich z dohody. Lenka ma pobozkala a povedala: miláčik vydrž, za chvíľku som u Teba staré, moc Ťa chcem! A máme na to celý deň, Péťa príde až večer! Hodila na seba župan a odišla.

Pomaly som sa plížil k dverám, pootvoril ich a potichu išiel za hlasy

V kuchyni stál v gumovkách chlap ako hora, nohavice na pol žrde a Lenka mu fajčila chvost. Keď ho vybrala z pusy, uvidel som peknú klát! To už jej ale chlap tlačil k stolu a hrubú kladu jej tlačil do kundy. Ty máš ale dneska mokrú piču ty suka, už si sa ma nemohla dočkať čo a nahonila si si ju! Keby tak vedel, že je to moja mrdkou asi by si tak nelebedil, myslel som si. RVI ty štetka, prečo neřveš, vždy pri tom krásne řveš! No fakt imbecil a Lenka ho poslúchla a jačala ako pavián. V tom z nej čuráka vytiahol, položil jej na chrbát, jej nohy si dal na ramená a už ho trhal späť do chlpaté Mindy. Pri tom Lunu bozkával a hrýzol do krku a prsníkov a zanechával ďalšie červené škvrny. Au, to bolí vykríkla, keď jej do kundy k tomu obrovi vrazil surovo dva prsty. Zvíjal sa pod ním ako užovka a on sa len připotrouble smial a šukal ako zmyslov zbavený. Potom zreval ako lev a plnil Lunin kundu. Keď ho vytiahol, tieklo z Lenky spermie a klapalo na podlahu. Vrátil som sa rýchlo do spálne a robil, že som zaspal.

Vrátila sa vysprchovanie a navoňaná a vzala si môj z tej divadla pekne stoporený chvost do úst

Občas jazýčkom zabrúsila ik vrecka, v ktorom sa ukrývali tvrdé guľôčky, Oblizla je a nezabudla ani na análny otvor, ktorý sa pri každom přelíznutí ľahko otvoril. Nevydržal som a strhol jej na seba a začal bozkávať. Trela ​​sa prsiami o moju hruď a ja som cítil jej tvrdé bradavky a začal ich lízať a sať. Potom si Lenka nasadla na môj chvost, držala mi ruky za hlavou, prsiami sa trela o môj tvár a pomaly sa začala šukať. Jej pohyby sa stále zrýchľovali a ja za chvíľu kričal, že budem striekať a zrazu som mal jej bradavku v puse a počul jej ako kričí aby som ich ochutnával. Sála som ako najlepšie som vedel a Lenka stonala a zrazu na mňa padla a ja cítil mokro na kouličkách. Dávid, si skvelý, úplne si ma odrovnal, ale nechaj ma prosím odpočinúť, prosila, keď som sa prstami dobíjal do jej jaskynky a začal jej pridávať fliačky na krku a kozičkách.


Dávid, Dávid, rýchlo zaspali sme a za chvíľu je tu Péťa budila ma a ja som mal vtáka ako kameň, akonáhle som nad sebou uvidel jej prsiska

To nejde Leni, sľúbila si mi análik a pozri sa na toho môjho lumpa, nezabudol! Áno nabudúce, ale teraz musíš domov. Prosím Ťa nevyváděj, jednoducho povieš Petrovi, že tu máš chlapa, že máš svoje potreby, čo je na tom? Chvíľu sa so mnou do škriepky a keď už som mal hlavu medzi jej stehnami, zašepkala, že Peter je jej milenec. Nepohol som ani brvou a povedal: no super tak sa pridá, už si šukal v trojke? Tebe to nevadí? A prečo by malo, to je Vaša vec, taky by som šukal mamu, keby sa nechala, odpovedal som. Zašepkala len: ách chcem Vás obaja! Zober si ma lásko!

Chcete vedieť ako to dopadlo, keď sa vrátil Peter? Napíšem nabudúce!

Šuká s mamou. Čože?!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky