Učenlivá rodinka

Je mi 17 rokov, volám sa Hanka, mám dva, o rok mladší brata, Petra a Pavla a všetci chodíme na gympel. Bývame spolu s matkou v rodinnom domčeku na kraji mesta, s peknou záhradou a bazénom.


Celý pozemok je obohnaný vysokým dreveným plotom, ktorý zachováva súkromie

Otec sa odsťahoval pred štyrmi rokmi za novú známostí na Moravu a my sme zostali v dome sami. Mamka je Alice a je veľmi mladá, 34 rokov a moc pekná žena so všetkým, čo k nej patrí a každý chlap sa za ňou obzrie. Sme taká bezproblémová rodinka, skôr kamarátskeho vzťahu, ako matka a deti. Mamka nás tiež čoskoro poučila o význame sexu a úskalia, ktoré tiež poskytuje. Mňa poučila prvýkrát, keď som mala prvú menštruáciu v 12 rokoch a chlapcov, keď prvýkrát boli fľaky od semena na prestieradlách. Tak sme si vtedy všetko vysvetlili a vyříkali. Časom, s pribúdajúcim vekom a nastupujúcej pubertou, sme my, deti, sa začali viac zaoberať dianím okolo sexu. Chlapci ma špehovali v kúpeľni av izbe pri prezliekaní, či zazrú nejakú intímnu časť môjho tela a ja zase sledovala ich stany v nohaviciach alebo trenkách pri ich pohľadoch na moje, už pekne vyvinuté telo. A pretože sme boli všetci asi po oboch rodičoch veľmi sexuálne nadaní a zdatní, tak naše spoločné sexy hrátky na seba nenechali dlho čakať. Všetko začalo pred tromi rokmi na začiatku júla, keď prišla mamka domov z práce au večera nám povedala: "Počúvajte, deti, čo keby sme išli všetci budúci týždeň na dovolenku do Chorvátska? Moja kamarátka Dana s manželom mi ponúkla, či by sme nechceli s nimi ísť. Je to aj cenovo veľmi výhodné a aspon by ste spoznali, ako to vyzerá pri mori. "Samozrejme, že sa to neobišlo bez veľkých ovácií a schválením.

V piatok v podvečer prišiel Tonda s Danou s ich mikrobusom, naložili sme všetky veci a vyrazili

Cesta celkom ubehla bez problémov, pretože sme išli v noci a my sme to skoro celé prespala. Keď sme prišli na miesto, tak sa nám otvoril krásny pohľad na more. Po ubytovaní sme rýchlo utekali do mora, aby sme ochutnali jeho slanú vodu. Bolo krásne počasie a väčšinu dňa sme trávili pri vode na pláži. Tretí deň podvečer sme sedeli všetci okolo grilu a robili nejaké ryby, keď Tonda povedal: "Keď sa tak na všetky pozerám, tak to slniečko nás pekne odfarbila, ale tiež nám nechalo dosť svetlých miest. Čo keby sme zašli zajtra na nuda pláž, aby všetky tie biele miesta na našich telách zmizla? "Mamka sa s Danou po sebe pozreli, potom na nás, a keď videli naše horlivých kývanie hláv na súhlas, tak tiež boli pre. Druhý deň po raňajkách sme si vzali deky a odobrali sa na nuda pláž.

Tam už bolo dosť ľudí rôzneho veku, od nemluvniat až po dôchodcov

Našli sme si voľné miesto a prestierali deky. Po vyzlečenia Tonda povedal. Že by sme sa mali ísť najskôr trochu namočiť a potom sa budeme opaľovať. Tak sme sa všetci zdvihli a utekali k vode. More bolo teplé ako kafe a krásne priehľadné s modrým nádychom. Asi po pol hodine sme vyliezli z vody a šli na naše deky si ľahnúť. Keď sme oschli, tak sme sa vzájomne namazali opaľovacím mliekom a zaľahol. Po chvíľach sme sa otáčali ako na grile aby sme sa nespálili. Ani nám neprišlo, že sme nahí. Na tejto pláži sa nám páčilo, a tak sme tam chodili každý deň až do odchodu. Hrali sme tam volejbal, nohejbal i tenis a bedminton. Bolo veľmi legrační, ako sa pri tých športoch chlapom klimbali ich chvosty a ženám lietali kozy sem tam. Ale nikto si to nijako nevšímal. Tak tu sme sa ako rodina videli prvýkrát všetci nahí a prešlo to vcelku bez problémov. Po príchode domov pokračovalo ďalej krásne, teplé počasie a my sa celé dni vyvaľovala pri bazéne. Zo záhrady sme si urobili aj nuda pláž a kúpali sa a pohybovali sa tam nahí. Mamka, keď prišla z práce, tak bola vcelku prekvapená naším správaním, ale pridala sa k nám vyzlečený. Tak sme si teraz pripadali ako v Chorvátsku na nuda pláži. Ležali sme s mamkou na ležadlách, nohy sme mali cez bočnice lehátok, aby sa nám slniečko tiež dostalo viac do rozkroku a chlapci vyčíňali v bazéne. Za chvíľu pribehli k nám a pri pohľade na naše nahé telá a roztiahnuté nohy, kde muselo byť vidieť aj na trochu roztvorenou kundičku, sa im rýchlo začali topořit chvosty.

Na ich vek ich mali už pekne vyvinuté a nemusel by sa za ne hanbiť žiadny chlap

Stáli obaja rozpačití, pozerali sa na nás a nevedeli, čo si s tým počať. S mamkou sme na ne pozerali a neviem, čo sa nám pri pohľade na ich trčiace polená, preháňalo hlavou. Petrovi naraz asi došlo, že stojí pred nami s trčiacim palicou, a tak si ho jednou rukou prikryl a Pavol, keď to uvidel, tak si ho aj vzal do ruky, ale pomaly si ho naháňal a druhou rukou ho prikrývali. Mamka si zatiaľ sadla pozdĺžne na lehátko a nohy mala roztiahnuté podľa ležadlá. Ukázala chalanom, aby prišli bližšie k nej. Každý sa postavil z jednej strany a pohľad mali upretý do jej lona, ​​kde sa vynímala jej upravená kundička, mierne otvorenými. Mamka je chytila ​​za ruky, a keď im ich dala stranou z rozkroku, tak na ňu vystrelili dva poriadni Mackovej. "Tak to som si ani nemyslela, že ste už tak dobre vybavení, to som si ani v Chorvátsku nevšimla" a do každej ruky si vzala jeden chvost. Trochu je stlačila aby zistila ich tuhosť a niekoľkokrát im stiahla predkožku, keď zrazu sebou oba cukla az ich vtákov začalo tryskať semeno priamo na mamku. Niečo ju zasiahlo do tváre, niečo medzi prsia, zvyšok na bruško a stehná. Keď som to uvidela, tak ma moja kundička tak zasvědila, že som musela ešte viac si roztiahnuť nohy a prsty sa v nej poriadne poškrabkať. Cítila som, že to na mňa za chvíľu príde, pretože masturbujem už niekoľko rokov a vždy si musím pri orgazme křiknout.

Mamka chalanom ich palicami Oblizla od zvyškov semena a povedala im, že keď ju tak veľa postriekal, tak aby jej to tiež roztreli do kože dosucha a položila sa na ležadlo s nohami spustenými na zem

Obaja sa hanbou sa začali dotýkať matkinho tela a rozotierať spermie. Pavol začal na tvári a Petr na brušku až sa zišli každý na jednom prsia. To už mamka začala rýchlo dýchať a vydávať hlasnejší vzdychy. Bradavky sa jej poriadne postavili a chlapci už bez hanby jej pekne krúžilo po kozy a tlačili bradavky medzi prstami. Ja som na ne pozerala, naháňala si pičku a druhou rukou si mačkala bradavky na mojich dvojkách. Keď všetko semeno na prsiach votreli, tak sa premiestnili na bruško a stehná a začali pomaly s roztieraním. Ako sa Pavol rukou dotkol Venušinho pahorku, tak mamka sebou potriasla a vykríkla. Chlapci sa zľakli, pozreli sa po sebe, ale mamka im hneď povedala, nech nemajú strach, že je to dobré. Pavel jej semeno roztreli až na klitoris, čo sa neobišlo bez hlasných prejavov a Petr roztieral po vnútornej strane stehien. Keď sa priblížil rúk k mamčině kundičke, chytila ​​ho za ňou a položila mu ju na kundičku a niekoľkokrát mu naznačila pohybom, čo má robiť. Za chvíľku vzala Pavlova ruku a dala mu ju na prsia, a pretože stál až u jej hlavy, chytila ​​ho za vrecúško a začala mu masírovať gule. Peter sa činil rúk medzi stehnami a už tiež zachádzal prsty do rozchlíplé pošvy. Mamka začala hlasno vzdychať a vyludzovať rôzne zvuky, ktoré svedčili o jej spokojnosti. Keď som videla, ako krčí Pavlovi vrecúško, tak som si povedala, že to skúsim urobiť Petrovi, sadla som si na lehátko a vzala mu vrecúško do ruky. Pozrel sa na mňa a jednou rukou ma chytil za prsia. Obom chalanom zase stáli ich perie ako stĺpy, a tak som presunula ruku na penis a začala ho Petrovi pomaly naháňať.

Otočila som sa k nemu tvárou, aby mi potom semeno nastriekali na tvár a telo

To sa tiež za chvíľu stalo a Petrovi z neho vyletela ďalšia veľká dávka na mňa. Mamka už tiež Pavlovi naháňala vtáka a zrazu sa k nemu zdvihla a strčila si ho skoro celého do pusy, Pavla chytila ​​za zadok a pritlačil ho na seba. Za chvíľu vytiahla chvost z pusy a všetko zvyšné semeno z neho poriadne slízala a zjedla. Tak som si povedala, že to budem musieť tiež skúsiť, ako to chutí. Celú dobu sme nepovedal jedno slovo a pokračovali sme ďalej v príprave. Chalanom ich vtáky ani neklesli, zase už boli pripravení k akcii. Mamka si zase Petra pritiahla k sebe a vzala mu vtáka do pusy a jeho ruky nasmerovala na miesenie prsiach a bradaviek. Urobila som to isté s Pavlom a učila sa fajčiť jeho vtáka. Moc mi to nešlo, ale všimla som si, že ma matka sledovala. Zrazu do mňa strčila a ukázala mi, aby som sa pozerala, ako sa to robí. Chvíľu som na ňu pozerala a potom to skúšala ako ona. Za chvíľu už mi to išlo a mamčin úsmev mi dodal ďalšie odvahu v tom pokračovať. Za chvíľku sa nám obaja vystriekali do pusiniek a mne to celkom chutilo. Tak sme im je pekne očistili, aby nikde nezostala ani kvapka. Mamka sa potom natiahla na lehátko a nohy nechala spustené na zem. Kývla na Pavla, aby k nej pristúpil a nasmerovala mu hlavu medzi nohy a poriadne ju pritlačila až na kundičku a ukázala mu, ako sa má s ňou pohybovať. Zaujala som rovnakú polohu a nasmerovala Petra na moju kundičku. Začal mi tam jazdiť jazykom a strašne ma to šteklilo, že som myslela, že sa počúrajú.

Mamka vedľa už zase vzdychala nahlas a silno si u toho mädlila prsia

Ja som musela Petrovi stlačiť hlavu tesnejšie na kundičku, aby ma to toľko nelechtalo. Za chvíľu som cítila chvenie v celom tele a tiež, ako mi z kundičky začína vytekať šťava. Niekoľkokrát som sebou hodila a potom si v pokoji vychutnala môj prvý lízanie orgasmus.Byl určite lepšie, ako keď si naháňam pičku sama. Za chvíľu začala mamka Pavla pobádať, aby jej viac pritlačil na kundičku, že už bude hotová. Tiež si niekoľkokrát jeklu a zostala bez hnutia ležať. Chlapci vstali a obom im zase trčali chvosty. Tak sme im je ešte vyfajčil a zhltol všetko semeno. Zrazu sa mamka zdvihla a skríkla: "Tak a teraz všetci do bazéna sa trochu schladiť, pre dnešok toho bolo na prvýkrát až moc" a všetci sme utekali do bazéna. Chvíľu sme tam vyvádzali a potom sa odobrali do domu. Po večeri nás mamka posadila v obývačke s tým, že nám musí niečo vysvetliť. Povedala, nám, že to čo sa dnes stalo, by sa stávať nemalo a že o tom musíme pomlčať a vysvetlila tiež prečo. Ale že už dlhý čas nemala žiadneho chlapa, a tak, že jej tie naše stojace chvostíky natoľko vzrušil, že tomu podľahla. Videla, že už je nás kus chlapov a že máme aj dobré vybavenie, potrebné k sexu a ja, že už som aj dosť vyspelá na to, aby som sa mohla sexu učiť. Sľúbila nám, že nás do všetkého okolo sexu zasvätí, aby sme spoznali ako je dôležitý pre spokojný život. Máme na to teraz skoro celé prázdniny a ja som rada, že nemusím nikde žiadneho chlapa zháňať, pretože mám už dva poriadnej doma. Tak dnes sa už pôjde spať a zajtra začne ďalšie výučba.

Učenlivá rodinka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky