V putách

Keď sa Diana naozaj rozparádia je k nezastavenie. Som rád, že sa mi darí ju rozpáliť. Vždy má potom neprítomný pohľad a mení sa v lačno sexuchtivou saň, ktorá dostane, čo si zaumieni. Jej nápady a vášeň zase naopak vzrušujú neskutočným spôsobom ma.


Mal som narodeniny. Diana už ma týždeň napínala, že pre mňa má špeciálny darček

Vždy keď mi to pripomínala, blysla jej vzrušením v očiach. Vedel som si predstaviť, akého druhu asi jej prekvapenie bude a moc som sa na neho tešil. Navyše mi posledné tri dni pred sobotou, kedy sme mali naplánovanú súkromnú oslavu, odoprela potešenie z milovania s ňou, čo mohlo znamenať jediné - chce ma mať v sobotu čo nejnadrženějšího. Vážne som netušil, ako to tie tri dni prežijem, keď ma ešte každý večer trápila tým, že si ľahla hlavou k môjmu stále nalitějšímu pere a ľahkými dotykmi kontrolovala jeho stav. Bolo vidieť, že sa sama drží zubami nechtami, aby sa na neho nenapíchla, ale raz sme tu hru začali, tak ju bolo treba dohrať.

V sobotu som ešte vyrazil dokúpiť niečo dobré na jedenie a pitie

Po návrate ma čakalo prekvapenie. Diana v policajnej uniforme! Čert vie, kde ju vzala. Ešte som sa ani nestačil rozpozerať a už mi obuškov zašla medzi nohy a silno ním zabrala hore. Urobili sa mi kruhy pred očami, ako ma k prasknutiu Nadi gule zabolela. Musel som sľúbiť, že budem vo všetkom poslúchať. Odkývala som a bendrek okamžite nahradila Dianinho fantastická rúčka. Kruhy spred očí nezmizli, ale pocity boli podstatne príjemnejšie. Po chvíli masírovanie stisla. Počúval som ako hodinky. Zavelil oprieť sa čelom o stenu s rukami nad hlavou a mierne nohami poodstoupit, ako odpozeral z detektívok. Začala ma šacovat a občas ma len tak symbolicky pretiahla obuškov. Po chvíli na mojom tele nebolo jediné miesto, kam by jej ruky nezavítal. Chvel som sa vzrušením a očakávaním.

"Nohavice dole, .......... a trenky taky," zaznel ďalší rázny povel

Štát v miernom predklone s nohavicami u členkov a nahým zadkom pre mňa bolo zvláštne novinkou. Na mojej polovičky vzápätí dopadla prvá spŕška šťavnatých faciek. Diana pri tom pekne oplzlé komentovala moju chute na sex, ktorá už začínala byť neznesiteľná. Mal som sto chutí ju teraz hneď a tu opich. V okamihu, keď už som vážne zvažoval, že sa na ňu vrhnem, zaštrkotal za mnou putá a už si ma viedla k dverám, kde mi pripútala ruky k závesom po hojdačke, ktorá tam kedysi bývala. To už mi stiahla nohavice úplne a za členky mi priviazala rozkročené nohy vopred pripravenými povrazy. Stál som roztvorený, len v košeli, úplne napospas jej úmyslom.

Jazdila mi obuškov po stehnách, mačkala ním napružené péro a ja len zatínal zuby

Ďalšie prekvapenie na seba nenechalo dlho čakať. Diana zdvihla mobil a komusi zavolala, že už môže prísť. Minútku dve sa nič nedialo. Potom mi ale zrazu zadok zovreli čiesi ruky a ozval sa mi pri uchu celkom hlboký ženský hlas. "To je panečku materiál, už som sa ho nemohla dočkať." Diana len vyhlásila, nech sa do neho pustí. Sama si ihneď kľakla a začala mi lízať stehná a gule pod vtákom, ktorého držala přitisknutého k bruchu. Na zadku som cítil neuveriteľne horúci dych a pekne vášnivé kousance. Ruky neznáme mi roztvorili polovice a do análu sa dral jej nedočkavý jazyk. Třeštil som oči a pozeral na Dianu, ako si zasúva moje péro do úst. Vzala si tam len žaluď, sála a pri tom mi končeky prstov šimrala vrecúško. Toto už som nevydržal a začal jej plniť pusu semenom. Nechala si ju naplniť bez mihnutia oka. Po celú dobu striekanie som mal zadok naplnený nenasytným jazykom. Hekal som a fučal, aby som nalapal niečo vzduchu do pľúc.

Po prvom odsemenění som mal možnosť konečne spoznať totožnosť onej neznámej. Diana si ju totiž pritiahla, položila na zem predo mňa a tak, aby som to dobre videl, vypustila jej do dokorán otvorené pusy všetku moju mrdkou. Chvost mi pri tom pohľade zase stál. Príslušnú bola Milada, Dianinho kolegyne z práce. Má tie najväčšie a zároveň najpevnejšie kozy, čo poznám. Často som ich ticho obdivoval. A tiež má tie nejmasitější pery, čo som videl snáď len u Dolly Buster. Doslova práčka na čurák. Bola tiež odetá v policajnej uniforme a teraz sa vášnivo bozkávala s Dianou.

Milada aj Diana už mali tváre bohato olepené zmesou mojich slín a semena

Sám som slintal nad tým pohľadom na dve nadržané kurvičky, ako sa mi váľajú pri nohách. Ich maznanie sa pomaly ale iste menilo v nadrženecký zápas. Jedna sa štveral po druhej, reval zo seba policajná rovnošata a dobývali sa jedna druhej rúk pod sukienku do rozkroku. Cieľom bolo zájsť súperke do pičky, aby sa jej musela otvoriť a podvoliť tak chúťkam víťazky. Vyhrala Diana.

Priamo pred mojimi očami sa hladne vrhla na Miladinu kundu

Tá na mňa hľadela neprítomným pohľadom a vždy potriasla hlavu, keď Dianin jazyk narazil na obzvlášť citlivé miesto. Jazyk čoskoro nahradili prsty. Jeden, dva, .... tri. Milada sa cítila plná a zaprotestoval ucuknutím. Na to jej Diana obkročmo sadla na brucho chrbtom k hlave a bez obalu jej tromi prstami šukal piču. Tá tiekla, ako keby nemrdala najmenej rok. Ani štvrtý prst pre ňu nakoniec nebol problém. Tvrdé zaobchádzanie na Miladu platilo. Bezohľadné vyšukávání striedané s plácáním kundičky spôsobili bolestivý, no abnormálne výdatný orgazmus. Milada pri ňom plakala a popotahovala.

To však nebolo ani zďaleka všetko. Sotva sa trošku spamätala, Diana jej zasunula do pičky bendrek a sama sa nabodol na jeho druhý koniec. Obe dve boli mimo realitu. Ojížděly si kundy ako maniačky. Jedna druhú povzbudzovala k ešte zběsilejšímu prirážanie. Strašne som túžil narvať svoje péro do akéhokoľvek z ich nadržaných otvormi. Z žaluďa mi tieklo a po tele sa mi tvorili kvapôčky potu.

Už som sa na vyčíňanie tých nadržaných Amazonek ani nemohol pozerať

Zavrel som preto oči. Toho si však Diana ihneď všimla. Celú dobu ma mala pod starostlivým dozorom. Pár facka ma priviedla k sebe, načo mi roztrhla košeľu a lačne sa vrhla po mojich bradavkách. Jedna jej ruka spokojne naháňala vztýčené péro, zatiaľ čo sa druhá tešila z pevnosti môjho zadku. Odstúpila a ja mohol sledovať, ako za vlasy priťahuje Miladu k môjmu pulzujícímu čurák. Chudera sotva stačila otvoriť ústa a už jej Diana narazila hlavu na môj kolík. Ozvalo sa prehltnutie a ja zakričal blahom, ako mi zovrelo klát Miladino hrdlo. Mäsité pery mi tlačili koreň chvosta a ich kútiky unikali prúžky slín.

Po dlhšej odmlke sa Diane opäť zachcelo zavelet

"Tak na čo čakáš, ošukej jej tú nadržanú pusina. A neboj sa pritlačiť." "A ty mu pekne podržíš, viď Miládko." Nemohla ani prikývnuť, ako v nej bol zašprajcovaný môj klacek. Mal som akurát toľko priestoru, aby som mohol pohybovať bokmi. Milada pri mojom prechádzaní cez mandle vydávala neidentifikovateľné zvuky, dávila sa, chrčal, vyplivovala sliny, ktoré jej přeplňovaly ústa, ale Diana jej nepovolila ani centimeter, aby si uľavila. Môj výstrek bol pre ňu vyslobodením. Až v tej chvíli, Dianine ruky povolili, chvost sa vypružil z papuľky a začal kropiť Miladin tvár.

Trepal som sa v putách v neskutočných striekacích kŕčoch. Obe ženy na mňa hľadeli ako vo vytržení. V prežívané slasti som ani necítil, ako už mám odkrveniu ruky, ktoré boli už spútané nad hlavou niekoľko desiatok minút. Dvoje ústa mi začala čistiť vtáka a ja som bol v siedmom nebi.

Konečne ma Diana zbavila pút aj povrazov

Myslím, že malý odpočinok sme uvítali všetci traja. Presunuli sme sa na gauč a úľavy si vymieňali pohodové bozky. Konečne som mal možnosť, poriadne si vychutnať ich nádherná tela, na ktorých ešte viseli zvyšky uniformy. Pohodlne som sa uvelebil, každú mačičku si sadol na jedno stehno a nechal sa od nich olizovať. Lízal ma na krku, proso aj lícach, zatiaľ čo moje dlane kĺzali po všetkých zákutiach ich tiel. Prohmatával som mlaskající kundičky, masíroval kozy, zadky a upchával si ústa citlivými bradavkami. Kunda šťavy mi zanechávali dlhé vlhké stopy na stehnách, o ktoré sa horúce kliny vehementne treli. Skúšali sme aj bozky v troch, aby sa naše jazyky dotýkali naraz. Moc príjemné.

Môj kolík si trošku vydýchol a začal sa opäť hlásiť o slovo

Tentokrát na jeho trhanie zareagovala ako prvá Milada. Jediným silným trhnutím stiahla Dianu k zemi na kolená. Diana úľaku vykríkla, hlas jej však zadusil moje péro, ktoré som jej vtlačil medzi pery. Omotal som si jej dlhé vlasy okolo zápästia, aby sa mi dobre držala a nemohla sa vykrútiť a začal si jej papuľku v celkom rýchlom tempe ošukávať chvost. Chvíľu sa krútila a bránila, ale nakoniec mi priechod do krku predsa len otvorila a ja len rinčali slasťou. Milada sa však tiež neflákala, kľakla si za Dianu a celkom slušne jej rezala zadok. Diana sa držala, ako správna kurvička. Nechala so sebou šmýkať a spracovávať si zadok, ako nám bolo libo. Milada sa Dianine dierky evidentne moc páčili. Nadržaný sa na ne vrhla a začal ich vášnivo vylizovať, vycucávat a okusovať.

Prestal som pumpovať Dianinu Hlavinka a nechal jej voľnosť, aby si mohla vychutnať horúci jazyk, ktorý jej dorážal na klin. Len žaluď som jej v ústach nechal, aby som cítil, ako zrýchlene a stále vzrušeněji oddychuje. Pomaly ma začala sama od seba opäť vykurovať. Z jej úst sa pri tom neustále ozývalo všelijaké kníkání a mľaskanie. Čo chvíľu vtáka vypustila z úst, ale len preto, aby nabrala dych a naplivala na neho sliny, ktorý sa jej v dutine ústnej nazbierali. Vlasca slín zmiešaných s tekutinou vytekajúcej z žaluďa sa tiahli od jej pusy aj brady na mojej péro aj gule. Jej sliny mi stekali cez gule medzi polky a príjemne tam šimraly.

Milada sa v cmúľanie pičky aj análku neuveriteľne vyžíval

Z Dianinho lona sa permanentne ozývalo spokojné pomlaskávání a vzdychanie. Pozoroval som Miladiny ruky, ako sa zvoľna posúvajú po pružných půlkách smerom k otvůrkům. Prvé dotyky prstíkov sa vstupom do riťky aj frndičky napružily Dianu do strnulej pozície. Ako nadržaná fena čakala, až do nej vstúpi. A to bolo v nasledujúcej sekunde. Milada ju prohmatávala otvory ako skúsená gynekologička. V tej chvíli už sa Diana nebola schopná na fajčenie sústrediť. Len som si jej pery tlačil na gule a vychutnával si jej zajakavý dych. V Miladině ruke sa znenazdajky objavil bendrek, ktorého držadlo vzápätí začalo obšťastňovať Dianinu roztiahnuté piču. Dostala späť to, čo ona vykonala s Miladinou pindou. Aj s úrokmi v podobe šoustání do zadočku, ku ktorému sa omatlané držadlo presunulo a začalo ho dobývať. V rukách som cítil, ako sa Dianin telo celé chveje, keď bendrek prenikal zvieračom, ale keď bol prvý závan bolesti preč, sama mu vychádzala v ústrety. A keď k tomu pribudli dva šikovné prstíky do kundičky, Dianinho rozkoš nepoznala hraníc.

"Tak som ti ju nachystala. Dorobte si tú svoju dievku," vraví mi Milada naraz

"A vôbec ju nešetri!" Neváhal som. Môj chvost netúžil po ničom inom, než si poriadne zapichať. Aj keď bola Diana pevne zapretie, ruky jej pod mojimi tvrdými prírazov povoľovali a musel som si ju nevyberaným spôsobom priťahovať, či už za vlasy alebo za boky, späť. Revala ako v agónii a ja chvíľu búšil do jej kundy, chvíľu do zadku. Oba otvory ma vítali rovnako vrúcne a otvorene. Pot zo mňa len striekal, ale ďalej som neúnavne búšil do tých dvoch skvostných dier. Milada sa tá podívaná moc pozdávala. Chvíľu ohrýzali polovičky Diane, a pozorovala naše šukanie pekne zblízka, potom ohrýzali zadok aj mne. Pochvalne ma potľapkala ako dobrého žrebca a jala sa so mnou bozkávať. Bol som udýchaný a musel som si brať kyslík zo svojich úst. Nakoniec sa pohodlne usadila k Dianin hlave na gauč, zdvihla a roztiahla nohy a začala si trieť tečúcou kundu uvzdychanou Dianin tváričkou, ktorá do nej vrážali v rytme mojich prírazov.

Ako prvý sa odpráskla Diana

Vykrútil sa mne aj Milada zo zovretia a schúlila sa na koberec do klbka. Pri tom sa celá triasla a pery sa bez ozveny pohybovali. Presunul som sa teda k Milada a pokračoval v začatom mrdacím diele. Ona ma nepríčetne povzbudzovala k ešte divokejšie jazde. Pritvrdiť prirážanie už ani nešlo a tak som pridal tvrdou masáž jej veľkých poskakujúcich pŕs. Netušil som, že na ňu bude štiepanie bradaviek tak pôsobiť. Nebola schopná zo seba vydať slovo a len chrčal rozkošou. Výraz z jej očí sa vytratil a ona prežívala svoj dlhý orgazmus.

Bol som posledný, komu chýbalo sa urobiť

Potreboval som ale okolo chvosta pevnejšie zovretie, než ktoré mi poskytovala Miladina rozmrdaná jaskyne. Dal som jej teda nohy k sebe, položil si ich na rameno a tak ako bola zaborená do sedačky, nalehnul som na ňu, pričom sa jej dral klzkým perom do uzunké riťky. Povoľovala pomaly a ťažko, čo ma neuveriteľne vzrušoval a zároveň aj trošku bolelo. Mohol som sa len mierne pohybovať v stiesnenom otvormi. Milada nepovedala ani píp, hrýzla sa do pery a zatínala mi nechty do chrbta. Cítil som, ako sa výstrek pomaly derie z podbruška do vtáka. Naľahol som na odovzdané Miladino telo celou váhou, guľa sa pritisol k zadku, a celú dávku som jej vypustil do útrob. Chvel som uvoľnením aj vyčerpaním.

Pritiahol som si obe spokojnosťou vrnící ženy k sebe a poďakoval im za úžasný narodeninový darček. Ešte dlho sme sa maznal, preplietali a hral. Neviem, ako je, ale ma bolelo celé telo a tak hoci sme celý večer ostali nahí a nežne si láskal svoje intímne miestečka, k žiadnym orgiám už nedošlo. Len sme si užívali príjemné nudistické oslavy.

V putách


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky