Vynález skazy

Pani Alexandra už dlhšiu dobu sledovala kauzy spojené s týmto lekárom-vynálezcom. Ten muž jej pripadal seriózne, nič nezastieral, mal stovky spokojných zákazníkov. Aj Alexandra stále viac túžila to vyskúšať.


Nachádzame sa v budúcnosti, nie príliš vzdialené, ale napriek tomu svet vyzerá úplne inak ako ten, na aký sme boli zvyknutí

Doterajšie spoločnosť sa pred pár desiatkami rokov totálne zrútila, na mape nájdeme len pár štátov s rovnakým názvom a žiadny s rovnakým územím. Vznikol nespočet menších štátov ovládaných miernou formou autokracie, a tyhle malé diktatúry majú najrôznejšie pravidlá. Niekomu by sa mohlo stať, že je to totálne postavené na hlavu. Napríklad v jednom štáte pôsobí vedec a vynálezca, ktorý podľa svojich slov úplne voľne distribuuje maximálnu sexuálnu rozkoš.

Používa totiž najmodernejšie vedecké poznatky z oblasti psychológie, medicíny a techniky, aby pre každého zákazníka skonštruoval špecifické erotické pomôcky.

Dobrovoľníci sa na niekoľko týždňov podrobí najrôznejším testom, meranie, vyplňovanie dotazníkov, monitorovanie zdravotného stavu. Tento vyštudovaný lekár následne všetky získané údaje vyhodnotí a na ich základe zadá dielňam a laboratóriám výrobu ukájecích predmetov, hračiek a pomôcok. Mnoho organizácií protestuje proti užívaniu takých prostriedkov, niektorí ho dokonca označujú ako Vynález skazy.

Stáva sa totiž, že zákazníci sexuálnej rozkoši úplne podľahnú a stávajú sa z nich bábky na telesnom uspokojovanie závislé

Vraj potom nie sú ničím prospešní pre spoločnosť a lekár úplne zmenil ich osobnosť, ale tento lekár namieta, že títo ľudia sa mu odovzdali úplne dobrovoľne, úplne dobrovoľne mu poskytli svoje intímne údaje a svoje telá, a on len vytvoril vynález pre ne najvhodnejší. Vraj len vo výnimočných prípadoch sa stáva, že sa človek stane závislým. To ale vychádza z podstaty jeho vnútra alebo sa tak prejavujú niektoré duševné poruchy. Zdravý človek vraj vždy pozná mieru svojho ukájanie, pomôcky dokonale uvoľňujú stres, stimulujú metabolizmus, mozgovú činnosť, jednoducho sú vo všetkých ohľadoch pozitívny.

Pani Alexandra už dlhšiu dobu sledovala kauzy spojené s týmto lekárom-vynálezcom

Ten muž jej pripadal seriózne, nič nezastieral, mal stovky spokojných zákazníkov. Aj Alexandra stále viac túžila to vyskúšať, a tak sa jednoducho objednala a jedného dňa bola návšteva tu. Jej príjemné dojmy trvali a zverovala sa lekári so svojimi problémami - vraj už dlhú dobu nevie, čo by ju malo uspokojiť, a bežný sex sa pre ňu stal prázdnou mechanickou aktivitou. Chcela by preto, aby tu potom doktor prišiel na to, čo je pre ňu to pravé. Prešla sériami rozhovorov a dotazníkov a skoro to už chcela vzdať, hlavne keď doktor meral jej mozgové impulzy a podobne. Ale potom z tých výsledkov vyšla veľmi zaujímavá vec, totiž že pani Alexandra je výrazne submisívne a najviac ju vzrušuje pocit úplnej podriadenosti.

Doktor sľúbil, že do dvoch týždňov pre ňu bude mať hotový prístroj na uspokojovanie

Pani Alexandra sa tetelila blahom. Potom jej dodávatelia z firmy domov priviezli takú veľkú mašinu ak nej podrobný návod. Mašina mala naprogramovaný program, ktorý mal pani Alexandru držať a nepustiť, rovnako ako by bola niekde pripútaná. Súčasťou bola virtuálne projekcie rôznych prostredí, ako je potrebné izbu bez okien, temné pivnici, osamelý zrub uprostred lesov. A k tomu hlas poriadneho chlapa. Hneď to pani Alexandra chcela vyskúšať.

Prístroj ju akože "spútal", zvolila si ako prostredie temnej pivnici

Ozývalo sa kvapkanie vody a vzdialené zvuky zhora, občas nejaké kročeje na schodoch. Celé to bolo veľmi realistické. Potom k nej začal hovoriť ten hlas, pani Alexandra za niekoľko minút úplne zabudla na to, že je stále v bezpečí svojej obývačky. Mala nasadené okuliare s tou virtuálnou projekciou, takže vôbec nevidela, čo robí samotný prístroj. Vynárali sa z neho rôzne páky a robotické paže s veľmi realistickou silikónovou pokožkou. Tie jej začali tlačiť prsia a biť cez nahý zadok, až to bolelo. Pani Alexandra sa tomu úplne poddala a realisticky sa trochu bála, hladinu adrenalínu mala veľmi vysokú. Zároveň v nej začalo stúpať aj vzrušenie, a to vo chvíli, keď začalo bičovanie jemným bičíkom. Dostávala rany do rôznych častí tela a nemohla im nikam uhnúť, ten stroj ju držal naozaj pevne.

Potom cítila dotyky prstov medzi nohami, niekto ju tak tvrdo ochmatával a potom si surovo razil cestu do jej vagíny

Do toho jej ten chlap chrapľavo stonal do ucha, urážal ju a povedal tie najhoršie prasačinky. Ruka ju drsne prstila a pomocou nepatrných elektrických impulzov do tých správnych miest podporovala jej vzrušenie. Pani Alexandra sa za chvíľu zvíjala v úžasnom orgazmu, pri ktorom jej z kundy odkvapkával šťava. Citlivé senzory tomu prispôsobili aj slovník a vety jej "trýzniteľa" a pani Alexandra následne dostala ešte tvrdšie výprask. Potom zo stroja vyšiel veľký, zvnútra vyhrievaný umelý penis, a nasmeroval si to priamo do jej piči. Chvíľu sa pani Alexandra skutočne skúšala brániť, zovretie zosilnelo, ako by ju držali skutočné paže a povrazy. Potom bolo to péro naraz až na dne jej kundy a začalo ju zhlboka rýchlo sústo. Bolo to nádherné.

Do toho prístroj pokračoval vo štiepanie do bradaviek a trýznenia celých koziček, elektrickými impulzmi jej dráždil citlivé miesta na koži, prenikal postupne aj do análu.

Pani Alexandra sa celá zmietala v putách a doslova hýkala slasťou, bola úplne mimo reálne uvažovanie. Spotené pramene vlasov jej viseli do tváre, rozmrdaná píča ju celá brněla. Po hodine a pol bol program nastavený na vypnutie, ale nie naraz, to by pre zákazníčku znamenalo šok. Najskôr ten hlas jej trýzniteľa predstieral, že ju teraz nechá chvíľu odpočinúť, potom ju špeciálna hudba a iný hlas pripravili na to, že to bolo len virtuálne prostredie a sexuálne pomôcka. Pani Alexandra vyliezla zo stroja uspokojená ako nikdy v živote. Od tej doby pravidelne raz týždenne celú túto slasť podstupovala. Dokonca schudla nejaké to kilo, bola nabitá energiou, stúplo jej sebavedomie. Zobrala dokonca odvahu a našla si skutočného chlapa, ktorý bol schopný jej jej najtajnejšie chúťky splniť.

Vynález skazy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky