Ženská ejakulácia - Squirting squirt, mokrý orgazmus

Pre začiatočníkov vrelo odporúčam lubrikačný gél, vibrátor so zahnutou špičkou, a veľké množstvo času a trpezlivosti. Možnosť ako znásobiť šancu na dosiahnutie tohto druhu extrémne intenzívneho orgazmu, je Squirting KRÉM.


Ejakulácia nie je len mužskou záležitosťou, ale tiež ženské telo je schopné pri orgazme výstreku. Mokrý orgazmus nemá nič spoločného s močením, aj keď močenie pripomína.

Čo je Squirting

Squirting je ženský orgazmus, sprevádzaný výstrekom tekutiny a pre ženu (aj pre mužov) je veľmi intenzívnym zážitkom. Tekutina nevychádza z močovej trubice, ale z tzv Sekneho žliaz, ktoré ústia veľmi blízko močovej trubici. Ejakulátom je číra tekutina bez chuti, nerozpoznáme ju čuchom a jej farba je číra, niekedy mliečne zafarbená. Výhodou je, že miesta jej vplyvu na textil po zaschnutí nezanechávajú stopy. Množstvo a intenzita výstreku je u každej ženy individuálne. V niektorom prevedenie môže byť pravým gejzírom, inde zase drobnejším pramienky alebo len veľmi citeľným zvlhčením. V pornofilmoch je tento jav veľmi populárnym prvkom, ktorý je však v mnohých prípadoch neúmerne, preexponované. Podľa výstrekov niektorých herečiek by museli byť pod pláštenkou av gumákoch kamery, maskéri, režisér ... Samozrejme je táto extrémna forma reálna, avšak žien ktoré sú týchto prívalových dažďov schopné je veľmi málo.

Kto jo a kto nie

Teoreticky každá žena by mala byť schopná dosiahnuť mokrého orgazmu, avšak nie vo všetkých prípadoch sa zadarí. Veľa žien by pravdepodobne zažilo pri súloži tento druh orgazmu, ale odradzujúcim pocitom je akoby nútenia na močenie. Žena, ak nemá túto skúsenosť a je povedzme, nepoučené, upiera sa o fantastický sexuálny zážitok zo strachu aby sa nepomočila. Takže, NAOPAK! Ako už sme uviedli, nejedná sa o močenie, a ak tento pocit nastáva, všetko je na dobrej ceste, lebo pocit na močenie je prvým krokom k dosiahnutiu veľa veľké orgastickej cunami.

Je to Zuza, ale ako na to

Pre začiatočníkov vrelo odporúčam lubrikačný gél, vibrátor so zahnutou špičkou, a veľké množstvo času a trpezlivosti. Možnosť ako znásobiť šancu na dosiahnutie tohto druhu extrémne intenzívneho orgazmu, je Squirting KRÉM, ktorý obsahuje látky zvyšujúce pošvovej citlivosť.
Technika dosiahnutie ženskej ejakulácie, pre začiatočníkov

 

Squirting vzniká dráždením bodu G, ktorý leží na vnútornej strane pošvy tzn. Ak žena leží na chrbte, vsuniete prsty dovnútra a dlaň smeruje nahor. Jeho presnú lokáciu spoznáte hmatom a reakcií partnerky, ktorá vás môže prípadne navigovať (viac vľavo, ešte kúsok, hlbšie ... :-) Druhé miesto, kde je možné dráždenie s nebol očakávaný efektom je hlbšie v pošve, povedzme na dĺžku prostredníka. Ak siahnete hlbšie a partnerke sa dostaví pocit na močenie, NAŠLI STE TO! Pre lepšiu dosiahnutie mokrého orgazmu je dobré začať dráždivú erotickú aktivitu, pred samotnými pokusy o orgazmus s následnou ejakuláciou. Či už cez bod G, či miesto hlbšie v pošve, začneme s masážou, a dráždením, ktoré sa nutne! musí stupňovať. Skúste techniku ​​pohybu prstov alebo vibrátora miernym tlakom, v smere buď dovnútra von, zľava doprava alebo odpisom kruhu, v rozmedzí, povedzme centimetra dvoch. Dráždenie vo vnútri vagíny ideálne kombinujeme s dráždením klitorisu. Presný recept nemožno uviesť pretože každá žena reaguje inak a je na skúšanie partnera, partnerky, partnerov, suseda .... V prípade, že sa orgazmus blíži, partnerka musí silno zatlačiť podobne ako pri močení, skôr viac a dráždenie musí včas prestať. Z pošvy odstrániť prstami alebo pomôcku aby tekutine nič nebránilo na ceste von, však nekončí v dráždenie klitorisu.
Pre lepšie prekrvenie Gbodu a pre ľahšie dosiahnutie Squirting, odporúčame krém na Squirting.

Aké to je?

No fantastické! Ženská ejakulácia je v pravde extatickým zážitkom. Telo je zmietaný slastným kŕčmi, ktoré prebiehajú v oblasti panvy, vystreľujú a rozlievajú sa do celého tela. Mnohé z dám popisujú veľmi intenzívne až extrémne reakcie, kedy sa zahmlieva až TMI pred očami, tras celého tela, niekedy tiež chvíľkovú neschopnosť pohybu. Nezriedka kedy je možné pri ďalšom dráždenie dosiahnuť rovnakého, mnohokrát viac intenzívneho orgazmu druhýkrát, alebo viackrát po sebe. Ako sa hovorí, muži - čůrání v stoji, ženy - niekoľkonásobný orgazmus. Povedzme si úprimne dámy, vymenili by ste túto extázu za "luxus" malej potreby s žížalkou v ruke kdesi pri strome? :-)

Ženská ejakulácia - Squirting squirt, mokrý orgazmus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Ženská ejakulácia - Squirting squirt, mokrý orgazmus

Ženská ejakulácia | 12.05.2016 13:19
Ďakujem za skvelý návod, pre doplnenie posielam návod ako na ženskú ejakuláciu http://majstervposteli.sk/ako-dosiahnut-zensku-ejakulaciu-a-mokry-orgazmus/

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky