Autostop

Chcela som ušetriť za autobus a rozhodla sa pre autostop. Bol piatok podvečer, začínalo sa stmievať a okolo mňa unikal auta Narvan lufťáky. Zrazu pri mne zastavilo auto s dvoma slušne vyzerajúcimi "kravaťáky" stredného veku.


Tak kam to bude slečna?

Povedala som miesto kam som mala namierené a už som si lebedila na zadnom sedadle.
Obaja boli zhovorčiví a vtipní, ponúkli mi cigaretu a cesta rýchlo ubiehala. Zrazu sa jeden spýtal, či by som nemala chuť si s nimi užiť na chalupe. Samozrejme, že som odmietla, ale obaja sa len usmiali a za chvíľu už auto odbočovalo na vedľajšej ceste. Začala som jačať, aby okamžite zastavili, ale to už sa smiali ako blbci a že vraj si takú mladú kundičku nenechajú ujsť. Najskôr som im nadávala, neskôr prosila a nakoniec som sa rozplakala ako malé dievča. Po chvíľke jazdy zastavili u jedného domčeka. Chcela som utiecť, ale dvere nešli otvoriť.

To už ma ten čo sedel na sedadle spolujazdca ťahal von z auta, zatiaľ čo vodič odišiel odomknúť dvere do domu

Hrýzla som, kopala, ale tej vrchu mäsa som sa neubránila. Zrazu som sedela na sedačke a obaja na mňa kričali, aby som sa vyzliekla.
Keď som nesplnila ich príkaz, jeden ku mne priskočil a než som sa spamätala mala som z trička kus handry a stála pred nimi v minisukni a podprsenke. Budeš už dobrá alebo mám pokračovať. Začala som si sťahovať sukňu, ale bola tak úzka, že som jej stiahla is nohavičkami. Hm pozeraj nie je vyholená, to je dobre, holé kundy nemám v láske.

No ukáž nám kozičky! Nechcela som a tak ku mne priskočil aj druhý a jedným trhom ma zbavil podprsenky

Stála som tam nahá a snažila sa rukami zakryť prsia aj kundičku, ale nepodarilo sa. Jeden ma už držal za kozy a stláčal je tak silno až mi vytryskli z očí slzy, druhý sa rýchlo vyzliekal.

Mal strašne veľkého čuráka a ja začala zase prosiť, aby ma nechali, že nikomu nič nepoviem

Teraz sa na mňa štveral ten nahý chlpatý medveď a druhý sa začal rýchlo vyzliekať. Aj on mal medzi nohami poriadne monštrum. Síce som už nebola panna, ale tak veľké čurák som v kundičke ešte nemala. Triasla som sa od strachu ako osikový list a keď si ma zaujal na priestranné letisko v spálni už som sa ani nebránila.

Ležala som tam rozcapená ako sprosté kurva a nechala si lízať mušličku a druhému som nebránila, aby olizoval moje prsia na ktorých sa týčili veľké bradavky, ktoré ma zradili a stvrdli túžbou na kameň

Tak a teraz sa vystriedame, povedal ten čo mi ocucával ciciny a už mi jazdil jazykom medzi zduřenými pysky. Druhý ma silne hrýzol do bradaviek a ja hrôzou ani nemohla kričať, hoci to bola príšerná bolesť. A zrazu som mala jeho bimbase v puse. Kur ty čubka reval a trhal mi svoju klát až k mandlím. Druhý mi narvala niekoľko prstov do kundičky a konštatoval, že už nemám blanu av okamihu do mňa brutálne zašiel svojim obrovským čurák. Mrdal a penil pri tom ako lokomotíva.
Za chvíľu zakričal a už do mňa čakal veľkú dávku semena. A práve v tej chvíli zareval aj druhý a striekal mi semeno do pusy. Chcela som ho vypľuť, ale držal mi pevne hlavu a ma nezostalo nič iné ako všetko prehltnúť.

Ty si ale neurobila kočičko a to nás veľmi mrzí, tak to skúsime inak

Jeden odišiel a druhý už mi zasúval opäť prsty do kundičky a druhou rukou začal hladkať môj kakaový otvor, do ktorého pomaly vpravoval prsty, ktoré si zamočila vo vysemeněné kundičke. Neee revala som a on len so smiechom dodal. Tú ti ešte nikto nezmrdal viď kurvička? Nezodpovedala som a on začal do prdelky zasúvať ďalšie prsty.

Neee, prosíím tam neee

Ale jooo smial sa ten druhý, ktorý sa práve vrátil av ruke držal zmeták. Teraz už ma obaja pregúlil na brucho, vystrčili moju riťku a začali do nej zasúvať palicu od metly. Bola to příčerná bolesť. Kričala som, prosila, plakala, ale oni nedbali Musíme Tí tie hovienka napchať trošku ďalej, aby sme si neumazali vtáky.

Konečne prestali a ja dúfala, že mi dajú pokoj, ale nie, už mi bili čuráka do prdelky a druhý sa objavil u môjho tváre. Mal veľkého fialového žaluďa a ja ho len ťažko narvala do pusy.

Áno robíš to skvele fučal u toho môj prznitel a držal ma za vlasy tak surovo až mi opäť vytrskly slzy. Druhý chvost radil v mojej prdelce a tvrdé gule búšil do mojej kundičky. Aj cez tú bolesť som pociťovala divné mrazenie v celom tele a zrazu sa moje telo postavil a ja sa v nádhernom orgazmu zosunula na bruško.

Prznitel mojej prdelky ma však rýchlo zdvihol, opäť do mňa zašiel čurák a za chvíľu ládoval do mojich čriev teplé semeno. Len čo z mojej prdelky vykĺzol jeden chvost, už sa do nej trhal druhý.

Bol o mnoho silnejší a bolesť bola skoro neznesiteľná

K tejto bolesti pribudla ďalšia. To keď mi vrazil niekoľko prstov do kundy druhý násilník a mrdali ma obe dierky spoločne. Konečne sa urobil do mojej prdelky a zvalil sa vedľa mňa na letisko. Aj druhý vybral svoje prsty z kundičky a ľahol si vedľa mňa. Otočili ma na chrbát a každý sa začal hrať s jednou kozičky. A dostavil sa ďalší orgazmus a ja cítila ako sa derie z kundičky šťava, ktorá stekala až k análny dierke. Vidíš ty čubka, začína sa ti to páčiť čo? Vrtela som síce nesúhlasne hlavou, ale vedela som, že majú pravdu. Neviem ako dlho ma trápili, ale už toho mali aj oni dosť. Zviazali mi nohy a ruky, aby som nemohla utiecť a zaspali. Útek neprichádzal do úvahy a ja dúfala, že až sa prebudí odvezú ma preč a bude po všetkom. S týmto želaním som zaspala aj ja.
To čo nasledovalo ďalší deň sa Vám bude zdať neuveriteľné, ale bohužiaľ sa to stalo.

A o tom Vám napíšem v ďalšej poviedke.

Autostop


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky