Belinda u tety Anety II.

Aneta Forbesová prešla ruchom veľkomesta a išla smerom na predmestí. Cestou bavila BELINDA niekoľkými vtipmi o populárnych ľuďoch, ktoré osobne poznala. Cesta im ubehla rýchlo a Belinda hlasno vzdychala, keď videla Anetin luxusný byt.


Aneta Forbesová prešla ruchom veľkomesta a išla smerom na predmestí

Cestou bavila BELINDA niekoľkými vtipmi o populárnych ľuďoch, ktoré osobne poznala. Cesta im ubehla rýchlo a Belinda hlasno vzdychala, keď videla Anetin luxusný byt. Ako by sa ti páčila najprv kúpeľ? navrhla Aneta, keď trochu uspokojila Belindinu zvedavosť. Belinda s vďaka prikývla a Aneta ju viedla po schodoch hore. Otvorila dvere a viedla Belinda najprv do jej izby. Bol priamo prepychový. To je nádhera vykríkla Belinda, niečo také som ešte nevidela. Aneta sa len usmiala, než sa vykoupeš, rozošle niekoľko pozvánok na večierok. Kúpeľňa je za prvými dverami vľavo, keď budeš niečo potrebovať, stačí len zavolať. Belinda vykĺzla z nohavičiek a pančúch a obliekla si župan a išla do kúpeľne. Napustila si vodu do vane a potom sa ponorila do vody, ktorá jej maznavo obtekala. Položila sa pohodlne a privrela oči, aby si od počinula. Keď sa umyla, nemala vôbec chuť vyliezť a utrieť sa, ten pocit tepla v kúpeli bol veľmi príjemný. Bola tak ponorená do svojich snov, že ani nepostrehla, ako sa otvárajú dvere a skoro sa zľakla, keď začula Anetin hlas. Haló miláčik, chcela som len vedieť, či je všetko v poriadku, bola si tu tak dlho, že som mala strach, či si sa neutopili.

Belinda sa previnilo rozhliadla

Jej teta stála pri dverách a pozerala sa s úsmevom na nej dole. Prepáč Aneto, ale tak nejako som to vychutnávala, že som ani nepostrehla
koľko je hodín. Ale to predsa nevadí, len som o teba mala starosť, povedala Aneta. Aneta teraz vošla dnu a zavrela za sebou dvere. Mám ťa poriadne vytrieť? pýtala sa. Bola som v niekoľkých masážnych salónoch, takže som skoro expertom v tomto odbore. No to by bolo fajn, povedala Belinda. Vyliezla z vane, celá pokrytá penou, ako šľahačkou. Jéj, počkaj momentík, ja by som sa nechcela celá namočiť, vyzlečiem si šaty, volala Aneta. A nebudeš sa hanbiť vidieť mne tak polonahú? Ale vôbec né, predsa nie som puritánka, povedala Belinda. No zaplať Bucha, smiala sa Aneta. Dobrá a dôkladná masáž je veľmi prospešná. To robí jednému dobre. Ja chodím do salónu každý týždeň. Nabudúce vezmem aj teba so sebou. Aneta si vyzliekla sukňu a bolo vidieť jej pekné malé bikinky, ktoré sotva zakrývali to najnutnejšie. Aneta si ich ešte trochu nadvihla a tak ešte viac obopínali vystupujúce Venušin pahorok. Potom vyzliekla sveter.

Belinda, ktorá len prizerala, nadvihla obočie, keď uvidela nahé poprsie svojej tety

Keď Aneta zazrela jej pohľad povedala "ja sa vôbec netrápim s podprsenkami, zlatko, vlastne nikdy!" Niekedy musím mať podprsenku na javisku, alebo pred kamerou, ale nemám to rada. Mám radšej, keď moje prsníky sú voľné, veď stoja samé od seba bez núteného podopieranie. Zdvihla si oba prsníky oboma rukami,
zadívala sa na ne a povedala, myslím že to ide aj bez podpory, čo myslíš zlatko? Belinda sa snažila zakryť rozpaky. Myslela na to, že to predsa nie je prvýkrát čo sa pozerá na poprsie iné ženy. Ale stále jej varovný vnútorný hlas hovoril že to je jej teta. Vyzerajú jednoducho nádherne, počula sa hovoriť, máš naozaj
pekný pár Aneto, skutočne nádhera. Aneta sa polichotený zasmiala, no keď to hovoríš ty, ale keď už sme u tohto tému, môžem vidieť ja tvoje? Podišla k BELINDA, podala jej ruku aby jej pomohla pri vystupovaní z vane. Belinda pomaly vystupovala z teplej kúpele a postavila sa na žinenku vedľa vane. Anetina ruka išla po Belindiných chrbte a akoby náhodou prešla aj cez jej zadok. Hopla, zvolala a plesla BELINDA po zadku. Prepáč zlatko som ak moc familiárna! Ale to predsa nevadí Aneto, smiala sa Belinda, veď sme obe ženy, né? Aneta BELINDA pocapával, vzala uterák a počala jej vytierať. Čoskoro bola jej pokožka pekne ružová. Belinda cítila po celom tele žiar, najviac však na prsiach, ktoré Aneta špeciálne utierala. Potom dala uterák okolo bokov svoje netere a ťahala ho sem a tam, že si tak mohla pritiahnuť jej telo bližšie k sebe. Belinda sa musela Anety pridržať, aby udržala rovnováhu.

Tak je to správne, len sa pridrž dosť, však ja už dám pozor aby si neupadla

Belinda dala ruku k pásu svojej tety, práve k okraju jej hodvábnych mini nohavičiek. Pretože boli obe ženy rovnako vysoké, pritisol sa ich prsiami na seba, čo je zaujímavo obe vzrušilo. Tak ukáž si chcete dostatočne suchá, povedala Aneta a položila uterák cez vaňu. Vzala obe polky Belindina zadku pevne do rúk a rukami je pretieral. Keď zistila, že sú dostatočne suché, vzala opäť uterák, strčila ho Belinda medzi nohy, ustúpila o krok a držiac oba konce uteráka ťahala ho sem a tam po Belindině prirodzení. Toto prudké utieranie Belinda vzrušovalo, počala jej stúpať krv do hlavy av jej rozkroku jej to počínalo eroticky
šteklí. Pozrela sa na Anetu, ktorej prsiami sa pri trení uterákom rozkývali sem a tam v takte, ktorým Aneta ťahala za uterák. Belinda zrazu dostala chuť tie prsiami pohladiť. Bradavky boli vystúpené a špicaté. Ale Aneta vytiahla uterák z Belindina rozkroku a znovu ho odložila na vaňu a pýtala sa ustarostene - už si teda suchá zlatko? Ja myslím že áno povedala Belinda vážne, ale nechceš sa o tom presvedčiť sama? Stála ticho s roztiahnutými nohami, keď si Aneta sadla na bobek a natiahla ruku, ktorú pomaly išla po vnútornej strane dievčiny nohy, pohladila jej stehno a jej ruka sa zastavila na jej zarastenom prirodzení, ktoré bolo skryté medzi nohami. Jej ruky, skúsenými prstami zašli hore až ku koketnému jamky Belindina konečníka. Potom počala hladkať jej prirodzenie, ktoré jej dievča ponúkala. No si už úplne suchá zlatko. Roztiahla silné pysky od seba a našla vstup dovnútra. Ukáž nech sa pozriem!

Áno, ako som hovorila, všetko je pekne suché

Anetiny prstami tápal po Belindině rozkroku tak až pysky jej prirodzení samy ľahko povolili. Ukazovák Anety zašiel dovnútra a prechádzal pošvou. Belinda sa počala vrtieť, bolo takmer nemožné pri tejto intímnej prehliadke zostať v pokoji. Ale zlatko ako mám preboha zistiť že si úplne suchá, keď sa sebou tak melieš! Stoj ticho a v pokoji. Len s veľkým vypätím síl sa Belinda podarilo stíšiť svoje prebudené pohlavné pudy. Nútila sa pri tejto prehliadke jej najintímnejších miest zostať pokojná a povolila dokonca ďalšiemu Anetinu prsta vstup do jej prirodzenia.

No tu to vyzerá že si ešte vlhká, povedala Aneta

Pri čom jej lochtala vo vstupe jej prirodzení a na dotvrzení predošlého dodala, keď sa ťa tu dotknem, tak cítim, že moje prsty sú ešte vlhké. Aby svoje slová potvrdila, strčila Aneta prsty rýchlym pohybom dovnútra tak, že Belinda až zastonala. Dívala sa jej do rozkroku a bezohľadne ju dráždila. Položila si tvár na mäkké mäso Belindina stehná, pozrela sa na svoje prsty v Belindině pošve a pohybovala nimi pomaly sem a tam. Potom je vytiahla pomaly von a položila si ich na ústa. Potom sa pozerala na rôsolovitý roztok, ktorý jej na prstoch prilepil.

Pozrela sa na Belinda a povedala, vidíš ty si mi namočila prsty, ty nevychované dievča!

Oj to ma mrzí, povedala Belinda, nebolo to úmyselne. Aneta sa postavila, zmyselne olízal prsty, kým neboli suché. No čo myslíš, budem v masáži pokračovať? Belinda kývla, v hrdle mala sucho, nemohla predniesť ani slovo a počínalo jej byť jasné ako táto masáž skončí. Bola od svojich priateľov síce oboznámená s lesbickou láskou a aj si ju dostatočne vyskúšala doma, ale spoznala že teta je skúsenejší a to ju rozradostnilo. Vedela, že dostane dobrú školu tohto sexuálneho uspokojovania. Aneta ju vzala za ruku a mlčky ju viedla do izby. Bez slova sa položila Belinda na posteľ a pozerala sa na postavu svojej tety, ktorá stála vedľa nej. Aneta sa nad ňou naklonila, odetá len do svojich futrál podobných nohavičiek. Vyzerali ako z kože, ale keď sa Belinda pozrela bližšie, zistila že je to skutočne najjemnejšie hodváb.

No zlatko skúsim ti podať dôkaz o svojom masérskom umení

Jej ruky pomaly prechádzali Belindina chrbát. Belinda zavrela oči a jej hlava klesla do mäkkých vankúšov. Uvoľnila svoje telo na maximum a oddala sa Anetině obsluhe. Posteľ sa pomaly prehla a ona spoznala že si Aneta vedľa nej tiež ľahla, cítila jej kolená opreté o seba, ale hlavne upútali jej pozornosť ruky. Prsty jej prechádzala po chrbte až k rozpolené zadočku, boli to zvádzajúce nežnosti. Nemohla inak ako pri tom pohnúť zadkom. No, no veď som ti vravela že máš byť v pokoji, povedala Aneta a potľapkala ju po zadku, až sa celý oklepal. Myslíš, páči sa ti Aneto? provokovala Anetu schválne, aby pokračovala v nežnostiach. Nechceš si ho poriadne prezrieť? Môžeš kľudne, viac len roztiahni polky a pozri sa dovnútra. Tie drzáň, okríkla ju Aneta a stlačila jej polovičky tak silno, že až Belinda vypřikla. Aneta jej
mačkala stále rovnako, až jej kože začervenala. Ach, Aneto to bolí! To je v poriadku, myslím že tvoje vyzvanie prijmem. Tvoj zadok rovnako vyzerá že by zniesol peknú masáž. Medzi tým čo to rozprávala položila ruky na Belindino pozadí a začala obe pologule promačkávat. Roztiahla potom polky od seba tak, že sa ukázala vzrušujúce nora. Aneta hladkala Belindin zadok naozaj zručne, vystihla tú pravú silu, ani málo, ani moc silno. Aneta si dlho pohrávala a vychutnávala rolu masérky. Nadvihlo obe polky tak, že sa mohla vzrušeným pohľadom pozrieť aj na Belindino prirodzenie, ktoré bolo rafinovane schované medzi jej mladými stehnami.

Čoskoro siahli Anetiny prsty medzi nohy dievčaťa na bacuľaté a lákavo vyzerajúci prirodzení a počali ho nežne dráždiť

Nie síce toľko, aby sa jeho pysky roztiahli, ale zas nie tak málo, pretože Belinda ucítila ako začína vlhnúť a šťava lásky z nej počínala vytekať. Ale čože to je, predsa nebudeš už zas mokrá zlatko?! pýtala sa Aneta prekvapene. Je mi naozaj ľúto, ale jednoducho tomu nemôžem zabrániť, keď sa mi tam dotkneš, povedala Belinda. Ukáž ja sa pozriem! Aneta roztiahla Belindiny polky tak ďaleko od seba ako to len bolo možné a pozerala sa na plne odkryté prirodzení. No áno, už rozumiem ... povedala a jej tvár bola tak blízko, že Belinda zacítila na holom zadku jej dych. Toto miesto robí všetky mrzutosti, že? Aneta strčila prsty tak ďaleko, že sa dotýkala vstupu. Áno, presne tam, zašepkala Belinda. Aneta chvíľu jazdila prstom okolo vstupu do vnútorného orgánu, až jej prst zvlhnul a mohla hladko zájsť do značne už zvlhnutého lona. Myslím, že to teraz poriadne prezrieme poklad!

Dúfam, že sa nehneváš, ja chcem len zistiť čo je príčina tých mrzutostí, mienila Aneta

Pracovala svojimi prstami tak, že cítila všetky intímne časti Belindina orgánu. Tento otvor rozkoše sa stiahol okolo jej prsta ako ústa a pysky sa stiahli okolo tak pevne, akoby sa chceli brániť vstupu. Aneta sa pokúsila jazdiť svojím prstom sem a tam a kŕčovito s ním myklo. Zrazu zacítila Belinda opäť značný výtok. Tú zacítila Aneta Belindiny prsty na svojom chrbte, neskôr jej pery, červené a vlhké, ktoré bozkávali jej pokožku a zanechávali dlhé mokré škvrny. Belinda začala bezmocne stonať, jej to proste vyrážalo dych. Anetin tvár bol asi v rovnakej výške ako Belindin zadný otvor a jej pery sa zrazu pevne prisalo k výstupku a potom vystrelila jazykom do otvoru a začala toto horko chutnajúce miesto lízať. V dobe čo lízal Belinda zadnej cestu, prsty pracovala vo veľmi zvlhnuté predným otvoru.

Belinda zdvihla ruku, ktorú mala položenú pozdĺž tela, uchopila Anetiny nohy

Začala jej hladkať a bozkávať až nahmatala hodváb jej nohavičiek, pri čom jej prešiel pocit akoby dostala elektrický šok. Vedomie že jej teta je stále ešte oblečená, len ešte zvýšilo pocit jej rozkoše. Prohmatávala dokonale tento malý kúsok látky a pod ním horúcu kožu v tvare "V", do ktorého tvaru sa rysovalo prirodzenia jej tety. Bez akýchkoľvek rozpakov a bez toho že by prestala s nežnosťami okolo konečníka a prirodzení svoje netere, roztiahla Aneta nohy, aby Belinda medzi ne mohla siahnuť a láskať jej hrdý výstupok. Belinda túto šancu plne využila. Siahla svojimi prstami rovno pod nohavičky a počala trieť a Locht jej prirodzení. Nahmatala pysky jej prirodzení a vtlačila svoj prst medzi ne tak, že sa Anete nohavičky až zarezala. Belinda, zlatko ja myslela, že na masírovanie som tu ja? vykríkla Aneta. Napriek tomu ale držala nohy široko roztiahnuté, aby neter mohla pokračovať v nežnostiach. Aneta teraz intensivněji pokračovala v práci okolo mladého tela svojej netere. Jej ruky hladili stehná, ktorá bola široko roztiahnutá a nahmatávala príjemnú vlhkosť pod jej pysky. Obe ženy si dopriali týchto nežnosťou dlhú dobu. Aneta sa zaoberala Belindiným zadkom a Belinda Anetiným prirodzením. Potom si povedala Belinda, že by mala začať s prácou intenzívnejšie. Pomaly sa otočila tak, že sa zbavila prstov a jazyku svojej tety, ale jej ruky zostali na jej hodvábnych nohavičkách. Anetiny oči kriticky prezreli Belindino telo, keď sa dievča zvodne pretiahla. Položila svoju ruku na Belindino brucho a mierne stlačila. Ako v odpovedi šimral ešte viac Belindin prst medzi pyskami Anetina prirodzení, pri čom palec tlačil hore smerom k Venušinu výstupku Anety. Ich oči sa stretli a usmiali sa na seba v tichom porozumenie toho čo bude nasledovať. Potom zostali Anetiny prsty ležať na obnaženom prirodzení svojej netere. Cítila ako sa vlhnoucí mäkké pysky na jej tlak otvárajú, opatrne odhrnula niekoľko pramienkov ochlpenia a vsunula prst medzi červené pysky Belindina prirodzení. Aneta pozorovala, ako sa Belindina stehná počala rozkošou chvieť. Jednou rukou hladila stehná a druhú spracovávala intímne miesto, jej prostredník veľmi ľahko vnikol do vstupného otvoru, jej skúsené prsty našli rýchlo tú správnu polohu, ktorú tam milovala. Keď zdvihla oči, videla ako sa Belindiny plnej prsiami rytmicky pohybujú v rytme ako ona ju dráždila v prirodzení. Prešla rukou cez jej boky, išla pomaly hore, až jej prsty objali mäkké mäso jej bielych prsníkov, ktoré stláčal do všetkých možných tvarov. Belinda si zrazu sadla a povedala to nemá zmysel, to sa nedá vydržať, musíš mi dovoliť s tebou aj niečo robiť, ja nemôžem len ležať, keď ty si so mnou hráš, proste to nevydržím! Aneta sa len radostne usmiala, ja som tak šťastná, že to hovoríš ty BELINDA! Tak dlho som na to čakala až nájdem dievčinu, ktorá prevezme vedúcu úlohu, šepkala Aneta. Nechala svoje prsty ležať na Belindině výstupku s ktorým si ešte stále pohrávala. Všetci si tu myslia, že keď som hviezda, že chcem aj v tomto hrať prím a pritom to jednoducho nie je pravda! Belinda sa vzoprela na lakťoch a povedala, tak sa nechaj teraz masírovať ty odo mne! Od prvého okamihu keď som zbadala tvoje pekné telo, tvoje krásne prsiami, túžila som sa ich aspoň dotknúť. Tak poď teraz si ľahni ty, ja ťa vystriedajú. Aneta sa položila šťastne na posteľ a Belinda si kľakla vedľa nej. Obe stále pripomínali, ako by sa jednalo len o priateľskú masáž. Belinda cítila ako sa jej skracuje dych a že hlasno vzdychá, keď sa dotkla tela tety. Aneta ležala pokojne a nechala
BELINDA aby si sníva hrala. Začala sa však vzrušene hádzať, keď Belinda počala cmúľať a masírovať jej prsiami. Bez prestania jej jednou rukou prechádzala po tele, až prišla po bruchu dole k dôkladnej prehliadke. Belindina ruka dosiahla drobného vyvýšenie a začala v ňom pomaly šteklí, to priviedlo Anetu do nekontrolovateľné a neovládateľné extázy. Medzi tým našla Belinda kraj Anetiných nohavičiek, chvíľu sa snažila dostať sa pod gumu v páse, až sa jej to konečne podarilo a prsty sesouvala zbytočný odev. Keď nohavičky stiahla, zistila prekvapene, že jej teta má ohambí bez chlpov. Ale Aneto ty si tu dole celkom holá a to je celkom pekné. Belinda strčila do oholeného centra Anetina prirodzení prst.

Aby BELINDA pomohla, roztiahla Aneta široko nohy, aby dievča mohla čo najlepšie a najviac dovnútra, do otvoru radosti a rozkoše

Aneta bola týmto priamo unesená a vychutnávala túto svojou pasivitu, ktorá jej tak dlho chýbala a bola vďačná, že sa Belinda oddala tak inštinktívne jej prianiu. Belinda strčila pevne prst do Anetiny pošvy a šúpal s ním sem a tam a zvyšovalo sa jej želanie, aj toto jej holé prirodzenie vidieť. Potom sa položila Anete medzi nohy a vytiahla prsty len toľko, aby mohla roztiahnuť pysky. Dívala sa so zvyšujúcou sa rozkošou na bezchlupý otvor, na mäkké mäso, ktoré sa mierne pohybovalo, napínalo a dievča zbavovalo dychu. Sama od seba druhou rukou odtiahla pysky od seba aby sa mohla plne pozerať na otvor lásky. Keď sa jej tvár ešte trochu priblížil, zacítila to vzrušujúce arómu, ktoré vystupovalo Anete medzi stehnami. Približovala pery stále bližšie až sa mohla prisať k ružovému mäsu. Aneta sa pozerala po svojom tele dole a cítila ako Belindiny prsty a pery sa vtlačili do jej mäkkého mäsa a tento pocit v nej vyvolával takmer mdloby a privádzal ju na pokraj orgazmu, ale pretože tušila, že ju ešte očakávajú väčšie radosti, nechávala so sebou robiť čokoľvek. Nakoniec tento okamih prešiel, pominul. Belinda lízal intenzívne, tlačila svoje pery k otvoru, tlakom prstov držala pysky ďaleko od seba a Aneta sa zdvíhala a dýchala nepravidelne a jej prsty sa zaryli do vankúša, keď cítila že tečie. Je mi to ľúto zlatko, nechcela som aby to prišlo tak skoro, ale už som to nevydržala, stonala Aneta. Daj pozor BELINDA, choď do šatníka, hore nájdeš - no ty už budeš vedieť na čo to je. Prirobťe si to a vráť sa. Ponáhľaj sa už sa nemôžem dočkať, až budeme v našej hre pokračovať. V šatníku našla
Belinda pomerne peknú imitáciu mužského údu. Bol z gumy, ale vyzeral veľmi pekne.

Videla ich už niekoľko na fotografiách, ale ešte žiadny nevidela skutočne, ani nemala možnosť ho vyskúšať

Láskyplne si ho prezrela a potom si ho pevne pripla k telu. Anetiny oči sa leskli a ona sa priamo opíjala pohľadom na Belinda, ktorá sa k nej pomaly blížila a oboma rukami držala umelý úd. Zlatko, vyzeráš priamo fantasticky, tak opravdivo, tak zvodne! Ja ťa teraz osouložím Aneto! Položila sa na Anetu, svojimi stehnami ju objala, úd bol medzi ich stehnami. Belinda dala hlavu údu do Anetiny pošvy, teda len do vstupu. Prvý kúsok išiel dobre, ale potom to išlo veľmi ťažko. Belinda začala Anetu vášnivo bozkávať a počala na nej rajtovat, aby úd do nej vnikol celý. Konečne sa jej to podarilo, bol celý vnútri a dorážal drzo na maternicu. Belinda s ním pracovala ako skutočný muž. Anetiny ruky objali Belindin zadok a pritiahla si ju tak na seba, že sa ochlpenia Belinda dotýkalo Anetina mäkkého mäsa. Aneta nahmatala prirodzení svoje netere a začala jej ich prudko spracovávať. Predstava, že je to mladý muž, vzrušila Belinda viac než čakala. Cítila ako jej unáša fantázie, kedy zabúda že je ženou a vlastná taký krásny aparát k súloženie. Cítila ako kvapká hlienovitý maz na jej stehná, alebo né, bol to len Anetin maz? Zrazu cítila že sa jej maz zlieva s mazivom jej tety. Obe ženy sa trhalo na posteli v extáze a privádzali sa vzájomne z jedného orgazmu do druhého.

Po nejakej dobe, keď si obe ženy ležali len tak v pokoji v náručí, keď konečne mohli prehovoriť, povedala Belinda, cítim sa tak nádherne uspokojená

Ani som nevedela, že mám v rodine tak skvelú milenku, odpovedala Aneta. Takéto pomilování som už koľko rokov naozaj neprežila. Povedz Aneto,
miluješ len ženy, alebo tiež niekedy muža? Aneta sa na neter usmievala, k čomu sú potrebné muži, keď sú tak nádherné dievča ako si ty! Nemám nič proti mužom, myslím že je to vlastne v poriadku, ale zdá sa mi že tí dnešní muži očakávajú, že za nich človek urobí všetku prácu. Hovorím ti, je to tak, aspoň keď ja sa s niektorým stretnem, očakáva že ho zvediem ja. Vieš dievča, mala by si vedieť že sa stýkam s pomerne perverzným okruhom ľudí. V tomto smere sa holt každý snaží prejsť k prítomná čo je mu najprijateľnejšie. Ja vlastne nedávam prednosť žiadnemu pohlavia, to ti snáď ako odpoveď stačí! Ale Belinda medzi tým zaspala.

Belinda u tety Anety II.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky