Beryho kúzlo

Volám sa Anna. Hoci je mi 27 rokov, stále ešte nevyzerám ako žena - skôr ako dievčatko, v krčme mi nenalejou bez občianky a skôr než staršie chlapi to na mňa skúšajú gymnazista. Som blondínka, drobná, niečo málo cez 160 cm, nevážim ani 45 kíl.


S veľkými očami a okrúhlym tváričky by som budila dokonalý dojem dieťaťa, však kazí ho pomerne veľké prsia

Asi práve kvôli svojmu zovňajšku som častou obeťou najrôznejších uchýli, asi štyrikrát som len tak tak unikla znásilnenia a vystrčený péro exhibicionistov som videla toľkokrát, že to už nespočítám. Vždy som si uvedomovala, že tyhle existencie niečím vábi a bola som si vedomá toho, že existuje veľká pravdepodobnosť, že ma skutočne raz niekto znásilní.

Mnohokrát som si to aj predstavovala a tá predstava bola pre mňa dokonca vzrušujúce

Predstava a skutočnosť sa ale veľmi líši a ja už podľa toho vzorky úchyl, čo som za život stretla, vedela veľmi dobre, že väčšina z nich sú nechutní stačí dědci, smradľavý a odporní a že by to s nimi o vzrušenie rozhodne byť nemohlo.

Na znásilnenie nakoniec naozaj došlo, začiatkom tohto roka

Bola som na chalupe u známeho mojej kamarátky, oslavoval narodeniny, bolo tam asi 40 ľudí, s dvadsiatimi z nich som sa poznala. Akcia bola vydarená, všetci sa dobre bavili, ja som ale nemohla moc piť, ten večer som nemala slinu, ako sa hovorí. Bolo okolo tretej ráno, niektorí odpadli a tí, čo sa ešte držali na nohách, boli už riadne našrot. Ja a moja kamarátka, s ktorou som na chalupu prišla, sme sa sem tam pobozkali, pohladil ... bolo vidieť, že prítomný už značne rozbehnutý chlapov to viac než bavilo .. s pribúdajúcou opitosťou ale v ich pohľadoch už nebol len ten ohníček vzrušenie, ale probleskovala tam hmatateľná sexuálnej agresie. hovorila som si, že najlepšie bude ísť spať. Keď som sa zdvíhala k odchodu, zvrtol sa ku mne kamarát Bery, ktorého poznám už niekoľko rokov, chodili sme spolu na gympel, chvíľku zdieľali aj společnej byt. Známej kanec - u nás v meste mal skoro každú, na mňa ale nikdy nič neskúšal. Ani by neuspel, nie som na tmavovlasý chlapov, nebavěj ma fúzy a ten chlupatej pupok, čo mu v posledných rokoch narástol, už vôbec nie.

A Bery na mňa cenil zuby, pomrkával a snažil sa zaviesť neviazanú konverzáciu na tému mojej sexuálnej orientácie

Ako bol opitý, tak hrozne hulákal, chechtali sa a trhali, však bol vtipnej, tak som sa s ním zasekla. Sedeli sme a smiali sa a on že načo že nepijem, tak som mu osvetlila, že dnes sa mi moc nechce a taky že tuzemák nemám veľmi rada .. nič iné už v celým baráku na pitie nebolo. Bery hovorí, že má v aute portské, že pre neho zabehne .. ja sa mu ponúkla, že skočím s ním a aspoň si dám cigarete. Bože, poznala som ho toľko rokov .. nikdy som v jeho správaní nepostrehla ani náznak toho, že by ma chcel .. vždy som sa s ním cítila v bezpečí, bol to taký môj obrie medvedík .. Bez bázne som s ním vykročila do tmy, išli sme k jeho autu dlho, prišiel medzi poslednými a parkoval až skoro posledný v rade. Otvoril nákladový priestor svojou dodávky a začal v nej strach .. rozsvietil baterku a nadával. Že sa mu to zaseklo pod sedadlom a má na to moc veľkú ruku. Že aby som pre to skúsila siahnuť. Tak som sa nasoukala do dodávky, ešte ma pošťuchoval, keď sa so mnou míňal ako sa Soukal von. začala som jednou rukou šmátrať po podlahe, druhú si svietila baterkou, ale žiadnu fľašku nie a nie nájsť .. kričal som na Beryho že to nemôžem nahmatať, že tam asi nič nemá .. vtom sa zabuchli dvere a Bery, kerý bol v dodávke za mnou, hovorí ale to vieš že tu niečo mám a nahmátnout to pôjde celkom ľahko. Otočila som sa a svetlo baterky dopadlo na obrovskej chvost, kterej mu trčal z rozopnutých nohavíc. Bola som trochu vyvedená z miery, ale namierila som mu baterkou do tváre, zasmiala som sa a povedala, že to si teda bude musieť nahmátnout sám a že idem späť do chalupy. Zasmial sa taky, ale nie príliš srdečne, znelo to skôr zlovestne a hovorí "to si naozaj nemyslim". Stále som to považovala za vtip .. začala som mu hovoriť, že naozaj nemám záujem, ale to už na mňa kľačal, baterku mi vytrhol z ruky a začal ma vyzliekať. Došlo mi, že mi to proste chce urobiť bez ohľadu na to čo si o tom myslim, tak som sa začala brániť. Teda skôr pokúšala, vážil najmenej sto kíl, chlap ako hora, krútil mi rukami ako párátkama a fučal do toho, občas zasyčal nech nervy a ďalej a ďalej sa prepracovávali vrstvami môjho oblečenia. Z jeho strany nepadol jediný úder, keď som ho zahryzla do ruky, zašepkal ale no no no, chytil ma za krk a stlačil .. držal dlho, mala som mihanie pred očami. Pustil a zložil mi nohavičky, podprsenku .. v dodávke bola zima a ja tam úplne nahá .. sebe stiahol nohavice len ku kolenám, na kterejch kľačal a svlíkl si bundu.

Jednou rukou mi držal obe zápästia za hlavou a druhou mi začal šmejdit po tele

.. bradavky som mala stuhnutý zimou, obzvlášť ho zaujali, zmaèkol je ako maliny, lízal, meral, či sa mu moja prsník vojde do ruky .. mala som husiu kožu, zubami drkotali a napriek tomu vo mne jeho láskanie vzbudzovalo žiar .. zapálený súčasne vzrušením z toho, že si ma vezme proti mojej vôli a súčasne odporom z celý tý hnusný situácie, že budem nútená súložiť s človekom, ktorý ma nepriťahuje, že človek, ktorého som považovala za kamaráta, mi chce niečo také urobiť. Skúsila som na neho znovu prehovoriť, či si naozaj myslí, že je toto potrebný. Priľahlá ma celým telom a ústa mi dal tesne k uchu .. zápästia mi stále držal, druhou rukou mi zapchal ústa, zrejme aby som ho znova nekousla. hovoril mi, že keby to nepovažoval za potrebný, tak to rozhodne nerobí. Že ho šero taký dievky ako ja, čo sa tvářej povýšene, komentujte jeho pupok a vysmívaj sa mu do tváre. Že potrebujem dostať príučku a taky že úplne evidentne potrebujem spoznať jeho čaro, ktorý spočíva v tom, že zo me vymrdá ten môj nafoukanej úškľabok spoločne s mozgom a dušou. Že už ho nebavilo donekonečna si naháňať nad predstavou, ako ma šuká. A tak ma proste teraz ošuká. Ako hovoril, stále na mňa ležal celu váhou tela, drtil mi kosti, ale taky ma trochu hrial .. ako mi drsne šepkal do uška, zrazu som sa na to celý začala tešiť. Vysmiala som sa mu, že je úbožiak, či toto je jeho jediná cesta k tomu si zašukať a že sa mi z neho chce blejt. On zvýšil hlas a hovorí že toto je jeho jediná cesta ako si zašukať so mnou, a jemu sa zrovna inde šukať nechce a či sa chcem poblejt tak že mi milerád pomôže. Chytil ma za vlasy a zase si kľakol. Přizvednul mi hlavu a mieril ňou ku svojmu čůákovi. Pohryzie ťa, ty hajzel, vyhrážala som. Smýknul mi hlavou o podlahu. Ako chceš, syknul a kolenami mi začal tlačiť nohy od seba. Chytil ma znova pod krkom a druhou rukou mi drtil prsia. Vrčal, ty kurva jedna malá, ja ťa naučím ako sa správať k chlapovi, suka skurvená, prečo si myslíš, že si niečo lepšie .. zišiel mi rukou medzi nohy. Až mi bolo trápne, ako som bola mokrá, samozrejme ho to pobavilo, smial sa mi do tváre, horúci dych mu smrdel po chľastu, ty jedna kurvička, ty si ma celý čas chcela, ty len potrebuješ aby si chlap riek, čo, a narvala ho do mňa.

Podlaha dodávky bola tvrdá, on nijako nodlehčoval svojou váhu, dusil ma, jeho ťarcha ma zamilováva a jeho čurák ma zvnútra trhal

.. stonala som bolesťou ale aj slasťou. Vrážal mi ho tam tvrdo, hlavou som narážala do kovových častí sedadiel, ťahal ma za vlasy, chytal ma za prsia, po celú dobu mi zvieral hrdlo a medzi chroptěním mi nadával. Keď sa urobil prvýkrát, postriekal mi tvár. Spermie bolo horúce a smrdelo, zdvíhal sa mi žalúdok .. nahmatala som jeho tričko a utrela sa do neho. Si neskutočná kurva, serval zo seba tričko a zdvihol ma. Posadil si ma do lona, ​​držal ma za vlasy, aby som mala hlavu zvrátenú dozadu. Vy chudý holky máte niečo do seba, hovorí a chytá ma za bedrové kosť .. zdvíham panvicu a nechávam ho vsunúť mi ho dovnútra. Pritiahol mi telo k sebe a začal ma ťahať za vlasy, aby som sa nadzvihávala, aby som mu to robila ja, vychutnával si ma neskutočným spôsobom a stále mi opakoval, že dievky ako ja potrebuje lekciu, že až skončí s pindou, rozmrdá mi prdel a nakoniec ho budem prosiť, aby som mu ho mohla vyfajčiť. Druhýkrát sa urobil do mňa. Potom ma otočil na brucho, zdvihol mi zadoček a spermiami, ktorý zo mňa vytekalo, mi začal masírovať zadné vrátka. Nie že by som análik nikdy nedávala, ale je to záležitosť citlivá a musí sa pomaly aby sa mi to páčilo .. ale to on samozrejme nemal v pláne. Hneď na prvýkrát do mňa strčil celý svoj tlustej chvost, až som cejtila, ako ma plesknul guľami do kundy. revala som bolesťou a on ma plieskal po zadku a bodal to do mňa, bolo vidieť, že ešte len teraz dostáva skutočne to čo chcel, hovoril na mňa úplne pokojným hlasom a preryvany mi rozprával, ako keď ma videl prvýkrát, vedel, že mi toto raz urobí. Bolesť sa premeriaval vo slasť a ja som zase cítila to teplo, čo sa vo mne rozlievalo .. keď sa do mňa vystriekal aj zozadu, přilehnul ma znova na podlahu. Tak a teraz vyskúšame, či si si vzala ponaučenie, tie nafúkaná čubka. Vymlaskneš ma a potom ťa nechám ísť. Ak ma kousneš, vomrdám ti ksicht tou baterkou. Kľakla som si teda pred neho a začala ho fajčiť. Takýto obrovský péro! Kunda sa mi zvierala, ako som ho chcela ešte do seba. Ale Bery sa mi chcel vystriekať do pusy. Bery chcel, aby som ho prehltla. Chcel ma ponížiť ako najviac mohol. Vedela som, že keby som si povedala ešte o omrdání, tak by to pre mňa neurobil. Vysala som z neho posledný kvapku a sadla si do rohu dodávky. začal na mňa hádzať veci, nech sa obliekam, svietil mi k tomu, sám si u toho naťahoval nohavice .. schválne som sa Obliekal tak, že boli vidieť moje krásny kozičky s bradavkama postavenejma zimou i vzrušením, špúlila som na neho zadoček .. otočila sa k nemu chrbtom .. a už som cejtila, ako do mňa dlabkať perom. Otočil si ma, zvalil ma zase a vrazil mi ho do piči až po koreň. Škriabal som ho, hrýzla, ale nechal ma, šimral ma pupkom na bruchu, fučal a ja stonala, ani jeden sme už nič netvárili, on mal svoju pomstu dokonanú a ja som už spoznala jeho kúzlo. Bozkávali sme sa, hrýzla som ho do pier, on ma trhal za vlasy, ale už v tom bol vzájemnej boj, jednoducho sme sa spolu milovali. Zaspali sme potom na zemi v dodávke .. k ránu ma prebudila zima. Oblíkla som sa a bez slova odišla. Bola som samá modrina, ale úplne spokojná. Berymu sa však vyhýbam. Mám z neho pocit, že mať šancu, urobí to znova a znova .. modriny po celým krku si tak často nemôžem dovoliť.

Beryho kúzlo


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky