Bzykanie do zadku

Trúfam si tvrdiť, že väčšinou som celkom pozorný milenec, ktorý berie ohľady na potreby svojich partneriek. Čas od času ma ale prepadne akýsi Šukacie amok, keď beriem do úvahy len svoj chtíč a svoje momentálnej chúťky.


Mám skvelú ženu v tom, že pre moje občasné úlety má pochopenie. Snažím sa jej svoje vyčíňanie neskôr plne vynahradiť

Raz som mal také obdobie, kedy som bol doslova posadnutý análnym sexom. To som povedal dosť mierne. Proste som unikal na predstavách, ako bezohľadne mrdá najbližšej dievku do prdele. Nejakú dobu som to v sebe dusil, ale potom už to zo mňa muselo von. Jeden deň som už bol v práci tak rozparáděný, že som začal manželke vypisovať esemesky a maily, v ktorých som jej dopodrobna opisoval, ako sa na ňu hneď ako prídem domov vrhnem a brutálne ju budem jebat prdel, a treba celú noc, kým budem cítiť , že je vo mne čo len kvapôčka semena. A všetky tie mazľavá mrdkou jej príde do zadku.

Už som chodil po práci ako tiger v klietke a mal sa čo ovládnuť, aby som neojel jednu svoju kolegyňu, ktorá už má pred dôchodok, ale tak nejako (ne) šikovne sa predo mnou predklonila

Ďalej už to takto nešlo. Skočil som do auta a šiel vyzdvihnúť ženu z práce. Bola dosť prekvapená, keď som sa ako veľká voda vhrnul do jej kancelárie a bez okolkov jej odtiaľ vytiahol. Vo výťahu som ju zahrnul prívalom bozkov, faciek a vulgarizmov. Celá bola z môjho správania ztumpachovělá. Chvíľu sa so mnou dokonca prala, čo ma ale ešte viac vydráždilo. Zastavil som výťah v medziposchodí, pritisol ženu čelom k jeho stene, jedným razom som jej strhal nohavice a riadne ju naložil na holú, kým nezačala žobroniť, že už bude poslušná kurvička a urobí všetko, čo si budem priať. To sa mi pozdávalo. Za odmenu som si za ňu kľakol a hladne ako vlčiak sa vrhol na jej diery. Jej orgazmus ma zaskočil rovnako ako potešil. Toľko mokra, čo mala v kunde som u nej dlho nezažil. Bez problémov som ju šukal tromi prstami, zatiaľ čo jazyk sa venoval predovšetkým análu. Bol trošku spotený, čo mi ale vôbec nevadilo, naopak, tá intenzívna vôňa ma strašne opájal.

Do auta potom žena bežala ako o závod, celá rozstrapatená, pokrčené, rozmazaná a nedooblíkaná

Mal som sto chutí ju ohnúť hneď na mieste cez kapotu, ako moc vyzerala sexy. Avšak som odolal a odvážal si svoj análny mrdací poklad domov. Už som sa nemohol dočkať. Cestou som ešte zastavil u sexshope, kde som manželku vyslal kúpiť poriadnu pixlu lubrikantu. Išla tam ako v tranze, vedomá si svojho zúboženého stavu. Napriek tomu na nej bolo vidieť, ako veľmi sa jej trasú kolená a ako moc je vzrušená. Keď sa vrátila, hneď som jej prikázal, nech si vyzlečie nohavice aj tangá a nech si už začne mazať tým gélom prdel - a nech to vidím. Počúvala ako hodinky. Aj napriek stiesnené priestory sedadla spolujazdca sa dokázala stočiť tak, aby som jej videl priamo do zadku. Ten sa jej po chvíľke blišťali od lubrikantu a ja mohol bez problémov zložiť ruku z radiacej páky a dvoma prstami jej šukat zadok. Môj pokyn, aby si vyhonila kundu, splnila bez váhania. Za chvíľu revala v ďalšom orgazmu.

Keď sa upokojila, nakřáplým hlasom mi ponúkla, že ma vyhulí

Na to som jej opáčil, že nie, že dnes bude mať semeno len v zadku. A svoj sľub som začal plniť hneď, ako za nami zaklapli dvere. Pritisol som ju na vchodovky, serval z nej zvyšky zničeného oblečenia a hneď sa jej trhal nedočkavým čurák do prdele. Nadávky, ktorými komentovala moje nadrženecké správanie, ma privádzali k nepríčetnosti. A ešte viac ma vyběsnilo, keď sa na oko začala vysmievať, že ju ani poriadne osku neviem. To už som ju ťahal za kozy aj vlasy a na zadok dopadala spŕška štiplavých faciek. A to nehovorím a kandenci, s akou mojej péro kĺzalo jej análnym otvorom. Za hlasného revu som sa po chvíli urobil a hlboko do horúcich čriev pumpoval tak dlho zadržiavanou mrdkou.

Akonáhle som dostříkal a povolil zovretie paží, manželka sa bezvládne zosunula na dlažbu

Lačne som pozoroval jej rozmrdanou dieru, ktorá sa uškŕňal hore na mňa a z ktorej odstřikovala má samčie nádielka. Hneď sa mi čurák začal zase stavať. Chytil som ženu za vlasy a po štyroch ju dosmýkal do spálne, kde som ju zostala ohnutá cez posteľ, stříknul jej do zadku várku studeného gélu a už sa chystal na ďalšie kolo análny mrdačka. Ani tentoraz som ju nešetril. Čo chvíľu som ale vyklouznul a pozoroval v roztvorené diere účinky svojho vyčíňania. Vnútri aj všade okolo bolo slizké a mazľavé. Zadok zrezanie do červena a všade po tele mala odtlačky od kŕčovitého zovretia mojich prstov. Ani druhý výstrek na seba nenechal zase tak dlho čakať. Ako zo mňa odchádzala ďalšia dávka nazhromaždeného spermií, cítil som, že zo mňa odchádza aj ten zpropadený mrdací amok. Bolo mi skvele.

To však neznamenalo, že by odo mňa mala manželka izba - ostatne to ani nečakala, pretože vie, že ja svoje sľuby plním a semena som pre ňu mal ešte dosť. Len už som nebol tak bezohľadný a jej análik spoznal aj moju nežnejšia stránku. Ako vďaku mi žena zaspievala niekoľko svojich krásnych orgazmov. Druhý deň sme si v práci museli vziať obaja voľno, boli sme celkom vybavenie.

Bzykanie do zadku


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky