Ja nič

Sedel som za písacím stolom, pozeral sa na svoju kolegyňu Danu, ktorá občas prešla po kancelárii a náhle som dostal obrovskú chuť, vylízať jej pekáč. Aby som ju trošku priblížil, nedávno oslávila štyridsiatku, jej prsia sú veľké, možno až štvorky.


Aj podprdu sa tiahnu dole, veľký zadok a mierny náznak svěšeného bruška

Aj napriek jej nie príliš vábnou figúru mne začal kolík tlačiť na nohavice. Bolo horúco, moje kraťasy so nadúvali a miestnosťou sa šíril ostrý pach vniknutý zmesou nášho potu. Už som sa chystal ísť na záchod a uvoľniť stavidlá môjho chtíč, keď vtom sa Dana opäť zdvihla a prešla okolo mňa ku skrini sa šanóny. Otočil som sa za ňou a fascinovane hľadel na jej mohutné pozadí. Nemohol som sa ovládnuť a uchopil ju rukami za široké boky. Dana sa zarazila a ja čakal. Buď sa otočí a jednu mne vrazí, alebo ... Dana sa otočila a pozrela sa na mňa. Náhle ku mne pristúpila a pritisla sa ku mne. Mal som vyhraté. Okamžite som sa rukou vydal na prieskum. Vkĺzol som pod tenkú blúzku a uchopil prsník. Bol ťažký, podprsenka mala čo držať. Druhou rukou som ju hladil po mohutnom zadku a snažil sa pozdvihnúť, sukňu, aby som sa dostal ďalej. Tiež jej ruky sa pohli a ja ich ucítil vo svojom rozkroku. Hladila cez látku môj kolík. Podarilo sa mi nasahat sponu na sukňu a rozopnúť ju. Sukne skĺzla na podlahu. Druhou rukou som sa snažil rozopnúť gombíky na blúzke, čo sa mne podarilo a Dana tu stála v spodnom prádle. "Zamkni dvere," zašepkala a ja skočil, zamkol a ešte pri tom vyzliekol tričko a kraťasy. Pretože v lete chodím naostro, vyskočil môj tuhý krásavec a Dana ho okamžite zasial medzi pery. Fajčiť vedela profesionálne, behom chvíľky ma dostala k vrcholu. Vyháňal som ju, ale ona neprestala, kým som nenastříkal semeno do jej pusy. Pery stisla okolo kolíka a strážila, aby neunikla ani kvapka. Keď celú dávku spracovala pozdvihla sa a ja oslobodil jej prsia a klin od bielizne. Položil som ju na stôl, prsia sa okamžite rozbehli do bokov, až pod paže, zostali len veľké placky s veľkými, červenými dvorci na ktorých trčali bradavky.

Koža pod prsiami bola začervenaná a bolo cítiť jej pot

Napriek tomu som zasial bradavky do úst a začal ich sať. Robilo jej to zjavne dobre, hlasno vzdychala a tlačila moju hlavu k sebe. Hmátl som rukou do jej lona. Husté chlpy okolo kundy mala mokré a zlepené. Prsty som vkĺzol medzi pysky. Bola tu diera plná šťavy. Mal som už viac žien, ale takto nemazala žiadna. Pomaly som schádzal tvárou dolu. Pobozkal som jej pupok a už som cítil ostrý pach jej kundy. Trošku ma to odradilo od ďalšieho postupu, ale chtíč zvíťazil nad pachom a ja sa vnoril jazykom do jej mokrej diery. Chvíľu som sa hral s jej klitorisom, keď ma začala tlačiť hlavu rukami aj kolenami a hlasno stonala. Na tvár vytekal potok jej lávy. Dana sebou zazmítala a zostala ležať. Vstal som a bez okolkov vrazil kolík do jej diery. Zamľaskal to a už som zasúval svoj piest dovnútra. Spamätala sa, jej kolená ma objali okolo bokov a mohutná zadnice sa pravidelne dvíhala proti mne. Cítil som, že jej diera je dosť veľká a môj kolík, aj keď nie je malý, je dosť voľný. Pichal som ju preto dosť dlho, potom sa uvoľnila, skĺzla a keď som vyšiel, otočila sa na brucho. Vpálil som ho zozadu, len to uprdlo a už som ju masíroval. Žaluďom som dorážal na dno jej kundy, ktoré sa ohýbalo a stláčanie vzduch hlasno unikal okolo môjho vtáka. Pach jej kundy stúpal priamo do nosa a vzrušoval ma. Rýchlosť sa zvyšovala a náhle sme súčasne dosiahli vrchol. Dana kričala a zmietala sebou, ja s čurák zarazeným čo najhlbšie striekal a obaja sme takmer v bezvedomí vykonávali pohyby, len vzdialene pripomínajúce súlož. Konečne som sa spamätal, vykĺzol z Dany a pozrel sa na jej otvorenú kundu, z ktorej vytekal biely pramienok našich mrdin. Aj ona sa prebrala, postavila sa, nohavičkami si utrela pohlavia, bez slov sme sa obliekli, ona teraz tiež naostro, a snažili sa pokračovať v práci. Keď som sa snažil prelomiť mlčanie, oznámila mne, že nemá žiadnu ochranu a keď mrkla do kalendára, dosť sa zdesila. Od tej doby medzi nami nič nebolo a teraz pred vianocami už sa Dana chváli pekným bruškom, ku ktorému sa ale ja radšej nepoznám.

Ja nič


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Ja nič

Benešov u Prahy Vlašim Sázava Týnec nad Sázavou Votice Čerčany Bystřice u Benešova Neveklov Netvořice Čechtice Divišov Miličín Chocerady Trhový Štěpánov Dolní Kralovice Postupice Vrchotovy Janovice Louňovice pod Blaníkem Poříčí nad Sázavou Pyšely