Kožené orgie 2

Je sobota pred poludním a stojím pred poloprázdnu chladničkou s myšlienkou, čo budem variť na obed. Keď v tom mi zazvoní mobil: "Ahoj Jana, nechceš prísť popoludní k nám? Ja aj Sandra sme vyskytne čiernej koži, pekne nadržané.


A tak sa maznáme a máme chuť na tvoje teplé mliečko

Nenechaj nás dlho čakať. Prídeš? "Z jej hlasu bolo poznať,
že sú so Sandrou pekne rozbehnuté a že jej Sandra nejspíš pri hovore líže mušličku.

"To vieš, že prídem. Kto by odolal dvom nadržaným dievčatám v koži, "potvrdil som svoju účasť v ich hrátkach.

Po krátkom a rýchlom obede som dorazil k Jane a Sandre

Jana mi prišla otvoriť dvere od ich bytu a uvidel som, že mi neklamala. Mala na sebe vysoké čierne kožené čižmy nad kolená, čierny kožený korzet a dlhé čierne kožené rukavičky nad lakte. Jej vyholená kundička bola krásne vlhká. Pobozkala ma a rúk skontrolovala môj rozkrok a len maškrtne zamrouskala.

"Kde si bol tak dlho? Poď ďalej, už na teba čakáme. Než sa svlékneš, ešte sa so Sandrou chvíľku pomazlíme. "Omočil dva prsty vo svojej nadržané kundičke a dala mi ochutnať z kožené rukavičky jej Stavická. Potom sa otočila a išla za Sandrou.

Zostal som stáť pri dverách a kochal sa Janiným nádherným telom vytvarovaným koženým korzetom

Elegantne sa pohybovala na ihlových podpätkoch svojich vysokých čižiem a vrtela pri tom holým zadočkom, z ktorého čnel červený análny kolík. Rovnako odetá Sandra ležala na veľké posteli, mierne pokrčené nohy v kolenách. Taktiež ona mala v zadočku análny kolík a svoju pičku obrábala elastickým obojstranným umělákem. Jana si ľahla naproti nej, roztiahla nohy v čižmách a druhý koniec uměláku si zaviedla do kundičky. Jedna k druhej jemne prirážal, umělák kĺzal a čvachtal v ich vlhkých kundičkách a dievčatá si vzájomne pri tom lízal čižmy. Pri pohľade na tú krásu by sa postavil snáď aj mŕtvemu. Nohavice v rozkroku som mal napnuté na prasknutie. Dlho som neotáľal av okamihu som sa svléknul do naha. Dievčatá sa medzitým vzájomne uspokojili.

"Poď si sem ľahnúť," vyzvala ma Jana

"Poriadne si s tebou pohráme, dnes tu totiž rozhodujeme my!" Ľahol som si na chrbát a Jána vytiahla putá a pripútala mi ruky i nohy k posteli. Môj vzrušený penis čnel ako televízny vysielač. "Nie že budeš hneď striekať," povedala Sandra. "Chceme poriadne tvrdý klacek pre ukojenie našich nadržaných dierok, všetkých dierok" a navliekla mi na péro stimulačný krúžok. "To by malo udržať tvojho vtáka dlho v pozore," povedala Sandra a hneď to začala skúšať, že mi ho naháňala rúk v koženej rukavici.

"Neboj sa," povedala Jana, "nebudeš na to sám

Máme veľa pomocníčka, čo svoju prácu taky poctivo zastanú. "Jana vzala dva vibrátory, väčšie a menšie. Menšie zaviedla Sandre do zadočku miesto kolíka a väčšie do jej nadržané kukdičky. Potom si Sandra navliekla latexové nohavičky, ktoré pasovali k týmto vibrátorom, ktoré k nohavičkám zvnútra pripevnila. Spredu si potom ešte pripevnila veľký umělák, ktorý jej Jana krátko pokouřila.

"Už sa teším, až ma s ním ojedeš," povedala vzrušene

Potom vytiahla ďalšie umělák s koženým popruhom a pripevnila mi ho okolo hlavy. Zadný koniec uměláku mi vsunula do úst. Z pusy mi čnel dobrých 20 cm dlhý umelý penis, na ktorom sa behom chvíľky nabodávala Janina kundička. Jej sladká Stavická mi stekala po umělákovi priamo do úst a pred očami som mal jej zadoček s análnym kolíkom vnútri. Sandra s dvoma penismi v nohavičkách mi naháňala chvíľu péro a potom ho vášnivo fajčila. Jana vzala ovládač k Sandřiným vibrátorom a zapla vibrácie. Tá len zahekala do môjho penisu a zrýchlila frekvenciu fajčenia. Jane sa tá hra náramne páčila a taky zrýchľovala svoje nabodávanie sa na umelej kladá trčiace z mojich úst. Postupne zvyšovala Sandre vibrácie na maximum a poriadne nadržaná Sandra sa oddávala ukájaním svojho zadočku a pičky. Orgazmus nenechal na seba dlho čakať a Sandra sa začala zmietať pod vlnou rozkoše a narvala si celý môj stoporený úd hlboko do krku. Ten však bol znecitlivenie stimulačným krúžkom, a tak som si vychutnával Sandrine feláciu. Jana sa medzitým urobila na umělákovi, ktorý som mal v puse.

"Na začiatok to nebolo zlé," povedala vzrušene Sandra, ktoré ďalej zaškriekala vibrátory v obidvoch dierkach

Vzala Jane ovládač a znížila si vibrácie na minimum. "Poď si Jani presadnúť, myslím, že som ti ho už pripravila. Jana zosadla z umelého penisu a presedlať na moju k prasknutiu stvrdnutú kladu. Jemne sa na ňom pohupovala a Sandra Jane vytiahla zo zadočku análny kolík. Bozkávala jej na krku a hladila jej prsia zovretá v koženom korzete. Potom nagelovala uměláka, čo mala pripnutý k nohavičkám z vonku, uchopila Janu v páse a umelý penis zasunula Jane do zadočku.
Cítil som cez pošvovú stenu ako jej umělák jazdí vo vedľajšej dierke. Jana aj Sandra pomaly zrýchľovali tempo prirážaní, vibrátory v Sandřiných nohavičkách taky Nezaháľali. Jana zaplnená dvoma penismi, mojim a umelým, pod vplyvom rozkoše ešte fajčila umelé péro čnejúce z mojich úst. Môj stoporený penis bol len jeden z mnohých nástrojov pre neskutočné ich orgie v koži.

Po sérii ich niekoľkých orgazmov ma dievčatá uvoľnili putá a dala dole z hlavy pripnutý umělák

Taktiež krúžok z penisu mi dali dole. Jana si potom nasadla na Sandrin umělák, ich prsia v kožených korzetoch sa o seba trela, zvyšovala pri tom Sandre vibrácie na vibrátoroch vnútri nohavičiek a Sandra jej rozkoš oplácali prstom dráždiacim zadoček. Dlho som to nevydržal a naháňal si péro. Obrovskú dávku spermií som potom začal striekať Jane do pusy. Nestačila hltať mohutné prívaly mojej tekutiny, čoho Sandra využila a prebytky slízávala Jane z tváre. Striekal som ako o život, nekonečný prúd teplého spermie holky hladne hltali, aj ony sami boli milo prekvapené množstvom ejakulátu.

Po dostříkání mi obe dievčatá neustále preháňali péro rukami v kožených rukaviciach, ako by im nestačila má explózie spermií. Penis som mal stále napnutý k prasknutiu.

"Tak sa nám páčiš, s poriadne tvrdým palicou," povedala Jana a opäť mi na penis nasadila stimulačný krúžok

Sandra si medzitým dala dole latexové nohavičky a vytiahla zo seba oba vibrátory. Kľakla si k sediaci Jane a začala hladkať jej čižmy, potom je jemne bozkávala a vášnivo lízal po celej dĺžke. Bolo vidieť, že sa to obom dievčatám veľmi páči. Jana potom
Sandre nastavila čižmy, Sandra si na nej nasadla a začala si trieť kundičku o Janina holeň. To už mi Jana v tú dobu fajčila péro. Dívala sa pri tom na mňa, ako sa mi to páči a postupne si zasúvala môj klacek až po koreň do pusy. Keď jej penis zmizol celý v puse, drobnými kmitavým pohyby mi ho masírovala hlboko v krku. Bolo vidieť, že táto technika jej vôbec nerobí problémy

Ešte že som mal stimulačný krúžok, inak by som Janke v krku explodoval ďalšou dávkou ejakulátu.

Keď sa Sandra urobila na Janina čižme, všetku svoju Stavická z čižmy zlízal a potom sa presunula k Janina klinu a mrštným jazýčkom spracovávala jej nadržanú kundičku. Bolo nádherné vidieť obe dievčatá v čiernej koži, Sandra zaborenú hlavu v Jankinej rozkroku, kde vášnivo lízal jej pičku, Jana sa zmieta pod vlnou orgazmu a hučí do môjho perie, ktoré má hlboko v krku.

Potom sa dievčatá valí na posteľ, vášnivo sa bozkávali, hladkali svoje telá v koži a prstami si vzájomne hladkali pičky

Chvíľu si takto hrali, až nakoniec každá vzala strieborný vibrátor, Jana si ľahla na chrbát a Sandra na ňu v polohe 69. Holky si vzájomne začali lízať kundičky a vibrátorom jedna druhej obšťastňoval análik. To už som nevydržal, vytrhol som vibrátor zo Sandrina zadočku a napchal jej tam svoju tvrdú kladu. Tvrdo som súložil Sandrin anál, pekne som narážal na jej zadok. Jana šikovným jazýčkom lízal jej klitoris a Sandra hekala do Janiny pičky a vrnícím vibrátorom jej obšťastňovala zadoček. Zabodával som sa do Sandrine prdelky ako šijací stroj a holky stenalo slasťou a prežili krásne orgazmy. Klacek som mal napnutý, ako by mal explodovať a vyvrcholenie stále nikde.

Mrdal som rýchlymi pohybmi Sandrin análik, že sa konečne aj ja urobím. Penis kĺzal dovnútra ako po masle, od žaluďa po koreň som cítil sťahy Sandrina zadočku. Umlel som jej takto ďalšie dva orgazmy, až potom vzdychavě prosila, aby som už prestal, že chce chvíľku pauzu. Sandra potom zliezla z Jany as trasúcimi sa nohami sa zložila na posteľ.

Jana si kľakla a nastavila zadoček:

"Poď šukať ma, kundička aj zadoček čakajú na poriadnu klát." Schmatol som Janu v páse za kožený korzet a na jeden zásun som priplával do jej mokrej pičky. Desaťkrát som ju pretiahol lastúrku a potom som jej narval chvost do zadku. Znovu dest prírazov a späť do kundičky a potom zase do análu. Moc sa jej to páčilo, slastne vzdychala, prirážal k môjmu neúnavnému pyji a pri tom Sandre lízal čižmy. Tá sa na nás pozerala a rúk v koženej rukavici si už zase masírovala mušličku. Nakoniec Sandra zaklekla vedľa Jany, vysunula zadoček, že chce taky. Tak som svojim tvrdým palicou striedavo mrdal babám kundičky a prdelky a všetci sme si to parádne užívali.

Keď po nekonečnom pichanie ich večne nadržaných Picek

A zadočkov sa aj u mňa konečne domáhal orgazmus, obe dievčatá si kľakol pred môjho bitkárov. Naháňali mi ho rukami v kožených rukavičkách, obe s pripravenými ústami zachytiť moju striekajúcej mrdkou. Ešte niekoľkokrát mi ho pohonily a potom som začal striekať na Janin jazyk a do pusinky a ďalšiu dávku pre Sandru a späť Janke a posledná Sandre. Holky mrouskaly ako mačky a maškrtne hltali moje teplé mliečko a má pulzujúci kláda postupne mäkla v zovretí ich kožených rukavičiek.

Všetci traja sme unavení upadli na posteľ vyčerpaním

Dievčatá sa objímali a hladili svoje telá v zovretí čiernej kože a ja
pochopil, že svoju úlohu som splnil a je čas na odchod. Keď som bol už pri dverách, Jana na mňa zavolala: "Vďaka za krásne spestrenie dnešného popoludnia. Za týždeň by sme mohli dať Opacki. Tak si ho moc nenaháňajú, nech máš dostatok mliečka pre svoje mačičky. "

Celý týždeň som sexuálne abstinoval a tešil sa na svoje dve mačičky v čiernej koži a na divoké šoustání v troch.

Kožené orgie 2


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Kožené orgie 2

Praha 4 Praha 6 Praha 9 Praha 415 Praha 515 Praha 3 Praha 5 Praha 10 Praha 98 Praha 101 Praha 411 Praha 81 Praha 7 Praha 106 Praha 47 Praha 414 Praha 58 Praha 41 Praha 1 Praha 618