Pani Selma

Ozvalo sa zazvonení spoza dverí a ja som netrpezlivo čakala, až pani domu zareaguje na zvonček a príde mi otvoriť. Začínala mi byť trošku zima, pretože vonku mrzlo a ja na sebe mala len slabé čierne pančušku trčiace z teplého kabáta.


Konečne sa dvere otvorili a prezerala si ma veľmi krásna, až trochu strašidelná dáma. Spustila som:

Dobrý deň, ja sa volám Júlia a prišla som na vašu objednávku, pani. Pani sa usmiala, trochu prezieravo, a pozvala ma ďalej. Zavrela dvere: Takže ty si Julie ... Moje objednané šteniatko, malá špinavá fenečka, čo? Nevedela som, čo na to povedať, a tak som prikývla. Pani ma chytila ​​za tváre a trošku so mnou cukla: Nevieš hovoriť?! Budeš mi hovoriť Madam Selma!

Keď ma pustila, pípla som: Prepáčte, madam šelmy, je to tak

Som dnes len vašej fenečka, ako si budete priať. Pochválila ma, že presne tento podriadený tón si mám držať po celú dobu svojho pobytu u nej. A že za každú, aj tú najmenšiu vzdorovitosť, dostanem potrestanie. Potom ma zaviedla do obývačky, kde sa posadila do kresla a prikázala mi, aby sa začala pomaly vyzliekať, že vraj chce vidieť, čo si objednala. Pomaly som si teda Spona kabát, vpíjali sa pohľadom do jej očí, užívala som si tú moc, ktorá pramenila z celého jej výzoru. Kabát som poslušne zavesila na vešiak, zostala mi krátka sukňa, tenké pančuchy a luxusné blúzka. V nej sa moje vnady veľkosti päť nádherne vynímali. Pani Selma blysla očami: Poď sem, sučka! Prišla som až k nej a ona ma s potešením obchytkával. Zrazu sa mi jej prsty ovinuli okolo krku a ona ma zahryzla do ucha: Povedz mi pravdu, tie čubičko, sú pravé? Vedela som, o čom hovorí - chcela vedieť, či som moje päťky prírodné.

Áno, pani, sú pravé, povedala Hermiona takmer som ticho a cítila, ako pani Selma prudko a vzrušene nasala vzduch

Okamžite mi je ukáž, ​​a nech to netrvá dlho! vydýchla rozkazovačně. Rozopla som teda blúzku aj podprsenku. Pani Selma chcela, aby som sa k nej celý čas tlačila, ona sama mi prechádzala rukami po tele, po prdelce, bokoch i brušku, ale nahé kozičky zatiaľ nechala byť. Potom ma prudko otočila k sebe a hruď sa jej prudko dvíhali. Pozerala sa na moje vybavenie. Bradavky mi začínali tuhnúť jednak chladom, jednak vzrušením, ktoré ma začínalo opájať vďaka jej dominanciu. Moje päťky sú naozaj to, čo mi nadelila príroda, a aj keď bez podprsenky klesnú o poriadny kus dole, všetci moji milenci aj milenky z nich sú zakaždým úplne preč. Rovnako tak Madam Selma. Chcela, aby si tie melóny sama potěžkala v dlaniach, aby som sa potiahla za bradavky, aby som jej ukázala, čo sa mi páči. A potom to opakovala po mne, hnietli a mädlila mi kozy a jej dlane boli zamatovo hebké au toho mi olizovala ušný lalôčik - no, v nohavičkách som mala už poriadnu potopu slasti.

Potom Madam Selma trošku pritvrdila a začala ma cez prsia pleskat, až sa celá triasla a vlnila

Trochu to bolelo, hlavne bradavky som mala citlivé, ale ju to dostávala do extázy. V očiach jej horeli tie nepríčetne ohňa, ako by jej zrak bol nebezpečný had, ktorý sa okolo mňa opatrne Viazali. So zvyškom môjho oblečenia si poradila hravo - proste mi pančuchy jedným šklbnutím roztrhla a nohavičky stiahla na stranu. Pritiahla ma za ruku ku kreslu a mrskla ma na neho. Tam mi bleskom okolo zápästia zacvakla želiezka, aby som musela zostať na mieste a nemohla utiecť. Hladne sa mi prisala k odhalenému klinu a rozbehla taký tanec jazyka na mojom klitorise, že som po niekoľkých sekundách musela nahlas stonať. Ona ma častovali hlúpymi nadávkami a strčila mi do piči tri prsty a stále zbesilo lízal, takže môj orgazmus sa dostavil čoskoro. Pokropila som jej tvár niekoľkými kvapkami svojou šťavy a ona bola úplne na vetve, že chce vidieť poriadny prúd. Postavila sa teda, kým ruku nechala v mojom lone, a začala ma hrýzť do bradaviek, do dvorcov i do pŕs, bradavky mi strašnú silou sála a pritom mi rukou pumpovala v rozkroku. Nedalo sa to skoro slasťou vydržať, hlasno som kričala a celé moje telo bolo v kŕči. A za chvíľu na mňa prišiel tak mokrý orgazmus, že som postriekala prúdom nielen ruku pani šelmy, ale aj podlahu.

Potom ma odepjala od kreslá a premávala ma do spálne, kde ma priviazala k posteli a pokračovala v mojom trýznenia

Mala pripravený celý arzenál robertkov a vibrujúcich hračiek na klitoris. Postupne použila všetky, ani jedna nezaházela. Striedala hračky so svojimi prstami aj svojím jazýčkom, alebo mi do buchtičky narvala ten najväčší umelý penis a zúrivo ma s ním pichala. A ja slasťou skoro strácala vedomie. Selma si ma vybrala presne preto, že som schopná mnohých orgazmov v rade za sebou a niektoré sú dokonca mokré - takže si nedala pokoj a chcela, aby som sa urobila znovu a znovu, padali aj facky, plieskal ma cez polky aj cez kozy, skoro ma udusila vášnivosťou svojich bozkov, a po deviatom orgazme už som bola šialene vyčerpaná a kundička ma strašne bolela.

Ona však chcela, aby som sa urobila ešte po desiatej, zapla vibrátor na najvyššie otáčky a so záujmom ním pohybovala v mojej Picea

U toho jazýčkom ochutnávala moje šťavy, ktoré boli všade okolo, a sála môj klitoris. Tie pocity už boli zmiešané - vzrušenie, slasť, bolesť, nekonečné mučenie, a aj keď som ju prosila, aby toho už nechala, nechcela prestať. Neprestala snáď dlhú pol hodinu, tak dlho mučila moju jaskynku, až si konečne násilím vynútila ďalšie orgazmus, jubilejný, desiaty. Po ňom som sa naozaj cítila už ako po výprasku, takže si nežne ľahla vedľa mňa a vzala ma do náručia a začala mi krásne, takmer matersky spievať. Moje hormóny boli tak rozbúrené a príval tej náhlej nehy tak silný, že som so slzami koulejícími sa mi po lícach zaspala. Prebudila som sa až po celé noci, všade som mala kousance a modriny. Ale Madam Selma pripravila kráľovskú raňajkách, rovnako kráľovsky mi zaplatila, a keď mi privolával odvoz, povedala mi, že až sa mi pičulinka zahojí, určite sa jej mám zase ozvať, že lepšie fenečka ešte nikdy nemala.

Pani Selma


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky