Prekvapenie za dverami

To, že jej ten stredajší večer navždy zmení život, Samantha netušila. Netušila, že ju už nejakú dobu niekto sleduje, zisťuje si o nej všetky fakty, že vypĺňa niečí predstavy v bezsenných nociach.


Keď sa toho stredajšieho večera vracala domov, bola poriadne unavená

Tešila sa na to, že si dá sprchu a potom sa natiahne do chladivých lôžkovín. Len čo za sebou ale zavrela dvere do bytu, vyskočila z rohu predsiene nejaká postava. Samantha úľakom vypadla z ruky kabelka. Kľúče pri dopade na kachličky zachřestily. "Čo chce ..." Než mohla doříct vetu, prirazil ju neznámy k múru a pritisol ju na pery svoju dlaň. "Budeš ticho, jasný?"

Nemilosrdný pohľad jeho oceľovo sivých očí ju vydesil

Samantha prudko zalapala po dychu a kolená sa pod ňou podlomili. Keby ju neznámy pevne nedržal, asi by sa bezvládne zosunula na zem. Asi to z ochabnutie jej tela poznal, pretože trochu povolil stisk. "Neboj, či budeš spolupracovať, nič sa ti nestane ... Možno."
Dostrkal ju do spálne, hrubo ju hodil na posteľ a zašepkal výhražne do ucha: "Ak budeš revať, bude to len horšie. Nemám vo zvyku byť k kurvičkám, ako si ty, hodný. Jasný? "Bolo jej na omdletie. Pevne stisla viečka, ako by jej to snáď mohlo pomôcť uniknúť hroznej realite. Zatriasol s ňou. "Keď s tebou hovorím, budeš sa na mňa pozerať. Rozumieš? Pozri sa na mňa! "Váhavo otvorila oči. Z jedného kútika jej pomaly stekala po lícach slza, jeho oči sa pátravo vpíjali do jej. Vystrel ruku, slzu jej nečakane jemne zotrel z tváre a bez toho z nej spustil oči, drsne povedal: "Hmm, tak sa mi to páči oveľa viac. Chcem, aby si videla všetko, čo s tebou budem robiť. "Zdalo sa, že chce ešte niečo povedať, ale rozmyslel si to a namiesto toho ju chytil za ruky, skrížil jej ich za hlavou a pripútal pevne k rámu postele. Stiahol jej sukňu, hrubo jej roztiahol nohy a každú z nich priviazal k pelaste. Zadok podložil vankúšom. Na chvíľu sa odtiahol, aby obdivoval svoj výtvor. Ležala tam, bezmocná, len v nohavičkách a blúzke, pripravená, aby si s ňou robil, čo chce. A už sa nemohol dočkať. Páčilo sa mu, ako je mu teraz vydaná napospas. Jej život, jej pocity, jej strach, jej rozkoš, jej bolesť ... to všetko je teraz v jeho rukách. Potešene sa usmial. Samanthu ten úsmev vydesil. Inštinktívne sa pokúsila odtiahnuť, ale povrazy jej v tom bránili. Pomaly k nej pristúpil a obkročmo si na ňu sadol. Naklonil sa nad ňu a skoro nezúčastneným tónom povedal: "Teraz ťa ošoustám, ty malá suka.

Už dlho som sa na to tešil, tak počítaj s tým, že si to poriadne užijem

A nerob sa, že sa ti to nepáči. Ty to chceš. Ešte budeš sama prosiť, aby som ťa omrdal. "Samantha síce niekedy sama snívala o tom, že si ju niekto berie proti jej vôli, ale predstava a realita sú dve rozdielne veci. Odvrátila s odporom tvár. Násilník jej ale nekompromisne otočil hlavu zase späť a zamrmlal: "Čo som hovoril o tom, kam sa budeš pozerať?" Prešiel jej prstami po krku a pobozkal ju. Samantha zadržala dych. Ten bozk sa jej proti jej vôli páčil. Moc sa jej páčil. Mužov jazyk sa nemilosrdne dobíjal do jej úst, dusil každej jej nechcené zasténání, pátral všetečný v záhyboch jej úst.
Voľnou rukou siahol po zatváracím nožmi, priložil ho k jej hrdlu as úsmeškom povedal: "Toto asi nebudeme potrebovať." Ostrá čepeľ sa pomaly posúval ktorej až narazila na gombíky jej košele, ktoré jeden po druhom po jeho zásahu padali na podlahu. Keď bol s prácou hotový, pomaly blúzku roztvoril. Bolo otázkou sekundy ako podprsenka nasledovala osud gombíkov. Keď ju zbavil aj toho posledného, ​​čo zakrývalo jej prsia, ešte viac mu stvrdol. Mala pevná a veľké prsia, ktorá rozhodne nemala vo zvyku vystavovať vo veľkých výstřizích, skôr naopak. Ešte viac ho ale vzrušil Samanthin stud a poníženie. Líčka jej pokryl nach. Bradavky sa pod jeho pohľadom vztýčili. Sklonil hlavu, jednu po druhej ju bral do úst, nešetrne sála a masíroval. Jeho druhá ruka sa v okamihu vkradol do nohavičiek. Samantha zatajila dych. Dlaň sa ostala k teplému a naběhlému pohlavia, hladkala je, ako by ich chcela utíšiť, bez náhlenia, pohybom, ktorý sledoval brázdu medzi pysky, Ponárali sa - sprvu ľahko - medzi ne, aby znovu zamierila k vzpriamenému klitorisu, a potom skončila v hustých kučerách ohanbia. A potom, pri každom novom nájazde medzi nohy, sa mužove prsty odväzovali stále ďalej, zabořovaly sa stále hlbšie medzi vlhké sliznice, prenikali pomaly, ale neúprosne ďalej a ďalej do Samanthina lona. Samantha sa hrýzla do pier, aby potlačila napätie, ale nedokázala úplne potlačiť vzdychy, ktoré sa jej onedlho začali drôt z pier, vzpínala bedrá a penil proti svojej vôli túžbou po kŕči, ku ktorej sa ju muž snažil priblížiť, ale tak, aby jej nikdy nedosiahla. Predlaktím si zakryla oči a otočila hlavu, keď jej najintímnejšie miesto začal preskúmavať jazykom. Najskôr začal sať klitoris a potom využil svojho jazyka ako miniatúrneho údu a začal ním prenikať do hlbín Samanthiny kundičky. Už sa neobzeral na to, čo tomu neznámy povie, chcela len cítiť, ako jej preniká mužov penis, ako ju napĺňa. Tá túžba ju teraz úplne ovládla. Jej zmysly boli úplne vydráždeniu. Pootvorili oči a sama hľadala mužov tvár. Jeho prenikavý a rezervované pohľad ešte viac prehĺbil jej túžbu. Predstavovala si, že je pre neho len vec, len anonymný postava, na ktoré si skúša svoje umenie. Vtedy netušila, že práve v tom sa mýlila najviac.

Keď si myslela, že to už ďalej neznesie, vykríkla. Neznámy zastrene predniesol:

"Teraz povedz, že chceš ošoustat. Povedz, že si mrduchtivá kurva. "Ani sa už nebránila, vedela, že by povedala čokoľvek, len aby jej ho tam vrazil. "Chcem ošoustat, som mrduchtivá kurva." "Pane," dodal. "Pane," opakovala po ňom. "Chcem, aby ste mi vystriekal kundu, aby ste ju naplnil svojim semenom," dodala sama iniciatívne. Kruto sa usmial. Bola jeho.
Nasadil špičku svojho penisu k ústiu jej pošvy. Neobzeral sa na to, či jej spôsobí svojím náhlym prienikom bolesť. Bola síce už poriadne mokrá, ale vchod do pošvy mala veľmi tesný, takže jej svojím neurvalým prírazov musel spôsobiť bolesť. Samantha pri príraze uniklo z úst bolestné heknutí. Pokúsila sa odtiahnuť, ale nebolo jej to nič platné. Akonáhle bol neznámy vnútri, začal bezohľadne prirážať, drtil jej prsia. Samantha volali rozkošou, ktorú jej pôsobil jeho úd zarývající sa jej do kundičky. Zúrivo ju zavŕtali, jeho semenníky jej mľaskavé narážali na zadok. Mala pocit, že ju celú vypĺňa, že ho cíti až vo svojej pošve. Jeho prsty nelítosně sa jej zabořujícími do pŕs jej pôsobili krutú bolesť. Zajtra ich bude mať celé zhromaždeného. Samantha sa k nemu celým svojím telom vzpínala, na pokožke jej začali vyrážať kvapôčky potu. Občas premiestnil ruky z pŕs na jej zadok, aby stláčal a drtil zase je, aby si ju za ne pritiahol bližšie k sebe a dostal sa do nej ešte hlbšie. Keď z náhlej pulzácia orgánu, ktorý ju promrdával, spoznala, že už čoskoro bude, vydýchol: "Teraz ti ju vystriekajú, suka." Na chvíľu stuhol a potom do nej začal pumpovať svoje semeno. Keď bol hotový, odtiahol sa.

Samantha prudko oddychovala

Cítila, ako sa v nej jeho semeno pohybuje. Oblizla si pery. Chutili slano. Zdalo sa jej, ako by cítila príchuť semena až vo svojich ústach. Neznámy sa odtiahol a pozoroval ju. Uvidel, ako jej z kundičky lenivo vyteká pramienok jeho semena. Vzrušovala ho myšlienka na to, že súčasť samotnej podstaty jeho bytia je teraz vo vnútri nej. A taky pomyslenie, že si chudinka predstavuje, že tým to pre ňu skončilo. Vedel, že to je len začiatok ...

Prekvapenie za dverami


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky