Rodinná fotografia

Človek by mal mať na starobu nejakú spomienku na roky, keď bol ako prútik a pekný ako obrázok. A to najlepšie zachytí stará dobrá fotka. So svojou snúbenicou, sme mali v pláne nechať si urobiť nejaké poriadne umelecké foto.


Nie také tie amatérske z domáceho foťáku, ale od fotografa z ateliéru

Niekoľko priateľov má na facebooku fotky, kde sú obaja do pol tela nahí a je to urobené tak, že je to pekné, odvážne a pritom nie je vôbec nič vidieť a nikoho to nepohoršuje. Proste profesionálna práca, žiadne vulgárne akty.

U nás na mestečku, sú dva ateliéry. V jednom je nejaká pani a druhý má starší pán, ktorý je síce drahší, ale za to skúsenejší a údajne aj lepšie. A práve k nemu sme sa objednali na celú sobotu dopoludnia.

Po správnom výbere oblečenia, návšteve u kaderníka a kozmetičky, sme okolo deviatej ráno už zvonili na pána fotografa. Prišiel otvoriť prešedivelý vyšší muž, niečo okolo päťdesiat rokov, ale elegán a sympaťák.

Bolo na nás zrejme veľa vidieť, ako sme nervózni a rozklepaní, ale pán sa vyznal a vedel ako nás dostať do pokoja. Ponúkol nám kávu, panáka na upokojenie, zaviedol do fajčiarne na cigaretku a medzitým rozprával ako bude všetko prebiehať a my mu povedali svoje predstavy.

Navzájom sme sa predstavili, aby sme vedeli, ako na seba hovoriť, komunikácia je u fotenie dôležitá. A pán fotograf, už bol len pán Martin.

Po slovách "ideme na to" sme už stáli na pľaci. Najprv fotky celooblečené, pre tú staršiu generáciu

Na rôznom pozadí a v rôznych pózach. V pauze, kedy sme na počítači hneď videli hotovú prácu sme boli nadšení, ako pekne vyzeráme. Po druhom Panák na uvoľnenie prišla na rad séria už trochu odvážnejších záberov. Obaja sme si vzali rozhalenej košele a fotili napríklad, ako ma ju priateľka ako by roztrhává a to isté ja jej. Vyzliekali sme si navzájom košele a Martin vždy fotil tak pekne, aby to dobre a slušne vyzeralo. Až som zostal len v nohaviciach a priateľky v krásnej bielej podprsenke, ktorá ešte viac zväčšovala objem jej pŕs číslo 3.

Martin bol každým kúskom profesionál, pri prezliekaní nás vždy poslal za plenty, alebo odišiel nahádzať fotky do počítača

Ale pri fotení si nešlo nevšimnúť, že sa mu má snúbenica veľmi páči. Aj ja som bol docela odvařený z tých sexy polooblečených fotografií a to sme ešte len začali. Martin nám doniesol župany a Lenka sa išla vyzliecť za plentou do pol tela. Bola dosť hanblivá a vyzliekla ho až keď ma mala zo zadu objať, a držala si treba kým sme sa k sebe netlačili navzájom hruďou. To boli presne tie fotky čo sme chceli. Ale aj keď sa snažila akokoľvek, tak prsia samozrejme neustrážila. Tam vykuklo ľavej prsník, túto zase pravej a po chvíľke to vzdala, veď je to ako u doktora naznala a prestala sa hanbiť. Veľmi ma vzrušovalo, keď som videl svoju snúbenicu ako behá po pľaci hore bez a pri fotení, keď sme sa k sebe tlačili, cítil silné vzrušenie v nohaviciach. Aj Lenka mi v jednej chvíli pošepla, že je úplne vlhká.

Martin ten fotil čo to šlo, ale vždy až to malo úroveň. Proste profík

Stále nás chválil akí sme fotogeničtí a že sa to fotí samo. Ja sa mu nečudujem, keď sa mu pred objektívom promenáduje 22ti letá brunetka hore bez vo vzrušujúcich pozíciách.

O pauze nás Martin presvedčil, že by bolo škoda neurobiť aj zábery v spodnej bielizni alebo v plavkách. Tie plavky sa nám páčil a išli do nich. Za plentou pri převlíkání my to nedalo a musel Lunu dlho pobozkať a trochu ju pošmajchlovat.

Fotilo sa ako zmyselne rozepínám horný diel bikiniek, ako že v zuboch jej sťahujem nohavičky a alebo sa k sebe tlačíme a Lenka má ruku v mojom rozkroku

To bolo pre mňa veľmi náročné, aby na plavkách nebola vidieť hrče, ale veľa vzrušujúce. Lenka sa začala stavať do pozícií, ktoré viac odkrývali ako skrýval, až jej Martin povedal "a nechcete urobiť súkromné ​​akty? Ako budete chcieť a samozrejme grátis "za to ako sa s nami dobre pracuje. Uznali, sme že nie je dôvod prečo do toho neísť, fotky čo sme chceli máme a niečo pre seba môže byť super. A hlavne nás to obaja bavilo. Pózovali sme ako pre playboy, ja v plavkách a snúbenica len v spodnom dieli plaviek.

Martin radil, ako jej mám podržať prsia, aby to bolo dokonalé, vraj to nie je ono a či mi to môže ukázať. Obaja sme súhlasili a zo zadu pristúpil k Lenke a chytil je tak, že to naozaj pôsobilo, strašne sexy. Bola to len sekunda, ale ja si uvedomil, že mi niekto cudzí ohmatáva nastávajúce a vlastne mi to ani nevadí. V duchu si hovoril, je to ako od lekára a fotili ďalej.

Chceli sme aj fotky kde budeme každý sám. Stúpol sem si preto za Martinom k ​​aparátu a nechali Lunu na pľaci. Tá predvádzala striptýzek, ako zmyselne vyzlieka župan a celá sa pri tom hladí. Foťák cvakali ako guľomet a Martin neustále povzbudzoval "to je ono, dobre dobre, poď poď". A Lenka bola naozaj úžasná, nechápem prečo sa tým neživí. Na umelej koži z ľadového medveďa, na nás vystrkoval zadoček a rukou sa hladila cez plavky až medzi polky. Po tej si ľahla na chrbát as mierne pokrčenými kolenami nadzvedávala panvicu. Pri tom si jednou rukou hladkala prsia a druhou nenápadne zastrkávala pod nohavičky. Bola ako v tranze a ja také.Nechápal som kde sa to v nej berie, ale tak šialene vzrušený som snáď ešte nebol, pri pocite, že to všetko sa odohráva, pred zrakmi niekoho cudzieho. Martin vzrušene dýchal a na to ako bol skúsený sa mu aj trochu triasla ruka.

Lenka medzitým odhodila zvyšok plaviek a my mali pred očami pravou autoerotiku mojej snúbenice.

Zhodil som župan a šiel sa pridať k fotenie, aby som jej trochu usmernil. Lenže s plavkami plnými na prasknutie sa to ľahko hovorí, ale horšie uskutočňuje. Len čo som k nej přilehnul, v domnení že budeme zas fotiť niečo normálnějšího, my začala hneď siahať medzi nohy. Hladkala si klacek cez plavky a šikovne zašla rukou pod ne až mi vyskočil chvost von. Začul som Martina ako volá "perfektné, prosím pokračujte, keď už ste tak ďaleko, fotky budú len vaše, nič si nenechám"

Ako to dopovedal, už si Lenka pchala moja péro do pusy

Krásne fajčila a natočená bola tak, aby išli robiť exkluzívne zábery. Ja medzitým sa rukou zo zadu snažil dobývať medzi mokré klitorisu. Lenka zmenila polohu a na mňa ležiaceho sa vyhupla ako na koňa a po nasmerovanie klacku do správnej diery dosadla a začala rajtovat. Nadzvedávala sa a opäť dosadal. Hlavou hádzala zo strany na stranu, jej dlhé hnedé vlasy viali ako vo vetre a hlasno vzdychala, tak ako to vedela len ona. Čurák sa boril do mokrej kundy a ja si v belko, že medzitým Martin zložil foťák zo statívu a obchádzal nás, aby fotil detaily. Pripadal som si ako v porne.

Fotil naozaj detailne a stále hovoril ako je to nádherný, že toto ešte nikdy nefotila a ako sa zblázni, že sa to snáď nedá vydržať

Bolo vidieť ako má úplne nádejať klin, občas si tam stlačil urobil "uff". Fotil z vrchu, chcel aby sa na neho Lenka pozrela a tá sa pozrela, že by to postavilo aj suchú fazuľu. Zahľadela sa mu do očí, privrela viečka a hrýzla sa do pier. Potom sklopila zrak na jeho hrču v nohaviciach, ktorú mala priamo pred sebou a jednou rukou ju ľahko zovrela. Martin sebou cuknul, ale držal. Na chvíľu prestal fotiť a len oddychoval, áno prosím, jo. Bez toho by sa ma niekto spýtal, tak sledujem ako Lenka rozopína gombík na nohaviciach a so zvukom zipsu vyskakuje na svetlo naakumulovaný penis nášho fotografa. Bol to taký poriadny macek starších chlapov. Pôsobil na Lunu ako magnet, okamžite si ho pritiahla bližšie a strčila do pusy. Neveril som čo všetko sa môže do dievčenských úst vojsť. Martin sa blažene uculoval a vzdychal. Ma šialene vzrušovalo vidieť svoju priateľku ako si užíva iného chvosta.

Martin sa postupne celý vyzliekol, na svoj vek mal docela športové postavu a ja si otočil snúbenicu pekne na chrbát a ládoval ho do nej zo predu

Fotograf zaklekl k jej pusinke a nechával sa ďalej vykurovať. Rukami rejdil kde sa dalo, nemohol sa nabažiť toho mladého mäska. Masíroval kozičky a skúsene spracovával klitoris, hneď vedľa môjho dobyvačného penisu. Po chvíľke som z mlasknutím vykĺzol z mokrej lasturky a prenechal kundičku kolegovi. Ten neváhal a začal dokazovať aké za tie roky nazbieral skúsenosti. Najskôr zaboril jazyk do štrbinky a rozbehol jazykohru až sa Lenka zvíjala, že sem si ani netrúfol strč jej ho do pusy, aby mi ho neukousla. Vzal sem do ruky foťák a začal dokumentovať tú scenériu. Martin si ju pripravil, až pod ňou bola mokrá kaluže. Najprv pekne rýchlo prstoval a postupne pridával prsty až k môjmu úžasu do nej zasunul celú dlaň. Začal s ňou kmitať a palcom dráždil klitoris. To Lenka už tiekla ako vodopád. Potom vystriedal ruku za čuráka a prirážal. Búšil do mojej snúbenice ako zmyslov zbavených.

Ja z foťákom v ruke jednej as palicou v ruke druhej stláčal spúšť

Martin donútil Lunu kľaknúť na štyri a pustil sa jazykom do lízanie zadočku. Bez toho, aby si to uvedomovala postupne zasúval prsty. Anál sme robili len raz, tak som netušil ako bude reagovať, ale Martin bol skúsený a šikovne si pripravil aj zadný otvor. Najprv si párkrát smočil chvost v kundičke a kúsok po kúsku zachádzal do zadočku. Lenka nariekala bolesťou, ale pritom kričala "neprestávaj, rob" Postupne zmizol v zadku aj tento tučný a veľký chvost. Obdivoval som ju, čo všetko zvládne. Martin začal šukat jej riťku pomaly ale razantne. Lenka sa hrýzla do prsta a mala vyložene kŕče v tvári. To už ju pán fotograf mrdal prdel rýchlym tempom. Oba dva stenalo, až Martin drmolili, "už už budem" a Lenka mu kontrovala "vystriekajte mi ju, rob". A Martin s grimasou v tvári kropili rozkošný zadoček môjho miláčika. To bola aj chvíľa pre mňa a vyhonil celý obsah guľou na chrbát tej nehanebné dievky.

Všetci traja sme padli vysilením na mäkký koberček. Lenka mala zo zadku vjazd do pieskovne a ešte dobrú chvíľu jej z nej tiekla lepkavá mrdkou. Boli sme tak vysileniu, že nebol ani čas pozrieť, čo sme vlastne nafotili. Na to sme sa dohodli zase na

Rodinná fotografia


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky