Sen alebo skutočnosť (09) - Sobotňajšie prekvapenie

Jana len riekla a jemne pritlačila, aby som sa do nej lepšie dostal. Tomu hovorím prebudenie! Rukami som jej rozťahoval zadoček. Prsty jednej ruky som šoustal kundičku a prsty druhej ruky som jej pozvoľna rozťahoval kakaovú dierku. Chvíľka také ..


Sobotňajšie ráno začalo príjemným snom

Ležal som na rozpálenej pláži a dve očarujúce tmavé dievčatá starali o moje telo. Potom mi jedna začala fajčiť vtáka a druhá mi nastavila svoju dierku priamo pred nos a nechala sa lízať. Krásne voňala. To som už nevydržal a prebudil som sa. K môjmu veľkému prekvapeniu to však nebol sen, ale Jána. Otvoril som oči a prvé čo som videl, bola jej kundička priamo u môjho tváre a na svojom vtákovi som cítil jej ústa. Neváhal som a okamžite sa prisal k tej chtivých dierke. Jana len riekla a jemne pritlačila, aby som sa do nej lepšie dostal. Tomu hovorím prebudenie! Rukami som jej rozťahoval zadoček. Prsty jednej ruky som šoustal kundičku a prsty druhej ruky som jej pozvoľna rozťahoval kakaovú dierku. Chvíľka také synchronizované činnosti stačila a Jána mne málem udusila v návale orgazmu. Čakal som nejaké pokračovanie, ale tá potvorka sa zdvihla a odišla na záchod. Nechal som ju zavrieť dvere a vydal sa za ňou. Sedela a zrovna začala cikať. Prekvapene na mne pozrela, ale nebránila sa. Stúpol som si pred ňu a nastavil svoje péro, aby mi ho fajčila.

Vedomá si, že odišla od rozrobenej práce, jala sa šikovne pokračovať v mojom sania

Keďže vedela čo mne vždy rýchlo vystrieka, jemne mi dráždila gule a prstom začala dráždiť anál. To som už pociťoval jemné šklbanie v klacku a keď Jana zatlačila prst do mojej zadnej dierky okamžite som zalial jej ústa svojim semenom. Bolo vidieť, že ešte neraňajkoval, pretože všetko hltavo hltala a len kútikom jej kvapôčka unikla. Aj tá však bola prstom zahnaná späť. Keď ma zbavila poslednej kvapky semena, tak vstala a šla sa opláchnuť. Akonáhle si však všimla, že budem vyprázdňovať aj ďalšie tekutinu, tak sa vrátila ku mne a ochotne mi ho podržala v správnom smere. Servis, ako pre samotného kráľa. Než som sa trochu zkulturnil, Jana už bola v kuchyni av pokoji dávala dohromady nejakú raňajkách. Obliekla si biele voľné tričko, ktoré by dokonale maskovalo jej pôvaby, keby však nekončilo v polovici zadočku. Dávalo tak naopak vyniknúť jeho krivkám, jej krásnym nohám av neposlednom rade aj jej vyholené buchtičce. Išiel som za ňou s odhodlaním, že jej pomôžem, ale dopadlo to úplne inak.

Chvíľku sme sa v kuchyni tak nejako motali až mi nakoniec povedala nech si sadnem

Tak som si sadol tak, aby som na ňu dobre videl a trochu sme sa rozprávali. Moje myslenie sa však pozvoľna zase začalo sťahovať do inej časti tela než je mozog. Akonáhle bola Jana s prípravou jedla hotová, pristúpil som k nej, objal ju a začal bozkávať na šiju. Cez látku trička som jej jemne hladil jej trčiace prsia s drobnými bradavkami. V tejto polohe sme strávili pár okamihov. Potom, čo som sa nabažil jej kozičiek, nežne som ju chytil za boky a poodtáhl som ju od kuchynskej linky. Jana sa o nej rukami oprela a poriadne vystrčila zadoček. Dřepnul som si za ňu a prstami a jazykom som sa pustil do jej oboch dierok. Keď bola dostatočne vlhká, stúpol som si a s dvoma prstami v jej zadočku som jej začal sústa tú jej kundičku. Jana si navyše ihneď pribehla na pomoc svojou rukou na klitoris. Tento sústredený nápor na všetky jej citlivé miesta priniesol čoskoro výsledok v jej silnom orgazme. Dal som jej okamih na oddych a hneď som zamenil svoje prsty v jej zadočku za svoj klacek. Z počiatku to šlo trošku ťažko, ale Jana si rukami poriadne roztiahla polky a po pár pomalých prírazov sme mohli rozbehnúť divokú jazdu. Rukami som miesil jej prsia, bozkával ju za krkom a klacek som jej vrážal hlboko do čriev, až mi gule plačali o jej tečúcu pičku. Ona si ju zatiaľ divoko spracovávala rúk a hnala sa k ďalšiemu vrcholu. Jej mohutné vzdychy a tesnosť zadočku mne vyvádzali na vrchol blaha a vzápätí sme takmer spoločne vybuchli orgazmom. Jane sa podlomili nohy a musel som ju chytiť, aby si neublížila o hranu pracovnej dosky. S vtákom stále v jej prdelce sme si sadli na stoličku a užívali si dozvuku príjemné chvíľke.

Keďže nás už začal zmáhať hlad Jana sa zo mňa zdvihla a podala nachystané jedlo

Nesadla si však na stoličku, ale rozkročmo mne na klin a môjho ešte polotuhého čuráka si zase zasunula do svojej roztiahnuté a vypustené prdelky. Takto sme sedeli a vzájomne sa kŕmili. Jana sa pri tom jemne vrtela a sťahy svojej zadnej dierky mne masírovala k ďalšiemu výkonu. Ani impotent by nedokázal v takej starostlivosti neztvrdnout. V okamihu, kedy to vyzeralo na rozjazd ďalšieho divokého šoustání, zazvonil zvonček. Obaja sme sa strhol, ale Jana sa okamžite usmiala a povedala nech počkám, že sa pôjde pozrieť kto to je.
Keď otvorila dvere, počul som, ako sa baví a smeje s nejakou ženou s príjemným hlasom. Keď sa dvere zavreli a ja ich stále počul obe, trochu som spanikáril, pretože som sedel pri stole nahý so stojacim perom a nadržaný po Jankinej predchádzajúcom dráždenia. Avšak nič sa nedalo robiť a Jána to napokon dobre vedela, že tam som. Najskôr vošla Jana as šibalským úsmevom mi oznámila, že má pre mňa malé prekvapenie. Predstavila mi Moniku. Cítil som sa trápne, keď som vstal a so stojacim vtákom jej podával ruku na zoznámenie. Chcel som ju zľahka pobozkať, ale sama mi druhou rukou chytila ​​péro a svojím jazykom mi zašla do úst. Pozrel som sa na Janu, ale tá sa len usmievala a rúk si preťahovala kundičku. Pochopil som, že toto je to prekvapenie - budem mať dve krásne mačky len pre seba!

Monika na nič nečakala a išla rovno na vec

Zatlačila mne späť na stoličku, vyhrnul si šatôčky, pod kterýma nemala nohavičky, rozkročmo si na mne sadla a môjho čuráka si vrazila priamo do svojej blonďavé kundy. Jana sa na chvíľku stratila v izbe a keď sa vrátila, mala na sebe pripevnený poriadny umelý klacek. Zozadu vyzliekla Monike šaty, přidřepla si k nej a už som cítil, ako jej napcháva ten umelý úd do zadku. Keď som videl s akou zručnosťou to robí, bolo mi jasné, že tie dve spolu museli zažiť už veľa divokých šukaček. Chvíľku nám trvalo, než sme všetci zladili svoje pohyby, ale potom už sme s Janou trieskali do Moničiných dierok ako šialení. Monča bola počas okamihu hotová, ale nedopriali sme jej oddychu a už sa na ňu valil ďalší vrchol. Sem tam sme na seba s Janou mrkli a keď videla, že to na mne už ide, tak chytila ​​Moniku za zadok a zdvihla ju zo mňa. Tá pochopila veľmi rýchlo as Janiným palicou stále v zadku sa predklonila a vzala si mne do pusy. Stačilo už len párkrát zájsť do jej úst a začal som jej ich plniť. Všetko zhltla.
Po tomto zoznamovacom šoustání sme si sadli do izby a dievčatá mi ochotne a farbisto vykreslili svoj vzťah. Boli veľmi dobré kamošky, ktoré si spríjemňovali chvíle, keď jedna alebo druhá zrovna nemala žiadneho chlapa. Dobre sme si pokecali a dohodli sa, že im teda budem kedykoľvek k dispozícii, ako spoločne tak aj oddelene, ak nebudú námietky z ich strany. Je však pravda, že vzťah s Janou bol už trošku ďalej než len divoký sex, ale zatiaľ sme to zvládali a Monika nebola problém.

Sen alebo skutočnosť (09) - Sobotňajšie prekvapenie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky